Farma - VIP zivotinjsko carstvo - Strana 10
Strana 10 od 20 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 289
  1. #136

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Ne prikazuje se Farma već danima kod nas u Bosnu
    I'm floating on air..
      Vrh

  2. #137

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Pa da, rekli su da ce je ukinuti.... Ma bzv treba da naprave i u BiH Farmu da budu ljudi i iz Bosne
      Vrh

  3. #138

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat ognjen56 kaže: Pogledaj poruku
    Ne prikazuje se Farma već danima kod nas u Bosnu
    Danas je bila.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  4. #139

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Ovo veceras je bilo fenomenalno Pokazali su svoje pravo lice pod dejstvom alkohola. A Maji nije uspelo da navede Cavica da se petlja s Oljom, mada ko zna sta bi bilo da nije bilo kamera.
      Vrh

  5. #140

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Cavic je zauzet zabavlja se sa Ivanom Djerisilo, nekad Stankovic, odbojkasicom. Cak mislim, ako se dobro secam, da je bio u Katovicama da navija za nase devojke prosle nedelje. Pa ne verujem da bi svrljao, nit' mi se kao takav decko cini.
    Nego.. je l' od onih gostiju neko usao sinoc u kucu, ili su tu bili samo zbog love?
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  6. #141

    14 Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo






    FARMA: Čavke - najveseliji gost na žurci
    Utorak, 6. oktobar 2009. 13:44

    Ceca, Aca Lukas i Milorad Čavić posetili su seosko imanje u Lisovićima i obradovali domaćine svakakvim đakonijama - jagnjećim pečenjem, tortama, kartonom jaja...svime što se "inače" nosi u goste.

    Nakon malo pića i mnogo muzike i pevanja, gosti su počeli da se razilaze. Ceca je napustila slavlje prva, ali ne pre nego što se sa Nikolom 357 dogovorila oko rada na pesmama za njen predstojeći album i ne pre nego što je sa Cakanom razmenila par reči i značajnih pogleda svaki put kada bi Maja Nikolić "progovorila" ili zapevala.

    Za njom je malo kasnije krenuo i Aca Lukas koji je ostavio par "evrića" muzici i Đaniju šapnuo rezultate utakmica, a najmlađi među njima, Milorad Čavić je ostao...i veselio se.

    Muzika, dobro društvo, pesme i konstantno Tomino nabacivanje Olji Crnogorac: "Sedi malo pored Čavketa, vidi ga kakav je", bilo je dovoljno da se "zlatni momak" opusti u društvu i provodi "kao nikada".

    "Jel si ti nekad opalio u senu?", pitao je Panters Čavketa, na šta je on odgovorio da nije. "Pa, vreme ti je!", završio je Toma nakon čega je krenula prava žurka.




    "Dobre, stare" pesme i odlično raspoloženje vladalo je nekoliko sati koliko je Milorad proveo na imanju. Ipak, nakon nekog vremena, uz malo alkohola i emocija, počeli su ozbiljni razgovori.

    Maja Nikolić je u šali pitala Milorada da li bi je "izvukao" sa sela, na šta joj je najbolji srpski plivač odgovorio veoma jednostavno, i pomalo tužno.

    "Ja želim da budem najbolji u svemu što radim. Žrtvovao sam sve, nemam prijatelje, nekad mi se čini da nemam nikoga, ali ja sam to želeo. Da nisam, ne bih morao da radim sve ovo i žrtvujem toliko", rekao je Čavke, na šta je Toma Maji objasnio šta je to značilo.

    "Lepo kaže čovek Majo, znaš gde je taraba, izađi!".

    Nakon još malo pesme, muzike, domaće rakije i piva i, naravno, Tominog namigivanja Olji da sedne pored Čavketa, Milorad je otvorio dušu i kada je "njegova Srbija" u pitanju. "Kada se vratim u Ameriku imam samo neki prazan osećaj. Ne vidim sebe tamo, ne kažem da ću ostati u Srbiji, možda ću živeti negde u Evropi, niko to ne zna, ali vi svi ovde imate dušu, prijatelje...to je, verujte meni, najvažnije i najlepše!".

    Poslednji gost napustio je Farmu tek dva sata iza ponoći i obećao da će se vratiti. "Voleo bih ponovo da dođem kod vas. Baš bih voleo".

    "Pio je i kad je odlazio bio je spreman bre da ode na trening, a ne ko Nigor koji nije znao gde se nalazi...", bio je komentar farmera za "njihovog novog druga i najboljeg čoveka na svetu".

    (MONDO)
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  7. #142

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Maji je zaista mesto na farmi, ali bih ja nju stavila recimo sa nekom zivinom u kavez, tipa paunova, fazana......, nisam sigurna na koju me zivinku krilaticu bas podseca sa onim oocimaaaa
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!
      Vrh

  8. #143

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Cavic je zauzet zabavlja se sa Ivanom Djerisilo, nekad Stankovic, odbojkasicom. Cak mislim, ako se dobro secam, da je bio u Katovicama da navija za nase devojke prosle nedelje. Pa ne verujem da bi svrljao, nit' mi se kao takav decko cini.
    Nego.. je l' od onih gostiju neko usao sinoc u kucu, ili su tu bili samo zbog love?
    Znam ja da je on sa Ivanom, ali iako je bio manje vise OK sinoc da sam mu ja devojka naljutila bih se. Jeste da nije seo pored Olje, ali je rekao nesto u fazonu- Olja sedi ali necemo da se ljubimo....

    Nije niko usao bili su na otvranju Djanijevog kafica na Farmi....
      Vrh

  9. #144

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Topalko, veliki protivnik knjiga, na pitanje Olje Crnogorac da li ga je nekad udarila žena odgovara da se Olja pogubila u kjnigama i dodaje:

    "Ja sam jednostavan čovek. Meni su te teorije u knjigama smešne."

    'bem ti knjige i ko ih izmisli.

    Životna škola rulZ!!!
      Vrh

  10. #145

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    A-i.

    Znači, svaka pesma u Topalkovoj izvedBi ima ljakse prizvuk. Ima čovek takav glas, šta li...


    Johnny i Devojka iz grada


    A Niggor se kaNda maaalčice uradiJo...
      Vrh

  11. #146

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    A Niggor se kaNda maaalčice uradiJo...
    Malko mu nije doobro
      Vrh

  12. #147

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    On je valjda sinoc pao u travu ispred kuce

    A Topalka cemo zvati Tupavko
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  13. #148

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Nikola 357 napisao pesmu Ceci Ražnatović!

    Nikola Hadži Nikolić iskoristio je priliku da na Farmi" Svetlani Ceci Ražnatović ponudi pesmu koju je specijalno napisao za njen naredni album! Folk diva je pristala da čuje Nikolinu pesmu kad bude izašao s Farme", ali nije obećala da će je i snimiti.



    - Kad izađeš odavde, dogovorićemo se da dođeš i doneseš mi pesmu. Mnogo je siromašno što se tiče melodija, da ne veruješ, ali na sreću ne moram da žurim s novim albumom. Izaći će tek kada budem zadovoljna pesmama koje će biti sasvim nove, bez ponavljanja starih i tuđih melodija - rekla je Ceca, i dodala:

    - Znaš kako sam se smejala kada si one noći pevao i nisi dozvolio ukućanima da spavaju. Da sam ja bila na Farmi", ustala bih i ućutkala te. Ako ne bi prestao, zalepila bih ti selotejp na usta!



    Ceca kaže da je na Farmi" ništa nije iznenadilo jer je baš tako zamišljala život poznatih na Pinkovom seoskom imanju.

    - Aca Lukas i ja smo četiri meseca bili na farmi". Ova vaša farma je u odnosu na našu kao hotel Hajat" - rekla je Ceca aludirajući na vreme koje je provela u zatvoru.



    Izvor Press
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  14. #149

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Kuku ali Marina može da pojede! Šleper hrane nju ne može da podmiri.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  15. #150

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Meni je odvratno sto hrce, ne podnosim hrkace i hrkanje.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

Strana 10 od 20 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 06:26
  2. FARMA: Upoznajte nove VIP seljake
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 638
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 22:28
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 21:17
  4. Da li se carstvo Bozije osvaja srcem ili jezikom?
    Autor duga12 u forumu Religija
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 19.10.2008, 11:52
  5. Rimsko Carstvo
    Autor blueella u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.11.2006, 09:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •