Pratite li Latino - americke serije?

Prikaz rezultata glasanja: Da li pratite latino - americke serije?

Učesnika ankete do sada
61. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • da

    4 6.56%
  • ne

    41 67.21%
  • gledao/la sam u proslosti ali vise ne

    16 26.23%
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 63
  1. #1

    Pratite li Latino - americke serije?

    Da li gledate neku od mnogobrojnih latino americkih serija?

  2. #2

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Ne samo da ih ne gledam, vec mi se cini da, kad slucajno naletim na koju, narednih sedam dana nemam srece


    Ali sam zato vise nego sigurna da ih devojcice iz tvoj odeljenja gledaju od prve do poslednje Am I right... or am I right?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Pa apsolutno si u pravu sto se tice devojcica. Ja sam doduse gledao jedno vreme i to poprilicno, skoro 5-6god. ali sam onda prestao. Zatupljuju coveka!

  4. #4

    11 Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    ja gledala samo dinastiju, nije latino, ali moze da se strpa u isti kos, kad se gleda iz danasnje perspektive...mada mi je onda bila
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Pa i meni su onda izgledale

    Ali sada ne mogu da ih smislim!!!

  6. #6

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    U bre Nato, zaboravila si "Povratak u Idn" sličan fazon Ma, dok je baka bila živa, sednem ja tako sa njom i sa komšinicama jednom u dva meseca, odgledam jednu epizodu neke aktuelne i sita se ismejem, više njihovim komentarima, nego seriji.

    - Gledaj, gledaj sad, evo je ova mala što voli da spletkari!
    - Jooooooj, videla ga je!
    - Jadan čovek!
    - U prošloj epizodi je prohodala!
    - Sad će on biti osuđen, ovaj što je ubio maćehu što je ukrala bebu!
    - Poljubiće je!

    ...........

    Ma to je takav trash, da je to strašno. Ne gledam, sve su na isti kalup. Mada, mož' posluži učenju jezika.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  7. #7

    11 Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Kada naidjem na neku takvu seriju na tv-u,odmah premestim kanal.Te serije tako smaraju,svaka je ista Bog te,pa oni razvucu jednu malu,najobicniju svadjicu kroz 10 epizoda Ja stvarno ne znam sta sve te babe vide u tim serijama.K'o sto kaze Squaw,zanimljiviji su njihovi komentari nego sama serija

  8. #8

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Citat kissigirl kaže:
    Ja stvarno ne znam sta sve te babe vide u tim serijama.
    I ne samo babe Ja mislim da odgovor lezi u tome sto hoce malo da se opuste i bar na trenutak pobegnu od surove svakodnevice u manje realan svet
    Gather ye rosebuds while ye may...

  9. #9

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    A mozda je odgovor u tome sto babe imaju neku svoju modu, pa kada jedna pocne da gleda seriju pocnu i sve ostale da bi bile u "trendu"

  10. #10

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Citat Meggy kaže:

    I ne samo babe Ja mislim da odgovor lezi u tome sto hoce malo da se opuste i bar na trenutak pobegnu od surove svakodnevice u manje realan svet


    manje realan svet?!jel ti mene zezas?! aha,sa sve ubistvima,i kradjom beba kako li se samo sete toga? mislim,alo,bebe! Mora da babama odgovara kad vide da neko ima gorih problema od njih

  11. #11

    11 Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    eh, sad sam se sjetila...moja baba ne zna bas da cita, pa je ona mene svaki praznik kad bih dosla kuci, zvala na kafu oko 5 ili 6, kad je njoj pocinjala neka latino serija (ne znam koja je bila, samo znam da nije kasandra), i onda sam ja morala sa njom da gledam, pa da joj i citam. izgurala sam to nekako. hocu da napomenem, npr. iako moja baba stizala da procita prvu rijec, uvijek je nekako znala sta se desava, pa mi je naravno objasnjavala sta sam sve "propustala" dok nisam gledala. ali, eto, prezivjela sam...
    nattydread is coming to dinner

  12. #12

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Citat kissigirl kaže:
    manje realan svet?!jel ti mene zezas?!
    Pa, kol'ko sam ja upucena, tamo se uvek sve srecno zavrsi... ili se mozda neka tuzno zavrsila, pa nisam obavestena?
    Gather ye rosebuds while ye may...

  13. #13

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Pa tu si Meggy skoro upravu. Opste je poznato da se sve serije, uglavnom, zavrse srecno sem jedne ( bar od onih koje sam ja gledao). To je "Rubi". Ona se zavrsila tako sto je Rubi ostarela i ostala osakacena posle pada sa stepenica, a to je po svemu sudeci nesrecan zavrsetak, po nju.


  14. #14

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Ma sta pratim latino serije, pa ja sam svaki dan u glavnoj ulozi ! Od Buenos dias" do Buenos noces"moram da slusam spanski i da slusam prepricavanja serije od sinoc .Jer ovde na lokalnoj TV stanici sa jednim programom samo to i pustaju. Strasno. Da nema satelita bila bi katastrofa.

  15. #15

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    OK je sve to. Serije su kretenske al' ljudi ih opet gledaju. ALi ono sto mene nervira je to da mi imamo par satelitskih programa iz domovine i svi u udarnim terminima daju latino serije Mislim sta reci
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li pratite Američki Fudbal?
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 04.07.2012, 13:34
  2. Da li igrate i pratite Tenis?
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:11
  3. Latino ljubavnici...istina ili mit?!
    Autor leptirić u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.10.2009, 19:08
  4. Da li pratite trendove?
    Autor Lady S u forumu Moda
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 05.04.2009, 03:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •