Sito za misli - Strana 21
Strana 21 od 23 PrvaPrva ... 111920212223 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 339
  1. #301

    Odgovor: Sito za misli

    U nekadašnjoj Partiji bilo je (na primer) 100 mufljuza.
    Isto je i sada - u svakoj partiji po 100 mufljuza.

  2. #302

    Odgovor: Sito za misli

    Mislim da Memento implicira da je ubica otac..a i ponedeljak prodje i jedino što saznasmo da je ubica verovatno imao saučesnika koji ga je prebacio čamcem preko Dunava..(verovatno)..Twin Peaks nisam razumeo ni onomad a ne razumem ga ni sada ali se uvek naježim(nakožim?)kad čujem pesmu iz uvodne špice..nadam se samo da i današnje generacije imaju nešto za šta če se sada tako emotivno vezati da im nagoni goosebumps za jedno..recimo 20 godina..sramotno je da je i smrt mlade žene postala reality tv novela,mada sam očekivao vest da je neko nekoga stvarno roknuo u parovima,ostrvima,životinjskim farmama ili gde god več..
    The rest...is silence.

  3. #303

    Odgovor: Sito za misli

    Sunac mu...ala ovo vreme leti! Sinak danas puni 24 godine i zajedno sa sestričinom i njenim mužem je na Azorskim ostrvima od 26 aprila. Ako...lepo sam mu rekao da je red da poseti (po meni) ostatke Atlantide. Uostalom, hebeš 6 sati letenja ako stigneš gde je lepo vreme, mnogo prirodnih lepota, počneš sezonu kupanja i obilaska malih privatnih pansiona sa izvrsnim vinima. Obećao mi je mnogo slika sa raznih egzotičnih mesta. Najdraži ukućanin, mali sivi maCov ( u dlaku isti kao ruska plava maca) danas puni 25 meseci! Srećica je postao najomiljeniji u porodici i neko je ko uvek izmami osmeh. Moj ćale kaže "Samo što ne progovori" aludirajući na lako razumevanje i ustaljene seanse maženja sa reponjom. Da...vreme baš leti ali mi je drago što mlađi naraštaji stasavaju, uživaju u životu i pružaju mnogo radosti nama, svojevrsnim dinosaurusima.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #304

    Odgovor: Sito za misli

    April je prošao bez loših vesti.
    Taj mesec je za našu porodicu kao neko prokletstvo.
    Svi su otišli u aprilu. Kao da su se dogovarali.
    Prvoaprilska šala kod nas traje ceo mesec, ali u hard core crnjak varijanti. I tako svake godine.

    I evo...stara majka ima zakazanu operaciju srca za jun...pa uzdiše, pa se plaši, pa se zamisli, odluta, blene u plafon...
    Ja joj lepo kažem: Ajde mama šta ti je? Pa zakazano ti je za jun. Zamisli da su ti zakazali za april. Zju. Tada bih se zabrinula. Ovako, boli te uvo, na konju smo.
    Ona odsutno klima glavom, kaže: Da, da...u pravu si.
    Onda se trgne, izbeči se...E pa ja stvarno ne mogu da verujem kakvog sam skota rodila. Aj zdravo.
    I prekine mi vezu.

    I tako.
    Opet sam se probudila na pogrešnoj strani planete.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  5. #305

    Odgovor: Sito za misli

    ..al se udarilo po muzici raspolozenja

  6. #306

    Odgovor: Sito za misli

    Strasno je koliko nedostatak seksa menja psihu.Narocito kod muskaraca.Pa ako su jos razvedeni,a njegova bivsa nastavila sasvim normalan zivot,cak i nasla drugog,strasno!Pogotovo sto je on mislio da ce ona bez njega uvenuti ko cvet pri prvoj slani.On,inace sebe smatra macho,ubicom zena na prvi pogled,kad ono cvrrc! Jeste tu je Jema Jemison ,ali to ide na kratke staze.A on bi nesto ppravo!I obicno je tu problem,ili nemaju s kim,ili s cim.A ponekad i oboje.Ako i navataju za ono-s kim-,javlja im se sumnja da li ce ono drugo,usled duge apstinencije uopste raditi.I onda idu izgovori-ne ume da parkira-,otpada.I tako dobijamo klasicnog zenomrsca!Posto nije pripadnik generacije koja je sklona psihoaktivnim supstancama,okrece se flasi..i pocinje da se vrti u krug.Rezultat,dobija histericni napad agresije prema bilo kojoj pripadnici zenskog roda cim ona izgovori ista smisleno.To odmah smatra licnim napadom..cccc...Prava je epidemija takvih poslednjih dana..

  7. #307

    Odgovor: Sito za misli

    S obzirom da sam u poslednje vreme malo (kako moji bližnji kažu) zastranila u životinjskom svetu...ne nisam još uvek postala vegan ali sam na dobrom putu....kladionice, interne, kažu do NG ....povredi me s vremena na vreme poredjenje tih plemenitih bića sa ljudskim stvorovima.
    Da, goveda su jako vaspitana....ali kapiram da se onamo mislilo na govedo (u duhu našeg jezika) kao karakterna osobina (antologijska scena Radeta iz Variole vere) ....i to je ok....i ja često iskoristim u govornom jeziku stoko, govedo....životinjo....pa se ugrizem za jezik...ej L. ...pa oni su 1000 puta plemenitiji od nas.
    Pravda za goveda
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #308

    Odgovor: Sito za misli

    Ne znam za druge, ali ja sam retko sretao da muškarac dobije napad histerije kada žena kaže išta smisleno !
    E sad...u 95% slučajeva je bilo da je ona nešto epski lupila pa ispada da čak i "histerija" je posledica.
    Nego..ne znam kako okarakterisati obrnutu situaciju:
    - Žena histeriše sve u 16...potaknuta ko zna čime ( verovatno nešto na private) a svi okolo se krste . I to javno histeriše i time opterećuje mnoge posmatrače koji ni krivi ni dužni veze nemaju šta je snađe.
    Kako god...stvarno je za podizanje obrva kada iko prsne a izgleda niko sem te osobe nema pojma šta bi .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  9. #309

    Odgovor: Sito za misli

    S obzirom da nikad nisam prilagodila u kolektive, s obzirom da razmishljam iskljucivo svojim mozgom, mozda je super sto jos uvek postojim?

  10. #310

    Odgovor: Sito za misli

    BTW Ko je taj zenomrzac, nek mi neko diskretno dojavi, ne bih li mu se pridruzila ili makar dala materijal? :D

  11. #311

    Odgovor: Sito za misli

    Jedan od krugova se zatvara danas i kreće novi.
    Potaknut time čitao sam neku staru prepisku i shvatio da uvek postoji neko ko ume, hoće i može baš onda kada nam je potrebno. A to...je neprocenjivo! Jer je dato od srca!
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #312

    Odgovor: Sito za misli

    I tako se kao i uvek nenadano nadjes u situaciji kad se pretvoris u grudvu bola, a nema zemlje, i nema ni komadic plavog neba. Negde sam procitala : "a ond se pojavi neko..". Mozda se i desi, mozda jednom... A dotle ustani i kad si zgazen, digni se prezren.. Ma dokle vise?!! Mozda je sve zapravo los vic...

  13. #313

    Odgovor: Sito za misli

    Eskalacija nasilja u nasoj zemlji ne da me brine,nego sam zgrozena!Nasilja uopsteno.Porodicnog,skolskog,ulicnog,uopsteno.I kao da to niko ne primecuje.Nesto se strasno desava sa nama i svi slezemo ramenima!

  14. #314

    Odgovor: Sito za misli

    Dobar deo vremena i života smo prinuđeni da delimo sa osobama sa kojima inače to ne bi radili. Najčešće je posao taj segment gde moramo "poljubiti žabu" da bi imali vreme za sebe i za sebi bliske.
    Zato i smatram zlata vrednim ono vreme koje mogu provesti sa osobama koje sam izaberem!
    Ako još budem sreće da i te osobe mene smatraju vrednim svog vremena, onda sreća, radost !
    Život i čine ti trenuci koje pamtimo. Ostatak je pod "rok službe" !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  15. #315

    Odgovor: Sito za misli

    Koliko god da želiš nema šanse ni za deset minuta da budeš gospodar svoje sudbine... E sad da li ćeš naići na krompir ili sarmu i teoriju podgrejavanja istih..... Pitanje.. Shvatila sam da si me preboleo... Problem je što ja tebe nisam...

Strana 21 od 23 PrvaPrva ... 111920212223 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Misli poznatih...
    Autor SQUAW u forumu Filozofija
    Odgovora: 2545
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 15:32
  2. Čitači tuđih misli
    Autor ANIBAS u forumu Psihologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 23:24
  3. Misli mene gone, sve do vasione...
    Autor Aca1983 u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.05.2007, 21:46
  4. Misli poznatih...o psima
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 31.03.2007, 01:25
  5. Računari će čitati misli?
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 01.08.2006, 07:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •