Prici Nikad Kraja
Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1

    Prici Nikad Kraja

    "Priči nikad kraja" na TV B92

    16. mart 2009. | 10:52 | Izvor: B92

    Beograd -- Od nedelje, 22. marta, na Televiziji B92 počinje nova emisija "Priči nikad kraja", koju će voditi Gorica Nešović, sadašnja voditeljka radijske emisije Dizanje.

    Svake nedelje od 20 časova gledaoci će moći da uživaju u pričama o zanimljivim ljudima i događajima. U svakom izdanju emisije "Priči nikad kraja" gostovaće po jedna poznata ličnost, a ostali gosti biće manje poznati ljudi koji se bave nekim lepim veštinama, imaju neobična interesovanja ili nesvakidašnju životnu priču.

    Autorka Gorica Nešović ističe da mali čovek sa svojim lepim životom ili životom u kome se dešavaju, kao i svima nama, i lepe i ružne stvari, može da bude dobar sagovornik.

    Svaka priča koja nekog može da razveseli ili prosto može da ti malo podigne energiju zaslužuje da bude deo ove emisije, navodi ona.

    Posle razgovora sa gostima sledi poslastica pošto domaćica emisije sprema razne đakonije. Gorica objašnjava da to neće biti nikakva fensi jela, već nešto obično, što može da se napravi za pola sata i može da se nađe u svakoj samoposluzi.

    B92 - Vesti - "Prii nikad kraja" na TV B92 - Internet, Radio i TV stanica; najnovije vesti iz Srbije
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  2. #2

    Odgovor: Prici Nikad Kraja

    Malo sam sinoć usput pratila, isti fazon kao neke strane , zaboravila sam kako se zove, jer ništa redovno ne pratm.
    Ne znam zašto, naivna, više sam očekivala.
    I nije tačno da priči nikad kraja, svaki gost-ekspres, da na vreme počne divna zamuc Olja.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  3. #3

    Odgovor: Prici Nikad Kraja

    Meni se dopalo, mada sam stalno očekivala da od nekud nabasa Dragan (šta ti je navika)... Doduše, gledala sam samo onaj deo kada je Gordan Kičić pričao o svojim odlaženjima na koncerte... Videćemo sledeće nedelje kada je pogledam celu... Možda se predomislim
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  4. #4

    Odgovor: Prici Nikad Kraja

    I meni se svidelo. Jeste malo na brzinu, mislim da je bilo pet gostiju na tih sat vremena pa sam imala utisak da ih otpravi pre nego se doreknu
    Svi su gosti bili zanimljivi i svidja mi se sto nije dovela nikog od ekipe sto se ne skida sa raznih televizija.
    Tek je prva emisija, bice to super
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  5. #5

    Odgovor: Prici Nikad Kraja

    I meni se to dopalo, dobro si rekla, malo su gosti brzo ispraceni, ali je dinamičnije, nego Mirjana BM kad pazglaba sa istim, i gosti su stvarno odbrani oni koj su na TV na neki nacin nove ili retke ptice-veterinar iz Zoološkog vrta.
    "Ljepota nije u licu; ljepota je svjetlost u srcu."

  6. #6

    Odgovor: Prici Nikad Kraja

    Odgledala sam večeras... Sviđa mi se...
    Jedino mi žao što kratko traje i što žure zbog glupavog Utiska nedelje...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  7. #7

    14 Odgovor: Prici Nikad Kraja

    Možda i jeste fazon u tome, jer Gorica za kratko vreme, može da saopšti i izvuče mnogo zanimljivih informacija od sagovornika.
    Lepa i neopterećujuća emisija.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #8

    Odgovor: Prici Nikad Kraja

    Gledala sam i ja sinoć emisiju i mogu reći da je ok.
    Malo mi se ne sviđa ta dinamika ali su gosti zaista zanimljivi
    Da nisam upravo pročitala istoimenu knjigu od Gorice i njene prijateljice sa blogovima koji su vrlo interesantni i pitki, verovatno bi drugačije reagovala na emisiju i više bi mi se svidela... ovako mogu samo reći da je ok

  9. #9

    Odgovor: Prici Nikad Kraja

    Priči nikad kraja subotom i nedeljom u 16:30



    Gorica Nešović kuva za vas!

    Priči nikad kraja u novom ruhu! Od 20. februara, svake subote i nedelje u pola 5 Gorica Nešović na zabavan način gledaocima pruža mogućnost da uz nju i njeno kulinarsko umeće otkriju tajne tradicionalnih srpskih recepata.

    Svaka emisija biće sastavljena od tri segmenta: u prvom, odlazimo u neki od restorana gde ćemo da vidimo kako se prave podvarak, sarma, riblja čorba. Saznaćemo i tajne pečenja rakije, kako se spravljaju crevca, a putovaćemo i po Srbiji, na dane Komocije, štrudle ,slaninijade.

    U drugom delu, Gorica kuva u studiju i daje nam savete kako i šta da kuvamo u određenim prilikama. Šta spremiti za rodjendane, slave, Novu godinu, šta je najbolje za ručak sa drugaricama,a šta uz pivo sa drugarima.

    Neizostavni deo svake emisije biće i mali,korisini saveti npr. sa pijace kako se prepoznaje srebrnjak, zašto je naš paradajz bolji od uvoznog, šta je gde najjeftinije

    Povremeno nam u goste dolaze i nutircionisti, koji daju konkretne savete vezano za ishranu ili lekari, koji nam sugeriše šta da radimo u slučajevima prejedanja, podrigivanja, nadimanja i štucanja, a pričamo i o hrani kao zabavi (šta se priča za stolom, da li je hrana izgovor za razgovor, šta znače velika ili mala porcija)

    Subota, 20. februar

    U prvom delu emisije Gorica je u Mačkatu gde razgovara sa deda Milomirom o pršuti,slaninici,sušenju i dimljenju.Takođe, dobićemo i savete sa Kalenić pijace o belom luku kao zacinu, afrodizijaku,antibiotiku i glavnom protivniku kako virusa tako i uroka.
    Poznate ličnosti će nam ispričati o svojim navikama za stolom,i o tome šta i o čemu se priča za stolom...
    Gorica će nam ukazati šta svaka "poštena" kuhinja mora da ima, a spremaće špansku pitu i salatu od ajvara i crvenog pasulja.

    Nedelja, 21. februar

    Nedeljna emisija donosi nastavak priče iz Mačkata.o tome kako se pravilno seče pršuta i slaninica,kao i kako se i u kojim količinama konzumira. Otkrićemo šta je zlatiborska vijagra,i čobanski doručak...
    Priče sa Kalenića o praziluku i kratka priča o tome kako se ponaša na slavama.
    Gorica će kuvati paradajz corbu i prhku piletinu,i beli sos.

    Mini intervju sa poznatima o doručku u krevetu,i o najedanju,prejedanju i uopšte navikama vezanim za hranu.

    B92
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

Slične teme

  1. Film je toliko loš da ne mogu da ga odgledam do kraja...
    Autor Lady S u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 18.07.2015, 02:30
  2. Pay Pal u Srbiji do kraja godine
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 09.09.2011, 12:18
  3. Osma Sednica Pocetak Kraja Vojvodine
    Autor Bacanin u forumu Spomenar
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 11.10.2007, 19:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •