Hira Ratan Manek - Strana 13
Strana 13 od 24 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 349
  1. #181

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat Acky kaže: Pogledaj poruku
    Ljudska misao je takodje energija, i to energija koja vibrira skalarnim talasima koji putuju brze od brzine svetlosti. Upijte pozitivnu energiju sunca, mislite pozitivno, kako bi smo prevladali ovaj negativizam na zemlji i otvorili oci, i skeptici konacno shvate u kakvom svetu zivimo..... uff dosta je za sad, nemojte ocekivati da cu komentarisati vase kritike na ovaj moj post, jer znam da pozitivanu kritiku sigurno necu dobiti a objasnjenje za to stoji u ovom postu, ko razume shvatice. Pozz...
    Mozes li mi reci, sta podrazumevas pod time da je ljudska misao energija i sta su to skalarni talasi?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  2. #182

    Odgovor: Hira ratan manek

    I za 9 meseci si izgubiJo samo 20 kg

    Ja sam pre 3 godine toliko, ali za 20 dana
    Budi pametan i pravi se lud

  3. #183

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    I za 9 meseci si izgubiJo samo 20 kg

    Ja sam pre 3 godine toliko, ali za 20 dana
    Od 16. februara do 23. avgusta sam izgubio 23 kg. ali ovo je potpuno prirodni nacin te se menja i metabolizam a tezina se balansira u odnosu na visinu... takodje ja ne mrsam na silu gladovanjem ili odricanjem, jednostavno nemam potrebu za hranom niti osecam glad.


  4. #184

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku
    Da te pitam nesto direktno i prakticno sa povicim uvodom Ser_Gogsy

    Da neko nazovimo ga Zarko nema sta da jede, ne mozes mu pomoci niti donositi da jede svaki dan, uz to je izgubio i posao na gradjevini na kojoj je radio od 6-19h uvece, gazda ga je ispalio da ga isplati zadnji mesec.... setio se i jednog zatucanog usera Ser_Gogy ili tako nesto… kako je postavljao kontrapostove na zadatoj temi te i opomena da ce izaci na sud boziji ako gleda u sunce, … sve mu je to proslo kroz glavu, mogao se izvuci, mogao je ustedeti bar 20.000 dinara da je gledao u sunce svaki put, mogao je bar smanjiti hranu, smanjiti cigarete sa 3 kutije na 1 kutiju na dan ili bar 10 cigareta (jer gledanjem u sunce to postizes), mogao je ostati da zivi gde je bio, raditi bez ikakvih problema dalje svoj posao… mogao je ziveti. Sad mu nista ne preostaje nego da skoci sa mosta ili pd neki auto, jer je na ulici bez ikoga i icega. Zatvorio je oci i rekao : “Neka si proklet i ti i tvoje tumacenje Biblije sto me je ovo snaslo, i neka sam ja zajedno sa tobom jer na vreme nisam slusao sta drugi koji praktikuju solarnu jogu govore” Potom je skocio u plavi Dunav a njegovo telo su nasli sutradan.



    Sustina ovoga je... da iz svojih verskih ili ne znam kakvih ubedjenja nekoga svesno ili ne dovedes u ovakvu situaciju, a mogao je imati dobru sansu da do toga ne dodje. Ajde promisli malo o tome...

    Sunce ti...

    Još uvek ne mogu da se smirim od smeha koji me obuze ...

    Stomak me boli...

    ...Evo, ode i poslednja paklica s papirnatim maramicama...

    Ju, bre, od ovog može da se rikne...

    Suze liju li liju...ni maramice više ne pomažu...

    ...ovo je strašno...ne mogu višeee

  5. #185

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Sunce ti...

    Još uvek ne mogu da se smirim od smeha koji me obuze ...

    Stomak me boli...

    ...Evo, ode i poslednja paklica s papirnatim maramicama...

    Ju, bre, od ovog može da se rikne...

    Suze liju li liju...ni maramice više ne pomažu...

    ...ovo je strašno...ne mogu višeee
    Pa zasto me ne cudi takvo tvoje ponasanje prema veoma odgovornim stvarima?

    ... Vi zatucanici vernici... nemate ni malo odgovornosti za neciji zivot, nemate ni malo necega sto je ljudsko da shvatite koliko ste na slicne nacine poslali ljudi u smrt vasim zatucanostima i slepim, cesto pogresnim tumacenjima Biblije. I vi milslite da necete odgovoarati za to visem bicu?

    Nemas odgovornost prema zivom coveku i zato si tako neozbiljan... vi zatucanici koji ne mozete da vidite realan zivot od vasih strahova za sl. zivot ste najveca pretnja covecanstvu.


  6. #186

    Odgovor: Hira ratan manek

    Forum religija obiluje temama o veri, ovde se vratimo sungazingu.

  7. #187

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Mozes li mi reci, sta podrazumevas pod time da je ljudska misao energija i sta su to skalarni talasi?

    Sve je energija, u univerzumu ne postoji materija, materija je iluzija koja stvara nama vidljivi fizicki svet. Materija je ustvari gusto nabijena energija koju mi ljudi u nasem fizickom svetu vidimo i dozivljavamo kao nesto opipljivo. Ovo nisu moje reci ovo su reci velikih ljudi kao sto je i Nikola Tesla.
    Dokazano je da ljudske misli istovremeno salju i slabe elektromagnetne talase (oblik energije) u prostoru, ali u vidu skalarnih talasa, sto je tvrdio i Nikola Tesla. Ovi talasi se krecu (malo mi je tesko sve ovo ukratko objasniti), u vidu talasa, kao kada recimo bacis kamencic u vodi, ali zanimljivo je da brzina prostiranja tih talasa nadmasuje brzinu svetlosti, a samim tim imaju ogroman uticaj na univerzum (okolinu). Tesla je pravio uredjaje za eksperimente sa skalarnim talasima, a posto im je brzina veca od brzine svetlosti dosao je do otkrica vremeplova, medjutim kako kazu moglo se putovati u proslost i u buducnost ali samo do 2012 god. Sada vec i postoje neka objasnjenja sta ce se ustvari dogoditi 2012. Zracenje ljudskih misli skalarnim talasima objasnjava i pojedine paranormalne fenomene. Tako da je dokazano da mislima mozemo menjati nasu stvarnost, posto je sve energija. Sadasnjost se stvara svakog trenutka, nasim mislima podsticemo stvaranje stvarnosti u odredjenom vremenskom periodu, zato sto dolazi do rezonance energetskih polja u prostoru. Problem kod ljudi je taj sto je podsvest mnogo zaprljana negativizmom a da dosta ljudi toga nisu ni svesni. Treba prvo ocistiti mozak od tih prljavstina kako bi pozitivna misao imala jace delovanje. Mozete pronaci na internetu primera radi pod nazivom "Zakon privlacnosti", ali nije svuda to bas lepo i detaljno opisano, pokusajte naci knjigu koja je o tome napisana u pdf formatu. Istrazivanja su pokazala da pozitivne misli privlace pozitivne dogadjaje i obrnuto. Jedna pozitivna misao je oko 100 puta jaca od negativne.
    O ovome ima mnogo i nemogu ovde ukratko sve to lepo objasniti.
    Ja sam pokusao prakticno primeniti i svakog dana mi se potvrdjuje da pozitivnim stavom i pozitivnim mislima privlacim pozitivne dogadjaje. Inace me je pre toga pratio veliki maler na poslu. Sada znam lek za to.
    Ruski naucnici su dokazali da je voda najfleksibilnija u tom pogledu. Kada se voda naglo zamrzne pod specijalnim mikroskopima vide se kristali strukture vode koji imaju svoj odredjeni oblik a taj oblik je izazvan energijom koja je prisutna u tom prostoru. Radi eksperimenata kristali vode koji izgledaju odvratno obrazovani su tako sto im se salju negativne misli ili upucuju pogrdne reci. Najlepsi kristali vode stvaraju se kada se upute reci ljubav i zahvalnost a izgledaju poput sneznih pahuljica. Po ovim testovima ruski naucnici su otkrili da su ove dve reci sa iskrenim znacenjima nesto sto je najjace i najdelotvornije u prirodi u pozitivnom Bozanskom smislu. A to je samo jedan mali dokaz koliko ljudska misao utice na sve nas. Verujem da ovakav oblik pozitivne energije takodje dolazi od sunca jer je dokazano da sunceva fotonska energija je jedina pozitivna energija koja nam dolazi odozgo. Sva energija u univerzumu se ispoljava na bezbroj nacina a jedan o toga nama prepoznatljiv je materija. Po najnovijim otkricima David Icke govori o tome da ako nesto stvara energiju i sve u univerzumu drzi u skladu sto je on to nazvao recima "Hologram", onda je to svest, a ta kosmiska svest je ustvari Bog.
    Ja sam srecan sto sam dosao do ovakvog saznanja, primenjujem svakog dana pravilan nacin razmisljanja i zivot mi je krenuo u boljem pravcu. Verujte mi nije sve u autosugestiji, autosugestija moze pomoci u tome da se u podsvest ugradi ono sto sugerisemo kako bi delovalo. Ako zelite pormentiti svoju stvarnost, bice tesko ali prvo sto morate uciniti ja da ocistite mozak i podsvest od svih negativnosti. Zamislite stvarnost kakvu zelite da je imate, ali naravno nemojte preterivati u zeljama. Sto vise pozitivnog stava kroz zivot, podsticete putem energetskih nivoa promenu iste stvarnosti na bolje onako kako ste zamisljali, jer vec sam napomenuo da se to desava zbog uticaja energije u prostoru.
    Jedan od vrlo lakih, jednostavnih i brzih metoda je upravo Sungazing, jer posle 3 meseca sva negativna energija iz vaseg mozga bice proterana pozitivnom energijom sunca. To ce vam pomoci da poboljsate zivot u svakom pogledu.

  8. #188

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku
    Od 16. februara do 23. avgusta sam izgubio 23 kg. ali ovo je potpuno prirodni nacin te se menja i metabolizam a tezina se balansira u odnosu na visinu... takodje ja ne mrsam na silu gladovanjem ili odricanjem, jednostavno nemam potrebu za hranom niti osecam glad.

    Probaj da popušiš dnevno 2-3 kutije cigareta ko onaj dole navedeni ''realni'' primer građevinskog radnika i isto neš osećati glad

    Nego,cement nosi,gura malter,kopa,bije macolom,diže fosne na skelu samo gledajući u sunce?Izvini,ali taj bi jako brzo završio karijeru

  9. #189

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Probaj da popušiš dnevno 2-3 kutije cigareta ko onaj dole navedeni ''realni'' primer građevinskog radnika i isto neš osećati glad

    Nego,cement nosi,gura malter,kopa,bije macolom,diže fosne na skelu samo gledajući u sunce?Izvini,ali taj bi jako brzo završio karijeru
    Mozda bi i bilo tako, ali imamo ljude koji rade i na gradjevini i rade sungazing a jedu samo oko 30% za razliku od ranije. Treba razumeti ovo sto cu sad izneti jako jasno:

    1. Kada se hranis SAMO cvrstom hranom i ne radis SunGazing tj. ne unosis dodatno energiju kroz svoje oci ti zivis od snage.

    2. Kada radis SunGazing tebi se smanjuje potreba za cvrstom hranom jer imas dovoljno energije u svom telu, i onda zivis na i od te energije.

    Veruj mi da sam probao i jedno i drugo... mogu reci da je eksperiment uspesno zavrsen, i dosao sam upravo do tog zakljucka, da ako si po prvom primeru- zivis od snage i umaras se, ali ako zivis po gore navedenom drugom primeru, ne umaras se jer zivis od energije.

    Tako da mozes i ti sam probati svoj eksperiment na isti nacin. I ovde je prednost u tome sto je nasa tvrdnja jako lako proverljiva... samo radi SunGazing npr. mesec dana (dodjes po 10 sekundi do 5 minuta gledanja u sunce) i videces sta ti govorimo, e onda dodji na forum i iznesi nam svoje misljenje.


  10. #190

    Odgovor: Hira ratan manek

    Ima l' tu zivih, prezivelih i takoto
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #191

    Odgovor: Hira ratan manek

    sunceva dijeta!

    ko prezivi, za 2 nedelje gubi ugled i 14 dana zivota


    ma ko ce ga znati, svega ima na ovom svetu
    nemam obične sreće i nemam obične grehove

  12. #192

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat Acky kaže: Pogledaj poruku
    Sve je energija, u univerzumu ne postoji materija, materija je iluzija koja stvara nama vidljivi fizicki svet. Materija je ustvari gusto nabijena energija koju mi ljudi u nasem fizickom svetu vidimo i dozivljavamo kao nesto opipljivo. Ovo nisu moje reci ovo su reci velikih ljudi kao sto je i Nikola Tesla.
    Dokazano je da ljudske misli istovremeno salju i slabe elektromagnetne talase (oblik energije) u prostoru, ali u vidu skalarnih talasa, sto je tvrdio i Nikola Tesla. Ovi talasi se krecu (malo mi je tesko sve ovo ukratko objasniti), u vidu talasa, kao kada recimo bacis kamencic u vodi, ali zanimljivo je da brzina prostiranja tih talasa nadmasuje brzinu svetlosti, a samim tim imaju ogroman uticaj na univerzum (okolinu). Tesla je pravio uredjaje za eksperimente sa skalarnim talasima, a posto im je brzina veca od brzine svetlosti dosao je do otkrica vremeplova, medjutim kako kazu moglo se putovati u proslost i u buducnost ali samo do 2012 god. Sada vec i postoje neka objasnjenja sta ce se ustvari dogoditi 2012.
    Moram reci da tvoj post nimalo nije tacan, tj. vrvi od neistina. To tvrdim, poznavajuci gradivo o fizici i elektromagnetici.
    Neozbiljnim postovima diskreditujete samu teoriju solarne joge, no ona je meni vec sama od sebe diskreditovana.

    Treba li da analiziram tekst red po red i da dokazem na neistine, netacnosti i / ili pogresne interpetacije?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #193

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ima l' tu zivih, prezivelih i takoto
    Mikan je na lečenju....pretero je

  14. #194

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Mikan je na lečenju....pretero je
    Da, svi znamo da ste vi hriscani pravi dezinformatori, ali eto nismo znali i da ste tako zli i negativni

    Posto je ova tema o nauci i nije mi dozvoljeno da postavljam svoj dnevnik evo da vas obavestim ukratko... na 28 minuta i 40 sekundi sam sutra gledanja u sunce, uzivam u svakoj milisekundi u svom zivotu u energiji koju sam dobio iz Sunca i koja mi tece telo dajucu mi neverovatan osecaj i sigurnosti.

    Od 11. juna 2009. nemam potrebe vise da uzimam bilo kakvu cvrstu hranu te se hranim (posto svako zivo bice mora da se hrani necime) Suncem, solarnom vodom, i malo caja na dan ako je vise dana oblacno uzmem i malo jogurta. Skinuo sam od 16. februara prirodnim putem 25 kg. ili sa 110 kg sam smrsao na 85 kg. i osecam se predivno, raste mi potpuno nova kosica tamo gde sam bio celav, podmladjuje mi se koza i tamo gde sam imao bubuljuce one su nestale, smanjio sma dioptriju sa -2.5 na svega -1.5 itd...

    E, evo ga malo i nauke:

    Naše telo bukvalno sija svetlošću

    Ljudsko telo bukvalno sija, zračeći vidljivu svetlost u krajnje malim količinama na nivoima koji rastu i opadaju tokom dana.

    Prošla istraživanja su pokazala da telo zrači vidljivu svetlost, 1 000 puta slabiju nego nivoi koji mogu da se vide golim okom. U stvari praktično sva živa stvorenja zrače vrlo slabu svetlost.

    Da bi saznali više o ovoj bledoj vidljivoj svetlosti, naučnici u Japanu su upotrebili izvanredno osetljive kamere sposobne da primete pojedinačne fotone. Pet zdravih muških dobrovoljaca sa oko 20 godina su smešteni gologrudi ispred kamera u potpunom mraku u sobama koje ne propuštaju svetlo, po 20 minuta na svaka 3 sata.

    Istraživači su našli da sjaj tela raste i opada tokom dana, sa najnižom tačkom u 10 sati prepodne i vrhuncem u 4 sata posle podne, postepeno padajući posle toga. Ovi nalazi nagoveštavaju da postoji zračenje svetlosti povezano sa telesnim satom, najverovatnije zbog toga kako metabolički ritmovi teku tokom dana.

    Lica su sijala više nego ostatak tela. To može da bude zato što je lice tamnije od ostatka tela jer je više izloženo Sunčevoj svetlosti.

    Izvori:
    Live Science July 22, 2009


    PLoS One July 16, 2009; 4(7): e6256 [Free Full-Text Article]

    Komentari Dr. Merkole
    Prošli su dani kada su reči kao “životna energija” i “aura” bile proterane u nekolicinu knjiga u malenom odeljku neke New Age knjižare. Danas, naučnici širom sveta istražuju energije koje pokreću život, a verovatno njime i upravljaju i zbog toga imaju veliki uticaj na zdravlje.

    Istočnjačke medicinske tradicije su radile na tome hiljadama godina, ali Zapadna medicina je sa svojom slepom usmerenošću na iseckane delove bila spora da prihvati ove drevne istine.


    Energetska Medicina – Drevno Znanje dobija osvežen izgled

    Pojavljuje se pravac kliničara koji prepoznaju da je daleko moćniji pristup lečenju onaj koji je zasnovan na fizici a ne na hemiji.

    Mnogi stručnjaci za prirodno zdravlje veruju da telo nije napravljeno samo od tkiva, krvnih sudova i organa. Sastavljeno je i od energije, ili KI (QiI) kako se zove u tradicionalnoj kineskoj medicini, ili KUNDALINI u Hinduskoj.





    Ova energija kruži kroz telo duž posebnih meridijana, i kad se upravlja tačkama na koži koje odgovaraju određenim meridijanima, deluje se na kruženje energije i na unutrašnje organe. Akupunktura je jedan poznat način da se rukuje tokom meridijana, ali postoje i drugi načini.

    Izraz “energetska medicina” i načini rada kao što je tehnika tapkanja meridijana se sve više šire, čak iako zvanična medicina ne obraća pažnju na njih.



    Šematski prikaz ogledne postavke koja je našla da ljudsko telo, a posebno lice zrači vidljivo svetlo u malim količinama koje variraju tokom dana. B je jedan od ispitanika. Ostale slike pokazuju slaba zračenja vidljivog svetla u potpunom mraku. Grafikon odgovara slikama i pokazuje kako se zračenja razlikuju tokom dana. Poslednja slika (I) je infra crvena slika ispitanika koja pokazuje zračenja toplote. Kyoto University; Tohoku Institute of Technology; PLoS ONE


    Ali naše telo je i okruženo svetlošću, ili energijom.

    Kao što je pomenuto, ranije istraživanje je potvrdilo da telo zrači svetlost koja je 1 000 puta slabija od one koju golo oko primećuje. (Međutim, neki ljudi su ustanju da videovu svetlost, ili “auru”, a neki mogu čak i da razlikuju boje)

    Ono što je stvarno zanimljivo u vezi ovog istraživanja je to da su otkrili da su ova zračenja svetlosti povezana sa telesnim satom i ritmičnim tokovima metabolizma tokom dana. Ovo nagoveštava da se može otkriti medicinsko stanje korišćenjem kamera koje su jako osetljive na svetlost.

    "Ako možete da vidite svetlucanje sa površine tela, možete videti stanje celog organizma”kažeistraživačHitoši Okamura, cirkadijanski biolog sa Kjoto Univerziteta u Japanu.

    Postoje drugi uređaji koji već mogu da postignu sličan poduhvat, kao elektrodermalno prosejavanje g, koje meri električni otpor kože da bi se dobila informacija o toku KI.

    Ako elektrodermalno prosejavanje nađe da su tačke određenog meridijana u neravnoteži postoje brojni nenapadni načini kao što je masaža, biljni lekovi i homeopatija, da se vrate u homeostazu (ravnotežu).


    Naše Biofotonsko polje ima ključ za Zdravlje

    Drugi su objasnili postojanje svetla i ebergija oko tela u izrazima “biofotonskog polja”.

    Dr. Ditrih Klinghart raspravlja o ovom polju u The Five Levels of Healing (Pet Nivoa Lečenja), članku koji je zasnovan na načinu lečenja koji je razvijen pre nekih 12 000 godina. Ovaj energetski primer za zdravlje je uticao na Tibetansku medicinu, tradicionalnu Kinesku medicinu (TCM), i Ajurvedsku medicinu takođe.

    Postojanje biofotonskog polja je naučno dokazao Dr. Fric-Albert Pop 1974. godine.

    Naše fizičko zdravlje zavisi ne samo od toga šta ulazi u telo, nego je međupovezano i zavisno i od drugih, ne-fizičkih nivoa energije, kao što je energija koja okružuje telo, a zove se biofotonsko polje.
    Uprošćeno rečeno, naše biofotonsko polje može da se gleda kao veoma prosvećen računar koji obrađuje, smešta i pretražuje informacije koje se zatim koriste za upravljanje biološkim procesima.


    U biologiji je poznato da svaka ćelija u telu ima preko 100 000 biohemijskih reakcija u sekundi, koje sve moraju da budu pažljivo vremenski određene i poređane po redosledu. Mnogi naučnici (uglavnom Evropljani) su istraživali principe organizacije koji stoje iza ovog profinjenog plesa.

    Dr. Pop je dokazao i da biofotoni vode poreklo iz naše DNK i da su po prirodi slični laseru. Razvio je biofotonsku teoriju da objasni njihovu biološku ulogu i načine na koje pomažu kontrolisanje biohemijskih procesa.


    Kako Biofotonsko Polje upravlja fizičkim zdravljem

    DNK unutar svake ćelije u telu titra na frekvenciji od nekoliko milijardi herca (što je na žalost isti opseg na kome rade savremeni sistemi za komunikaciju mobilnih telefona (modern cell phone communication systems).

    Ova vibracija se stvara kroz klupčasto skupljanje i širenje DNK koje se dešava više milijardi puta u sekundi, i svaki put kad se skupi ona istisne jedan pojedinačni biofoton; svetlosnu česticu.

    Taj foton sadrži sve informacije o svemu što se dešava u DNK u tom trenutku. Jedan jedini biofoton može da nosi više od četiri megabajta informacija, i da prenese ove informacije drugim biofotonima koje sretne u biofotonskom polju izvan tela.

    Svi fotoni koje telo zrači opšte međusobno u ovom veoma izgrađenom polju koje okružuje telo.

    Ovo svetlosno polje upravlja i aktivnošću metaboličkih enzima. Ovo se lepo uklapa sa nalazima iz gornjeg istraživanja koja pokazuju da polje svetlosti opada i teče sa metaboličkim ritmom.

    Prenos informacija na biofotone je dvosmerni, što znači da DNK šalje informacije na foton, i sa istog tog fotona se informacije svih biofotona iz tela šalju nazad ćelijama, i cevastim molekulima koji vode svetlost u vezivnom tkivu.

    Cevasti molekuli zatim primaju impuls svetlosti koji nosi informaciju i vode ga brzinom svetlosti kroz telo gde se informacija prevodi unutar svake ćelije u određeni aktivirajući ili deaktivirajući metabolički enzim.


    Jeste li danas uneli u sebe zdravu svetlost?

    Očaravajuća alternativna praksa koju je Dr. Klinghart počeo da koristi, zasnovana na ovome što je navedeno je da koristi opremu koja radi sa svetlošću da bi uticala na biofotonsko polje na način koji daje dobrobiti.

    Na primer, prenošenje informacija hranljivih materija u obliku svetlosti u biofotonsko polje može da utiče na telo na isti način kao i jedenje stvarne hrane!

    Istraživanje biofotona daje sasvim novi obrt priči o jakom uticaju otrova iz okoline.

    Živa (Mercury) na primer, u krajnje malim koncentracijama uništava cevaste molekule. Setite se da su to molekuli koji vode svetlost u vezivnim tkivima, i prekidajući ova važna prenošenja svetlosti sa biofotonskog polja u ćelije na metaboličke enzime, živa delotvorno prekida inteligentnu silu koja organizuje telesnu biohemiju(y).

    Sve više razloga za izbegavanje tih “metaka” nakrcanih thimerosalom/s!


    Sirova Hrana = Živa Hrana = Zdrave Čestice Svetlosti

    Istraživanje biofotona objašnjava i principe koji leže u osnovi toga zašto je tako važno jesti uglavnom sirovu hranu(d).

    Kao što znate, bez Sunca je većini životnih oblika praktično nemoguće da postoje. Na primer, znamo da ćemo bez odgovarajućeg izlaganja Suncu biti u nedostatku vitamina D, što će imati veoma dalekosežne posledice na zdravlje. Vitamin D utiče na bar 2 000-3 000 gena (za koje znamo), i bez dovoljne količine vitamina D, telo postaje podložno zapanjujućem broju bolesti.

    Ali, Sunčevu energiju možemo uneti kroz hranu kao i kroz kožu (mada ovo ne treba pomešati sa sposobnošću da izmenimo stanje vitamina D u telu).

    Dr. Johana Budwig iz Nemačke tvrdi da je živa hrana bogata elektronima, i deluje kao moćni davalac elektrona i “polja Sunčeve rezonance” u telu da privuče, smesti i vodi Sunčevu energiju u telu.

    Što su nam veće zalihe energije svetlosti, veća je moć celokupnog electromagnetnog polja, i shodno tome više energije je dotupno za lečenje i održavanje optimalnog zdravlja.

    Svaki živi organizam zrači biofotone ili svetlosno zračenje niskog nivoa, i što je viši nivo svetlosti koju ćelija zrači veća je njena životnost i mogućnost da prenosi tu energiju do pojedinca koji je jede.

    Prema tome, što više svetlosti hrana sadrži to je hranljivija. Prirodno gajeno sveže povrće, na primer, i voće koje je sazrelo na suncu su bogati energijom svetlosti.

    Sposobnost da u sebe smesti biofotone je stoga mera kvaliteta hrane.

    Čvrsto verujem da je samo pitanje vremena kad će ove istine postati opšte naučno i medicinsko znanje. Možete pomoći da se stvari ubrzaju tako što ćete ono što znate podeliti sa porodicom i prijateljima.

    Eto toliko da nije sve energija i frekvencija...

    Vise o ovoj i slicnim temama ovde: http://cybermikan-sungazing-srbija.w...isungazing.htm



    Poruku je izmenio Morpheus, 21.09.2009 u 12:07 Razlog: Veličina slova

  15. #195

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Moram reci da tvoj post nimalo nije tacan, tj. vrvi od neistina. To tvrdim, poznavajuci gradivo o fizici i elektromagnetici.
    Neozbiljnim postovima diskreditujete samu teoriju solarne joge, no ona je meni vec sama od sebe diskreditovana.

    Treba li da analiziram tekst red po red i da dokazem na neistine, netacnosti i / ili pogresne interpetacije?
    Ti poznajes gradivo i ja postujem to. Ali to je "gradivo". A gradivo je namenjeno ljudima jer ljude treba drzati u zabludama i davati im sto manje informacija, jer to je jedan od nacina manipulisanja covecanstvom. Manipulacija je potrebna da bi svet funkcionisao ovako kako funkcionise, jer medicina ne sme biti odbacena, kompanije za proizvodnju el. energije, naftne kompanije i sl. nesmeju biti unistene, i da ne nabrajam.
    Zamisli da je sungazing ozvanicen i da postoji predmet u skoli o tome, sta bi se onda deslio sa medicinom, hranom itd... To su stvari koje nesmeju biti prihvacene u javnosti, tako ni moj post ne moze biti prihvacen jer rusi danasnji nacin shvatanja.
    Kada jedom budes hteo shvatiti da je sve enregija promenice ti se zivot iz korena, neces cekati fiziku da to dokaze.
    Nijedan forum nije mesto za ovakve stvari, pa zato i prekidam sa ovom diskusijom, a neko ce mozda o ovome razmisliti i odbaciti neka svoja ubedjenja. Licno svako moze na sebi primeniti "zakon privlacnosti" na pravi nacin i uveriti se da funkcionise, a u sustini nije ni bitno kako funkcionise bitno je da radi, isto vazi i za sungazing. Sunceva energija, svetlost i te stvari mogima ce biti glupost, ali nista ne kosta, primenite to na pravi nacin da bi vam se dokazalo da je tacno, sta ce vam posle dokazi fizike ili sta ja znam kad to nema blage veze sa fizikom koju danas poznajemo. Drugim recima sklonite se iz oklopa manipulacije covecanstva koje nam namecu, Bog je ljudima omogucio sve besplatno na ovom svetu. Ali nam nije besplatno jer mi tako hocemo. Otvorite oci !!!

Strana 13 od 24 PrvaPrva ... 3111213141523 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •