Ne odustajem...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 25
  1. #1

    05 Ne odustajem...

    Koji je to komad garderobe od koga ne odustajete bez obzira na modne trendove,godišnje doba,godinu proizvodnje ?

    Šta je to čega se nikako ne odričete,bez obzira da li je to stari komad garderobe ili je nešto što iznova i iznova kupujete jer Vam se dopada?
    Poruku je izmenio makilli, 12.03.2009 u 08:24
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Ne odustajem...

    Imam jedne farke, postavila sam sliku na nekoj temi, koje su matore.. pa imaju skoro desetak godina Sad su vec skroz iscepane, najgori prosjak ih ne bi nosio, ali ja ih ne dam krpim ih, postavljam, one se ne daju i pucaju po svim savovima, ali ne bato ne dam, nosim ih cim otopli iako je keva rekla da ce da ih baci ali nece, ne dam ja tako nesto niko koga ja znam ne bi na sebe navukao, a ja ih nosim sa ponosom
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #3

    Odgovor: Ne odustajem...

    kupila sam jednu maicu belu, koja mi se toliko dopala sto sam se nakon toga vratila i kupila jos tri - isti model ali u druge boje.
    lenene pantalone takodje kupila bele, pa dopale mi se i kupila isti model jos crvene i crne
    imam neke letnje suknjice i haljinice kojih nikako da se odreknem. kad cistim garderobu nemam srca da ih spakupejm ili bacim. i sto je najzanimljivije nosim ih bez obzira dali neko misli da nisu vise moderne. meni se dopada kako mi stoje i lepo se osecam u njima..


  4. #4

    Odgovor: Ne odustajem...

    farmerice su nesto cega se ne bih odrekla nikad
    mislim da cu ih nositi do smrti
    i udobna obuca,pre svega patike
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #5

    Odgovor: Ne odustajem...

    od piloTske kozzne jakne....
    u moJoJ familiJi je preko 30 godina....
    nikakvo hemiJsko chishcenje ne mozze da opere tu patinu....miris dima i rock 'n' roll-a.....

  6. #6

    Odgovor: Ne odustajem...

    od Bogoslovova...........
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  7. #7

    Odgovor: Ne odustajem...

    farmerke,bez njih ne bih mogla
    ne mogu da zamislim zivot bez njih

  8. #8

    Odgovor: Ne odustajem...

    od nosenja tangi...i to koznih
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  9. #9

    Odgovor: Ne odustajem...

    ...od farmerica ali nikako ne dolaze u obzir ove moderne plitke, za luftiranje bubrega...

    ...od bele košulje koja je u bilo kojoj kombinaciji fenomenalna...

    ...od crvene majice kratkih rukava sa likom Che Guevare
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  10. #10

    Odgovor: Ne odustajem...

    Vidim da imam dosta istomišljenika.

    Farmerice...svih mogućih krojeva i boja su definitvno moj favorit...i bela košuljica
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  11. #11

    Odgovor: Ne odustajem...

    ...crna pamučna majica...

  12. #12

    Odgovor: Ne odustajem...

    Starki.....i jedne bele tesne suknjice,sramota me vise da je nosim pomislice ljudi da nemam sta da obucem....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  13. #13

    Odgovor: Ne odustajem...

    Moj must have:

    - dobre, skupe i udobne čizme (i torbuljak razume se)
    - dobre farmerke
    - bela košulja
    - dobra kožna jakna i kožni mantil
    - platnena army jaknica ili dve, tri...
    - mala crna haljina, ali nikako klasični kroj
    - baletanke (komada bezbroj)


    Sve ostalo je samo trošenje love, popunjavanje vešalica i presvlačenje prema raspoloženju i prilici, koje mi je doduše jako drago
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Ne odustajem...

    Moja jarko crvena koktel haljina od satena. Ma ne znam kako da se osjecam iznutra znam kada je obucem da izvana izgledam fantasticno.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  15. #15

    Odgovor: Ne odustajem...

    Obavezno kupujem crne i bele stvari. Ne radim ja to planski i namerno, ali se uvek hvatam prvo za to. Tako da sam zimi najčešće u crnom, leti najčešće u belom. Imam ja i drugih farbi, ali ove preovlađuju.
    Volim kožu. Retko sam bez nekog kožnog detalja na sebi ili oko sebe.
    Vrag odneo šnalu...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •