Nisam mogao/la a da ne primetim.. - Strana 34
Strana 34 od 69 PrvaPrva ... 24323334353644 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 496 do 510 od ukupno 1034
  1. #496

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Da je idiot uMuknuo ni da bekne
    sorry.. ni da mukne

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  2. #497

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..



    Da je dnevnica neplaćenog odsustva 2500 dinara.

  3. #498

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Da ovde niko osim vazda gazde n'ume da menja boje.





    NeĆem više da nosam ovi žuti pasht ... tuĐ
    a i VladaPera mi se namrštiJo i zapretiJo... 'oće da me bije



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  4. #499

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Nema morpheusa
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  5. #500

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Primecujem svasta nestA, i bolje da cutim. No, ne lezi vraze...primecujem da se forum pretvorio u igraliste (sori, nemam nista protiv igara, ni igracha....ali ne mogu da se pridruzim, pa je boring, msm. 8O posto danasnjih poruka su igrice); pa opet, da ih nema, mogao bi da se turi katanac na forum. DakleM, (ne)uozbiljite se koleginice & kolege, pish'te, da imam sta da chitam - 'hendikepirana' ja

  6. #501

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Da Gliski toliko dobro stoji ova zuta boja, da je mozemo vazda takvu i ostaviti..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #502

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    da ..
    but, (nisi mogla da primetiš ) crveno mi joooš lepše stoji

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #503

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Nisam mogla a da ne primetim, da stvarno nisam dobro primetila da bi Gliski bolje cucnulo crveno..pocinjem da brinem za svoju moc opazanja..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #504

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    nisam mogla da se ne nasmejem
    ... i da joj ne metNem eden primetni rpt

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  10. #505

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Nisam mogla a da ne primetim Gliskin reput..jer, uvek me ljubi....a i ja nju....u crveno..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  11. #506

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Citat ELA kaže: Pogledaj poruku
    Primecujem svasta nestA, i bolje da cutim. No, ne lezi vraze...primecujem da se forum pretvorio u igraliste (sori, nemam nista protiv igara, ni igracha....ali ne mogu da se pridruzim, pa je boring, msm. 8O posto danasnjih poruka su igrice); pa opet, da ih nema, mogao bi da se turi katanac na forum. DakleM, (ne)uozbiljite se koleginice & kolege, pish'te, da imam sta da chitam - 'hendikepirana' ja
    A ja isto tako primećujem sve kao ti,a mislim ondak nešto,šta tu ima više da se piše.Konstatujem da štogod napisala bojim se da se nepročitaNešto mi baš i godi da se malko igram ,bilo je dosta od mene.Malo sam i zatajila a i umorila se.Nebi bilo loše ako već nemam štogod pametnije da pišem da malko oladim


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  12. #507

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..






    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #508

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Eto npr tema Da li ste za ulazak u Evropsko ropstvo,nije bila aktivna do skorijeg vremena...i kako se tako neka tema aktivira,razlog tog aktiviranja,zato sto se pronadje na tv-u...na vestima ,eto sta jedna kutija zna da uradi. Da nije bilo na vestima jedno 2-3 meseca,verovatno ne bih ni ovde bila aktuelna i ljudi bi zaboravili da treba da se upuste u plovidbu ka Evropi.

    To je samo primer ,kako televizija oblikuje covekovu stvarnost...jer covekova realnost danas zavisi od te kutije,novina,interneta. Zasto? Zato sto za nas je stvarnost sve sto je deo nase paznje,ono sto ne obuhvatamo u opazajnom sistemu,nezavisno i dalje postoji. Znaci da ako je deo nase paznje da narkomanija je veliki problem,ona ce postati jos veci zato sto nasom paznjom pridodajemo vaznost. Da nije deo stvarnosti,tj da nam to ne serviraju,kako narkomanija je problem,mi ne bih smo ni znali da postoji i ne bi nas i time opterecivali...

    uh da ne ulazim dalje u srz "shupljeg u prazno" kada ionako niko na to nece obracati paznju,niti ce biti deo njegove stvarnosti,vazno je samo da je na televiziji bilo i da ces na televiziji biti
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  14. #509

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Da ce nasa Gliskica biti "zuta" do daljnjeg

  15. #510

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..


    Zoko nemomise mlogo pribleŽuješ (u primećivanje) .. ovo je izgleda gRđe od žootice



    .. da ne fasuješ i ti

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 34 od 69 PrvaPrva ... 24323334353644 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja nikad nisam
    Autor andjela pizelli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 01.09.2016, 00:13
  2. Kajem se što nisam...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.10.2014, 23:35
  3. Kako si mogao?
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.02.2008, 00:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •