Close

Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8

Tema: Haljine

Zaba is back Avatar od  starsica

Pol
    Žensko
    Član od
    23.03.2007.
    Aktivnost
    danas
    Zemlja
    Fiji
    Godine
    26
    Blog
    1
    Slike
    4

Haljine

Ideju sam dobila tako sto sam skontala da mi je jedna pala sa aufingera

Da li nosite haljine ili ste vise kezual tip zene? Kakve haljine nosite? Sta volite na haljini?

Sve haljine koje imam su uglavnom za islaske, znaci, nista speshl. Imam dve crne, jednu sa bezobraznim dekolteom i jednu letnju lila. Ako su u pitanju vencanja ili neke svecanije prilike, haljine uvek sijem. Tetka mi je krojacica i uvek izmisljam kojekakve kerefeke, ali za takve prilike, moja haljina mora da bude svecana. Trenutno nemam nijednu, obicno te haljine nosim samo jednom i pa ih posle sredim da budu majce koje nosim mnogo vise nego sto bih obukla haljinu. Obicno su to haljine sa otvorenim ledjima, to mi fetis. Volim kad su haljine u tamnijim bojama, kao sto su crna, teget, purpurna, rubin crvena ili tirkiz zelena.
    I inace, haljine su mi fetis, obozavam raskosne haljine iako verovatno nikad necu imati priliku da ih nosim.

Starosedelac Avatar od  tetkaD

Pol
    Žensko
    Član od
    04.03.2010.
    Aktivnost
    31.08.2014
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    66
    Blog
    3

Odgovor: Haljine

Haljine nosim pretežno leti,i onda u retkim prilikama,i to dve tri.Njih stalno menjam,naravno nenosim ih stalno.najviše volim da nosim kožnu suknju,u stilu Koko ŠanelI uz nju naravno mogu da menjam bluzice kojih imam zaista mnogo.One su obično ležerne,i važno je da nemoraju da se peglaju,a tako isto i haljine koje nosim se nepeglaju.
    E to mi je onako sve od stvarčica koje čine ženu prepoznatljivom da je žensko
    .

Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

setac po oblacima Avatar od  lado

Pol
    Žensko
    Član od
    21.08.2008.
    Aktivnost
    31.10.2013
    Zemlja
    Serbia

Mnogo volim leti ovakve haljine.
    Najveca vlast je vladati sobom.

setac po oblacima Avatar od  lado

Pol
    Žensko
    Član od
    21.08.2008.
    Aktivnost
    31.10.2013
    Zemlja
    Serbia

Malo kolorit bode oci ali su prijatne za dugo toplo leto.

Mislim da mogu da se nose skoro u svakoj prilici.
    Poruku je izmenio starsica, 03.06.2010 u 23:43 Razlog: spojila poruke
    Najveca vlast je vladati sobom.

komšinica Avatar od  Aiko

Pol
    Žensko
    Član od
    02.10.2008.
    Aktivnost
    16.08.2013
    Zemlja
    Japan

Leto u maksi haljinama

Maksi haljine su u opet trendu, na oduševljenje i olakšanje mnogih žena. Udobne, ležerne, ženstvene i prikrivaju sve sitne nedostatke na ženskom telu - da li je potrebna bolja preporuka za vrele letnje dane?
    Sanjate li o komadu odeće u kome će vam biti udobno, koji će prikriti sve (uglavnom umišljene) nedostatke na vašem telu, a da istovremeno budete u trendu? Maksi haljine su se, konačno, vratile u modu.

Zvezde u trendu: Eva Mendez, Liv Tajler i Džesika Alba

Većina dizajnera visoke mode je u svoje kolekcije, pored večernjih, uvrstila i dnevne varijante dugih haljina.
    S obzirom na to da je visoka moda rezervisana samo za uzak krug ljudi, poznati modni brendovi namenjeni širokim narodnim masama"pripremili su sasvim solidan asortiman maksi haljina.

Dužina je zadata, a varijacije na temu dezena i materijala uklopljene su u ostale trendove za ovu sezonu - pamuk, vesele boje, cvetni motivi, teksas.
    Izaberite kroj koji najbolje pristaje vašoj figuri, ali, bez obzira na kilažu, izbegavajte preširoke haljine da ne biste izgledali potpuno bezoblično.

Potpuno pokrivanje nogu uglavnom se kompenzuje otkrivanjem gornjeg dela, ali ne preterujete...
    Ukoliko se temperatura spusti za nekoliko stepeni, preko haljine navucite klasično krojenu teksas jaknu ili kraći kardigan, to je oprobano dobra kombinacija.
    Maksi haljine smatraju obeležjem hipi stila ili, kako se to danas popularno zove boho šika", pa se u skladu sa tim kombinuju i modni detalji.

Uz njih nosite velike minđuše u obliku alki, niske poludragog kamenja, glomazne narukvice i kabasto prstenje. Naravno, ne sve odjednom.
    Kada je obuća koja se dobro slaže sa maksi haljinama u pitanju, ograničenja gotovoi i da nema - papuče raznih vrsta, baletanke, lagane letnje patike, sandale, cipele sa platformom...
    Ipak, izbegavajte elegantne cipele sa visokom potpeticom, jer bi narušile koncept udobno i ležerno" koji maksi haljine čini tako privlačnim.

rts
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..

Pol
    Žensko
    Član od
    04.03.2010.
    Aktivnost
    31.08.2014
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    66
    Blog
    3

Ovde ima haljinica za razne prilike.Za večernji izlazak,meni nije potrebna,letnja sa cvetićima,i one ostale za neke posebne prilike.

Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

JagoDica Avatar od  Bombica

Pol
    Žensko
    Član od
    05.11.2008.
    Aktivnost
    13.10.2014
    Zemlja
    Macedonia
    Godine
    41
    Blog
    30
    Slike
    121

Svidjaju mi ove haljine koje sad gledam na slikama - dugacke i sarene, ali nesto slabo ih imam u ormanu i u planu mi je bar jednu da si priustim za ovo leto.

Inace vise imam suknjica i majicica. Nekako mi prakticnije.
    Imala sam sasivene nekoliko haljina - za svadbe i ostale svecanosti, ali sve to kako je prosla moda, zapakovano je i skladirano.

I sad razmisljam...pa setila sam se da imam u ormanu samo jednu koju sam sasila za sinovljev rodjendan pre dve godine - neka narandjasta sa krupnim cvetovima i jos na preklop sto rece starka s bezobraznim dekolteom koji mora da se kontrolise
    a obukla sam je svega 5-6 puta.

I jednu koju nikako ne mogu da bacim ili sklonim - donela seka iz inostranstva, a neki fini materijal i dezen zanimljiv. A ne nosim je jer mi iznad kolena - ne volem tako kratko ja ....Jednom sam je obukla kad sam bila u drugom stanju - kao tuniku uz pantalone.....

Pol
    Žensko
    Član od
    04.03.2010.
    Aktivnost
    31.08.2014
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    66
    Blog
    3

Ekskluzivni italijanski modeli haljina.

Slične teme

1. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 16.05.2012, 09:43
  2. Haljine napravljene od kravljeg mleka!
    Autor silvia u forumu Moda
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09.08.2011, 17:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

• Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •