Totalni antitalenat - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 43 od ukupno 43
  1. #31

    14 Odgovor: Totalni antitalenat

    Za taktiziranje....

    Srce me vodi u potezima.... i to najboljim....
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #32

    Odgovor: Totalni antitalenat

    Ma ja sam za sve talentovana.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  3. #33

    Odgovor: Totalni antitalenat

    Ah, za zimske sportove....jednom stala na skije i bila ko Bambi na ledu..ono leva noga, desna noga....na suprotnim stranama..

    Jednom otisla na klizanje....pa su me sutradan zezali na faxu (zbog velikeeee modrice na levom kolenu) da sam promasila smenu i isla s' hokejasima na klizanje

    Onda sam isto ANTItalenat za pravljenje torti....jednom pravila neku koja se zvala "Lomljena cokolada" i rezultiralo je time da sam pola kuhinje polomila..

    e....necu vise....sto da ja budem najgora od svE dece
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #34

    Odgovor: Totalni antitalenat

    Uh uhh...totalni sam antitalenat za otkrivanje lazi ...
    Nema tog resenja za koje ja nemam problem !

  5. #35

    Odgovor: Totalni antitalenat

    Za pevanje......svi se razbeze u momentu.....ne krivim ih....ponrki put bi i sama pobegla....

  6. #36

    Odgovor: Totalni antitalenat

    ...biti hladnokrvna. To je nemoguća misija za mene.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #37

    Odgovor: Totalni antitalenat

    Citat Зорица kaže: Pogledaj poruku
    Za pevanje......svi se razbeze u momentu.....ne krivim ih....ponrki put bi i sama pobegla....
    Takođe! A toooliko volim da pevam...

  8. #38

    Odgovor: Totalni antitalenat

    Pridruzujem se onima kojima je crtanje slaba tacka. Ranije, kao klinka, tripovala sam da znam da crtam i bas sam se trudila ali nikad to niej bilo dovoljno dobro, bar ne za mene, petice sam dobijala na likovnom (mozda zato sto mi je cale vrstan slikar, pa zato.. ). Strasno sam volela da crtam mrtvu prirodu, pa da je sencim i tako svasta nesto, i jednom prilikom sam odnela neki crtez u skolu kod nastavnika za koji sam utrosila jako puno vremena i jako sam se trudila da ga uradim, da bi mi on rekao da nije dovoljno dobro i da sencenje moze da se uradi na mnogo vise nacina nego sto sam ga uradila ja. Prvi i poslednji put da sam se potrudila na likovnom, delom i iz inata I najmanje sam volela kad dobijemo slobodnu temu, nisam nikad dobijala ideje sta da crtam. Tako sam pred kraj osmog razreda sedela i blenula u papir, ne znajuci sta da crtam i pred kraj casa, nastavnik je prolazeci pored moje klupe i videvsi prazan papir prokomentarisao: "Teodora, dobar ti ovaj beli medved u sneznoj mecavi."

    Antitalenat sam za muvanje. Ja to jednostavno ne znam
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #39

    Odgovor: Totalni antitalenat

    Za gradjevinske planove,skice..ono kao ovde ce biti soba,ovde ono,ovde ovo..ma ja to bre nista ne vidim

  10. #40

    Odgovor: Totalni antitalenat

    Crtanje...uvek uzimala tudje radove...
    "Ukrašću srce od cigana da raskrstim sa brigama"!

  11. #41

    Odgovor: Totalni antitalenat

    Чопоративни спортови
    Poruku je izmenio Acanik, 03.09.2015 u 11:11 Razlog: погрешан смајли
    Пас ће те увек разумети

  12. #42

    Re: Odgovor: Totalni antitalenat

    Толико дивно певам, да уколико бих имала наступ негде....наплаћивали би излаз...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  13. #43

    Odgovor: Re: Odgovor: Totalni antitalenat

    Joksi šašavice)
    Antitalenat sam za masu stvari....Ali ono što bih volela je da umem da slikam više od kućice i jabuke... Nosim šareni pastel u glavi ali ne umem da ga prenesem drugima sem rečima...Opet ne znam ni koliko sam u tome dobra...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •