Da li se kriza odrazila na posao? - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 33
  1. #16

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    Moguće je jedino...što od svega dostupnog naši "geniji" jedino ekonomsku krizu uvezu . Sada se svaka lampara vadi na krizu...iako nikakve veze nije imala sa svetskom privredom .
    Ja sam stekla isti utisak

  2. #17

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    ....'bem li ga....jednom kada izadjemo iz krize i kad vidim kako je to...e ondaK cu moci da kazem kako i da li kriza utice na posao....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati

  3. #18

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    Dobro je da nema krize ........mi se snalazimo kako god nas vreme zadesi....jednostavno takvi smo

  4. #19

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    Pa u nekretninama nije tako tragicno kako izgleda
    mnoge su pale ...
    cene , tako da se lakse trguje ...
    Nekako izbegavam da mene direktno ne pogodi ali
    neke moje koleginice su pogodjene k...
    rizom sto su spremno prihvatile novim po...
    tezima u hodu
    Ja sam zaovoljan za sada
    Ko je za jednu voznjicu

  5. #20

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    Odrazila se ......... k'o Nenad Stekić nekad.. u Montrealu.


    Ranije sam se od svojih švrljenfarbenmolerajunga rastajala sa tugom u ochima but sa naknadom za pretrpljenu duševnu bol,
    u iznosima koji su se pisali kao tro i četvorocifrene numere (DojčeMarketinga).

    _______________________________________

    Onda ... kada je "Stekić Nenad"ano počeo da se zanosi, zamlaćuje i odražava,

    sve ređe sam se rastajala od svojih emocija... sa jedva malo tuge u ochima
    a srazmerno tom bolu i tuZi ...i naknade za strahove, iščekivanja i trpljenje duševnih bolova su se takođe proređivale.. tanjile..
    i smanjile na dvo i trocifrene numBere (EUara).

    ________________________________________

    Danas ... kad se "Stekić" odrazio k'o nenormalan,
    (uzročno-posledično-povratno) ja i mojih ruku dela, rastajemo se bez tuge u očima,
    bez trpljenja duševnih bolovanja pa i bez naknade za tugu, krv, suze i znoj,
    za svotice koje se (doduše)pišu kao četvoro i petocifreni brojevi (ali - CovertaLabilnih Srpskih Dinkića ).





    ma...
    Poruku je izmenio CHichaGlisha, 04.06.2009 u 21:12

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  6. #21

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    Polako počinje i uopšte mi se ne dopada krajnji ishod,u koji doduše nisam sto posto sigurna ali, naslućujem kakav će biti
    I may not be perfect but I'm always me

  7. #22

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    Odrazila se... I dobija sve više na visini ... Traže da se odričemo svega i svačega jer se nema i to poprima takve dimenzije da će još malo tražiti da volontiramo... Nikada se nisam plašila posla, ali me nikad nije više izluđivalo to što se od tebe traži maksimum, a pruža ti se ništa...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  8. #23

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    Ovde bi čak i tadići... i svi do jednog vladići, rekli da im se kriza mnogo odrazila na pos'o.



    _______________________________________
    al' ... u pozitivnom smislu - Mnogo dobro !

    Niko ne mož' da dođe na red.. da nabere med od tih vrednih radnih pčelica ...
    ljubi ih trut... ... i matica ...(Srpska)





    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #24

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    Kod nas se odrazilo do komičnih razmera. Dobijamo papir na komad, ograničili su korišćenje toalet papira, hemijsku duži svako posebno i dobijaćemo posebne uloške za njih radi uštede, i tako...
    Sandy: I don't know if you're a detective or a pervert.
    Jeffrey: Well, that's for me to know and you to find out.

  10. #25

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    I te kako se odrazila, pre sam mogao da popijem 20 flaša piva a sada nemogu ni 18...
    postao sam depresivan, ruke mi se tresu, neki mi preporučuju pivski kvasac kao zamenu ali to nevolim, mesto da mi razvija stomak ono mi razvija ostale mišiće...

  11. #26

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    licna radna kriza do plafona vec 5 mesec sto se tice finasija nema je tj. i neoseti se
    a i radnu popunjavamo sa ciganskim poslovima kupi prodaj cisto da se izgura placanje ateljea tj.radni prostorija

  12. #27

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    Nažalost, sada se je odrazila.

    Plaće su smanjili za 10%, nekim djelatnicima, koji ovise i od provizije poslovanja poslovnice pa i od zadovoljstva kupaca, plaća se smanjila dodanih 150 eura, zatim ove godine nije bilo isplate regresa za godišnji niti božićnice. Otkazi dosad nisu bili davani jer je troje ljudi otišlo svojevoljno pa su tako neke preostale djelatnike spasili nemile sudbine.

    Ne znam. Znam da moram biti zadovoljna što imam posao i to dobar posao, meni je žao što sam opet promjenom posla ostala bez božićnice. Očito mi je suđeno da svaki put kada promijenim firmu, da ostanem bez dotadašnje vrlo izdašne božićnice...
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  13. #28

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    Posao....Mislim da se tu vise nista ne zna,da je u svetu u kojem zivimo,sve izgubilo svoj smisao,formu i znacaj.....
    Svi mi,koji nesto radimo u zivotu,trebalo bi da se kroz posao ostvarujemo,da ga savladjujemo uceci pri tome kako da ga obavljamo na najbolji moguci nacin,da pruzimo sebe i svoje znanje,vestine ili mogucnosti,ucestvujuci time aktivno u poslovanju firme,a zauzvarat ostvarujemo svoje privatne planove i teznje kroz ostvareni licni dohodak....TAKVU KONCEPCIJU NAZVAO BIH NORMALNOM I FER...
    Medjutim,taj balans odnosa poslodavac-radnik(sluzbenik) je u totalnom disbalansu.
    Vecina nasih poslodavaca(vecim delom privatnika),ponasa se u smislu,budite srecni sto uopste imate kakav-takav posaozaboravite na prijatelje,porodicu,licni zivot,jer osnovna forma vaseg postojanja je da kod mene radite od jutra do sutra.I naravno,plata jeste mala,al je REDOVNAIMAM PRIMER DRUGARA,KOJI SE OBRATIO SEFU DA GA PUSTI NA JEDAN DAN SLOBODNO,SAMO DA BI OTISAO DO KUCE,CLANOVE PORODICE POBIO,KUCU ZAPALIO I ONDA SAM DEFINITIVNO VAS.
    ovo dodje kao crni humor,al na neki nacin prikazuje stanje zaposlenih u vreme ove krize,koja verujem da cete se sloziti sa mnom,ne pogadja sve jednako...
    Od zaposlenih se zaista jako mnogo trazi,da si vredan,radan i redovan,u stilu,od vas se trazi samo jedno,a to su dvije stvari,RED,RAD I DISCIPLINA,u redu slazem se i sa disciplinom na radnom mestu,al cekaj,
    a sta je s drugom stranom vage,gde sam JA u toj prici??????
    Nesto me podseca na onu relaciju plata-zenski mesecni ciklus,znate ono,dodje jednom mesecno,traje 5-7 dana,a onda se mozes.....
    Naravno,prilikom konkurisanja za posao,nemoj ni da ti padne na pamet da uopste i pitas za platu,a kamoli za uslove rada,eventualne privilegije koje posao moze da ti donese i sl.......
    Ako trazis slobodno,godisnji ili bolovanje,bolje ponesi klesta i poslodavcu vadi zdrav zub,lakse ce da podnese,a posto je kriza,ne treba ni anestezija,jeli,moramo se navici na teskoce izazvane krizom......
    Nazalost,u ovom delu sveta,ne postoji tijelo koje ce stititi interese radnika,tj.zaposlenih,a ako i postoji,negdje na nekom papiru nasvrljano,ono vec dugo ne vidi svetlost dana...ppprevise je prasine na njemu,a ko zna i u kojoj je ladici....
    I na kraju,sta reci?...Osim,pomozi Boze......
    ...Kad se penjes gore,obrati paznju kako se odnosis prema ljudima koji su ispod tebe,jer te iste ljude ponovo ces sresti kad budes padao dole.......

  14. #29

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    Nje se odrazila jer je saldo za ovu godinu bio ???? sto predstavlja porast za razliku od prethodne godine od 20%

  15. #30

    Odgovor: Da li se kriza odrazila na posao?

    I te kako...
    Neophodan materijal u vidu papira, flomastera, makaza, hamera, stikera nabavljam sama. I to me debelo košta, ali ne mogu da radim bez toga
    Dalje,
    putne troškove nismo dobili od septembra
    i
    ove godine ne dobijamo ništa za Božić.
    Prošle godine smo dobijali po 5000 i to baš dobro dodje. Sad ništa
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.02.2019, 07:56
  2. Kriza i u mom dvoristu
    Autor bellissima u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 03.02.2015, 21:48
  3. Kriza u kompjuterskoj industriji
    Autor goldie u forumu Spomenar
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.05.2010, 12:17
  4. Svetska ekonomska kriza
    Autor campari u forumu Ekonomija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 09.06.2009, 15:05
  5. Kriza srednjih godina
    Autor Aiko u forumu Psihologija
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 08.04.2009, 00:16

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •