Greška, koja može biti nezgodna i teška! - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22
  1. #16

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Meni povremeno neki Stefan izjavi ljubav, i ne veruje da je pogrešio i tako...
    A prve su mi zvezdice u imeniku, da ne bih zvrckala šefa, on je Aca, pa je prvi
    Zvezdice mi nikada ne odgovore na poziv
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku

    Da, redovno dobijam novogodišnje, božićne i osmomartovske čestitke (rođendanske mi zaobravljaju ) sa nekog broja. Uljudno se zahvaljujem mada nemam pojma ko je toliko fin i kulturan.
    Aaaa da vec godinama unazad ja dobijam cestitke za rodjendan, Novu godinu, Badnje vece, Bozic, Pravoslavnu Novo godinu, Kinesku Novu godinu, Uskrs i Veliki Petak, slavu (meni je inace Djurdjevdan slava, ali dobijam poruku za Petrovdan).. jednom sam dobila i cestitku za Ramazan uglavnom, pojma nemam ko je lik, cak ni ne vratim poruku
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Bilo je nekih ali više komičnih i smešnih,pojedinačnih i zaista poslatih greškom.
    Ali,moj sestrić,jedan opasan zajebant(neki ga zovu i skener,što je blizu onog pogleda)mi priča šta je njegov drugar Jogi radio sestrinom dečku.Predpostavljate da mu se nije sviđao.
    Poruke je slao u trenucima sestrine nepažnje,odsutnosti,blentavljenja pa i u društvu još par klinaca koji su ga drugarski savetovali."Kretenu skini mi se za ceo život","Crkni idiote","Nemoj me zvati deset dana nisam u Novom Sadu" i slično,ovo mi je onaj moj prepričao sve cičeći od smeha.
    Suvišno je reći da je Jogi najebao za medalju zbog svoje zabave.
      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    Jednom je poruka o paprikama umesto prijateljice sa neta, koja je kuvala ajvar, otisao mom poslovnom partneru koji nije nista shvatio, te me pozvao i pitao za paprike!

    Takodje sam jednom od drage osobe dobio poruku od koje sam poleteo i mesecima ziveo od nje. Bruka je izbila tek kada sam posle par meseci poruku postovao u obliku poslednjeg SMSa koje sam dobio. Dobio sam posteno ribanje te sam na brzinu editovao forum. Za godinu dana sam provalio da je poruka napisana od xy i da je taj SMS bio namenjen njemu...
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    "Dodzi, dodzi, golisava sam. Ne moz' te docekati "
    Poruka koja je, umesto decku, otisla caletu svaaaaaaaaaa srecfa pa cale ne zna da koristi telefon, pa sam mu ja ujutru pregledala poruke i ta jos uvek nije bila otvorena. Bogu hvala
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    da....pre skoro (sada) godinu dana zaluta jedan (vazan) sms na moj mob...i ja onako kulturno (lepse je sa kulturom) uzvratim da je sms malKo zalutao....

    ..Elem, jeste biJo vazan...jeste zena dobila stan...ali ga Ja sada otplacujem (u ratama)...lik je skapirao da je Bog 'teo da se tako desi....i od toga dana mira nemam...poslednji nagovestaji su bili u dane Exita...kada je on dojahao u Srpsku Atinu sa punim koferom ambicija naseg vidjanja u obliku (bar) kafe

    ...Ja...poslala nekoliko puta greskom...tj. ne ja vec moj (glupi) telefon...zna on tako ponekada da posalje grupnu poruku (koju btw ja uopste ne znam kako se salje )
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Greška, koja može biti nezgodna i teška!

    redovno mi se dešava da ih šaljem nekom totalno desetom, mada to uopšte nijesu neke tajne poruke koje bi me naćerale da se postidim i zavučem u mišju rupu..
    ali sam bivšem direktoru jednom napisala bukvalno ovako :
    posRala sam poruku već gdje sam vas obavijestila u koliko je sastanak...
    suvišno je reći da me nije udostojio odgovora..otvori se zemljo da se skarabudžim ...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Poezija koja se sluša
    Autor tetkaD u forumu Poezija
    Odgovora: 153
    Poslednja poruka: 08.05.2016, 06:13
  2. Koja je vaša slava?
    Autor yige_gui u forumu Religija
    Odgovora: 85
    Poslednja poruka: 31.08.2015, 11:27
  3. Koja ste životinja?
    Autor Goga u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 29.08.2013, 09:53
  4. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 14:37
  5. Žena koja sluša
    Autor kohili u forumu Muška kafana
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 13.11.2010, 00:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •