Farma - VIP zivotinjsko carstvo - Strana 14
Strana 14 od 20 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 289
  1. #196

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Mario Đurovski o bratu na Farmi: Biće pravi


    Jedan bivši fudbaler Saša Đani Ćurčić izašao je sa Farme, ali je u rijaliti-šou ušao drugi momak koji je svojevremeno pikao "bubamaru", a onda je rešio da uđe u pevačke vode.

    Marko Đurovski, sin legendarnog fudbalera Milka Đurovskog, ušao je na imanje u Barajevu 37. dana od početka rijaliti-šoua. Međutim, Marko ima tajni zadatak - treba da se "upuca" misici Sandri i da zadobije njenu naklonost. tačnije, treba da "pobedi" Topalka.
    Njegov brat Mario, fudbaler Vojvodine, za MONDO kaže da će zadatak "biti lak za Marka".

    "Marko je srećno zaljubljen, ali verujem da će to biti lak zadatak za njega. Gledao sam malo sinoć kad je ušao na Farmu i polako se zbližavaju. Siguran sam da će odraditi zadatak i pokazaće se u pravom svetlu", kaže Mario.

    Iako do sada nije bio redovni gledalac Farme, Mario će sada biti uz televizor i navijati za brata Marka.

    "Sad kad je on ušao moram redovno da pratim. Iskreno, ja nikad ne bih učestvovao ni u jednom rijaliti-šou, ali Marko više nije sportista, sad je pevač i podržavam i ovu i svaku njegovu odluku. Šta god on odluči ja sam uz njega", izjavio je fudbaler Vojvodine.

    Upitan ko mu je favorit na Farmi, osim naravno brata, Mario Đurovski je odgovorio da mu je krivo što je Đani izašao, jer je "obn pravi za te rijaliti-šouve".

    "Nigor mi je super, gotivim ga i mislim da ima veliku šansu da pobdi. Ove starije gospođe ne poznajem, a i nisam mnogo gledao Farmu. Sad hoću", dodao je Mario.

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  2. #197

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku

    Jaooooooooo ogavni su mi tipovi koji puce usta na slikama. Jeb'o mu mamu, pa ti si musko, ili bi bar trebalo da budes
    I da, onu Maju treba upucati u celo. Ali je nikako ne izbacivati iz showa, jer bi time ispao njihov glavni adut garant im drzi gledanost.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  3. #198

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Znam samo da je Bebika izjavila da nije ni čudo koliko homoseskualaca ima, kada se žene ponašaju tako.

    Tijana će morati da da sve od sebe, ne bi li pomirila nepomirljivo... Nisam baš neki optimista...

    Žene
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  4. #199

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    FARMA: Dodatne tri nedelje za farmere!
    Petak, 30. oktobar 2009. 10:20

    Novi dan na Farmi doneo je i nove zadatke. Jedan od njih, pored nedeljnog zadatka krečenja koji su žene "izmazale" do kraja, bio je i čas jahanja. Istog dana Maja je otkrila nekoliko detalja iz svoje "mračne" prošlosti, a MONDO saznaje da će nervoza na najpoznatijem imanju umesto dva i po meseca trajati "malo više"!

    Mentor Proka stavio je pred farmere jedan lak zadatak - jahanje. Dok su se pojedini seljaci vešto ili nevešto penjali i silazilli sa konja, Toma je bežao.

    "Da je slon, možda bi seo", vikao je Toma dok je trčao ka ogradi. "Sanjao sam mrtvake noćas Proko", objašnjavao je Toma razloge zbog kojih se neće popeti na konja. "Zovu me i kažu 'Hajde Tomo da sviramo', to ne sluti na dobro!", smejao se Panters.

    Kada su svi ostali "laganim kasom" završili čas, vratili su se u kuću gde je umalo ponovo izbila svađa. Umalo, da Maja nije otkrila neke stvari iz svoje prošlosti.

    Maja i Marina raspravljale su se oko "relacije" psihijatar, neuropsihijatar, tačnije kod koga bi koja od njih trebalo da ode nakon izlaska sa Farme, i dok joj je Marina objašnjavala razliku Maja je rekla: "Ja nisam išla ni kod jednog od njih, samo kod psihologa".

    Tada je objasnila i zašto.

    "Bila sam treći razred srednje škole i moj menadžer mene pošalje u Nemačku da pevam i to samo sa pasošem. Bez vize! Šta sam ja znala kako to funkcioniše i tamo me uhapse i odvedu u zatvor".

    Ostale farmerke su se ućutale i zagledale u nju, a Maja je nastavila.

    "U ono vreme nije bilo letova da te vrate nazad u zemlju tek tako...nisu znali šta će sa mnom i strpali su me u ženski zatvor. Bila sam tamo dva dana, a nakon toga sam iz nekog razloga počela da jedem samo čokoladu. Šest meseci ništa drugo nisam jela i onda su me poslali kod psihologa".

    Psiholog bi možda problematičnijim farmerima uskoro mogao i da bude potreban...pogotovo onima koji su nekoliko puta do sada poželeli da izađu - Viktoriji, Topalku i, naravno, Maji.

    MONDO saznaje da će zabava na imanju u Lisovićima trajati do 26. decembra! Iako je šou trebalo da traje dva i po meseca, biće produžen na tri i "kusur".

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  5. #200

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Marko ima tajni zadatak - treba da se "upuca" misici Sandri i da zadobije njenu naklonost. tačnije, treba da "pobedi" Topalka.
    Sinoć su igrali igru Istina ili izazov, i Marko je morao priznati da je ušao po zadatku, ali nisu još provalili šta je u pitanju Sad ide na tv-u snimak od juče, evo Niggor i Sale izigravaju balerine


    Niggora za pobednika
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #201
    Gledala sam veceras i videla igrui istine.
    Meni zao Sandre. Ispade da nikog ne boli uvo za nju. Pogotovo mi je zao zbog Marka. Bas bzv.
    I ja sam za Niggora, svaka mu cast sta je sve preziveo, ostao OK, radi, zeza se. Go Niggor!

    Posle Cece Ražnatović, i Jelena Karleuša rešila je da privremeno postane stanarka prve srpske "Farme"! Tabloid "Skandal" objavio je da će ova pevačica uskoro kročiti na farmu u Barajevu i to opremljena firmiranom garderobom, gumenjacima sa štiklom, fensi kabanicama i kombinezonima... Jelena je imala nekoliko specijalnih uslova za ulazak u rijaliti šou i oni će biti ispunjeni. Preko dana će boraviti gde i ostali farmeri, ali da će spavati u kući za izolaciju.







    JK će u kući ostati svega nekoliko dana a još uvek nije poznato koliki honorar će dobiti za ovaj angažman. Pošto se pevačica nedavno drugi put porodila, sasvim je razumljivo zbog čega nije spremna na duži boravak.

    - Svi pregovori su u najstrožoj tajnosti i ja ništa ne bih komentarisala - izjavila je Karleuša na ovu temu.
    Poruku je izmenio Bombica, 04.11.2009 u 10:28 Razlog: uzastopne
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  7. #202

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Jao jao jao, iskreno mi se kaki, da prostite od ove Karleuše, šta je ona umislila da je? Jbt, ako ćeš ući, uđi kao sav normalan svet, a ne sa nekim posebnim uslovima sva je specijaslna u pm
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  8. #203

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Vec zamisljam kako ce teci razgovor Karleusa vs Bebi ili Viktorija
      Vrh

  9. #204

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Fuj, koji kich! Šta će im JK...uopšte neće privući neku pozornost, pa veći dio nacije je mrzi. Ova Farma mi se uopšte ne sviđa...sve im skoro dopuštaju, i ti stalni ulasci i izlasci...niđe veze.

    U odnosu na zadnju hrvatsku farmu...ova joj nije ni do koljena.
    Jedina zajednička stvar im je miss piggy Marina.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  10. #205

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Marina mi je sasvim ok, Bebika takođe.
    Niggor kao favorit neće pobediti, jer najbolji ne pobeđuju.
    Plašim se da ne pobedi Grand... Cakana & com...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  11. #206

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Marina mi je sasvim ok, Bebika takođe.
    Niggor kao favorit neće pobediti, jer najbolji ne pobeđuju.
    Plašim se da ne pobedi Grand... Cakana & com...

    Bas tako.....Niggor stvarno zasluzuje da pobedi......ali kao sto ti rece......Cakana.....boze kako dno dna......strasno...umislila zena da je nesto...kako okrece one zene oko malog prsta...... mustra ..... a tek novinar.......bruka.......
      Vrh

  12. #207

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Niggoru ta dobrota isijava iz ociju.
    Odavno mi neko nij eprirastao srcu preko TV-a. Od osnovne
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  13. #208

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Ajaaaooooo, kako se kolju Sale i Maja (idu sad uživo) katastrofa, doneo je testeru da joj odseče štikle na obući
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  14. #209

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Stavice to sutra u dnevni pregled garant.
    Malo je previse zivcan taj Sale.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  15. #210

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Topalko kao slager - pevac.
    Slusati njega i Maju ceo dan kako pevaju........atak na usi.

    A i novinar bas lepo rekao Maji.
    .


    Igor je stvarno dobar a ostali...........oki - doki, sule - lule. hali - gali. voki - toki, toki voki....

    Da, i Maja kaze : " Moje najace oruzje su crvene carape, pesma i vera u Gospoda "
    A stikle zaboravila?
    A okice?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

Strana 14 od 20 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 07:26
  2. FARMA: Upoznajte nove VIP seljake
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 638
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 23:28
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 22:17
  4. Da li se carstvo Bozije osvaja srcem ili jezikom?
    Autor duga12 u forumu Religija
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 19.10.2008, 12:52
  5. Rimsko Carstvo
    Autor blueella u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.11.2006, 10:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •