Farma - VIP zivotinjsko carstvo - Strana 11
Strana 11 od 20 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 289
  1. #151

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Ne samo što hrče...sad sam je gledala uživo ...2-3 puta je uzela po tanjir pasulja, salatu je nabadala kao lopatom ...onda je uzela valjda tanjir krompira, i taman kada čovjek pomisli da je završila Marina strikes again! Privukla je neku tepsijicu, uzela komadinu hljeba, umače...jede to iz tepsije, rame uz rame uz Nigora.

    Žena i po! hahaha...krava debela...stvarno je mrzim, malo koga tako mrzim. I još je cvilila na hrvatskoj farmi kako ona treba da ostane do kraja jer je samohrana majka dvije djevojčice, i čujem da i ovdje cvili istu priču. Radi draga moja...mrdni dupe sa ovih reality-a!
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  2. #152

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Ju tri tanjira pasulja pa jos po tepsiji? Ajme, dobro ona jos i izgleda koliko jede. A nekad je bila seks bomba.

    Da, citala sam neki intervju, mislim da sam pisala o tome na temi, kako je kukala da je ostala bez para, da je zivela kod oca, da muz nije placao alimentaciju, kako ima nekog mnogo mladjeg decka ().....

    Ne znam zasto ljudi potenciraju nesrecne price u tim reality emisijama, kad je narod vise na te stvari oguglao.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  3. #153

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Kuku ali Marina može da pojede! Šleper hrane nju ne može da podmiri.
    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Meni je odvratno sto hrce, ne podnosim hrkace i hrkanje.
    prosti jadi i zhdranje i 'testerisanje' dok dzonja - vi mi kao ne hrchete i ne umachete ljebom u pinjatu , pri onoj spodobi i gaduri od buljavo zrikave Maje Nikolic, koja potura svoj donji vesh zajedno sa iscjedkom na uvid...PIH..onoj ni Pop ne pomazhe..ni konzilijum ginekologa sa Balkana izgleda...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  4. #154

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Pa da izvines ja 3 tanjira pasulja ne mogu da pojedem A ni ne hrcem, naprotiv, hrcu oko mene pa gubim i ovo malo zivaca sto mi ostalo...

    A ovo za gace, bljak!!! Srecom nisam to videla...
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  5. #155

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo



    FARMA: Da ti da Olja bonu...
    Sreda, 7. oktobar 2009. 16:05

    Ne prođe ni jedan dan na farmi u Barajevu da se takmičari ne "podžapaju" oko, naizgled, sitnica.

    U epicentru najnovijih nesuglasica opet je, pogađate, Maja Nikolić. Sa druge strane, ovog puta je Olja Crnogorac, a povod je bombona od borovnice. Tačnije, lažna bombona.

    Dok su se pojedini farmeri zabavljali igrom 1, 2, 3...pridružila im se i Maja Nikolić, a Olja Crnogorac je želela da napravi šalu pa joj je ponudila "bombonu od borovnice", koja je, ispostaviće se, tableta za pražnjenje creva!

    Maja je, sva srećna, uzela bombonu od Olje i zadovoljno konstatovala da je ona mnogo voli. Ali, ne lezi vraže! Pevačica saznaje da bombona uopšte nije bombona i potpuno je izgubila kontrolu. Besna kao ris, poručuje Olji da joj takvi prijatelji nisu potrebni i da je Olja pokazala da je "namazana i jako bezobrazna".

    "A ja sam sve nagovarala da spavamo zajedno u štali kako bi tebi bilo lakše", sipala je Maja i optužila Olju da joj je "zabila nož u leđa".

    Televizijska voditeljka nije mogla da veruje da Maja ne prihvata bezazlenu šalu i da nema razloga da se toliko ljuti. Ipak, Maja nije popustila i nastavila je da sikće na Olju.

    Za to vreme, ni pojedini farmeri nisu presrećni zbog atmosfere na Farmi. Povela se priča o "Kursadžijama", a Cakana, Nikola 357 i novinar Aleksandar Jovanović smatraju da je to "seljačka emisija" bez imalo humora.

    Novinar je ljut je što mu nije dozvoljeno da učestvuje u smišljanju tekstova za predstavu i poručuje da neće ni igrati u njoj.

    Ima li kraja nezadovoljstvu na Farmi?

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  6. #156

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo



    FARMA: Nikola se predomislio...


    Nikola Hadži Nikolić, frontmen grupe 357, danima je bio neraspoložen na Farmi, umalo se potukao sa Igorom Lazićem-Nigorom, preselio se iz zajedničke sobe kod Đanija u radionicu, a onda je u utorak pukao.

    Prema saznanjima MONDA, Nikola je u utorak predveče odlučio da napusti Farmu, a navodni razlog je to što na žurku nisu došli gosti koje je on poželeo. A reč je o članovima grupe Bjesovi. Ipak, posle dugih pregovora sa producentima šoua, vođa grupe 357 se predomislio i vratio se na imanje.

    U utorak je kulminiralo njegovo višednevno nezadovoljstvo, mada je u ponedeljak uveče bio veoma pričljiv tokom otvaranja kafića "Štala", pogotovo sa Svetlanom-Cecom Ražnatović, kojoj je čak ponudio i muzičku saradnju.

    Kada se vratio na Farmu, Nikola se u utorak uveče zadržao u kuhinji u razgovoru sa Viktorijom i Cakanom. Najavio je još jedan "rez" prema onima koji ne žele da zajednica funkcioniše.

    "Treba da sednemo i da pričamo. Kad se okupimo svi ćute, to me plaši i nervira. Ni hijerarhija se ne poštuje. Nije problem Đura (ovonedeljni Gazda farme), problem smo svi mi. Vidim da je svima stalo do predstave, a meni je stalo da ovo ovde funkcioniše", rekao je Nikola Viktoriji i Cakani.

    Potom se bacio u lov na miša...

    A tokom prethodne dve nedelje bilo je mnogo teških reči.
    Na Farmi je 14 ukućana. Ana Nikolić je izbačena sa Farme zbog kršenja pravila, bivša misica Slavica Tripunović-Dajana i gradonačelnik Zaječara su otišli voljom gledalaca.

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  7. #157

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Debela odvratna Marina se milki sa Topalkom, uvija se oko njega kao kakva skonta mačka, samo što ona nije skonta, jednostavno je debela, jer jede prekomjerno.

    Opada mi Topalko u očim, sa svakim milovanjem...te spodobe...a bio mi je jako drag.

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  8. #158

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Sada bas gledam na Pinku dogadjanja na farmi.
    Cakana se bakce sa nekim sirom a Viktorija nesto papa i pricaju:

    Cakana: "Kako ovde neko igra svoju igru"
    Viktorija: : To me bas briga."
    Cakana: " Ja sam samo rekla sta imam da kazem,
    da mi je dosta te seljacke filozofije.
    Izvini, ja razumem igranku ali ovakvu igranku ne razumem."
    Viktorija:" Na koju si mislila igranku?"
    Cakana : "Pa ovaj Toma, kao duhovit ha ha , a ne zna ni da svira."
    Viktorija: " Ma on je najveca prevara u Beogradu."

    Voah.....gledacu farmu u svakom terminu...hiljadu mi bubnjeva Darkvuda.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  9. #159

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Debela odvratna Marina se milki sa Topalkom, uvija se oko njega kao kakva skonta mačka, samo što ona nije skonta, jednostavno je debela, jer jede prekomjerno.

    Opada mi Topalko u očim, sa svakim milovanjem...te spodobe...a bio mi je jako drag.

    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  10. #160

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Čekajte.. Marina Perazić je sada u Vašoj farmi?

    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  11. #161

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Čekajte.. Marina Perazić je sada u Vašoj farmi?

    Jeste...u srpskoj je farmi i kuka kako nema od čega da živi!!! Krava debela. Samo pitaj mene ja sam njen zli pr. I vjeruj mi da je na NovojTv bila mala maca gledala sam je i tamo stalno....i mrzila sam je i tamo.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  12. #162

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Ae, ded lepo, vodite ljubav a ne rat

    Marina se toliko vuce po Farmama, da ce na kraju postati seljanka vidim da nista ne propustam tamo, posto ne gledam. I ono malo VB - a sto na'vatam ovde prijavim.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  13. #163

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    FARMA: Stižu manekenka i Bebi Dol
    Subota, 10. oktobar 2009. 16:07



    Farmeri na imanju u okolini Barajeva uskoro bi trebalo da dobiju pojačanje.

    Obaveze na Farmi se povećavaju - pravljenje zimnice, stavljanje kupusa, briga oko kokošaka, ćuraka, a od nedavno i svinja, postaju prevelik zalogaj za Cakanu , Maju, Đuru, Nikolu, Niggora, Tomu i ostale na poljoprivrednom dobru u Lisovićima. Pogotovo nakon izlaska Slavice Tripunović Dajane, Boška Ničića, a uskoro i Olje ili Pileta.

    Iz ovog razloga organizatori rijaliti šou programa Farma spremaju iznenađenje poznatim seljacima i dovode nove stanare, tačnije stanarke.

    Na farmu bi trebalo u subotu uveče, nakon izbacivanja četvrtog učesnika rijalitija, da dođu dve od sledećih budućih "seljanki" - Sandra Afrika, koja se pominjala kao potencijalna učesnica šou programa pre nego što je počeo, i jedna od dve voditeljke Pinka BiH - Rabija Gatarić ili Tanja Đurović, manekenka Sandra Obradović i legendarna Bebi Dol.

    MONDO saznaje da će dobro i zlo, svađu oko pravljenja ručka, mešenja hleba i hvatanja kokošaka sa ostalima deliti upravo poslednje dve.

    Kako će mlada manekenka iz Požarevca podnositi Cakanine komentare oko "šminkanja na Farmi" i da li će se Viktorija prisetiti "dobrih, starih dana" uz svoju koleginicu Draganu Šarić Bebi Dol, videćemo večeras.

    (MONDO)



    Marina Perazić i Bajaga se voleli

    Petak, 9. oktobar 2009. 13:07



    Jedna od najpoželjnijih pevačica pop-rok jugoslovenske scene 80-ih godina prošlog veka, Marina Perazić otkrila je na Farmi ljubavnu tajnu iz svog "prethodnog" života.

    U razgovoru sa Oljom Crnogorac i Majom Nikolić, Marina je rekla da je bila u vezi sa Bajagom, koji je tada bio član grupe Riblja čorba i da je njoj posvetio pesmu "Kad hodaš ne zastajkuješ"...

    "Bajaga me je stalno terao da pevam. Mi smo tada bili skupa. Ja sam bila poslednja godina studija, a on drugi gitarista Riblje čorbe. I onu pesmu 'Kad hodaš' napisao je za mene i meni je posvetio...Nije potrajalo, jer sam bila u Rijeci, a on u Beogradu...", rekla je nekadašnja pevačica grupe Denis&Denis, a onda je sa Oljom i Majom zapevala "svoju" pesmu.

    Marina, koja je bila u braku sa bubnjarom Ivanom Feceom-Firčijem i sa kojim ima dve ćerke - Miu i Lunu, i dalje je predmet požude muškaraca iako sam ima "koju godinu više" i koji "kilogram više".

    Tako pojedini farmeri primećuju da Zvezda Granda Milan Topalović-Topalko "trza" na Marinu, iako je u braku. Često je masira, voli da je zagrli, a to najviše smeta Nikoli 357 i novinaru Aleksandru Jovanoviću, koji Topalka osuđuju zbog toga.


    NIKOLA OPET "VILENI"

    A roker Nikola Hadži Nikolić opet "postrojava", ljuti se na ostale farmere i liči na onog Štrumfa Mrguda...

    Nikolina meta sada je Pile "Telešop", koga je optužio da ništa ne radi, ali ga je Pile "iskulirao". Potom se roker ustremio ka Tomi "Blek panteru", povišenim tonom mu govoreći da ne kuka i da ima šta da se jede i da ne moraju da se kolju kokoške.

    Uostalom, imaš 150 kila, pa ti neće smetati da malo i ne jedeš, rekao je Nikola Tomi, koji je potom, iznerviran, otišo do štale gde se požalio Piletu, Nigoru i Đaniju.

    To nije bio kraj Nikolinim atacima. "Otrovnu strelicu" uputio je i ka Maji Niokolić, koju od početka šoua ne podnosi, rekavši joj, bez nekog vidljivog povoda, da je seljanka!

    (MONDO)
    Poruku je izmenio nale84, 10.10.2009 u 16:33
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  14. #164

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    ne gledam ali tu i tamo ovde procitam rezime naseg vrednog izvestaca Naleta
    Nikola 357 pocinje da mi se svidja
    ako neko tovari onu Maju Nikolic,taj mora da je kul tip
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  15. #165

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    ...e...a ko forsira Džonija od samog početka?


      Vrh

Strana 11 od 20 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 07:26
  2. FARMA: Upoznajte nove VIP seljake
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 638
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 23:28
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 22:17
  4. Da li se carstvo Bozije osvaja srcem ili jezikom?
    Autor duga12 u forumu Religija
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 19.10.2008, 12:52
  5. Rimsko Carstvo
    Autor blueella u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.11.2006, 10:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •