Farma - VIP zivotinjsko carstvo - Strana 12
Strana 12 od 20 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 289
  1. #166

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Ulazi Bebi dol, super a ove druge dve nemam pojma ko su
      Vrh

  2. #167

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ...e...a ko forsira Džonija od samog početka?


    FARMA: Nikola napustio Farmu!
    Subota, 10. oktobar 2009. 21:10

    Ukućanin koji važi za najveću prznicu na Farmi u Lisovićima Nikola Hadži Nikolić, nakon neuspelog pokušaja da izađe prošle nedelje, u subotu popodne ipak zatvorio vrata tarabe za sobom.

    Razlog zbog kojeg je Nikola Hadži Nikolić rešio da se pozdravi od daljeg takmičenja jeste protivljenje pravilima organizatora, koja su, kao u slučaju Ane Nikolić, kristalno jasna.

    Farmeri su nakon uspešno izvedene predstave za komšije kao nagradu dobile pravo da u ponedeljak uveče pozovu "nove selebriti" goste. Jedino pravilo koje su morali da ispoštuju jeste da nema pozivanja članova porodice, kao ni svoje kolege iz benda.

    Pošto je tražio da ga posete članovi benda 357, a to mu nije omogućeno, Nikola je svojevoljno napustio šou. Ovog puta "nema nazad".

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  3. #168

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Više ne gledam Farmu.

    Zdravo, farmo.


      Vrh

  4. #169

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo



    Ja cu mozda i poceti da gledam jer se VB granici sa debilizmom. A moram malo mozak odmarati.
    Poruku je izmenio Bombica, 11.10.2009 u 16:49 Razlog: nepotrebni citat
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  5. #170

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    FARMA: Hrvati pomogli Crnim panterima
    Ponedeljak, 12. oktobar 2009. 10:12

    Život ume da bude čudan, a u suštini je vrlo jednostavan. Kad je neko u nevolji ljudski je pomoći mu, pružiti mu ruku...

    Pre nešto manje od godinu dana na Adi Ciganliji, zbog loših instalacija, izgoreo je splav "Crni panteri", jedno od najluđih mesta za provod u Beogradu, mesto gde se uvek traži slobodan sto, gde čak i diplomate skidaju sakoe i kravate i penju se na stolove i stolice.

    Srećom, tada niko nije stradao, osim skupocenih instrumenata. U vatri je nestala i jedna harmonika, koju je vlasnik uvek nosio sa sobom, osim tog subotnjeg popodneva 13. decembra 2008. godine.

    Toma Jovanović, vođa benda Black panthers, otkrio je u nedelju popodne, ćaskajući sa Bebi Dol na Farmi, da su mu u pomoć tada pritekli prijatelji, ali i ambasada Hrvatske u Beogradu!

    "Veče pre toga na splavu nam je bilo 200 ljudi. Srećom, to je bila subota popodne, nikog na splavu...A najžalije mi je bilo tog čoveka što je ostavio harmoniku. Trideset godina je nosio sa sobom i tog popodneva je ostavi...", ispričao je Toma.

    "Odmah čim se to dogodilo, zvao me je jedan prijatelj, koji posluje sa automobilima i pitao me je kako da mi pomogne. Rekao sam mu da su izgoreli svi instrumenti i da je najteže kupiti harmoniku. I on je to kupio. Strašan čovek! A znaš ko mi je kupio kontrabas i bubanj? Hrvatska ambasada", rekao je "kardio" Toma Jovanović.

    Sada mu je najveća briga kako da stupi u kontakt sa sinovima da ih pita kako napreduju radovi na novom splavu, koji će biti na istom mestu. "Biće iste veličine, samo ćemo malo da sredimo toalet i kuhinju", kaže Toma.

    Bebi Dol se složila da je intimna atmosfera u jednom klubu mnogo važna, a otkrila je da Željko Mitrović, vlasnik Pinka, želi da se ponovo aktivnije vrati muzici i to u saradnji sa Oliverom Mandićem.

    (MONDO)

    FARMA: Klot-frket, opančići sitan vez
    Ponedeljak, 12. oktobar 2009. 12:17



    Dok su štrikale, Bebi Dol očitala lekciju Maji Nikolić što pristaje da peva "Apoteke", "Diskoteke", a ima glas za mnogo bolje...

    Sve se može kad se male ruke slože - i moglo je, ali ne zadugo! Farmerke su, konačno, dobile zadatak koji ih je okupio na jednom mestu i koji im je uposlio ručice. Pletilje su brzo napredovale, vunica se ispredala kroz njihove prstiće, a bilo je i pesme, a gde je pesme - eto i kavge.

    Glavna prznica Maja ovoga puta mogla je samo da trepće i da se neubedljivo brani, jer joj je lekciju držala, i to u nekoliko nastavaka, Bebi Dol kojoj je očito preko glave svih onih koji ne znaju da pevaju; onih koji znaju da pevaju, ali pevaju gluposti, e tu se spotakla o ukućanku Maju, i onih koji sebe nazivaju kompozitorima i aranžerima, a zapravo su čistokrvni plagijatori i beskrupulozni potkradači.

    Sve je počelo tako što je Maja rekla da joj je najlepši deo karijere onaj kada je pevala po džez klubovima i radila samo ono što hoće. Bebica je slušala i tiho negodovala, ali je postala mahnita tek kada se Maja pohvalila da sada ima hit "Apoteka" i da klinci odlepljuju na tu pesmu.

    Odlepila je i Bebica!

    Bacala je igle, ponovo ih uzimala u ruke, nadnosila se nad malu Maju, napuštala prostoriju, pa se brzo vraćala i uvek je pitala isto: "Zašto?".

    Bebi, očito misli da Maja može bolje, da ima glas za bolje od "Apoteke" i "Diskoteke" i da sa takvim stavom ne može da napravi karijeru koja joj po glasu pripada.

    "Ali, 'Apoteka' je baš hit, svi je pevaju", pravdala se Maja i pokušala da objasni Bebi Dol da je to ustvari obrada inostranog hita "Chery, chery lady". Bolje da nije! Bebica je ustala kao oparena sa stolice, sa sve iglama i vunicom u rukama: "I to ste ukrali!? Jeee*ote, pa ne mogu da verujem!".

    Kada nije imala kud, Maja je počela da se "sklanja" iza kompozitora i tekstopisaca, na šta je Bebici pala roletna i u bujici neskrivenog animoziteta najgrđe oplela Leontinu, koja baš sada piše novi hit za Maju.

    Lavina se sručila: "Leontina? Ma, bravo! Ti si srećna žena! Da nećeš da pevaš u njenim kolibrićima- leontinićima? Pitaj Željka Joksimovića šta misli o pesmi 'Lane moje' šta misli o Leontini?".

    Sa iglama u rukama, Maja je samo zblanuto konstatovala da je njoj "Lane moje" super pesma i da ona tu ne vidi nikakvih problema, ali ne lezi vraže: "Ma, da To ti je bilo po principu od ljubavi za ljubav, ali da ljubav ne zna! Pa, ženo Božija, ta pesma je ukradena! Leontina je sve uradila odlično, samo nije znala da cela planeta sluša 'Buda bar'".

    Potkačila je Bebica i Braju, Kopca, Kona i ostale magove estradne scene. I ne samo njih, nego i vlasnike beogradskih klubova kod kojih muzičari po celu noć sviraju za hiljadu ili dve hiljade dinara.

    Maja je rekla da je odlično plaćena u klubu "Tramvaj" i da je zadovoljna onim što sada radi, braneći se da živi od pevanja i da ne vidi ništa loše u tome što peva red džeza, red "narodnjaka"...

    Bebici se kuvalo u glavi. "Pa, taj tvoj Kole koji drži 'Tramvaj', koji ti je i ljubavnik, mogao bi da plati ljude koji mu sviraju. Ti to ne znaš!? Pitaj ga sledeći put, kako ga nije sramota da plaća muzičare po 1.500, 2.000 dinara za veče".

    Maloj Maji su se zarumeneli obrazi. "Šta pričaš ti, ženo? Kakav ljubavnik? Čovek ima 62 godine, ima mlađu ženu, ja imam svog partnera sa kojim sam godinu i sedam meseci u vezi. I Koleta i Bobana, koji se brinu o mojoj karijeri, doživljavam kao očeve".

    Iz Bebice je i dalje izbijalo nezadovoljstvo nakupljeno tokom svih ovih smutljivih godina, a onda je zabolela glava i otišla da spava.

    Šta Bebi Dol misli znaju svi koji iole prate rad ove gotovo usamljeno nekompromitovane pevačice. Ono što nismo znali je da Maja može krotko i ponizno da trpi uvrede - ni traga onoj ženi koja raskrinkava festivale ili izbacuje Marinu Parazić iz kuhinje! Ta ista Marina pokušala je da joj objasni da Bebi ne bi ni razgovarala sa njom da ne misli da dobro peva i da može drugačije i bolje da gradi karijeru, ali za malu Maju Bebica je ostala samo: "Luda žena!".

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  6. #171

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Usla Bebi..
    Sinoc zakachim nekih pola sata da chujem kako je Maji odrzala predavanje o tome kako se ne odustaje od strasti koju osecas za odredjeni muzicki pravac ako je osecas..
    Svasta joj je nesto ispravno rekla na temu svirki po splavovima i klubovima sa sumnjivim poslodavcima i muzickim konzumentima.. A sve to je jer smatra kvalitetnim pevacem..
    Maja je na kraju, naravno, zakljucila kako ova nije normalna.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  7. #172

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    To se nalazi u onom tekstu sto sam postavila. Ma lako je pricati o svemu tome, ali moras od necega hraniti decu, a u ovoj zemlji od muzike bez narodnjaka odavno nema leba....
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  8. #173

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Nisam citala text..

    Znam da je tesko ali da nije bilo onih koji su po svaku cenu ostali izdvojeni iz copora cega sve danas ne bi bilo..
    Mora nesto i da se zrtvuje radi 'necega'.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  9. #174

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Sad sam gledala Farmu uzivo, imali su zurku. Djani se napio kao magarac, bacao se po stolu, hteo da napusti Farmu, trazio narodnjake ovi mu nisu dali..... Show!
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  10. #175

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    FARMA: Đani preživeo Mocarta!
    Utorak, 13. oktobar 2009. 12:31



    Urnebesna noć na Farmi u Barajevu!

    Pozvani gosti se nisu pojavili, šatro zbog ranijih obaveza, ali farmeri su napravili ludu žurku, uz muzički uređaj, koji im je Zadruga velikodušno ustupila.

    Na žurci je bilo svega i svačega. Đani je izmislio novu plesnu disciplinu koja bi mogla da se nazove "astal diving", Nigor je gutao vatru, a bilo je čak i svađe oko toga koja pesma da se pusti, kao na nekakvoj tinejdžerskoj zabavi.

    Počelo je pesmama Ekatarine Velike, a onda je Nigor "forsirao" muziku svog prijatelja Vlade Goergieva, preovlađivali su lagani "morski tonovi" sa uređaja (Gibonni, Oliver Dragojević), što je prijalo većini farmera. Ali, jedna od balada Sergeja Ćetkovića bila je previše za Đanija.

    "Pustite malo narodnjake! Ljudi, meni je ovo poslednje veče, izlazim, ovo je moj ispraćaj! Video sam disk Dejana Matića, pustite mi Dejana Matića! Jedan Dejan Matić pa onda deset 'zabavnjaka'", kukao je i vikao Đani, dok mu nije konačno pukao film: "E, sad ću da bacim komponentu (muzičku) kroz prozor! Kroz zatvoreni prozor! Vi se sa mnom zaje*avate! Ide komponenta kroz prozor".

    Nigor i novinar Sale, koji su bili zaduženi za muziku, odgurivali su Đanija, Đura Palica je opravdao ulogu policajca, jer je na svaki Đanijev pokret bio uz njega...Ali, da bi se smirio Đani potrebna je jedna žena. I to ne kakva. Mora da bude isto "otkačena" kao on, a to je Viktorija.

    Stala mu je "na crtu" i rekla: "Smiri se! Idi u kuhinju, spremi se za pokret, sad ću ja da ti pustim pesmu!".

    Đani je poslušno otišao do kuhinje. Čekao se rasplet. Sa uređaja se začula jedna od Mocartovih kompozicija (otkud taj disk uopšte na Farmi, pitamo se mi!?), a onda je Đani, iz zaleta, skočio na veliki trpezarijski sto i zaplivao!

    "Bacam se ponovo", primio se Đani, ali mu ostali nisu dozvolili. Jedva su ga spasili da se ne polomi i prvi put.

    Aplauzi i ovacije su tek sledili, jer su potom Viktorija i on izveli baletsku tačku. "U srce ranjeni" Đani, pokazivao je emocije u svakom pokretu, čučeći na stolu, dok mu je Viktorija dolazila u zagrljaj, a onda ga ponovo "ranjavala" odlazeći od njega, kao labudica!

    Vrhunska tačka! Kakve emocije! Kardio! Neprepričljiva! Ako je gledao neko iz Narodnog pozorišta MORAO bi da im ukaže šansu na "daskama koje život znače"!

    Đani je nastavio da "hoda na prstićima", da širi ruke, baca ih u vazduh, kao Konstantin Kostjukov...Uz reči pesme Slaviće Ćukteraš "...kosu sam pustila...idem u manastir", Đani je rukom prelazio preko svoje skoro ćelave glave...Koja se pesma nakon toga "vrtela", za njega uopšte više nije bilo bitno. Taj je igrao uz sve!

    Baš kao i dobar deo ostalih farmera, a Nigor je još jednom pokazao svestrani talenat, kada je uz svevremenski hit Tome Zdravkovića "Kiša je padala, a ja sam plakao za njom", bacao plamen i na kraju ga progutao!


    Atmosferu na zabavi, koja je trajala do pet ujutru, najbolje je opisala Maja Nikolić: "Ma, ovde niko nije normalan!".

    (MONDO)


    Raskinuli Čavić i Ivana Đerisilo?
    Utorak, 13. oktobar 2009. 10:32



    Dvoje vrhunskih sportista Srbije navodno više nisu u emotivnoj vezi, piše "Svet".

    Jedan od najboljih plivača na svetu Milorad Čavić i jedna od najboljih odbojkašica na svetu raskinuli su višemesečnu romansu.

    Ivana (26) i Milorad (25) upoznali su se na prošlogodišnjim Olimpijskim igrama u Pekingu, a varnice su planule nakon što se odbojkašica razvela od rukometaša Borisa Stankovića.

    U avgustu su tabloidi pisali da par čeka bebu, da će uskoro stati na "ludi kamen", ali su sportisti to demantovali i sve nazvali "novinarskom patkom".

    Razlog za raskid bila je razdvojenost. Ivana je u Turskoj, gde igra za klub Ezačibašij, dok je Čavić ostao u Beogradu.

    (MONDO)

    Mislim da je na sve ovo uticaja imala i farma ...
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  11. #176

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    FARMA: Gosti "ispalili", ali ima striptiza
    Ponedeljak, 12. oktobar 2009. 23:28

    Ponedeljak je dan kada farmerima u goste dolaze njima dragi likovi. Ali, za razliku od prošlog puta kada su ugostili Cecu, Acu Lukasa i Milorada Čavića, ove nedelje pozvani gosti su "ispalili".

    Očeivao se dolazak Lepe Brene, Sergeja Trifunovića, Save Miloševića...ali su oni javili organizatorima da su sprečeni da dođu. Jedino je muzičar Kiki Lesendrić bio spreman da svrati u goste, ali nije želeo da bude sam.

    "Džaba ste se šminkale", dobacila je Viktorija ostalim ženama.

    Nakon što su izabrane ovonedeljne sluge - Maja Nikolić, koja gori od želje da izađe i dobrovoljac Đura "Palica", ukućani su se zabavili igrom "Istina ili izazov".

    Svako svakog je mogao da pita nešto i da očekuje iskren odgovor na postavljeno pitanje. "Zvezda večeri" bio je Saša Ćurčić Đani, kojem je bilo postavljeno gotovo svako drugo pitanje.

    Tako je Đani više puta rekao da će "napustiti Farmu ili ove večeri ili narednog jutra kad se naspava", a onda ga je Nigor upitao: "Da li se se zaljubio u Sandru (novu farmerku)?".

    "Da, jesam", rekao je Đani i dobio aplauze "publike". A onda je usledilo pitanje Sandri: "Da li bi, Sandra, moglo da se dogodi nešto između tebe i Đanija: "Paaa, ne znam, treba da upoznam dečka. Možda!".

    To je bilo dovoljno Đaniju.

    Saznali smo da je Toma "panter" i njegov bend jednom dobio bakšiš od čak 25.000 evra(!), da Đura "Palica" iskreno voli policajce, a onda je ponovo došao red na nešto "škakljivija" pitanja.

    Đani je pitao Maju da li bi mogla da izdrži bez seksa tri dana, na šta mu je Maja odgovorila: "Pa, vidiš da mogu, ovde smo 23 dana. Mogu i za ceo život".

    Topalkove simpatije prema Marini Perazić ponovo su došle do izražaja.

    "Marina, da nema kamera, da li bi me pustila da prespavam u tvom krevetu?", pokušao je Topalko. Ali, nije dobio željeni odgovor. "Ne, Topalko, ti si meni drag, ali ipak ne", rekla mu je seks bomba ex-YU muzičke scene 80-ih godina.

    Ali, nenadano, Topalko je dobio konkurenciju. U Nigoru.

    Na pitanje Maje Nikolić "koju bi devojku sa Farme poveo na pusto ostrvo i nastavio rasu", Nigor je bez dvoumljenja odgovorio: "Marinu".


    I onda vrhunac. Topalko je stavio na test Nigora. "Da možeš, da li bi zahtevao da se vrati Olja Crnogorac umesto svih ovih žena?". Nigor se ponovo nije dvoumio. Bilo je to jedno jasno i odlučno: "Da! Odmah!".

    Nigor je potom izveo striptiz, a onda su se organizatori smilovali i konačno dozvolili muziku preko uređaja. Uz zvuke pesme "Ti si sav moj bol" EKV-a, "Anđele" Vlade "Barbe" Georgieva i uz meze, počela je zabava...Đani je pokazivao kakve je sve pokrete naučio tokom burnih noći po engleskim noćnim klubovima...

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  12. #177

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    FARMA: Đani održao reč - otišao iz šoua
    Utorak, 13. oktobar 2009. 17:45



    Bivši fudbaler Partizana i nekoliko engleskih klubova, pobednik prvog serijala VIP Veliki Brat, Saša Đani Ćurčić održao je reč i napustio je rijaliti-šou Farma.

    Đani je poslednjih dana bio nesrećan, ali je i pored toga u ponedeljak uveče podigao atmosferu na Farmi tokom žurke, koja je zapravo bila njegova "labudova pesma" na imanju u Barajevu.

    Ni ulazak misice Sandre koja mu je odmah zapala za oko, a posle samo 48 sati priznao i da je zaljubljen u nju(!), nije promenio njegov stav.

    Kao što joj je rekao tokom jednog razgovora dok je ona prala sudove: "Sandrice, ti si osveženje u ovoj kući, ali što bi rekli Englezi: Damage is already done".

    Tokom lude farmerske zabave, više puta je ponavljao da je to "njegovo poslednje veče u kući" i stalno je tražio od "di-džejeva" da ga "ispoštuju" tako što će mu pustiti narodnjake.

    Vrhunac večeri bila je plesna tačka Viktorije i Đanija na Mocartovu ariju, što se, saznaje MONDO u producentskim krugovima šoua, toliko dopalo gledaocima da su tražili da ponove te scene.



    Zvezde i tračevi (sve vesti)
    FARMA: Đani održao reč - otišao iz šoua
    Utorak, 13. oktobar 2009. 17:45

    Bivši fudbaler Partizana i nekoliko engleskih klubova, pobednik prvog serijala VIP Veliki Brat, Saša Đani Ćurčić održao je reč i napustio je rijaliti-šou Farma.

    Đani je poslednjih dana bio nesrećan, ali je i pored toga u ponedeljak uveče podigao atmosferu na Farmi tokom žurke, koja je zapravo bila njegova "labudova pesma" na imanju u Barajevu.

    Ni ulazak misice Sandre koja mu je odmah zapala za oko, a posle samo 48 sati priznao i da je zaljubljen u nju(!), nije promenio njegov stav.

    Kao što joj je rekao tokom jednog razgovora dok je ona prala sudove: "Sandrice, ti si osveženje u ovoj kući, ali što bi rekli Englezi: Damage is already done".

    Tokom lude farmerske zabave, više puta je ponavljao da je to "njegovo poslednje veče u kući" i stalno je tražio od "di-džejeva" da ga "ispoštuju" tako što će mu pustiti narodnjake.

    Vrhunac večeri bila je plesna tačka Viktorije i Đanija na Mocartovu ariju, što se, saznaje MONDO u producentskim krugovima šoua, toliko dopalo gledaocima da su tražili da ponove te scenu\e.

    U utorak ujutro, Đani je ispunio datu reč. Obukao je bade mantil i počeo lagano da pakuje stvari i da napušta radionicu, gde je spavao odvojen od ostalih farmera.

    Viktorija koja ga je prethodno veče "ukrotila", upitala ga je zašto ne izađe na regularan način. Đani je odgovorio u svom stilu: "Pa, ne može regularnije od ovoga".

    Prema pravilima šoua, farmeri koji same napuste šou nemaju pravo na honorar, tako da će pevač grupe 357 Nikola Hadži Nikolić i Đani ostati bez naknade za dane provedene na selu.

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  13. #178

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    A Topalko.... slusam ga danas onako pospana iz kreveta pa se razbudih- ladno govori kako ce mu cerka biti riba jer ima vec velike sise kao jabuke i dupe! Zivote!!!!

    I to jos opisuje kako ima dupe kao dve jabuke! BOLESNO! Ako su se zbog klanja svinja bunila drustva za zastitu zivotinja ovde isto treba malo socijalna sluzba da odradi posao.

    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  14. #179

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo



    Ovaj Niggor je lik kakvog treba tražiti volela bih da on pobedi
      Vrh

  15. #180

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Prijatelji popularnog muzičara sa zanimanjem prate rialiti šou

    Niggor je farmer za primer svima



    Igor Lazić Niggor je na farmi jedan od najpozitivnijih takmičara. Uvek je spreman za šalu, nikada se ne buni na uslove i rad je da odradi baš sve što mu se naredi. U posao katkad ubaci brojne inovacije koje zasmeju kako farmere, tako i gledaoce. Njegovi dobri drugari pevač Bojan Marović, glumac Andrija Milošević i reper Dalibor Andonović Gru slažu se da je Niggor takav i u privatnom životu uvek je vredan, dobrica je, šaljivdžija i veliki šoumen.

    Niggor je dobar lik, pozitivac. Ima taj južnjački mentalitet i uvek zna da nasmeje okolinu, da nas razveseli počinje priču za Blic Bojan Marović, koji tvrdi da je Niggor na farmi razbio pojedine predrasude:

    Ko je rekao da Crnogorci nisu vredni? Niggor pobija te navode. Pa zar ne vidite koliko radi na farmi priča raspoloženo Bojan, koga je malo iznenadilo to što je Niggor ušao u kuću.
    Nismo se viđali nekoliko meseci i nisam ga očekivao na farmi. Ali samo iz razloga što je on nesputanog duha, jednostavno ga ne možeš zatvoriti. Pribojavam se kako će izdržati tamo. Ali, ja navijam za njega i valjda će izdržati! kaže Bojan.
    Iako se Niggor u kući čak dva puta posvađao sa Nikolom Hadži Nikolićem (Nikola je oba puta izazvao svađu), te je bio na ivici da uđe u fizički obračun, njegov drug tvrdi da popularni muzičar nije sklon svađama.
    Niggor je najdivnije stvorenje koje poznajem. Sjajno je družiti se s njim. On je uvek nasmejan, i kada bih ja bio na farmi uvek bih bio uz njega. Okupimo se tako ponekada Georgiev, Niggor i ja, uživamo i stvarno je sjajno imati takvog prijatelja u ekipi priča Marović, koji tvrdi da sve poslove na farmi Niggor izvršava s velikom lakoćom.
    - On je primorac, bio je na brodu. Kada odrastete na moru, umete da živite sa prirodom. Niggor zna da uživa u prirodi i svemu što ona donosi, pa mu farma sigurno prija zaključuje Marović.
    Glumac Andrija Milošević ne stiže da detaljno gleda Farmu, ali prema onome što je pratio kaže da je Niggor isti kao u privatnom životu.
    - On je zabavan, duhovit, iskren i spontan i zbog njega će u Farmi sigurno biti zanimljivo. Najvredniji je farmer kaže Milošević, i dodaje da Niggoru nisu strani seoski poslovi, te da on voli prirodu i životinje, zbog čega mu farmerski život neće teško pasti.
    Niggor je izuzetno sposoban, ali tu su u pitanju i međuljudski odnosi. U svakom slučaju, Niggor je divan dečko i siguran sam da ima puno toga da pokaže priča Milošević.
    Reper Dalibor Andonov Gru ponekad gleda Farmu, ali isključivo zbog Niggora. On kaže da je Niggor kao rođen za emisije ovoga tipa.
    Čudno mi je što se Niggor do sada nije pojavljivao u nekom rilaiti šouu jer je on kao rođen za to. Pravi je šoumen. Moje mišljenje je da ima i tu neku drugu stranu, povučenu, te do sada baš zbog toga do sada nije hteo da se izlaže javnosti. Svakako mi je drago što se odlučio da uđe u Farmu i nadam se da će izdržati do kraja siguran je Gru, i napominje da je uveren da se Niggor na farmi ponaša kao i u realnom svetu.
    Niggor je vredan čovek, talentovan za sve i svašta. Vrlo je zabavan, duhovit, nije ni čudo što je uvek u centru pažnje objašnjava Gru.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

Strana 12 od 20 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 07:26
  2. FARMA: Upoznajte nove VIP seljake
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 638
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 23:28
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 22:17
  4. Da li se carstvo Bozije osvaja srcem ili jezikom?
    Autor duga12 u forumu Religija
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 19.10.2008, 12:52
  5. Rimsko Carstvo
    Autor blueella u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.11.2006, 10:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •