Sito za misli - Strana 16
Strana 16 od 23 PrvaPrva ... 61415161718 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 226 do 240 od ukupno 339
  1. #226

    Odgovor: Sito za misli

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Da li je moja vremešna komšinica jedna od preteča sponzoruša?


    - Nije volela čoveka sa koji je imala nešto ili je imala nešto u najavi
    - Dobijala je od njega poklone koji u njenom mestu nisu viđani
    - Dok mu nije postala žena videla je zahvaljujući njemu dva velika grada, metropole
    - Imao je dobar automobil
    - Znala je da dobro zarađuje i da će uz njega lagodnije živeti
    - Nema ni dan radnog staža niti je htela da da se školuje
    - Bila je vrlo mlada, imala je tada 15 ili 16 godina
    - On je stariji od nje 14 godina
    ...

    Pišem o komšinici kod koje smo uvek mogli da nađemo ključ od stana ako svoj izgubimo jer roditelji su joj s poverenjem ostavljali. Još nije bilo potrebe ni da se zvoni, znala je ona kada se ko vraća iz škole, sa posla... pa kada čuje vrata lifta, otvori svoja i eto radosti - naši su nam nešto ostavili, a uz to ide obavezan domaći sok na razblaživanje, a i klopa ako ne odbijemo. Baciš samo pogled s njenog prozora na parkić i ako nema društva pristaneš i na jelo kašikom ili u najboljem slučaju jaja. Nema suve 'rane kod nje, aaa... ne! Ona stoji dok drugi jedu i retko kada sedi sa gostima, videla sam to kasnije na slavama, rođendanima. Na kafe po komšiliku ne ide ili kada prihvati poziv, popije je skoro na eks, da ne smeta. Nema ljubomornog muža, nije to. Za najobičnije skraćivanje sinovljevih novih farmerki, na primer, odužuje se nekoliko puta i to domaćinski - najlepšu kuhinjsku krpu, teglu ili flašu nečeg što je napravila, najbolji kajmak iz njenog sela... Takva je.
    I mnogo voli da ide kod frizera, kada stavi trajnu tada je viđamo nasmešenu kao retko kada. Kada majka šije babi cicane letnje haljine, obavezno sašije i njoj jer voli da se tako obuče, a nema u robnim kućama ni za lek. Voli kada je pitamo kako je bilo u banji, to slikovito prepriča do detalja.


    Pitam se i po čemu se razlikuje od žena i devojaka rođenih na samom kraju prošlog veka koje rade "samo" kućne poslove, ne zarađuju - novac im se daje dobrovoljno, nemaju karijeru ( ili imaju, ali ko još manekenstvo npr. računa u profesiju)...
    Da je postojao termin pre 60 i nešto godina, da li bi je do udaje zvali sponzorušom, a posle nje domaćicom? Ili kako?


    zaprepascena sam poredjenjem.....
    po cemu se razlikuje?
    po tome sto je dobrodusna a ne nafurana i nadrkana
    po tome sto ume i da ugosti i da pruzi i da ne iste nista zauzvrat
    po tome sto je vas komsijsku decu ` ranila
    po tome sto dobrostojeceg muza nije iskoristila da o njegovom trosku ide na Maldive,niti je vozila mercedes,niti se jebavala okolo
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #227

    Odgovor: Sito za misli

    bar caffe Abascal

    je na dobrom mestu , na samom cosku do mosta . obozavam to mesto . onaj ko bi ga prvi put video pitao bi svakako sta ima tu da se obozava budibogsnama ?
    volim da odem tamo u svako doba a narocito izjutra , dok jos onaj nesretnik gazda sav mamuran , izguzvan i neobrijan namesta stolove po trotoaru i mlatara metalnim stolicama ne mareci sto remeti divnu jutarnju tisinu . obicno prodje sat dok me ne primeti da sedim s kraja terase . kada se to desi izgubi se unutra na jos pola sata . ne pitavsi nista , donosi spanski dorucak , jos uvek nista ne govoreci . dva komada tople bagete premazana sa gustim sokom od paradajza i sitno seckanim belim lukom na vrhu . casa cedjene pomorandze i crna kafa . u tom momentu dolazi do prvog verbalnog kontakta . mleko je u dve metalne posude i sve sto progovori je " caliente o frio " ? sipne tek toliko koliko mu kazem i opet se izgubi . nije gazda jedini od karaktera koji se daju videti u Abascalu ,local je pravi mamac za " posebne " . starija gospodja sa puno sitnih pasa uvek napravi dzumbus sa silnim povodcima koje ne moze da drzi pod kontrolom . obicno nista ne pije samo sedne da poprica sa nekim iz dosade . nije nista neobicno da se neko od gostiju posluzi sam iza sanka jer je gazdu zvala zena sa sprata da skokne do pijace . penzioneri su ovde institucija , svaki ima svoju stolicu i satima znaju da se prepucavaju i igraju domine . svi moguci radnici u kraju od vodoinstalatera , elektricara , gradjevinaca i ostalih neizostavno svako jutro pune Abascal . piju obicno kafu i preterano galame , jos ako je bila utakmica sinoc , prepricava se kao da se igra bas tog trenutka . momak koji donosi novine u obliznji kiosk svako jutro ih samo izbaci na trotoar i odmah seda za sto da doruckuje . posmatram ga , uvek je nezadovoljan kolicinom kafe ali dolazi svako jutro . njegovo prigovaranje do gazde i ne dopire . jednostavno je iskljucen . unutrasnjost lokala je totalnom haosu , salvete se posle upotrebe jednostavno bace na pod i tako posle izvesnog vremena izgleda kao veliki mekani beli tepih .tabla sa dnevnim menijem je istaknuta pored vrata , belom kredom je napisan menu dana , koji se nije promenio otkad sam poceo da zalazim tamo . neko je takodje na kraju dopisao ...... " ako volite Real Madrid necete biti usluzeni "
    unapred se radujem pocetku sutrasnjeg dana , znam da ce poceti u Abascalu . sa tog mesta se najlepse vidi most i reka .



    sito
    Poruku je izmenio rusty nail, 18.04.2014 u 23:03
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  3. #228

    Odgovor: Sito za misli

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Da li je moja vremešna komšinica jedna od preteča sponzoruša?


    - Nije volela čoveka sa koji je imala nešto ili je imala nešto u najavi
    - Dobijala je od njega poklone koji u njenom mestu nisu viđani
    - Dok mu nije postala žena videla je zahvaljujući njemu dva velika grada, metropole
    - Imao je dobar automobil
    - Znala je da dobro zarađuje i da će uz njega lagodnije živeti
    - Nema ni dan radnog staža niti je htela da da se školuje
    - Bila je vrlo mlada, imala je tada 15 ili 16 godina
    - On je stariji od nje 14 godina
    ...

    Pišem o komšinici kod koje smo uvek mogli da nađemo ključ od stana ako svoj izgubimo jer roditelji su joj s poverenjem ostavljali. Još nije bilo potrebe ni da se zvoni, znala je ona kada se ko vraća iz škole, sa posla... pa kada čuje vrata lifta, otvori svoja i eto radosti - naši su nam nešto ostavili, a uz to ide obavezan domaći sok na razblaživanje, a i klopa ako ne odbijemo. Baciš samo pogled s njenog prozora na parkić i ako nema društva pristaneš i na jelo kašikom ili u najboljem slučaju jaja. Nema suve 'rane kod nje, aaa... ne! Ona stoji dok drugi jedu i retko kada sedi sa gostima, videla sam to kasnije na slavama, rođendanima. Na kafe po komšiliku ne ide ili kada prihvati poziv, popije je skoro na eks, da ne smeta. Nema ljubomornog muža, nije to. Za najobičnije skraćivanje sinovljevih novih farmerki, na primer, odužuje se nekoliko puta i to domaćinski - najlepšu kuhinjsku krpu, teglu ili flašu nečeg što je napravila, najbolji kajmak iz njenog sela... Takva je.
    I mnogo voli da ide kod frizera, kada stavi trajnu tada je viđamo nasmešenu kao retko kada. Kada majka šije babi cicane letnje haljine, obavezno sašije i njoj jer voli da se tako obuče, a nema u robnim kućama ni za lek. Voli kada je pitamo kako je bilo u banji, to slikovito prepriča do detalja.


    Pitam se i po čemu se razlikuje od žena i devojaka rođenih na samom kraju prošlog veka koje rade "samo" kućne poslove, ne zarađuju - novac im se daje dobrovoljno, nemaju karijeru ( ili imaju, ali ko još manekenstvo npr. računa u profesiju)...
    Da je postojao termin pre 60 i nešto godina, da li bi je do udaje zvali sponzorušom, a posle nje domaćicom? Ili kako?


    zaprepascena sam poredjenjem.....
    po cemu se razlikuje?
    po tome sto je dobrodusna a ne nafurana i nadrkana
    po tome sto ume i da ugosti i da pruzi i da ne iste nista zauzvrat
    po tome sto je vas komsijsku decu ` ranila
    po tome sto dobrostojeceg muza nije iskoristila da o njegovom trosku ide na Maldive,niti je vozila mercedes,niti se jebavala okolo


    eh,da
    djavo mi ne da mira ,pa kad dobijem lajk na ovu temu ja je jops jedno procitam i dobijem napad besnila
    elem
    znam mnoge s karijerom koje su sponzoruse i drolje najobicnije
    znam sponzoruse u braku
    znam sponzoruse u svim javnim ustanovama
    dobija novac dobrovoljno? kao milostinju,mislis?
    a to sto rmbaci kao udarnik na radnoj akciji je drkanje qrcu?

    mrzim kvazi elitisticke stavove....
    ono,bas mrzim....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #229

    Odgovor: Sito za misli

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    bar caffe Abascal

    je na dobrom mestu , na samom cosku do mosta . obozavam to mesto . onaj ko bi ga prvi put video pitao bi svakako sta ima tu da se obozava budibogsnama ?
    volim da odem tamo u svako doba a narocito izjutra , dok jos onaj nesretnik gazda sav mamuran , izguzvan i neobrijan namesta stolove po trotoaru i mlatara metalnim stolicama ne mareci sto remeti divnu jutarnju tisinu . obicno prodje sat dok me ne primeti da sedim s kraja terase . kada se to desi izgubi se unutra na jos pola sata . ne pitavsi nista , donosi spanski dorucak , jos uvek nista ne govoreci . dva komada tople bagete premazana sa gustim sokom od paradajza i sitno seckanim belim lukom na vrhu . casa cedjene pomorandze i crna kafa . u tom momentu dolazi do prvog verbalnog kontakta . mleko je u dve metalne posude i sve sto progovori je " caliente o frio " ? sipne tek toliko koliko mu kazem i opet se izgubi . nije gazda jedini od karaktera koji se daju videti u Abascalu ,local je pravi mamac za " posebne " . starija gospodja sa puno sitnih pasa uvek napravi dzumbus sa silnim povodcima koje ne moze da drzi pod kontrolom . obicno nista ne pije samo sedne da poprica sa nekim iz dosade . nije nista neobicno da se neko od gostiju posluzi sam iza sanka jer je gazdu zvala zena sa sprata da skokne do pijace . penzioneri su ovde institucija , svaki ima svoju stolicu i satima znaju da se prepucavaju i igraju domine . svi moguci radnici u kraju od vodoinstalatera , elektricara , gradjevinaca i ostalih neizostavno svako jutro pune Abascal . piju obicno kafu i preterano galame , jos ako je bila utakmica sinoc , prepricava se kao da se igra bas tog trenutka . momak koji donosi novine u obliznji kiosk svako jutro ih samo izbaci na trotoar i odmah seda za sto da doruckuje . posmatram ga , uvek je nezadovoljan kolicinom kafe ali dolazi svako jutro . njegovo prigovaranje do gazde i ne dopire . jednostavno je iskljucen . unutrasnjost lokala je totalnom haosu , salvete se posle upotrebe jednostavno bace na pod i tako posle izvesnog vremena izgleda kao veliki mekani beli tepih .tabla sa dnevnim menijem je istaknuta pored vrata , belom kredom je napisan menu dana , koji se nije promenio otkad sam poceo da zalazim tamo . neko je takodje na kraju dopisao ...... " ako volite Real Madrid necete biti usluzeni "
    unapred se radujem pocetku sutrasnjeg dana , znam da ce poceti u Abascalu . sa tog mesta se najlepse vidi most i reka .



    sito

    ocekujem seriju fotoghrafija
    em je to lokal po mom ukusu,em su to fotografije koje volim
    zivot ,bez poliranja
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #230

    Odgovor: Sito za misli

    Huh..nekako sam uvek cenio one osobe koje su imale priliku, šansu, položaj, vlast ili mogućnost da urade nešto loše...a nisu! Jedino što ih je moglo zaustaviti u toj raboti je bila njihova ličnost i savest..i time su rekli mnogo o sebi! Hebeš onog ko je iz straha, cvikanja ili kukavičluka uradio pravu stvar! Mnogo vredniji je onaj ko ju je uradio jer je takav stvoren!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #231

    Odgovor: Sito za misli

    @biliverka

    nazalost moram te razocarati . takvim mestima bi se oduzeo sarm da se ovekovece , cak i kad bih hteo, sumnjam da sam toliko vest da to prenesem na fotografiju . slika u glavi je sasvim dovoljna i snaznija od fotografije .


    worst day of fishing is better than excellent day at work

  7. #232

    Odgovor: Sito za misli

    @ majki


    a kad bijh ti reklada sam guglala sest sati trazeci to mesto/
    kad bih ti rekla da sam isla ina satelitsko pretrazivanje
    i trazila mapu svega pored reke?

    mislim,jednu...za mene....taj haos unutra....ta lica...... ;stid;
    Ploviti se mora i bez broda ..

  8. #233

    Odgovor: Sito za misli

    O saučešću, demonima, narikačama

    Postoje 3 grupe ljudi koji ti izjavljuju saučešće.

    Prva grupa-Homo sapiens.
    U ovu grupu spadaju osobe koje se od druge i treće grupe razlikuju po tome šti ti neće nametati svoja osećanja, neće se iz petnih žila truditi da ti pruže utehu jer vrlo dobro znaju da je to nemoguće, a isto tako će se maksimalno kontrolisati da ti ne otežaju bol koji te je ionako razorio u atome.
    Nuklearna fizika je grana jedne veoma zajebane nauke. To retko ko može da razume.



    Druga grupa-Baba Savete.
    Ova grupa će vas tretirati kao debile.Kao da ste maloumni i ne znate da je radost iza ćoška. Ne. Oni će vas ubeđivati da je suncem okupan dan iako napolju pljušti kiša. I ni slučajno nemojte da ih pobrkate sa pozitivcima. To su samo one čuvene klimakterične pušikare koje jedva čekaju priliku da nameću svoje 'dobronamerne' savete.
    -Eto. Život ide dalje. Gledaj tu decu. Više se ne muči. I najzastupljenija teorija ove grupe je: Samo neka ide po redu.
    Po kom redu pička ti materina?! Da je nekog reda ne bi mi se ti, 30 godina starija od njega, sad tu proseravala o prolaznosti života.
    I to je jedan od načina da se otkačite od ove grupe.



    Treća grupa-Čohano.
    Ova grupa je i najfatalnija po vaš nervni sistem.
    Grupu sačinjavaju narikače, energetski vampiri, sledbenici doktora Mengele, amebe, paramecijumi.
    To su ona stvorenja koja će roditeljima koji su upravo sahranili dete reći: A eto. Imate to drugo dete, gledajte njega. Znači, fljus, šamarčina i po principu zmaja od Šipova- napusti sahranu.
    Tu su i oni koji će pred vama arlaukati na sav glas, čupati kosu sa glave, udarati se po grudima ili pak pocepati komad garderobe, a ako su baš ekstremni slučajevi...pašće pred vašim nogama u ritualistički trans, valjati se po blatu i ispuštati neartikulisane zvuke.
    U zavisnosti od toga kakva ste osoba, vi ćete:

    a) preplašeni pobeći na kraj povorke
    b) kleknuti u to isto blato i pokušati da smirite i utešite razularenu zver
    c) šutnuti blatom okupanu spodobu i kroz zube procediti: Barbara, ustani, nemoj se blamiraš.
    d) prsnuti u smeh i grohotom se smejati čitav minut, koji se na groblju računa kao cirka 10 minuta.

    S obzirom na broj sahrana kojima sam prisustvovala i imajući u vidu da sam neka od rešenja primenila, dajem sebi za pravo da preporučim ponuđenu opciju pod c). Bila je najdelotvornija.


    I eto, to bi otprilike bilo sve što sam imala da napišem o saučešću i onima koji ga izjavljuju.
    Saučešće je, kao i nuklearna fizika, grana jedne zajebane nauke.


    Boli.
    I boleće.
    Vremenom samo malo utrneš...nema tu puno filozofiranja.


    Nego, svrbe me jajca nešto, izgleda će šećer da poskupi...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  9. #234

    Odgovor: Sito za misli

    Moram paziti šta pričam, šta želim i šta mi nedostaje !
    Pre 7-8 dana lepo sam se raspisao...i rekao da:
    "Nekako sam ubeđen da ovoj zemlji fali zajednički, udarnički rad koji će je izgraditi i podići na pijedestal koji zaslužuje....
    Kasnije sam naučio da nema veće bliskosti od one koja je iskovana uz muku, znoj i rad kada svako da sve od sebe.
    Jbg...slovenska sam duša i svestan sam da je zajednički rad onaj začin koji je utkan u naša bića. Čovek se posle oseća zadovoljan, sretan, raspoložen i ispunjen."
    Šta mi je trebalo da čačkam mečku i da se desi baš situacija kada narod zajednički radi da bi pomogao nekome ?
    P.S. Babac..da mi lepo "naranimo prasiće i ne pipamo ništa"? Čim lanemo..odmah neko sranje !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  10. #235

    Odgovor: Sito za misli

    ''Uprkos katastrofalnim poplavama koje su zadesile Srbiju, odbrana i zaštita kao poseban predmet zasad neće biti vraćena u škole. ''

    Šta će nam to kad već imamo veronauku?!

    Nek uče deca od crkvenih autiriteta molitve protiv nepogode i kletve onima zbog kojih nas sve ovo pogađa.

  11. #236

    Odgovor: Sito za misli

    Citat nenad.bds kaže: Pogledaj poruku
    ''Uprkos katastrofalnim poplavama koje su zadesile Srbiju, odbrana i zaštita kao poseban predmet zasad neće biti vraćena u škole. ''

    Šta će nam to kad već imamo veronauku?!

    Nek uče deca od crkvenih autiriteta molitve protiv nepogode i kletve onima zbog kojih nas sve ovo pogađa.
    I ja nešto razmišljam da se okrenem religiji. Čula sam za odličnu dijetu. Verska dijeta. Jedeš sve i moliš Boga da se ne ugojiš. Lepo nisam pametna...
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #237

    Odgovor: Sito za misli

    " Jaki ljudi ne napadaju nikada. Nemaju potrebe, znaju da su jaki. Slabi će te uvek napadati. Njima treba glupo opravdanje za sopstvenu nemoć."

    Milan Lane Gutović
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

  13. #238

    Odgovor: Sito za misli

    Ovaj portal mi godinama služi za druženje, raspoloženje, informisanje. Već nekoliko dana primećujem da nema ikoga ko bi napisao nešto, makar i besmislicu! Manjak vremena, para za provajdera, ideja šta napisati???
    Ne shvatam jer je ovo portal sa stotinama tema gde je moguće izraziti svoje viđenje, utiske, zaključke. I sigurno nije nešto što treba odbaciti pošto ima širinu i vrednost kao i ravnica po kojoj je nazvan!
    A grehota je ravnicu ne obrađivati, obogatiti je makar i malim trudom i opaskama.
    Ja nisam iz Vojvodine ali jedino ovaj portal posećujem i volim. Nadam se da će i drugi koji ga vole navratiti i nešto napisati.
    Prosto...nedostaje mi vreme kada se uveliko pisalo i diskutovalo na nekoliko tema!
    HAUG!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #239

    Odgovor: Sito za misli

    I šta nam znači ako izvojevamo bitke, pokažemo da nešto znamo, popnemo se na 3500m, skačemo sa iste, hvatamo zmije,kuvamo ručak, padamo kroz oblake, pucamo, pišemo poeziju, vodimo ljubav, sviramo b* deci jer ih to smiruje, za istu damo k* srž samo jer je nekom bilo potrebno, dajemo i ne pitamo dalje, i idemo dalje i dalje, ljubimo lepu reč, grlimo sve ljude i mirimo različitosti...Šta znači sve to ako vas, kad zatvorite oči pred san poseti onaj poslednji ropac, koji je potpuno suprotan rođenju i prvom udahu i plaču...Šta to onda treba da znači? Krhka stena? Krečnjak stena? Ma, kakva stena. Taj poslednji ropac i pogled nekog ko odlazi i gleda pravo u vas u nadi da mu pomognete...Šta je to? I odakle to dolazi? I čemu sve to služi? Idemo dalje i dalje, sve dalje.
    Udaljavamo se jedni od drugih, bivajući tako sve bliži.
    Poruku je izmenio elektricna ovca, 29.06.2014 u 16:19 Razlog: blablabla
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  15. #240

    Odgovor: Sito za misli

    1.

    - "Je l' ok da mi nedostaješ kad odeš preko?"
    - "Kontam da jeste.. Je l' ja sad treba da kažem kako ćeš i ti meni.." (njegova šala u pokušaju)
    - "Nemoj da usereš momenat. Samo ćuti i zagrli me."

    2.

    Tišina, mrkli mrak u sobi, lica su nam na nekoliko santimetara udaljena jedno od drugog, samo mu beonjače vidim. Nasmeje mi se i kaže: "'Ladno nisam raspoložen za seks." na šta dobija odgovor: "Ne brini, nisam ni ja."
    Mrsi u bradu, govori neodređeno: "Godinu dana.. Ne bi bilo isto preko Skajpa.."
    I dalje tišina. Najduža tišina koja je odjeknula svim onim rečima koje sam htela da izgovorim, i koje sam htela da čujem od njega a nije bilo potrebe. Razumela sam ga, razumeo me je. Prebacujem njegovu ruku preko sebe, ispreplela sam prste sa njegovim prstima, i izgovara, opet neodređeno: "Za tri dana letim." ... Tišina. Pita me o čemu razmišljam. Kažem, kroz osmeh: "Razmišljam kako za tri dana letiš. Razmišljam kako volim da te držim za ruku i da ti čačkam prste." Osmeh u mraku. Ne treba više ništa.

    3.

    Jutro, sedimo i jedemo, on diže pogled značajno, vidim da se razmišlja kako da počne rečenicu.
    - "Moram odmah da ti kažem da ne volim rastanke."
    - "Pod jedan, ne volim ih ni ja. Pod dva, što se mene tiče, mi smo se sinoć oprostili."

    4.

    Rastajemo se, on odlazi kod drugova, ja ga ne puštam i u'vatio me vrag da ga ljubim i da me bole uši.
    - "Šta sam ti rekao za duga opraštanja?"
    - "Ništa nisi rekao za opraštanja, rekao si mi za rastanke."
    Puštam ga i kroz glavu mi prolazi da je to-to. Okrećem se od njega, on odlazi i ja počinjem da plačem. Šetam ulicama do svog stana i grcam. Kad sam stigla, prespavala sam pola dana, jer me je glava ubijala. Uveče u'vatim bus i dođem kući da mi Snupi pruži ljubavi, možda mi od toga bude lakše.

    5.

    - "Pošto od sutra nismo zajedno, a rekla si da ne želiš da ti budem samo prijatelj.. Hoćeš li da se čujemo kad odem preko?"
    - "Javi mi se kad sletiš, da znam da si živ. Ne bih da te oplakujem pre vremena."
    Prekinula sam vezu na Skajpu i ostala da zurim u njegovu sliku. Jebi ga, ne mogu da zadržim suze.

    Avion mu poleće za 12 sati. Ja nemam sna.

    Pre čitave ove priče, ja sam ubeđena bila da sam ja ta koja gura vezu, i da mi je više stalo. Možda zato što sam navikla na reči i da određene stvari čujem, umesto da ih tražim između redova ili da ih jednostavno čitam kakvim jesu, na osnovu postupaka. Izgleda da sam pogrešila u ovom slučaju.

    Navikla sam da me zove svaki dan od 23:30 do 00:00. Oboje smo se odlučili da budemo u vezi na daljinu, iako ni on ni ja ne verujemo da takve veze mogu da traju.
    Poziva neće biti u to vreme. Daljina koja će nas sad razdvajati će biti ogromna, plus što se ne vraća godinu dana.

    Postala sam plačipička, da idem baš u kurac.
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 16 od 23 PrvaPrva ... 61415161718 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Misli poznatih...
    Autor SQUAW u forumu Filozofija
    Odgovora: 2545
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 15:32
  2. Čitači tuđih misli
    Autor ANIBAS u forumu Psihologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 23:24
  3. Misli mene gone, sve do vasione...
    Autor Aca1983 u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.05.2007, 21:46
  4. Misli poznatih...o psima
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 31.03.2007, 01:25
  5. Računari će čitati misli?
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 01.08.2006, 07:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •