Koliko vremena provodite ispred ogledala?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17
  1. #1

    07 Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    Eeeeh,slatka ženska muka... ogledala svim mogućih veličina...a koliko vremena provodite ispred njih?
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    ne onoliko koliko bih želela..

    šalim se..
    našminkam se, kad se obučem pogledam da li je sve na svom mestu i u toku dana, dok sam na poslu, na kratko zvirnem da vidim da nisam slučajno musava i to je to..

    ujutru u pet ga nikako ne volim, pogotovo što patim od nesanice, pa i nije baš neki prizor..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  3. #3

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    Jako malo vremena Kratko namestanje frizure Pranje zuba i brijanje ne racunamo...to nije "gledanje", to je sprecavanje krvoprolica

  4. #4

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    Ogledala volim samo dok plešem, pa se gledam i pokušavam da ispravim korake. Osim toga, ujutru, umivanje ispred ogledala, pranje zuba, šetam po kući ne treba ogledalo, onda krema za lice, ogledalo može i ne mora, ako stavim puder i maskaru poslužim se istim, ako ne, ne poslužim se i to je to. Jedino ogledalo koje volim da koristim, je malo ručno ogledalo na sklapanje, kako god mu bilo pravo ime, jer volim u toku dana da proverim da nije neka hrana ostala zaglavljena među zubima, a provodim vreme sa ljudima pa nije red da im se smeškam kroz pojedeni ručak.
    "...There is a crack in everything. That's how the light gets in..."

  5. #5

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    Ujutru dok obavim jutarnju rutinu i kada se tuširam, s obzirom da mi je ogledalo naspram kade, pa prosto ne znam u šta bih drugo gledala.
    Ne zagledam lice u poslednje vreme jer i nije neki prizor sada kad sam sva naduvena.
    Obavezno bacim pogled u svoj odraz kada krenem kod komšinice na kafu, čisto da proverim da mi kosa nije previše razbarušena.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  6. #6

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    Premalo

    Jutarnje spremanje...šminkanje...kratak pogled kako mi sve stoji tog dana...i

    Situacija se ponavlja zatim gde god da krenem u toku dana:

    -ako idem kući sa posla-opet pogled u ogledalo...popravljamo šta se da popraviti
    -ako idem u prodavnicu-kratki susret sa ogledalom pred izlazak...
    -ako izlazim uveče-desetak presvlačenja,šminkanje
    -kad izađem iz kupatila-o da...to sam ja
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  7. #7

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    ...u poslednje vreme i ne bas previse....Ujutro, pre spavanja i ako negde krenem toliko da se nasminkam....pri prolasku kroz hodnik bacim letimican pogled na celokupni svoj odraz cisto da vidim kolik smo porasli....sve u svemu ne vise od 5 minuta
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  8. #8

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    Ne znam da izračunam, ali onoliko koliko je potrebno za one stvari koje napamet još uvek ne umem da radim. Čupkanje, šminkanje, zubići, komplet pregled pred izlazak (mada se dešavalo i da zaboravim pa izađem u onom u čemu sam spavala recimo ), u kupatilu ogledalo ne mogu da omašim sve i da hoću šta god da radim i taaakoooo A ako pešačim po gradu redovno se overim svuda gde već znam da se vidim kao u ogledalu to je reflex i nisam jedina, čak se i smejem onima koji ispred mene rade isto. Nemam običaj da se zagledam bezveze preko dana i čekiram svako malo.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #9

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    uglavnom nesto minimalno, uglavnom dok perem zube, da provjerim da mi nije pasta ostala negdje na kosi...
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    Nimalo. Ne volim da se gledam u ogledalo.

    Kažem vam da nisam tipična ženska osoba
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  11. #11

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    Samo toliko koliko mi treba da se obrijem. Ni sekund više.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #12

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    Samo da proverim jesam li cupava , ali imam neke svoje momente kada zasednem pa se divim
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  13. #13

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    Sta znam, dosta Ujutru npr. nemam uopste obicaj da idem u kupatilo, posto zube perem tek posle prvog obroka, koji moze da bude i satima posle ustajanja, a kafu ne volim da pijem na oprane zube, nit' imam svrhe od pranja zuba onda. Ali, osoba sam koja sebe voli, pa volim i da se ogledam uvek kad se tusiram, posto je ogledalo tacno ispred mene, pa i ne mogu da mu pobegnem svaki put kad idem na wc, ja se uvek pogledam u ogledalo. Ne racunam sminkanje, posto jos uvek ne mogu napamet da se nasminkam, a i volim svoj odraz u ogledalu kad se okrecim, divim se sopstvenoj umetnosti i uvek, kad bih prosla pored nekog izloga, bachim pogled na sebe, smeknem se.. sta cu, kazem da se volim, volim svoj izlged koji nije savrsen, volim svoje lice i volim da se ogledam. Ponekad imam obicaj da se samo ogledam u sobi u ogledalu i nista drugo da ne radim.
    Sta cu, jos sam i tasta
    Krek, krek.. Ne gudra

  14. #14

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    Ne ogledam se narochito, uglavnom u higijenske svrhe
    dok chupam obrve, chistim lice ili se sminkam
    kosu nameshtam prstima i ne treba mi ogledalo a garderobu ocenjujem po udobnosti i dovoljno poznajem sebe da mi ogledalo uopshte ne treba
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  15. #15

    Odgovor: Koliko vremena provodite ispred ogledala?

    dje god da odem ,wolim da izgledam dobro...tako da ostanem ja malO..mora se jbg...frizura je od wrlO krucijalnog znachaja

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 26.01.2018, 07:42
  2. Koliko vremena provodite sa vasim kucnim ljubimcima?
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 30.10.2017, 15:30
  3. Koliko dugo stojite ispred ormara..?
    Autor yige_gui u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 10.03.2010, 20:42
  4. Koliko vremena posvećujete svojoj deci?
    Autor makilli u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 11.12.2009, 12:16
  5. Koliko vremena provodite na netu?
    Autor greda23 u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 28.05.2008, 02:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •