Close

Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
    Bećar Avatar od  JOHNNY DUGI

Pol
    Muško
    Član od
    01.10.2009.
    Aktivnost
    26.07.2014
    Zemlja
    Croatia
    Godine
    31

Ubijen je Osama Bin Laden

Kao što znamo danas je ubijen napoznatiji i natraženiji bjegunac današnjice Osama Bin Laden. Osama Bin Laden je ubijen danas u Pakistanu za vrijeme američkog napada. Osama Bin Laden je bio vođa močne terorističke organizacije Alqaida. Što mislite da li će smrču njihovog vođe Osame Bin Ladena biti uskoro uništena močna teroristička organizacija Alqaida ili će se Alqaida ubrzo oporavit i osvetit Americi za ubojstvo Osame Bin Ladena? Meni lično Osama Bin Laden nije među najdražim arapskim čelnicima poput pukovnika Moamera Gadafija i Sadama Huseina,Nasrija... ali volio sam njihovu borbu protiv Amerike,jer Amerika je neprijatelj komunizma i svih komunističkih zemalja uključujuč Jugoslaviju. Naravno nisam odobravao napade Alqaide na civilno stanovništo,jer oni nisu krivi za agresorsku politiku Georga Busha i drugih američkih političara. Mislim da će sad Al Zavahiri postat vođa Alqaide,jer on je bio desna ruka Osame Bin Ladena. Zaključak je da je Alqaida ubojstvom njihove vođe Osame Bin Ladena pretrpila težak udarac,koji još nije uništio močnu terorističku organizaciju Alqaida,ali i da je to težak udarac Alqaidi.

Zli klerofašista Avatar od  yossarian

Pol
    Muško
    Član od
    18.02.2007.
    Aktivnost
    08.10.2014
    Zemlja
    Serbia
    Blog
    2

Odgovor: Ubijen je Osama Bin Laden

А тај из Алкајде, што је убијен, како се зове?

Који Насри, овај? Samir Nasri - Wikipedia, the free encyclopedia

Ја мислим да су они њега одавно убили и држали негде на леду, и активирали баш сад кад им је затребало да скрену пажњу са убијања деце у Либији.
    Оно што учиниш најмањем од браће моје, мени си учинио

Deran Avatar od  sunajko

Pol
    Muško
    Član od
    04.02.2011.
    Aktivnost
    20.06.2011
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    38

Ma da Amerika ubija koga hoce i kada hoce i za to nikome ne odgovara,zar to nije terorizam?

Bećar Avatar od  JOHNNY DUGI

Pol
    Muško
    Član od
    01.10.2009.
    Aktivnost
    26.07.2014
    Zemlja
    Croatia
    Godine
    31

Ubijen je Osama Bin Laden

Citat sunajko kaže: Pogledaj poruku
    Ma da Amerika ubija koga hoce i kada hoce i za to nikome ne odgovara,zar to nije terorizam?
    Jest to je također terorizam. Amerika uvek napada koga hoče (Fidel Castro,Che Guevara,Sadam Husein...) . Ovo što je učinila Amerika raketni napad i ubojstvo sina i 3 unuka pukovnika Moamera Gadafija također je za mene terorizam i ratni zločin za koji bi Amerika i američki vojnici trebali odgovarat pred međunarodnim sudom u Haagu ili negdje za počinjene zločine. Amerika desetljećima provodi svoju agresorsku politiku. Prvo protiv indijanaca koje su pobili oko 2.000000 i više, pa potom za vrijeme Drugog Svjetskog Rata protiv japanaca (bačene 2 atomske bombe na Hiroshimu i Nagasaki), pa krvavi američki zločini nad vijetnamcima za vrijeme Vijetnamskog Rata,pa sve do bombardovanja Jugoslavije 1999. g. i američkih zločina u Afganistanu i Iraku. Nažalost nikad nitko od amerikanaca i američkih političara (Bill Clinton,Georg W. Bush,Barack Obama...) neče odgovarat za svoje krvave zločine,zato jer je Amerika bogata i močna i velika,a mi smo mali,a kolo vode veliki.

Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    А тај из Алкајде, што је убијен, како се зове?

Који Насри, овај? Samir Nasri - Wikipedia, the free encyclopedia

Ја мислим да су они њега одавно убили и држали негде на леду, и активирали баш сад кад им је затребало да скрену пажњу са убијања деце у Либији.
    Da imaš pravo Yossarian. Krivo sam upiso mislio sam Naser egipatski predsednik velik prijatelj i brat voljenog druga predsednika maršala Josip Broz Tito i voljene domovine Jugoslavije.
    Poruku je izmenio Mish, 08.05.2011 u 23:32 Razlog: uzastopne

Lider tm Trkmenler Avatar od  Turkmenbashi

Pol
    Muško
    Član od
    21.04.2009.
    Aktivnost
    26.07.2012
    Zemlja
    Turkmenistan
    Slike
    2134

Obzirom koliko dugo sa nije pojavljivao u javnosti delim Yossino mišljenje da je on likvidiran odavno i da je ovo sada plasirano kao vest nakon ubistva Gadafijevog sina i njegove troje dece.

Beli Bora Perjar Avatar od  memento

Pol
    Muško
    Član od
    20.08.2007.
    Aktivnost
    19.10.2014
    Zemlja
    Tonga
    Blog
    2

Kakav god da je bio Osama Bin Laden (a nije bio ni malo dobar), ubili su ga gori nego što je bio on sam!
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

Starosedelac Avatar od  maleni

Pol
    Muško
    Član od
    16.01.2008.
    Aktivnost
    17.10.2014
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    39

Samo mi nije jasno kako su ubedili cerku da tek sada provali da je otac ubijen u sobi pored? Ogromna polja maka cine tu sobu prijatnom za caskanje na -5 C...

Bećar Avatar od  Bacvanka

Pol
    Žensko
    Član od
    01.09.2010.
    Aktivnost
    23.08.2012
    Zemlja
    Serbia

Ja mislim da on nije ubijen, da je to sve namestaljka.

Mangup Avatar od  Skidatch_Mraka

Pol
    Muško
    Član od
    11.05.2011.
    Aktivnost
    25.06.2011
    Zemlja
    Jamaica
    Godine
    37

Vec pochinjem polako da se osecam kao "uchiteljica pred penziju".No,dobro,kad nema ko,mora to ja da odradim.
    Prvo,ne mozhesh ubiti nekog,ko ne postoji kao takav.(Najgora,ovo tebi za ljubav,Hehehehe...)
    Osama Bin Laden je,ustvari,lik iz crtaca.Izmishljeni lik (uvek drugi na snimcima),koji je sluzhio da bi se "vodio rat",koji nikako ne mozhe da se zavrshi.
    Znachi,ubiraju se porezi protiv "terorizma",globi se americhki narod radi "magle",a ustvari su teroristi bash ti koji ubiraju porez.
    Ali,poshto mora da postoji "dezhurni krivac",oni izmislishe nekog Osamu Bin Ladena.
    I sad,za sve je on kriv.CIA pobije ljude po Americi ( kontrolisanim rushenjem Svetskog Trgovinskog Centra ),i naravno,okrive nekog tamo Bin Ladena.
    I on se tu shepuri,kao niko mu nishta ne mozhe.Ali,da li je tako?
    Da je stvarno postojao kao takav,njega bi lako nashla i ova nasha BIA (u samom startu),a kamoli sile kao shto su zemlje Zapadne Evrope i Amerike."Chovek iz pecine",vuche za nos Ameriku?!Hehehehe...Smeshno...
    Dan pre toga,oni koji vode Ameriku,pobishe onu decu Gadafija i unuchad.Kazhu,"ubistva nisu potvrdjena".
    Sutradan,kazhu "ubijen Osama Bin Laden"-POTVRDJENO ! Iz momenta...
    Zashto je to tako?
    Pa da bi se sklonile "ochi svetske javnosti" od muchkog ubistva jadne dece prethodnog dana.A kud cesh jachu vest,koja ce sa lakocom da "pregazi" onu pravu,od "ubistva Svetske ZaSveKrive Baba-Roge"?
    I josh kazhu,"on je ubijen,ali Al-Kaida josh postoji".
    Samim tim,ostavljaju josh prostora za "dalja delovanja" CIA-e,koja je sluzhba koja radi,najvishe,protiv americhkog naroda,a za one koji ga "vode".
    A najzhalosniji u svemu ovome je americhki narod,koji ce opet da "primi" mrzhnju celog sveta,ni kriv ni duzhan.Narod,nad kojim su vrsheni najveci eksperimenti ikada.Narod koji razmishlja mozgom televizije,narod razbijene svesti i zdravoog i samostalnog rasudjivanja.
    I sad,sve shto treba je da izmisle neko novo ime,ili kad se sve stisha,da kazhu "Osama je zhiv,ubijen je dvojnik".I sve nanovo.
    Neka tamo Al-Kaida i dalje "radi",samo je vodi "novo ime",ili "staro",vishe nije ni bitno.
    I eto ponovo dezhurnog krivca,koji sluzhi kao paravan za zlodela same CIA-e.
    Znachi,Bin Laden nije ubijen,jer nikada nije postojao kao takav.
    Pravi Bin Laden je prijatelj porodice Bush,koja je dala dva predsednika Amerike do sada.A bice i treci,samo da prezhivimo 2012. godinu.
    Kazhu,bice neka frka te godine.Zhivi bili,pa videli...
    Me Bring Da Enlightenment...

Slične teme

1. Ubijen čovek zbog poruke na zidu Fejsbuka
    Autor chudoo u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 11.04.2012, 13:34
  2. Ubijen je pukovnik Moamer Gadafi
    Autor JOHNNY DUGI u forumu Politika
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 17.11.2011, 00:10
  3. Parodija: Bin Laden u liku Roana Etkinsona
    Autor silvia u forumu Spomenar