A poljupci? - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 94

Tema: A poljupci?

  1. #16

    Odgovor: A poljupci?

    Poljupci su mi veoma bitni ........ cak ih smatram i najintimnijim cinom izmedju dvoje sto se vole , mogu da kazu mnogo vise od bilo cega .....
    slažem se u potpunosti. Obožavam da se ljubim, nekada možda i preterujem, ali šta ću kad volim nikad mi dosta jednostavno čine me srećnom i zadovoljnom!
    Žena nije stvar od celika, ona je cvet. Ona ne traži suvoparnu stvarnost, ona želi vedrinu ljubaznih reci. Bolje je svakog dana reci nešto milo, nego surovom ozbiljnošcu raditi za nju celog veka.

  2. #17

    Odgovor: A poljupci?

    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    slažem se u potpunosti. Obožavam da se ljubim, nekada možda i preterujem, ali šta ću kad volim nikad mi dosta jednostavno čine me srećnom i zadovoljnom!
    Evo još jednog obožavatelja poljubaca, koji ume da preteruje i da partnerku obasipa poljubcima po celom telu naravno kad smo obadvoje raspoloženi za to.
    Pita se gde sam bio tako dugo odsutan, reći ću ti, bio sam u ve-ce-u

  3. #18

    Odgovor: A poljupci?

    Ljubimo se veoma učestalo u svim prilikama i prostorijama. Pa čak i na ulici, što je za ljude u našem dobu poprilična retkost.

    Od nabrojanih fela poljubaca nisu nam na repertoaru: vakum, trepavice i lickanje. Svi ostali su u opticaju.

    Ali ima jedan koji od skora praktikujemo voljena i ja onako s nogu.
    Pokušaću da budem slikovit.

    Bunila se moja voljena da je zaboli vrat dok se ljubimo.
    Visočiji sam za glavu od nje pa njoj bolnije da gleda u nebesa, nego meni da pognem glavu.
    I kako sam sklon rešavanju problema, nađem rešenje.
    Kažem voljenoj da ćemo se ljubiti k'o MAMUNI (majmuni) i povijem noge u kolenima kako bi nam usne bile u nivou.
    Onda isturimo malo usne pre nego dođe do poljupca, kao majmuni što rade, i ljubimo se.
    Nije sad tu nešto posebno u samom poljupcu nego u tome što to sve smešno izgleda pa se partnerka obavezno slatko nasmeje kad god se spustim na njen nivo i priđem.

    Probajte, okrepljuje.
    Slatko je ljubiti se i smejati istovremeno.
    Jer kad već otpočne poljubac ostanu samo oči da vam se smeju.

  4. #19

    Odgovor: A poljupci?

    joj... volem se ljubiti...
    al sa njim...

  5. #20

    Odgovor: A poljupci?

    I ja jako volem da se ljubim... a još više da me neko ljubi... mmm
    Sve to je dobro u ivotu ili je nezakonito ili je nemoralno ili goji.

  6. #21

    Odgovor: A poljupci?

    Ljubimo se ceo život, čini mi se. Volim taj njegov vreli dah na licu, vratu, usnama. Ljubimo se dugo, lagano. Ponekad i grubo, sa sve šmirglastom bradom - ne smeta mi njegova brada od dva dana, čak mi prija - kao piling !
    Ne biti mrtav nije to i biti iv.

  7. #22

    Odgovor: A poljupci?

    A ko to ne voli da se ljubi?

    Poljubci su nesto najintimnije i najiskrenije izmedju dve osobe, o opet mogu da budu jako zabavni! Super kombinacija!

  8. #23

    Odgovor: A poljupci?

    Mislim da jedan poljubac moze toliko toga da kaze o nekoj osobi...ne sad u smislu da treba da se ljubakamo sa svima da bi videli kakve su osobe... ...ali prvi poljubac, na primer, moze jako mnogo da ti kaze...kao ogledalo duse...i prvim poljupcem moze da nestane sve...ali zato moze i da nastane takva carolija...da se danima oporavljas...

    To je najlepsi osecaj na svetu!
    ...baš polaze galije...
    ...do vina i maslina...
    ...ajmo malo na jug Italije...
    ...zatvori oči...

  9. #24

    Odgovor: A poljupci?

    Poljubac je nesto najljepse i naintimnije izmedju dvoje ljudi koji se vole!
    Obozavam da se ljubim i ne bih to mogla s bilo kim raditi (mislim na poljubac u usta)!
    Ljubiti se je i mnogo zdravo, zato sto tada aktiviramo sve misice na licu, a i gubimo kalorije!!!
    Zato, ljubite se do iznemoglosti!!!

  10. #25

    Odgovor: A poljupci?

    Poljupci mi uopšte nisu u rangu sa seksom. Da se ljubim mogu ceo dan na sve navedene načine, mislim da to doprinosi bliskosti između partnera, a i leeeeeeeeeeeeeeeeeeepo je .
    "Poznavati se, značilo bi znati ono to ne treba."

  11. #26

    Odgovor: A poljupci?

    Citat Bishop kaže: Pogledaj poruku
    Poljupci su mi veoma bitni ........ cak ih smatram i najintimnijim cinom izmedju dvoje sto se vole , mogu da kazu mnogo vise od bilo cega .....
    Citat DanijElla kaže: Pogledaj poruku
    slažem se u potpunosti. Obožavam da se ljubim, nekada možda i preterujem, ali šta ću kad volim nikad mi dosta jednostavno čine me srećnom i zadovoljnom!
    a ja se sa ovim potpuno slazem

  12. #27

    Odgovor: A poljupci?

    ...mrzim poljupce...

  13. #28

    Odgovor: A poljupci?

    Citat TROPRSTI kaže: Pogledaj poruku
    Ljubimo se veoma učestalo u svim prilikama i prostorijama. Pa čak i na ulici, što je za ljude u našem dobu poprilična retkost.

    Od nabrojanih fela poljubaca nisu nam na repertoaru: vakum, trepavice i lickanje. Svi ostali su u opticaju.

    Ali ima jedan koji od skora praktikujemo voljena i ja onako s nogu.
    Pokušaću da budem slikovit.

    Bunila se moja voljena da je zaboli vrat dok se ljubimo.
    Visočiji sam za glavu od nje pa njoj bolnije da gleda u nebesa, nego meni da pognem glavu.
    I kako sam sklon rešavanju problema, nađem rešenje.
    Kažem voljenoj da ćemo se ljubiti k'o MAMUNI (majmuni) i povijem noge u kolenima kako bi nam usne bile u nivou.
    Onda isturimo malo usne pre nego dođe do poljupca, kao majmuni što rade, i ljubimo se.
    Nije sad tu nešto posebno u samom poljupcu nego u tome što to sve smešno izgleda pa se partnerka obavezno slatko nasmeje kad god se spustim na njen nivo i priđem.

    Probajte, okrepljuje.
    Slatko je ljubiti se i smejati istovremeno.
    Jer kad već otpočne poljubac ostanu samo oči da vam se smeju.
    Bas si me onako slatko nasmejao od jutros ... svaka cast na tvom pozrtvovanju da tvojoj devojci bude ugodnije makar se sama scena cinila smesnim u datom trenutku.

    Poljubac jeste nesto najintimnije, i to sam dosad vec vise puta shvatila cak i od drugih ljudi cula isto. Imam druga koji eto voli da menja svoje devojke, voli veze na jedno vece, njegov zivot, njegova stvar ali sam ga jednom prilikom upitala da li se ljubi sa tim devojkama koje ima za jednu noc...jako me je cudno pogledao kao da sam ja trebala znati da to ne dolazi u obzir i da ljubi devojke s kojima je u vezi i koje voli srcem a ne telom. Eto...to je donekle i moje misljenje, poljubac je cin dvoje ljudi koji se vole i najlepsa predigra pre samog odnosa...ponekad cak i vredniji cin od samog odnosa.
    Osmeh Je Kriva Linija Koja Ispravlja Sve Stvari

  14. #29

    Odgovor: A poljupci?

    OBOZAVAM da se ljuuuuuuuuuuuuuuuuuubbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiimmm mm!!!!!!

  15. #30

    Odgovor: A poljupci?

    Poljubac je prvi korak ka željenom cilju...

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •