Nisam mogao/la a da ne primetim.. - Strana 28
Strana 28 od 69 PrvaPrva ... 18262728293038 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 406 do 420 od ukupno 1034
  1. #406

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    e sta nisam mogao da ne primetim
    da je dzabe
    mozes da se trsis i mlatis kolko oces... ne vredi, kad neko nema osecas - to je nesto sto ne mozes da ga nacis /
    nalupao sam sad nesto
    ali iste poruke i iste situacije ja imam sa curama koje izbegavam no, uvek sam sam uspeo da se objasnim.
    Poruku je izmenio starsica, 20.07.2010 u 00:21

  2. #407

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Da nepoznati ljudi jako puno obracaju paznju na mene..cak i u nepoznatom gradu, u guzvi..i to mi bas nesto smeta..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  3. #408

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    a ja mislila da ja imam probleme sa velikim grudima..


    Umalo da grudima udavi dečka tokom seksa
    |||| - 21.07.2010. - 16:57
    Bujne grudi 27-godišnje Kler Smidli su druge po veličini u Velikoj Britaniji.
    Svaka dojka teška je po sedam kilograma, a Kler kaže da je njen dečko Stiven uvek voleo njeno ogromno poprsje. Međutim, jednom prilikom njene dojke mu umalo nisu došle glave.


    SIGNALI Stiven je počeo da se guši i koprca među njenim grudima, a ona je mislila da se strašno uzbudio, pa je nastavila. Nekoliko minuta kasnije, primetila je da je prestao da se pomera i pozvala hitnu pomoć. Srećom, Stiven je počeo da dolazi svesti, a rekao je da je bio u nekoj vrsti transa. Seo je na krevet i zakašljao se, a Kler je laknulo što je sve u redu.
    Mislio sam da je došlo vreme da umrem. Pokušao sam da je udarim po ruci, ali je ona pogrešno shvatila signale, rekao je Stiven.
    Iako je žrtva preživela gušenje ogromnim grudima, par je raskinuo pre tri meseca, pa je prsata Kler trenutno bez dečka. Smidlijeva kaže da joj ljudi često prilaze u prodavnicama i pitaju da li smeju da joj pipnu grudi.
    Tretiriraju ih kao da su javno dobro, kaže Kler.


    24sata
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  4. #409

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    love hunter, Зорица, AdrijanKronauer, Aiko+, AmIa, Angus, blue13, Bombica+, dusadusa, Lilith_021+, Morpheus, nenad.bds, neobarocco, rusty nail, Sirijus, smirnoff-angel, Sunflower+, Sunny, tetkaD, triViALna, Videmir, Vojvotkinja, _baba_+



    Ponekad, noć te stvarno iznenadi...

  5. #410

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Da je cool da se neko pošteno isprosipa po forumu...pokunji next day, a onda je baja jer je otišao, i kaooo neko je drugi kriv za taj odlazak.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #411

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Da sam postala majstorica u pranju novca

    Jutros širim opran veš iz mašine i po drugi put ove nedelje iz džepova pantalona ispadaju novci...novčanice su sad čiste i oprane, omekšane Bohorom i mogu da ih popodne negde utopim

  7. #412

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Da je cool da se neko pošteno isprosipa po forumu...pokunji next day, a onda je baja jer je otišao, i kaooo neko je drugi kriv za taj odlazak.
    Misli na mene
    ...........
    i da volim sto sam seljak

  8. #413

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Beograd -- Na preporuku Radne grupe za praćenje pandemije gripa, 1. septembra počeće vakcinacija protiv gripa tipa A (H1N1).
    Ovi i dalje pokušavaju da nam uvale vakcine za nepostojeći grip.

  9. #414

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Danas nema lenjivice

  10. #415

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Danas su prskali komarce sada ih ima vise

  11. #416

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Ovi i dalje pokušavaju da nam uvale vakcine za nepostojeći grip.
    Pare su legle cim se onoliko batrgaju bas oko Jugohemije.. Mislim, Milka Forzza i Mikroslav.
    Drzava pomuzhena, mi najebali..

    Idu dani..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.

  12. #417

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Drzava pomuzhena, mi najebali..

    Idu dani..
    I kako ne primetiti da...Lilith 021 ima nešto protiv sexa ? Mislim... jedino ako je mislila na to "državne pare uzeli državni ljudi...a za grip nam se 'ebe" .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #418

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Jedan članak iz novina me je neprijatno iznenadio. Koliko su samo ljudi otuđeni?
    Sajt za iznajmljivanje prijatelja

    Blic online | 23. 07. 2010. - 09:35h
    Putem jednog američkog sajta moguće je iznajmiti osobe kao prijatelje po ceni od 10 dolara po satu druženja, prenosi “Dejli telegraf”.

    Tvorac sajta “Rent a Friend” (Iznajmi prijatelja), Skot Rozenbaum (30) ima bazu podataka u kojoj se nalazi preko 218.000 muškaraca i žena, koje korisnici sajta mogu da iznajme kako bi se sa njima družili, išli u bioskop, u restoran ili se prošetali nekim nepoznatim gradom sa njima.

    Sajt već ima oko 2.000 članova, koji mesečno plaćaju 25 dolara da bi mu pristupili.

    Kada korisnici vide nekog sa kime žele da se druže mogu ga jednostavno iznajmiti.

    Rozenbaum je rekao da je želeo ljudima da ponudi nešto drugačije od sajtova za upoznavanje partnera.

    “Niko ne nudi prijateljstvo”, on je rekao za list “Tajms” i dodao da njegov sajt nudi “čisto platonske veze”.

    Na sajtu je moguće odabrati prijatelja za učešće u najrazličitijim aktivnostima kao što su snoubord, vožnja bicikla, odlazak u muzeje...

    Takođe svi koji žele mogu da pronađu nekoga da im pomogne oko različitih problema, da ih posavetuje ili nauči nečemu, pa i da im pomogne pri upoznavanju drugih ljudi.

    Slične usluge pružaju mnoge agencije, koje su naročito popularne u Japanu.
    Poruku je izmenio starsica, 24.07.2010 u 13:42
    Prvi utisak uvek vara

  14. #419

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Prijašnji post.. Ideš.. Tttt, ostala sam bez komentara.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  15. #420

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primetim..

    Ovo će biti jako interesantno, kada se realizuje...

    26/07/2010 19:18 | Beograd, Nju Orleans

    Britanski glumac Hju Lori odlučio da snimi muzički album
    Bluz doktora Hausa
    Beograd, Nju Orleans - Britanski glumac Hju Lori, poznat po ulozi doktora Hausa u istoimenoj američkoj seriji, odlučio je da pređe u muzičke vode. Lori je najavio da će snimiti bluz album inspirisan muzikom Nju Orleansa, ali i da će slušaoci u njegovom zvuku moći da prepoznaju karakterne crte doktora Hausa.

    - Opijen sam uzbuđenjem zbog prilike da se javnosti predstavim i kao muzičar. Znam da je veoma rizično kada jedan glumac odluči da snimi muzički album, što se mnogo puta ranije ispostavilo kao loš potez, ali obećavam da ovaj put niko neće biti povređen. Bluz muzika kojom ću se predstaviti ima iste osobine kao doktor Haus koga igram tako da sam siguran da će mnogi prepoznati njegove karakterne crte na albumu - rekao je Lori.

    Srpska javnost Lorija je upoznala još kada se pojavio u britanskoj seriji Crna Guja u kojoj je tumačio uloge princa Džordža (zamenio Persija u trećoj sezoni) i narednika Džordža (poslednji serijal). Za muzički prvenac odabrao je da sarađuje sa Džoe Henrijem koji je poznat po tome što je producirao albume Elvisa Kastela, Solomona Burka, Madone...

    - Peri je čovek koji je producirao albume najboljih svetskih muzičara. Jedva čekam da radim sa njim. On je čovek koji je napravio ploče koje su obeležile značajan period mog odrastanja - naglasio je Lori.

    Debi album Hju Lorija trebalo bi da bude završen na jesen, a objaviće ga kompanija Warner music koja se obavezala da će poznatom glumcu organizovati i turneju u 2011. godini. Britanac je inače priznao da je rad na albumu započeo još pre šest godina i da je trebalo da mu posluži kao rezervni projekat u slučaju da serija Doktor Haus doživi neuspeh.

    - Prva godina snimanja bila mi je izuzetno teška. Nisam bio siguran da li ću umeti publici da predstavim Hausa baš onakvim kakvim su ga scenaristi zamislili. Producenti serije nisu krili da uspeh celog projekta zavisi isključivo od moje glume. Bilo mi je teško da zadržim moral i imao sam utisak da se nikada neće snimiti nijedna sledeća sezona. Zato sam i odlučio da neke pesme koje sam imao u glavi snimim i arhiviram u slučaju da moram i na drugoj strani da zaradim novac - zaključio je Lori.

    Sam naučio da svira klavir
    Hju Lori ne krije činjenicu da je od malena želeo da se bavi muzikom. Klavir je sa deset godina naučio da svira sam pošto je po sopstvenom priznanju još tada imao kreativnih nesuglasica sa učiteljem, a odlično svira i gitaru. Svi muzički delovi u scenama serije Doktor Haus u kojima svira oba instrumenta snimljeni su uživo.
    Prvi utisak uvek vara

Strana 28 od 69 PrvaPrva ... 18262728293038 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja nikad nisam
    Autor andjela pizelli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 31.08.2016, 23:13
  2. Kajem se što nisam...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.10.2014, 22:35
  3. Kako si mogao?
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 02.02.2008, 23:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •