Close

Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 73
    Domaći Avatar od  Jerowen

Pol
    Žensko
    Član od
    01.11.2008.
    Aktivnost
    09.09.2009
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    30

Odgovor: Umetnicko klizanje

Citat Mishel kaže: Pogledaj poruku
    Steta za Sinaed i Dzona, stvarno su u dobroj formi bili ove seznone, verovatno im jednostavno nije bilo sudjeno da nastupe na ovom Grand priju.
    Da, steta. Ali, gledala sam ih na jednoj reviji (bozicnoj, ili tako nesto) gde su nastupali ne bas za vreme Grand prix finala, vec ubrzo posle. Bili su sjajni, naravno. Svi izvodjaci su bili sjajni - bilo je jos amatera, ali i profesionalaca (cak su bili i svetski prvaci u profesionalnom klizanju u parovima)

Nego, da li primecujes da smo nas dve jedini fanovi klizanja na forumu?
    Ne verujem da smo bas jedine, ali smo sigurno najaktivnije A mozda i ljudi nikako da dodju do reci od nas Salim se, naravno, i slazem se da bi bilo super dobiti jos misljenja, kao i kad bi ljudi rekli ko su im favoriti i tako dalje...

Mozda ce diskusija zivnuti kad pocne evropsko i svetsko prvenstvo. Znam ljude koji, na primer, ne prate tako pomno klizanje kao sport, ali zato uvek gledaju ta najveca takmicenja. Umetnicko klizanje je strasno popularan sport (uopste u svetu) i mnogo ljudi voli da ga gleda, ali nisam sigurna da 5% ljubitelja ovog sporta prati sve pojedinosti, itd. I ja sam bila takva do nedavno - samo bih gledala takmicenja, ali nisam se nesto zamarala time da znam da li je neki par prosle godine bio peti ili je ove godine bio treci na nekom manjem takmicenju, i slicno.
    Tiger Facts:
    1. Tigrovi su macke koje obozavaju kupanje.
    2. Tigrove pruge su jedinstvene kao otisci prstiju.

Bećar Avatar od  Mishel

Pol
    Žensko
    Član od
    14.11.2008.
    Aktivnost
    21.01.2009
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    25

Citat Jerowen kaže: Pogledaj poruku
    I ja sam bila takva do nedavno - samo bih gledala takmicenja, ali nisam se nesto zamarala time da znam da li je neki par prosle godine bio peti ili je ove godine bio treci na nekom manjem takmicenju, i slicno.
    Ja sam pocela da pratim klizanje od Evropskog prvenstva 2006, ubrzo zatim je bila i olimpijada u Torinu pa sam se tako malo po malo zaljubila u ovaj sport.Probala sam da klizem ali sve sto sam uspela bilo je klizanje pored ograde celih sat vremena (koliko traje tura.

A i ja sam tako pratila samo svetska i evropska prvenstva (i poneki Novogodisnji gala show) jer do ove sezone Eurosport nije prenosio grand prijeve i bilo je stvarno tesko pratiti sezonu.

Ni ja se ne opterecujem ko je bio prvi a ko peti ali nekako vecinu takvih stvari zapamtim.Jedino pratim redovno Tomasevu karijeru, ucestvujem na forumu i diskutujem sa ljudima njemu bliskim.Mogu ti reci sta je vecerao juce (ali ne znam meni za svaki dan).A i Tomas nije od onih sto ne citaju postu i aktivan je (kad ima vremena) na svom sajtu.

Pol
    Žensko
    Član od
    01.11.2008.
    Aktivnost
    09.09.2009
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    30

Ja sam pocela da pratim klizanje od Evropskog prvenstva 2006, ubrzo zatim je bila i olimpijada u Torinu pa sam se tako malo po malo zaljubila u ovaj sport.
    Ja oduvek pratim umetnicko klizanje, kao mala sam mastala o tome da postanem klizacica. Naravno, nista od toga
    Probala sam da klizem ali sve sto sam uspela bilo je klizanje pored ograde celih sat vremena (koliko traje tura.
    Bravo, bolje od mene - ja nisam nikad ni stala na klizaljke

A i ja sam tako pratila samo svetska i evropska prvenstva (i poneki Novogodisnji gala show) jer do ove sezone Eurosport nije prenosio grand prijeve i bilo je stvarno tesko pratiti sezonu.
    Da, bas je super sto su ove sezone odlucili sve da prenose. Bravo za njih!

Mogu ti reci sta je vecerao juce (ali ne znam meni za svaki dan).
    E, to su vec detalji koje ne pratim ali u svakom slucaju - pozdrav za sve Tomaseve fanove! Sigurno ste mu velika podrska, i drago mi je sto zna da vas ceni i nije uobrazen ili nesto slicno
    Tiger Facts:

Bećar Avatar od  Mishel

Pol
    Žensko
    Član od
    14.11.2008.
    Aktivnost
    21.01.2009
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    25

13 Odgovor: Umetnicko klizanje

E, to su vec detalji koje ne pratim ali u svakom slucaju - pozdrav za sve Tomaseve fanove! Sigurno ste mu velika podrska, i drago mi je sto zna da vas ceni i nije uobrazen ili nesto slicno
    Sudeci po onome sto je pisao u svom guestbooku, Tomasu stvarno puno znaci sto ima podrsku fanova.Nema razloga da mu neverujemo kada to kaze.
    Nisam bas ozbiljna bila sto se tice toga sta Tomas vecera (mada stvarno znam sta je vecerao prekjuce, posto je prekjuce bio Bozic u Katolickim zemljama, Tomas je dao jedan intervju u kome su ga pitali kako ce provesti Bozic na sta je on odgovorio da ce provesti praznike u krugu porodice uz tradicionalnu veceru (u Ceskoj se za veceru za Bozic sprema neko njihovo tradicionalno jelo od ribe-oni to zovu CARP, ili nekako slicno).Bilo je jos nekih detalja o njegovoj porodici, o tome sta voli da dobije za Novu godinu, itd. ali to su vec detalji.

P.S. Sad sam bila na Plushenkovom official sajtu, trazila sam neku informaciju koja bi potvrdila ono sto se vec dugo govori-da se Evgeni vraca u takmicenje za evropsko i svetsko prvenstvo, ali nikakvih korisnih informacija o tome nisam nasla.
    Vesti su jos od februara ove godine-da se Plushenko razveo.
    Ali sam barem nasla ovu preslatku Evgenievu slicicu.
    Priložene slike Priložene slike
    Poruku je izmenio Mishel, 27.12.2008 u 13:11

Pol
    Žensko
    Član od
    01.11.2008.
    Aktivnost
    09.09.2009
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    30

P.S. Sad sam bila na Plushenkovom official sajtu, trazila sam neku informaciju koja bi potvrdila ono sto se vec dugo govori-da se Evgeni vraca u takmicenje za evropsko i svetsko prvenstvo, ali nikakvih korisnih informacija o tome nisam nasla.
    To mi je bas cudno i nadam se da nece od ovog ispasti "puj pike ne vazi". U principu, ja sam cula samo toliko da je Evgenij (odnosno njegov tim) predao sastav svog kratkog i dugog programa Ruskom klizackom savezu (ili kako im je vec ime), a to bi trebalo da znaci da ce se takmiciti ove godine, ili bar da to planira. (Nisam sigurna, ali mislim da bi po tim nekim informacijama trebalo da se prvo pojavi na drzavnom prvenstvu Rusije, zar ne? hm... mozda i ne mora - mozda moze direktno na evropsko, mada mi to ne zvuci bas ispravno...) U svakom slucaju, nadam se da ce se ipak vratiti ove sezone - ipak je on najbolji

P.S. dobra slichica - samo steta sto nije na nekim malim klizaljkicama
    Tiger Facts:

Bećar Avatar od  Mishel

Pol
    Žensko
    Član od
    14.11.2008.
    Aktivnost
    21.01.2009
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    25

13 Odgovor: Umetnicko klizanje

U principu, ja sam cula samo toliko da je Evgenij (odnosno njegov tim) predao sastav svog kratkog i dugog programa Ruskom klizackom savezu (ili kako im je vec ime), a to bi trebalo da znaci da ce se takmiciti ove godine, ili bar da to planira. (Nisam sigurna, ali mislim da bi po tim nekim informacijama trebalo da se prvo pojavi na drzavnom prvenstvu Rusije, zar ne? hm... mozda i ne mora - mozda moze direktno na evropsko, mada mi to ne zvuci bas ispravno...) U svakom slucaju, nadam se da ce se ipak vratiti ove sezone - ipak je on najbolji

P.S. dobra slichica - samo steta sto nije na nekim malim klizaljkicama
    I ja sam to isto bila cula ali stvarno ne znam sta bi moglo da ispadne od tih informacija. Volela bih da se vrati iz prostog razloga sto bi bilo jako zanimljivo videti da li je Plushenko jos uvek u vrhunskoj formi kao i pre i da li bi eventualno neko drugi mogao da se sa njim nadmece.
    Moras priznati da kada se Plushenko povukao 2006. posle olimpijade, on zapravo nije imao pravog rivala i pobedjivao je uvek sa ogromnom prednoscu u poenima u odnosu na drugoplasiranog, jedino je Lambiel (donekle) mogao da mu pridje, medjutim, za ove dve-tri sezone mnogi su napredovali, Brajan i Tomas (u prvom planu), a pojavilo se i dosta mladjih klizaca koji vec sada obecavaju (kao npr. rus Artem, Voronov, Von Sipur, i (neizostavno) Patrik Cen) i koji vec sada dosta toga mogu.
    Iako je Plushenko legenda ne mislim da bi njegov povratak bio dugotrajne prirode kao i da bi jos dugo mogao da bude neprikosnoven nadolazecim mladim snagama, mada mu iskreno zelim da bude i bolji nego sto je bio jer sam stvarno uzivala u njegovim nastupima, ali ipak mi se cini da se on povukao na vrhuncu svoje karijere.
    Nadam se da moze da nastavi tamo gde je stao.
    P.S. Ne cini mi se ispravnim da Evgeni, ukoliko zeli da se takmici preskoci Rusko nacionalno takmicenje (ili kako se vec zove) jer to ne bi bilo fer prema ostalim klizacima, ne bi trebalo da postoje protekcije pa cak ni za klizaca kakav je Pluschenko.

Pol
    Žensko
    Član od
    01.11.2008.
    Aktivnost
    09.09.2009
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    30

Moras priznati da kada se Plushenko povukao 2006. posle olimpijade, on zapravo nije imao pravog rivala i pobedjivao je uvek sa ogromnom prednoscu u poenima u odnosu na drugoplasiranog
    Da, ali sada ne verujem da ce to biti slucaj, bez obzira u kakvoj je formi Pluschenko - kao sto kazes i drugi su mnogo napredovali.

Iako je Plushenko legenda ne mislim da bi njegov povratak bio dugotrajne prirode
    Naravno da ne - nije on bas u prvoj mladosti...(ne znam tacno koliko mu je godina, ali sigurno oko 30, zar ne?)...ali bilo bi super makar jos ove 2 sezone (da zavrsi mozda i s jos jednom olimpijskom medaljom).
    Tiger Facts:

Bećar Avatar od  Mishel

Pol
    Žensko
    Član od
    14.11.2008.
    Aktivnost
    21.01.2009
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    25

07 Odgovor: Umetnicko klizanje

Verovala ili ne Plushenku je tek 26 leta.
    Rodjen je 3.11.1982. sto ga cini otprilike godinu dana mladjim od Dime Bilana.A Dima opet izgleda prilicno mladje od njega.Eto sta razvod cini od coveka. shala naravno.
    PoZz

Bećar Avatar od  Mishel

Pol
    Žensko
    Član od
    14.11.2008.
    Aktivnost
    21.01.2009
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    25

I sada je zvanicno> Plushenko se ne takmici na Evropskom prvenstvu...

http://www.isufs.org/events/cat00006492.htm

Pol
    Žensko
    Član od
    01.11.2008.
    Aktivnost
    09.09.2009
    Zemlja
    Serbia
    Godine
    30

I sada je zvanicno> Plushenko se ne takmici na Evropskom prvenstvu...

http://www.isufs.org/events/cat00006492.htm
    Oh, neeeeee!!!! Zasto? Zasto? Zasto su nam onda uopste dali nadu....
    Tiger Facts:

Strana 6 od 8 PrvaPrva ... 45678 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

• Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •