Horoskopski znaci i ljubavni rastanci
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10
  1. #1

    Horoskopski znaci i ljubavni rastanci

    Ljubavne rastanke ne doživljavaju svi isto - neki plaču, ne jedu... drugi pate u tišini, a ima i onih koji utehu traže u piću ili novom partneru.

    Ako verujete da je ponašanje u tim situacijama uslovljeno horoskopskim znakom, pronađite svog partnera na sledećem spisku i vidite kako bi reagovao ako mu 'date korpu'.



    OVAN
    Bolno preživljava rastanke, mada se trudi da ostavi utisak neodoljivog srcolomca. Kad Ovna spopadnu ljubavne muke nije mu lako u sopstvenoj koži. Iako je vatreni znak, oseća se kao poliven hladnom vodom kad dođe do rastanka sa partnerom. Pošto veruje da je u ljubavi i ratu sve dozvoljeno, osobu do koje mu je stalo pokušava da pridobije na sve načine. Ako u tome ne uspe, okreće se čašici, prijateljima i rođacima, piše "Život plus".

    BIK
    Mada deluje opušteno, kao da nema nikakvih, pa ni ljubavnih problema, teško podnosi rastanak sa voljenom osobom, makar i kada neko od njih dvoje mora da otputuje. Ukoliko je rastanak zauvek, emotivni Bik će se zavući u kuću i patiti u tišini, eventualno razgovarati sa najboljim prijateljem koji će ga teško motivisati da se pokrene. Utehu nalazi u stihovima pesama koje ga podsećaju na partnera.

    BLIZANCI
    Iako deluju da sve, pa i ljubavne rastanke, preživljavaju sportski, po principu - nije on/ona jedini na svetu, Blizancima uopšte nije lako. Navikli su da ih svi vole, zovu i vuku za rukav, pa im zaista nije jasno ko bi i zašto mogao da ih ostavi. A kad se to dogodi, voljenoj osobi će slati SMS-poruke, zvaće je telefonom, čekati ispred kuće, pisati mejlove i razgovarati sa svima koji su u kontaktu sa njom.

    RAK
    Jako teško preživljava rastanke, čak i privremena razdvajanja od voljene osobe, pa u očaju lako se odaje piću i hrani, luta od kafane do kafane i često se, bez ikakve mere i ukusa, predaje zagrljajima osoba koje su ispod njegovog nivoa. Ali, Rak ne pridaje značaj tome šta ko o njemu priča - samo mašta o danu kada će ponovo ugledati ljubav svog života. Sve ostalo mu je totalno nevažno, pa čak i saveti porodice.

    LAV
    Ponosni Lav pati dramatično, otvoreno, svi moraju da znaju da je emotivno ranjen i svi tuguju zajedno s njim. Teško mu padaju rastanci i ponekad ne može da shvati da li je to zbog njegove povređene sujete ili slomljenog srca. A možda je i jedno i drugo, razmišlja Lav, pokušavajući da shvati partnera koga je do juče "kovao u zvezde“, a danas mu zadaje takav bol da počinje da razume riku lavova u džungli.

    DEVICA
    Izbirljiva, ali trpeljiva Devica teško biva ostavljena, ali ako ipak dođe do toga, učiniće sve da sazna razlog. Grickaće svoju omiljenu crnu čokoladu, uzdisati i smišljati poruke koje će slati voljenoj osobi. Kad poželi da ostavi partnera, udesiće tako da ispadne kao da je ona (Devica) ostavljena, jer čemu komplikovati život, kad je ionako dovoljno zakomplikovan i bez ljubavnih patnji.

    VAGA
    Uzdržana i sujetna Vaga, kao rođena glumica, neće nikome, pa ni voljenoj osobi, pružiti to zadovoljstvo da gleda njenu patnju i njen "srušeni svet“, ako je ostavljena i mora nekako da preživi ljubavni rastanak. Pred drugima će se smeškati i praviti se kao da je ona ostavila partnera a ne on nju, dok će kod kuće tamaniti slatkiše, plakati i buditi se na jastuku koji još miriše na parfem osobe koju Vaga voli do bola.

    ŠKORPIJA
    Ona pati kao nijedan drugi znak, posebno kad je zaljubljena i kad je ostavljena od osobe koju iskreno voli. Ne zna koga bi pre zvala, sa kim bi pričala tako tužna, jer za Škorpiju su najteže muke ljubavne. A tek rastanci - ima li nečeg goreg i nepodnošljivijeg od njih? Nijedan prijatelj, nijedna kafana, kao ni jedno ili bezbroj pića ne može tu da joj pomogne, jer Škorpija najteže podnosi rastanke.

    STRELAC
    Da bi preboleo ljubavni rastanak Strelac će da pobegne od surove stvarnosti. Svakako će pokušati nekud da otputuje, ali ako to nije moguće, uputiće se u omiljeni restoran ili provozati po gradu, a usput će svratiti u videoteku po film koji je želeo da gleda sa voljenom osobom. I on je sada sam, ali zar onda ne bi bilo pametnije da razmišlja o nekom novom sastanku, a ne o tom groznom rastanku?

    JARAC
    Praktičnom, ali osetljivom Jarcu nije jasno ko bi bio toliko lud da njega ostavi, jer nema toga što on ne bi uradio za voljenu osobu. Ako ga partner ostavi, Jarac misli da sa njim nešto nije u redu i odmotava film unazad ne bi li pronašao nešto što njegovom partneru nije odgovaralo. U mislima se vraća starim ljubavima i pothranjuje sećanja i čežnju za njima. Sve je nekad bilo lepše i romantičnije, teši se Jarac, sam u svom bolu.

    VODOLIJA
    Ostavljena posle ljubavnog rastanka, Vodolija trči od kafića do kafića, od prijatelja do prijatelja, ne shvatajući da ju je partner ostavio zato što nikad nije bio načisto sa njenim namerama, planovima i osećanjima. Sve što bi trebalo da objasni voljenoj osobi, "sluđena“ Vodolija pokušava da objasni prijatelju ili kolegi. Ipak, "prevrnuće nebo i zemlju“ da osobu koju voli ubedi da joj se vrati, makar čučala na njenom pragu.

    RIBE
    Ribe su rođene za patnju, saosećanje i bol. Tuga u njihovom pogledu veća je od svih reči, jadanja i suza koje ostaju neizlivene, jer Ribe sve umeju da odboluju u samoći. I tako, u sopstvenom samosažaljenju, neshvaćene i odbačene od partnera, Ribe se u svojoj emotivnoj konfuziji prisećaju nekih drugih ljubavnih rastanaka, zbog kojih su mislile da će svet stati. A, eto, ipak nije i još se sve okreće oko ljubavi.


    (MONDO)
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Horoskopski znaci i ljubavni rastanci

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku

    VAGA
    Uzdržana i sujetna Vaga, kao rođena glumica, neće nikome, pa ni voljenoj osobi, pružiti to zadovoljstvo da gleda njenu patnju i njen "srušeni svet, ako je ostavljena i mora nekako da preživi ljubavni rastanak. Pred drugima će se smeškati i praviti se kao da je ona ostavila partnera a ne on nju, dok će kod kuće tamaniti slatkiše, plakati i buditi se na jastuku koji još miriše na parfem osobe koju Vaga voli do bola.
    E, neće ga majci videti...

    Slatkiši i plakanje, manje više, ali ovo za parfem...
    Vrag odneo šnalu...

  3. #3

    Odgovor: Horoskopski znaci i ljubavni rastanci

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku

    LAV
    Ponosni Lav pati dramatično, otvoreno, svi moraju da znaju da je emotivno ranjen i svi tuguju zajedno s njim. Teško mu padaju rastanci i ponekad ne može da shvati da li je to zbog njegove povređene sujete ili slomljenog srca. A možda je i jedno i drugo, razmišlja Lav, pokušavajući da shvati partnera koga je do juče "kovao u zvezde, a danas mu zadaje takav bol da počinje da razume riku lavova u džungli.




    e ne da su ga omašili, nego skrozzzz..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  4. #4

    Odgovor: Horoskopski znaci i ljubavni rastanci

    ŠKORPIJA
    Ona pati kao nijedan drugi znak, posebno kad je zaljubljena i kad je ostavljena od osobe koju iskreno voli. Ne zna koga bi pre zvala, sa kim bi pričala tako tužna, jer za Škorpiju su najteže muke ljubavne. A tek rastanci - ima li nečeg goreg i nepodnošljivijeg od njih? Nijedan prijatelj, nijedna kafana, kao ni jedno ili bezbroj pića ne može tu da joj pomogne, jer Škorpija najteže podnosi rastanke.
    Ne znam da li skorpije pate najvise, ali znam kako mi je u tim momentima.. ne treba mi niko da sa njim pricam, jer ne mogu da pricam o stvarima koje me bole i obicno, ako i ispricam nekome sta se desilo, to bude nekoliko meseci, mozda i duze, od rastanka.. I ne moze niko da mi pomogne, sve dok sama ne skontam da je vreme da batalim tugovanje i da nastavim zivot.. skoro mi je trebalo 4 meseca da to skontam..
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #5

    Odgovor: Horoskopski znaci i ljubavni rastanci

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    VAGA
    Uzdržana i sujetna Vaga, kao rođena glumica, neće nikome, pa ni voljenoj osobi, pružiti to zadovoljstvo da gleda njenu patnju i njen "srušeni svet, ako je ostavljena i mora nekako da preživi ljubavni rastanak. Pred drugima će se smeškati i praviti se kao da je ona ostavila partnera a ne on nju, dok će kod kuće tamaniti slatkiše, plakati i buditi se na jastuku koji još miriše na parfem osobe koju Vaga voli do bola.
    Ta sam
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  6. #6

    Odgovor: Horoskopski znaci i ljubavni rastanci

    Citat jovuk kaže: Pogledaj poruku
    ta sam
    i ja
    Oci,prilicno krupne i otvorene,zracile su uvijek mirnim i nepomucenim sjajem koji me privukao vec od prvog dana

  7. #7

    Odgovor: Horoskopski znaci i ljubavni rastanci

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku

    DEVICA
    Izbirljiva, ali trpeljiva Devica teško biva ostavljena, ali ako ipak dođe do toga, učiniće sve da sazna razlog. Grickaće svoju omiljenu crnu čokoladu, uzdisati i smišljati poruke koje će slati voljenoj osobi. Kad poželi da ostavi partnera, udesiće tako da ispadne kao da je ona (Devica) ostavljena, jer čemu komplikovati život, kad je ionako dovoljno zakomplikovan i bez ljubavnih patnji.
    hahah joj ovo bash lichi na mene,narochito sa ovom chokoladom i komplikacijama
    imam problem za svako reshenje

  8. #8

    Odgovor: Horoskopski znaci i ljubavni rastanci

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    VAGA
    Uzdržana i sujetna Vaga, kao rođena glumica, neće nikome, pa ni voljenoj osobi, pružiti to zadovoljstvo da gleda njenu patnju i njen "srušeni svet, ako je ostavljena i mora nekako da preživi ljubavni rastanak. Pred drugima će se smeškati i praviti se kao da je ona ostavila partnera a ne on nju, dok će kod kuće tamaniti slatkiše, plakati i buditi se na jastuku koji još miriše na parfem osobe koju Vaga voli do bola.
    (MONDO)
    ...nije tačno...ja sam uvek dobro...
    Don't tease me if you can't please me!

  9. #9

    Odgovor: Horoskopski znaci i ljubavni rastanci

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    VODOLIJA
    Ostavljena posle ljubavnog rastanka, Vodolija trči od kafića do kafića, od prijatelja do prijatelja, ne shvatajući da ju je partner ostavio zato što nikad nije bio načisto sa njenim namerama, planovima i osećanjima. Sve što bi trebalo da objasni voljenoj osobi, "sluđena Vodolija pokušava da objasni prijatelju ili kolegi. Ipak, "prevrnuće nebo i zemlju da osobu koju voli ubedi da joj se vrati, makar čučala na njenom pragu.
    od kafića do kafića...

    čučanje na pragu... taman posla...

  10. #10

    Odgovor: Horoskopski znaci i ljubavni rastanci

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    BLIZANCI
    Iako deluju da sve, pa i ljubavne rastanke, preživljavaju sportski, po principu - nije on/ona jedini na svetu, Blizancima uopšte nije lako. Navikli su da ih svi vole, zovu i vuku za rukav, pa im zaista nije jasno ko bi i zašto mogao da ih ostavi. A kad se to dogodi, voljenoj osobi će slati SMS-poruke, zvaće je telefonom, čekati ispred kuće, pisati mejlove i razgovarati sa svima koji su u kontaktu sa njom.
    ovo za sms poruke,mailove i pozive nikad
    Kad je kraj,kraj je i idemo dalje pa sta bude.
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Slične teme

  1. Horoskopski znaci-uopceno
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 20.01.2014, 19:09
  2. Frizure i horoskopski znaci
    Autor silvia u forumu Astrologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.04.2012, 23:55
  3. Horoskopski znaci i depresija
    Autor bellissima u forumu Astrologija
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 07.07.2010, 11:51
  4. Muškarci i horoskopski znaci
    Autor Invisibleman u forumu Astrologija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 22.05.2009, 00:33
  5. Šoping i horoskopski znaci...
    Autor Goga u forumu Astrologija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 02.01.2009, 23:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •