VojvodinaCafe - Sutra počinju 29. Dani piva u Zrenjaninu
  • Sutra počinju 29. Dani piva u Zrenjaninu

    Ovogodišnji 29. Dani piva u Zrenjaninu, održaće se od 27. do 31. avgusta. Muzički izvođači i bendovi nastupaće na Žitnom trgu, dok će na drugom gradskom trgu, Trgu Slobode biti skoncentrisan sportski program. Najmlađi sugrađani moći će da uživaju u luna parku i zabavnim sadržajima na parkingu Prevlaka, a u gradskoj bašti biće organizovane evergreen muzičke večeri. U ulici Miroslava Tirše ove godine neće biti sadržaja.



    Dečiji program biće upriličen ispred Vodotornja, a sajmovi knjiga i rukotvorina biće postavljeni na lokalitetu ispred centralne apoteke do Trga “Dr Zorana Đinđića”. Zbog uobičajenih gužvi, na Pešačkom mostu ove godine neće biti sadržaja.

    PROGRAM

    26.08 od 9h Povorka fijakera sa pivom kroz grad, poziv zrenjanincima na manifestaciju

    ŽITNI TRG

    Sreda, 27.08.
    20.00h ŠIŠARKE
    21.30h Svečano otvaranje, vatromet
    22.00h DUNĐERSKI takmičenje u brzom ispijanju piva-kvalifikacije u muškoj i ženskoj konkurenciji
    22.15h PARKTIBREJKERSI
    00.00h RAMBO AMADEUS

    Četvrtak, 28.08.
    20.00h RASKRŠĆE
    21.30h DUNĐERSKI takmičenje u brzom ispijanju piva-kvalifikacije u muškoj i ženskoj konkurenciji
    22.00h LEXINGTON BAND
    00.00h STARI GRAD

    Petak, 29.08.
    20.00h MELEMI
    21.30h DUNĐERSKI takmičenje u brzom ispijanju piva-kvalifikacije u muškoj i ženskoj konkurenciji
    22.00h ŽELJKO SAMARDŽIĆ
    00.00h MESEČINA

    Subota, 30.08.
    20.00h ABBA REAL TRIBUTE BAND
    21.30h Finale DUNĐERSKI takmičenja u brzom ispijanju piva u muškoj i ženskoj konkurenciji
    22.00h TONI CETINSKI
    00.00h OGNJEN RADIVOJEVIĆ

    Nedelja, 31.08.
    20.00h EGO
    21.30h ŽELJKO ŠAŠIĆ
    23.30h MILAN TOPALOVIĆ- TOPALKO

    TRG DR ZORANA ĐINĐIĆA (PLATO ISPRED VOJVOĐANSKE BANKE)

    27.08.-30.08.- 20-22h XI Međunarodni festival folklora „LALA“ i VIII Internacionalni dečiji folklorni festival “DECA IGRAJU ZA MIR U SVETU”
    Učestvuju folklorni ansambli iz sledećih zemalja: Argentina, Meksiko, Panama, Francuska, Rusija, Češka, Slovačka, Bugarska, Rumunija i Srbija
    27.08.-31.08. TUBORG STAGE DJ PARTY (od 22.00h)

    Sreda 27.08. - DJ Crv & DJ”s Calavera& Manya
    Četvrtak 28.08. - DJ Brustol i Lacky DJ
    Petak 29.08. - DJ Zira i Rewire DJ
    Subota 30.08. - DJ Tolmac i DJ Lucky
    Nedelja 31.08. - DJ Peđa i Phill&Dansmore (Babysistters)

    PARKING KOD CENTRALNE APOTEKE

    27.08.-31.08. “GOMEX BAZAR“ Prodajna izložba proizvoda iz domaće radinosti

    HRAM USPENJA PRESVETE BOGORODICE - Svetosavska ulica

    28.08. Obeležavanje gradske slave - Velika Gospojina
    09h - Liturgija
    10.30h - Litija kroz centar grada
    09-14.00h XV “BANATSKE VREDNE RUKE-Gomex“ u porti Hrama Uspenja Presvete Bogorodice

    PLATO KOD VODOTORNJA

    27.08-31.08. PerSu dečiji program

    Sreda 27.08.
    18:00h Otvaranje Persu dečjeg programa
    18:15h Minaqua predstava Čudotvoran izvor, u izvođenju Pozorišta mladih iz Novog Sada
    19:15h Dečji hor Supernova

    Četvrtak 28.08.
    18:00h Diginet Razigrani lavirint – dečje igre, takmičenja, pokloni
    20:00h Dečja modna revija – Sportski dan

    Petak 29.08.
    18:00h Diginet Razigrani lavirint – dečje igre, takmičenja, pokloni
    20:00h Dečja modna revija Digiwear – “Od jutra do mraka”

    Subota 30.08.
    18:30h Branko Kockica i Pozorištance Puž

    Nedelja 31.08.
    18:30h Kreativni centar CEKOM – predstava, radionice, animacija

    Svakoga dana druženje sa klovnom Bimbom!

    TRG SLOBODE - IDEA SPORTSKI DANI

    Sportska takmičenja i demonstracije sportova

    Sreda 27.08.
    18.00-18.20h STONI TENIS - STK osoba sa invaliditetom „K2“ Zrenjanin
    18.20-18.40h MAČEVANJE –MK „Omladinac“ Zrenjanin
    18.40-19.00h SAVATE – SK „Banat Zrenjanin
    19.00-19.20h BOKS – BK „Petrograd“ Zrenjanin
    19.20-19.40h AMERIČKI FUDBAL – KAF „Knights“ Klek
    19.40-20.00h BEJZBOL – BSK „Bečkerek“ Zrenjanin

    Četvrtak 28.08.
    18.00-18.20h KARATE – KK „Zrenjanin“ Zrenjanin
    18.20-18.40h TEKVONDO – TK „Proleter“ Zrenjanin
    18.40-19.00h AIKIDO - Klub Realnog Aikido-a „Zrenjanin 1995“ Zrenjanin
    19.00-19.20h NINĐICU – NK „Bujinkan“ Zrenjanin
    19.20-19.40h DŽUDO – ODžK „Proleter“ Zrenjanin

    Petak 29.08.
    18.00-20.00h ŠKOLICA SPORTA – „Long Jump Ivana Španović“ Zrenjanin

    Subota 30.08.
    10.00-16.00h ODBOJKA – OK „Klek Srbijašume“ Klek (turnir u muškoj odbojci)
    19.30-22.30h RVANJE – RK „Proleter“ Zrenjanin (finalne borbe međunarodnog memorijalnog turnira „Darko Nišavić“)

    U slučaju lošeg vremena finale će se održati u Kristalnoj dvorani u istom terminu.

    Nedelja 31.08.
    10.00-19.00h ODBOJKA – OK „Klek Srbijašume“ Klek (turnir u ženskoj odbojci)
    16.00-19.00h TENIS – Teniski savez Srbije - NIS Otvorena škola tenisa

    JEZERO KOD KULTURNOG CENTRA

    Subota 30.08.
    17.00-18.00h VATERPOLO – VK „Proleter“ Zrenjanin
    (u slučaju loših vremenskih uslova promotivna utakmica se neće održati)

    REKA BEGEJ – ISPOD PEŠAČKOG MOSTA NA BEGEJU

    Subota 30.08.
    10.00-14.00h Međunarodna kajakaška Regata „Begej 2014“ – KK „Begej“ Zrenjanin

    KRISTALNA DVORANA

    Subota 30.08.
    10.30-12.30h RVANJE – RK „Proleter“ Zrenjanin (kvalifikacione borbe međunarodnog memorijalnog turnira „Darko Nišavić“)

    PROSTORIJE ŠAHOVSKOG KLUBA (UL. PUPINOVA 13)

    Subota 30.08.
    09.30-14.00h ŠAHOVSKI TURNIR – ŠK „Proleter“ Zrenjanin

    BAGLJAŠ - MZ „VELJKO VLAHOVIĆ“

    Subota 30.08.
    10.00-14.30h ŠAHOVSKI TURNIR – Šahovski savez Zrenjanin

    DOM BORILAČKIH SPORTOVA

    Nedelja 31.08.
    18.00-20.00h KOŠARKA – ŽKK „Proleter 023“ Zrenjanin

    STADION SPORTSKOG CENTRA MALA AMERIKA (BIVŠI VOJNI STADION)

    Sreda- Nedelja 27.08. - 31.08.
    10.00-15.00h TURNIR U FUDBALU – FK „Petlić“ Zrenjanin

    GRADSKA BAŠTA

    Sreda, 27.08.
    18-19h Helen Doron - bajke za decu na engleskom jeziku
    21h LANE GUTOVIĆ - Obično veče

    Četvrtak, 28.08.
    18-19h Helen Doron - bajke za decu na engleskom jeziku
    21h MARIJANA ARANĐELOVIĆ - Stand Up komedija i orkestar LEPOTICE I ZVER

    Subota,30.08
    18-19h Helen Doron - bajke za decu na engleskom jeziku
    21h RALE MILENKOVIĆ

    Nedelja, 31.08.
    21h MIRJANA BOBIĆ MOJSILOVIĆ - Recepti za srećan život

    NARODNI MUZEJ ZRENJANIN

    27.08.-31.08. Izložba „Evropski put kafe“

    Hala sportova MEDISON

    28.08.-30.08 od 10h do 18h- XV Međunarodni sajam inovacija, kooperacija i preduzetništva “INOCOOP”

    KULTURNI CENTAR ZRENJANIN – LETNJA SCENA

    29.08.-21h - Koncert: ZRENJANIN ZOVE – Panta šiklja nafta, Oružjem protivu otmičara i Velliki prezir

    GIMNAZIJSKA ULICA

    30.08.-15h „31. Zlatni kotlić ” i „7. Memorijal Đula Farkaš- Farki“
    Majstori zlatnog kotlića i trofeja

    SRC „MOTEL ADA ŠUMICA“

    30.08. Izložba pasa - Kinološki klub “Begej” Zrenjanin

    LOVAČKI DOM NA MIHAJLOVAČKOM DRUMU

    30.08.- 10h - Tradicionalno 9. takmičenje u kuvanju lovačkog gulaša LD „Fazan“ Zrenjanin

    PARKING „PREVLAKA“

    27.08.-31.08. Dečiji zabavni park
    Komentara Pošaljite komentar

    Kliknite ovde da biste se ulogovali