Pratite li Latino - americke serije? - Strana 4

Prikaz rezultata glasanja: Da li pratite latino - americke serije?

Učesnika ankete do sada
61. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • da

    4 6.56%
  • ne

    41 67.21%
  • gledao/la sam u proslosti ali vise ne

    16 26.23%
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 63
  1. #46

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Veco, kad te uparim sa _dedinom_ babom ima bre da postanete najbolje drugarice Ona gleda i premijeru i reprizu i kad bi pustili i reprizu reprize gledala bi i to.

    Ja sam odgledala Kasandru i to mi je dovoljno za ceo zivot, hvala lepo.
    znam baba da pratish sa dedinom babom sve shta se deshava.. rekla meni baba da znash i kako je Kasandra odrezala komshini kosu ne bi li je urekla.. i kako je Penelope otrovala rodjenog brata, koji joj zapravo nije brat, vec stric po komshiji.. i znam da znash da je Pedro uhvatio zhenu od shefa kako krade kobasice iz shpajze.. i znam svashta neshto shto znam da ti znash
    nemoj sad shatro ne gledash
    moomoo meee jooouu

  2. #47

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    znam baba da pratish sa dedinom babom sve shta se deshava.. rekla meni baba da znash i kako je Kasandra odrezala komshini kosu ne bi li je urekla.. i kako je Penelope otrovala rodjenog brata, koji joj zapravo nije brat, vec stric po komshiji.. i znam da znash da je Pedro uhvatio zhenu od shefa kako krade kobasice iz shpajze.. i znam svashta neshto shto znam da ti znash
    nemoj sad shatro ne gledash
    Pa zasto me odajes? Moram da budem u trendu...a nije in gledati limunada serije.
    Nego...je l' Pilar prezivela pad sa litice u kolima koja je gurnuo onaj grozni zlobni Horhe, da bi se osvetio Salvadoru?
    I sta oni to sipaju na maramicu koju prislone nekom na lice i ovaj odmah pada u nesvest? Pa...je l' to stvarno moze tako?
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #48

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Pa zasto me odajes? Moram da budem u trendu...a nije in gledati limunada serije.
    Nego...je l' Pilar prezivela pad sa litice u kolima koja je gurnuo onaj grozni zlobni Horhe, da bi se osvetio Salvadoru?
    I sta oni to sipaju na maramicu koju prislone nekom na lice i ovaj odmah pada u nesvest? Pa...je l' to stvarno moze tako?

    pa nisu to, bre, limunade.. to je svezhe iscedjen sok od shargarepe to ti je sad in
    Pilar? jashta prezhivjela.. da vidish kako su joj oni novi tochkovi posluzhili, dobro da je uzela one skuplje.. a Horhu je neko pokvario kochnice.. moramo chekat' sljedece epizodu, tako je zadnja zavrshila
    a to sa maramicama.. ja sam misl'a da je to od vishka omekshivacha, nije? josh kontam kakOva je to domacica koja precera sa omekshivachom
    moomoo meee jooouu

  4. #49

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Gledao sam prve dve-tri kada su se pojavile, od tada ih izbegavam u sirokom luku Sve na isti sablon....

  5. #50

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Onu Kasandru sam gledala kao opčinjena... Pojma nemam šta mi bi... Valjda čar novine... Sledeća ne mogu da se setim koja je bila, sećam se samo da sam shvatila šablon i prestala da gledam... Ali sam zato od koleginica slušala o tome šta je Ljovisna radila sa tim njenim u prošle dve epizode, koje se nekim sticajem okolnosti nisu gledale ... Bilo mi je zabavnije prepričavanje nego da sam sedela pred tv-om i "pratila"... Ma sve je to "Dinastija"... Ista ili slična priča sa potpuno istom podelom likova...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  6. #51

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    I ja sam bio opcinjen Kasandrom, valjda zbog glumice....sta znam

  7. #52

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Ne gledam jer strahujem da bi samo 1 minut tog video materijala hajde nazovimo to "serijom" naneo ozbiljna ostecenja mom mozgu.

    U nekim zemljama je zakonom zabranjeno emitovanje pomenutih "serija" jer zaglupljuju ljude, mislim da su u pitanju Singapur, Francuska i jos par drzava uvele tu zabranu nakon samo par emitovanih epizoda na lokalnim TV.

    Primitivno, prosto i idiotizam su termini koje prepisujem tim "serijama".
    Poruku je izmenio Charlie Harper, 25.11.2008 u 15:02 Razlog: Brzo kucah pa pogresih i dodjoh da ispravim.

  8. #53

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Ju, ju, šta vam pada na pamet . Ne, hvala . ne "konzumiram" takve limunade
    Prvi utisak uvek vara

  9. #54

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Posle mnogih kritika poput;"Jovana bre pa ti si zhensko,ne treba da gledash fudbal vetj serije (shpnaske)..."...pochela sam da ih gledam......Jbg otju da ja malo budem zhensko...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  10. #55

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Ne gledam te sapunice smisljene na isti fazon.....cisto zaglupljivanje ljudi tako da ljudi vise provedu uz te serije i spanske glumce nego u komunikaciji sa svojom porodicom

  11. #56

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Pokušala sam jednom daaaaaavno...neka Kasandra beše (????) . Izdržala čitavih 5 minuta i odustala za sve vremena. Jednostavno me ne privlači. Niko u mojoj kući nije naklonjen tom tipu serijala. Često se na pauzi, na poslu osećam kao crna ovca, jer "nisam u toku"....ali navikli već na mene ovakvu....

  12. #57

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Mislim da je prosao "udarni talas" sa tim serijama........... Ne cujem u okolini vise onu euforiju :"E, jesi li gledala: Hose sa Mirandom...bla, bla, bla"...
    Kao net ovisnik (sto je sinonim za "adrenalinsku hiper brzu komunikaciju") ....nemam zivaca (a ni vremena, je l'?) da ispratim tu s p o r u prichu

    Isto tako, (vise) ne osudjujem zene koje prate te sapunice.....
    Reche mi ujna, koju vazda zateknem da prati "neku od":
    - A sta cu? .... Svako trazi ono sto mu nedostaje ....meni je to umesto tracarenja po komsiluku, da se odmorim od unucadi........ da se prisetim ljuBavisanja"....

    Sloboda (nuznog) izbora, je l'?
    Kada nam program bude kvalitetniji sa domacim serijama.....manje ce se gledati takve serije

  13. #58

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Gledam " Kasandru '
    Ona mi je nekako najrealnija i prikazuje ono sto moze da se desi u zivotu.
    A plus toga ima mnogo emocija i preokreta pa kako je ne bi gledao...i s a nestrpljenjem
    ocekivao svaku novu epizodu ...

    A dobra je i muzika :

    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  14. #59

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Mislim da sam više od pola Esmeralde odgledao ... taman stižem iz škole, keva naprži jaja i stalno je nešto zapitkivO - a ko je ovaj, a šta hoće ova / u što to mrzi
    Inače tu je Jose Armando - sećam se jedne scene kad se valjda pobio sa nekim likom a buraz i ja skačemo po sobi i navijamo
    eeee

  15. #60

    Odgovor: Pratite li Latino - americke serije?

    Gledala sam...ooooo gledala. Ja sam izliječena telenovelistica.

    Ima možda 4 godine kako nisam niti jednu pogledala...a više sam ja to sve radila iz dosade.

    Pokušat ću da nabrojim neke...

    Akapulko, dušom i tijelom ...Marisol... Kasandra... Esmeralda...Stakleno carstvo...Kralj stoke... (to sada idu one brazilske) ...Terra Nostra...Zabranjena ljubav...eee da Kafa sa okusom žene.

    I još par njih, ne mogu sada naziva da se sjetim.
    Jedina dobra stvar koju sam izvukla iz gledanja je što sam jaaako dobro naučila španjolski...i pomalo portugalski.

    A danas...ne mogu da gledam neku seriju, ako nemam odmah cijelu sezonu na raspolaganju...od neke 22 epizode..kako sam onih 1534 gledala...ni sama ne znam.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li pratite Američki Fudbal?
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 04.07.2012, 13:34
  2. Da li igrate i pratite Tenis?
    Autor irnik u forumu Sportska centrala
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 17.08.2011, 20:11
  3. Latino ljubavnici...istina ili mit?!
    Autor leptirić u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 18.10.2009, 19:08
  4. Da li pratite trendove?
    Autor Lady S u forumu Moda
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 05.04.2009, 03:05

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •