Nisam mogao/la a da ne primetim.. - Strana 57
Strana 57 od 69 PrvaPrva ... 747555657585967 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 841 do 855 od ukupno 1034
  1. #841

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    neko se pravi blesav ....
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  2. #842

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Nisam mogao da ne primetim kako cim nesto primetis treba to odmah reci jer nema smisla ne reci ako nesto primetis ,
    cim prije sto to sto nisi mogao da ne primetis mu ga daje po sopstvenom primecivanju .
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  3. #843

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    ..da se onaj ko pominja Kurtu i Murtu sam našao u ulozi Kurte. Murta je ostao isti.
    Ne kažu džabe da oni iz stada vremenom postanu slični ko jaje jajetu.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #844

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Sedim ja danas u čekaonici doma zdravlja,čekam tako na pregled kad pored mene seda žena ,pa pre bih rekla tetka.Ima svojih 45 godina kratko ošišana ,minival onaj tetkasti,zadnjica pozamašna,stil oblačenja tigrasta tunika ,sintetik pantalone ,boje nemaju veze s vezom ,nokti zapušteni.Vadi žena telefon i čita poruku... a ja bezobrazno i nekulturno bacih pogled ,svašta od mene.Kad ono piše: "Mladji sam dosta ali te želim" ,a ona mu odgovara:" Pošalji mi još neku svoju sliku na g mail."

    Uhhhh,u momentu mi se slošilo.Dakle ,nisam mogla da ne primetim da su internet kombinacije prešle sve svoje granice i mere i da ih ima svuda oko nas,na svakom koraku.Sodoma i gomora
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  5. #845

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Nema nam BelVerke
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  6. #846

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Citat čista iluzija kaže: Pogledaj poruku
    Sedim ja danas u čekaonici doma zdravlja,čekam tako na pregled kad pored mene seda žena ,pa pre bih rekla tetka.Ima svojih 45 godina kratko ošišana ,minival onaj tetkasti,zadnjica pozamašna,stil oblačenja tigrasta tunika ,sintetik pantalone ,boje nemaju veze s vezom ,nokti zapušteni.Vadi žena telefon i čita poruku... a ja bezobrazno i nekulturno bacih pogled ,svašta od mene.Kad ono piše: "Mladji sam dosta ali te želim" ,a ona mu odgovara:" Pošalji mi još neku svoju sliku na g mail."

    Uhhhh,u momentu mi se slošilo.Dakle ,nisam mogla da ne primetim da su internet kombinacije prešle sve svoje granice i mere i da ih ima svuda oko nas,na svakom koraku.Sodoma i gomora
    nisam mogla da ne primetim da je pocelo da vazi pravilo da su samo odredjeni ljudi povlasteni da imaju ljubav, da uzivaju u ono sto zele i kako zele.
    sto je bitno ko kako izgleda, kako se oblaci i jos vise sto je bitno dali voli mladje ili starije?
    vazno ona gleda svoj posao, a ne cita tudje poruke i sudi drugima sto i kako trebaju u zivotu raditi...


  7. #847

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Mesec, pun mesec veceras.
    Verovatno sam zato ovako raspolozena...
    Postoje samo dva načina da živiš: da živiš kao da ništa nije čudo ili da živiš kao da je sve čudo.

  8. #848

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Ne mogu da ne primetim ni to da je ljudima lakše da izvlače iz konteksta i da etiketiraju nekoga ružnim osobinama nego da analitiraju sebe.Trn u oku drugog čoveka uvek je veći nego balvan u sopstvenom.
    Poruku je izmenio Isahara, 25.04.2013 u 00:01
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  9. #849

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Posebno je zivahno sa carkama na forumu ovih dana.
    Krek, krek.. Ne gudra

  10. #850

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Vala, mala, imaš pravo..
    k'o da se septička izlila...isplivalo sve i svašta...a smrdi...ubija...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #851

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Od svih životnih puteva najbolji su službeni.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  12. #852

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Da su klimatske promene i ove godine nastavile negativnim trendom... Da je krompir tek malo jeftiniji od banana, s tim da kada se ogule ostaje manje krompira nego oljuštenih banana...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  13. #853

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    ne smem ni da pomislim šta sam primetio a kamo li da kažem, tj napišem....da ne ureknem.....

  14. #854

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Hmmm, da to nije gužva u šesnaestercu?

    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #855

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Hvala gospodinu mementu što je aktivirao ovu temu...tražim je već neko vreme po pričaonici...
    Nisam mogla da ne primetim da mi se često, dole, u random slike pojavljuje neki Saša Milivojev u kategoriji fotografije poznatih
    Lep dečkić, pomalo liči na Džastina Bibera...pomislih da je možda neki pevač...
    I danas, malopre, konačno uguglah da vidim ko je on...i prijatno sam se iznenadila.
    Lepo je što ima pamente dece
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 57 od 69 PrvaPrva ... 747555657585967 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja nikad nisam
    Autor andjela pizelli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 01.09.2016, 00:13
  2. Kajem se što nisam...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.10.2014, 23:35
  3. Kako si mogao?
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.02.2008, 00:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •