Nisam mogao/la a da ne primetim.. - Strana 51
Strana 51 od 69 PrvaPrva ... 41495051525361 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 751 do 765 od ukupno 1034
  1. #751

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Ne znam za Biliverku, ali Meggy kuva nocu zato sto je tad jeftina struja, doduse samo to sto treba da se kuva malo duze. A posto svakako vilenim kad sav normalan svet spava, bar da budem korisna


    Nisam mogla da ne primetim da je nocu temperatura znacajno niza nego preko dana. I dobro je sto je tako
    Gather ye rosebuds while ye may...

  2. #752

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    kod mene je neuroza u pitanju...pa kad vec ne znam sta cu sa sobom,daj makar da dete jede normalno kuvano.....pasulj ne kuvam iz svima dobro poznatih razloga...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  3. #753

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    nisam mogao da ne primetim , ....
    kako je meggy racionalna , to nocno kuvanje + cena struje pravo zensko
    a ti moja draga biliverka ko te ucinio neroznom , ? jao si ga njemu poruci mu , kad ga do'vatim
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  4. #754

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Nisam mogla da ne primetim,kako je podizanje i vaspitanje dece u danasnje vreme postalo prava vestina i poduhvat.Citajuci vas ,primetim kako ucite decu da neguju prave vrednosti.Nisam roditelj pa to malo gledam i sa neke prof.strane..Sve pohvale vama kao roditeljima i slusajte vasu decu sa postovanjem..isto kao i odrasle sto slusate
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  5. #755

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Citat Shapat kaže: Pogledaj poruku
    Nisam mogla da ne primetim,kako je podizanje i vaspitanje dece u danasnje vreme postalo prava vestina i poduhvat. i )
    krvav posao
    i stalne nedoumice...treba li ga vaspitavati da gleda svoje dupe ili da bude fer-igrac?
    pitanje se cini nepotrebnim,bar na recimo svi znamo da razlikujemo ispravno od ovog drugog....ali ,napolju se to isto dete vec srece sa igracima svih profila,i nekad bude nadigrano,i nekad nije lako objasniti da zivot nije sprint na 100 metara nego maraton ...
    radim iz senke....na sve moguce nacine....
    krvav posao....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #756

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Kako je vecina danas ,pa recimo malo cudno raspolozena ,ukljucujem i sebe
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  7. #757

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Ma ja sve mogu da ne primetim...kad neću.Al` danas primećujem i da vetar duva u nekom dugom pravcu ..bre
    O da! Čuda su moguća,ako dovoljno jako veruješ u njih

  8. #758

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Kako nam se pojavio jos jedan"Djokicaaa",sa tuznom pricom
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  9. #759

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    ...da ima i nevidljivih na forumu .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #760

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Nekako nemam više inspiracije za ovo mesto, dok pokušam da nađem temu na kojoj sam hteo da pišem, izgubim volju, nestane nit. Ja sam kriv, trebalo bi da pamtim teme, napamet kao pesmicu, da mi se ne desi da pogrešim za jedno slovo, pa da mi ispadne kutlačom po kazanu umesto npr imate li sede.

    Neki koji su bili prljavi, više to nisu, neki koji su bili nezanimljivi više to nisu, daleko ide svest o sebi kao bezgrešnom, izgleda da izuzetaka nema,a ako se iko i usudi da pomisli na to, taj koji se usudio je kriv.

    Zagrljaj jako bitan element odnosa, makar i virtuelni, daje nam lažnu sigurnost, a posle svako ode u svoj krevet kilometrima daleko.

    Jedna poruka menja sve, kao da je bitna, kao da je sve zavisilo od te jedne poruke, posle svog sranja i zajebavanja, sređivanja nekih gluposti, samo jedna poruka promeni kao da je ne znam kakva, da li ima ikakve veze, onda bolje i što je promenila.

    Kada čujem istu priču u tri verzije od iste osobe, a bog me kaznio da pamtim svaku reč, jesam li ja kriv ako pomislim da neko laže?

    Nisam mogao da ne primetim da ne mogu biti deo mase, jer sam lošiiji čovek od svih koje poznajem, a sa druge strane bolji sam, jer imam svest o svojim neodostacima, mada sve to mogu mačku o kurčić da okačim.

    Šućur je rekao da je neki tamo naš kolega dobar čovek, meni nije bitno samo koliko je dobar čovek, mogu mu oprostiti ako pogreši, ali ako je glup, to ne praštam.

    Putovao sam sa nekim ljudima, bilo nam je super, poslednjih dva sata puta sam ih mrzeo, ne znam zašto, nisu mi više bili dragi, kao da smog beogradski učini svoje.

    Sinoć je između Šapca i neznamčega duvao vetar, nekakav beli vetar, koji je nosio lišće, nije se video prst pred okom, Šućur je nabio glavu u šoferku i vozi 10 na sat, svi su se usrali, na trenutak kao da nas je pojela ta prašina.

    A ne podnosim one balije sa miljencetom na glavi i onim groznim bradama, zlo im isijava iz očiju, a kada čuju beogradski govor, skupe im se oči, a kada sam ispred Begove džamije rekao da me boli kurac da ulazim u džamiju, jer ni u crkvu ne ulazim već godinama, čudno me je gledala ta neka ženetina, maramara i njen drugar sa groznom bradom.Mene i Ivanu je Šućur ućutkivao sve vreme, a konobar mi je poklonio pepeljaru i dao nam je Ćipsa OtkuĆe,a li gandžu nije smeo da nam završi, pa su počeli da ga pljuju, a ja stao d aga branim, a u novembru smo se dogovorili za Zagreb, to će biti doživljaj, valjda, najverovatnije.

    Jebo im pas mater, ne može čovek da pojede ćevape na Baš Čaršiji kod Želje i da pije pivo uz to, jer, eto, piva je izgleda postala u Sarajevu haram.


    Pa trči u prvu kafanu dok se ćevapi nisu slegli.

    Pre 23 godine, došli smo na tu Baš Čaršiju, muve su letele oko mesa, otišli smo u običnu kafanu, krenuli smo na Čengić Vilu kod strica, ćale je uzeo sladoled na točenje, neki čova ga je gurnuo, sladoled je pao na pantalone, ostala je fleka, opsovao je i svirao pokret, nek ide sve u kurac, 'ajmo na more.

    To je poslednja scena, a svaki put kada smo ulazili u SA, Jelena je morala da povraća, je ćurka ne podnosi putovanja ima slab želudac.

    Sad sam prošao pored mesta gde je te godine povraćala, to mu dođe kao spomen obeležje.

    I tako, drago mi je da sam vas čitao, doviđenja i prijatno.

    Nisam mogao da ne primetim da je ovaj post mogao da bude i bolji, ali meni je sasvim ok, valjda stvar ukusa, jebemliga.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  11. #761

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    ...da "beležim" mnogo toga i da lako primetim "promene", iako to ne radim namerno.
    Poneka puzla ovde, neka tamo i lako "sklopim" celu sliku. Ne, ne reagujem na samu sliku, (ona je takva kakva je) već na običaj mnogih da računaju na slepilo. Jbt...osećam se kao da mi neko vređa inteligenciju.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #762

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Sivog je neko opasno naljutio
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #763

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Koliko nick-ova na forumu ,tipa lkjnxeb8....
    Oni koji me srecu,misle da ja to putujem.A ne putujem ja...to beskraj po meni hoda...

  14. #764

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    ...da niko (još) ne kuka na 'ladnoću
    Pa majku mu stara, nije valjda samo meni danima već hladno...spičila sam se, prste na rukama jedva pokrećem, u dva džempera sedim (a nekada i prespavam).
    Nadam se samo da će 15. da počMu da greju
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #765

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Nadam se samo da će 15. da počMu da greju
    Ja se uopste ne nadam Jer, kad se setim koliki su mi racuni bili prosle zime, prosto prizeljkujem da ne budu tako revnosni kad je u pitanju pocetak grejne sezone

    On topic: Nisam mogla da ne primetim da je bolje da se okanem pravljenja bilo kakvih peciva
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 51 od 69 PrvaPrva ... 41495051525361 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja nikad nisam
    Autor andjela pizelli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 01.09.2016, 00:13
  2. Kajem se što nisam...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.10.2014, 23:35
  3. Kako si mogao?
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.02.2008, 00:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •