Farma - VIP zivotinjsko carstvo - Strana 5
Strana 5 od 20 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 289
  1. #61

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat IvChA kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam zasto ali ovaj show mi nije ni upola zanimljiv koliko sam se nadao da ce biti!!!Oni tamo bre nista ne rade,sve je to namestaljka
    Ma rade, ali bre mnogo dosadno to sto rade.
    A i dosadni su mi nekako. Par ih ima zanimljivih.
    I bolje sto je dosadno gledacu samo VB onda.
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Ma rade, ali bre mnogo dosadno to sto rade.
    A i dosadni su mi nekako. Par ih ima zanimljivih.
    I bolje sto je dosadno gledacu samo VB onda.
    Ja sam bas razmisljao kako cu da gledam i jedno i drugo ako se bude emitovalo u isti termin ali kad sam video kakva je farma smorcina taj problem se izgubio u trenu
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Kako se brzo kod nas postaje VIP....ma idi bre....Topalko, Big mama....mada ruku na srce, nekako su mi iskreni i simpaticni njih dvoje....a ostali Vip-ovci.....reci nemam, zadovoljstvo je imati Pink Tv i gledati ovakav jedan sou.....
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Nisam znao da je Džordž Orvel vaskrsao.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Znači, Nikola, Niggor ili Ničić.


    Navijam za njih trojicu, i to ovim redsledom.


    Nego, ode Karleuša, ovaj, Ana.


      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku


    Nego, ode Karleuša, ovaj, Ana.


    Ma ona je bre toliko dosadna, šta će tu uopšte, kao šatro neka javna ličnost, elita , ma daaaaaj, totalno jedna neinteresantna ličnost , kao i ona Dajana, nju ni neviđam, jel ona uopšte na farmi?

    Ja glasam za Niggora, mada mi se čini da ni ona Ceca nije loša, bar koliko sam ja pratila farmu nemam pojma.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Ma ona je bre toliko dosadna, šta će tu uopšte, kao šatro neka javna ličnost, elita , ma daaaaaj, totalno jedna neinteresantna ličnost , kao i ona Dajana, nju ni neviđam, jel ona uopšte na farmi?

    Ja glasam za Niggora, mada mi se čini da ni ona Ceca nije loša, bar koliko sam ja pratila farmu nemam pojma.
    Sve žene su mi totalno bez veze.

    Moj favorit je od početka Nikola Hadži Nikolić iz grupe koja je nekad bila mnogo jaka - 357. Čujem da je na novom albumu malko prolupao.


    Sašu Ćurčića bih streljao, da svojom glupošću ne kontaminira okolinu.


      Vrh

  8. #68

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku

    Sašu Ćurčića bih streljao, da svojom glupošću ne kontaminira okolinu.


    Ma nešto mi je tih, nije kao u Vb-u, ili mi se čini Nego nisam baš nešto u toku, a sada slušam, baš Ćurčića, i govori kako je utučen, zato što je ne znam ko otišao...e sad, jel on tuguje za Anom, ili je još neko napustio farmu?
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #69

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Ma nešto mi je tih, nije kao u Vb-u, ili mi se čini Nego nisam baš nešto u toku, a sada slušam, baš Ćurčića, i govori kako je utučen, zato što je ne znam ko otišao...e sad, jel on tuguje za Anom, ili je još neko napustio farmu?
    Silvija sine, a ti beše plavuša?


    Jeste, retardinho kmeči za Anom. Ona mu je bila inspiracija za težak seoski život. Inače, izbirljiv je što se žena tiče ko naš Bećar.
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Silvija sine, a ti beše plavuša?
    Jes vala, da znaš



    Jeste, retardinho kmeči za Anom. Ona mu je bila inspiracija za težak seoski život. Inače, izbirljiv je što se žena tiče ko naš Bećar.
    Pa jbg, ne znam, rekoh da nisam nešto pratila, pa kontam , možda je još neko izašao pa da ovaj tuguje za njim
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Nego.. custe li vi kako Perazicka hrce? Na normu, bogme
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Nego.. custe li vi kako Perazicka hrce? Na normu, bogme
    Pili ga stara samo tako..ali graciozno, zatvorenih usta.

    Inače ja nju mrzim...no to se moglo zaključiti iz ranijeg pljuvanja iste "dame"

    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Onaj Toma Panter zna da kaze do jaja na svim jezicima. samo mu Madjarski i Grcki zapese. Jel bese tojas?
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat nale84 kaže: Pogledaj poruku
    Onaj Toma Panter zna da kaze do jaja na svim jezicima. samo mu Madjarski i Grcki zapese. Jel bese tojas?
    Jeste, tojaš

    Ma ja sam se njemu sinoć smejala, kao luda odvaljivao je sve u 16
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    FARMA: Ana Nikolić iškartirana!



    Ana Nikolić je prvi izbačeni učesnik srpskog rijaliti-šoua Farma, jer je napravila ozbiljan prekršaj - preskočila je ogradu koja omeđuje imanje i kazna je brzo usledila.

    "Ana, najgrublje si prekršila pravila igre i izbačena. si. Žao mi je, lepo smo se družili. Imaš 15 minuta da spakuješ stvari", rekao joj je voditelj Ognjen Amidižić.

    Ana Nikolić se pobunila, tražila je još jednu šansu, ali odluka se nije promenila. "Tražila sam doktora, nije mi bilo dobro", pravdala se ona.

    "Nije fer to što sam izbačena, ne ide mi se", rekla je pevačica, koja se potom pozdravila sa svim. Saša Ćurčić, koji joj je veče pre "incidenta", poklonio donji veš, dugo ju je grlio i teško mu je palo što ona odlazi. "Vezao sam se za nju", procedio je bivši fudbaler.

    "Iznenađen sam. Devojka je super, zrači...Video sam u Ani neku inspiraciju, mogućnost za neku seosku romansicu. Malo sam utučen, ali prebrodiću. Meni za učešće u ovom i u životu treba neki motiv. Ja sam čovek od emocija, živim od ljubavi i ovo je me pogodilo", rekao je Đani.

    Maja Nikolić je koleginici rekla da poruči njenom bivšem mužu da ga obožava, a da sadašnjeg voli najviše na svetu, a Olja Crnogorac je zamolila Anu da joj "nađe dečka kad izađe".

    "Bila sam super dobra, ne znate vi kako sam incidentna", rekla je Ana Nikolić kroz smeh i dodala: "Sad imate veće šanse da osvojite 100.000 evra".

    Kada je izašla sa imanja, rekla je da je u kuću ušla da se malo zeza, a da se svi ostali takmiče.

    "Ja sam bila ja i to mi je zamereno. Ja se ne foliram, kad mi se spava, ja spavam, kad mi se radi, ja radim. To što jedan dan nisam radila, svi su mi zamerili, a na kraju sam ja najviše radila. A oni su me proglasili za neradnicu. Ipak, svi su mi unutra ok, neke poznajem od ranije, sa nekima se družim. Pozitivno me je iznenadila Maja Nikolić koja je super", rekla je Ana Nikolić.

    Pevačica je dobrano iznervirala ostale takmičare u ponedeljak, jer dok su svi rintali, ona je spavala. Nezadovoljstvo joj je preneo Gazda Boško.

    Na Farmi je ostalo 16 poznatih. U subotu će neko da se pridruži Ani Nikolić. U duelu će biti neko od dvoje sluga - Svetlana Tanasić-Big Mama ili Toma Jovanović "Black Panters", ako i jedan od ukućana koji bude dobio najmanje glasova gledalaca.

    Gledaoci ne mogu da glasaju za Gazda Boška (gradonačelnika Zaječara Boška Ničića) i za sluge - Tomu i "Big Mamu".

    (MONDO)

    "Zao mi je sto je izasla.. Vezao sam se za nju", ispalio je Đani još jednu antologijsku rečenicu.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

Strana 5 od 20 PrvaPrva ... 3456715 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 07:26
  2. FARMA: Upoznajte nove VIP seljake
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 638
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 23:28
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 22:17
  4. Da li se carstvo Bozije osvaja srcem ili jezikom?
    Autor duga12 u forumu Religija
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 19.10.2008, 12:52
  5. Rimsko Carstvo
    Autor blueella u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.11.2006, 10:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •