Hira Ratan Manek - Strana 3
Strana 3 od 24 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 349
  1. #31

    Odgovor: Hira ratan manek

    OVO NIJE DNEVNIK, VEC MOJA ISKUSTVA!!!! (nadam se da nema nigde u pravilniku da je krsenje istog ako se uploaduju svoja LICNA iskustva)

    10 minuta i 20 sekundi najbolje iskustvo ikad!!!!

    Video sam nakon gejzanja kada sam drzao ZATVORENE oci ogromnu spiralu jarko crvene boje koja se okretala kao ogromni vir, i u sredini malo zeleno oko, ta zelena je bila toliko izrazena da sam video samo to oko a, ne vise crvenu spiralu... osecao sam kako sam uplovio u to oko (kao star gate timovi kada prolaze kroz vrata), i oko tog oka dok sam prolazio kroz njega su bili u krugu kao neki krugovi koji su se takodje okretali i onda su nestali. Posle toga crvena mi se boja vratila ali mnogo bledja, na kraju je i ona nestala!

    sutra dan!

    10 minuta i 30 sekundi
    WoW, Wow da bi WoW!!! Posle jutarnjeg gajzinga sa balkona cimerove sobe, bos i ispravljenom kicmom kada sam zatvorio oci nakon gejzinga opet sam video ogromno crvenilo koje se okrece u krug, u pravcu kazaljke na satu i ovaj put rupu u sredini koja je bila jarko plave boje i koja se takodje okretala u krug. Nakon sto su boje i rupe nestale pokrio sam oci jos malo rukama i video sam na obema rukama (zatvorenih ociju) po jednu rupu jarke zelene boje kako se okrecu i energiziraju tj. pune energijom... E, da i to da kazem jutros je sunce bilo poprilicno jako pa sam drzao ruke svo vreme iznad ociju! Nakon toga stavio sam vodu u providnoj flasi na sunce, i uradio Breath of Fire inace jedina stvar za koju HRM nije imao protiv da se radi uz sungazing jel ista pospesuje uzdizanje kundalini i ciscenje chakri.

  2. #32

    Odgovor: Hira ratan manek

    JAKO VAZNO UPOZORENJE O SIRENJU SVINJSKOG GRIPA, BOLESTI KOJA MOZE DA DOKRAJCI COVECANSTVO JEL SE PRENOSI SA COVEKA NA COVEKA!!!!

    Pitanje:
    Master HRM please tell me, you heard it is a new disease in the Mexico (the pigs flu) and more then 80 people is died, its a mix od human- birds and pigs virus, so its a mutation and coming from man to a man... very black prognosis to be worldwide pandemic!!!

    Killer pig flu threat to UK: Fears grow of worldwide pandemic as 81 die in outbreak | Mail Online

    Pig Flu

    My question is: are we who sungaze imune on this? birds flu, or aids? (i am on 10 minute and 50 sekunds today) if we are imune from what a time of sungazing ?

    15 minutes it is enough- think everybody who are on that time is imune or less or more minute, what you think?

    Thank you

    Prevod:
    Ucitelju HRM recite mi molim vas, da li ste culi o novoj bolesti koja se pojavila u Meksiku (svinjska gripa) vise od 80 ljudi je vec umrlo od te bolesti, to je mix virusa ljudskog- pticijeg i svinjskog gripa, mutacija koja se prenosi sa COVEKA na COVEKA... postoje veoma crne prognoze o novoj svetskoj pandemiji
    Pogledajte sl. linkove:

    Killer pig flu threat to UK: Fears grow of worldwide pandemic as 81 die in outbreak | Mail Online

    Pig Flu

    Moje pitanje je: Da li smo mi sungazeri imuni na ovo? pticiji grip ili sidu? (Ja sam licno na 10 minuta i 50 sekundi sungazinga) ako smo mi sungazeri imuni od kog vremena gledanja nece ove bolesti uticati na nas?

    Da li je dovoljno biti bar na 15 minuta, mislim svi oni koji su na tom vremenu, mozda manje minutaze ili vece, sta vi mislite?

    Hvala

    Sungazing- Solarna Joga Info i Praksa u Bivsoj YU i Regionu - BENEFITI SUNGAZINGA
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    ODGOVOR NA PITANJE U ORIGINALU!!!

    any one who does sungazing will be free from that diesease. even a little sg is enough. people who are effected must do sg and they will be cured. people who do sg need not worry at all ok

    PREVOD:

    SVAKO KO RADI SUNGAZING CE BITI SIGURAN OD OVE I DRUGIH BOLESTI. CAK I KO JE NA SVEGA PAR MINUTA (MALO VREMENA) CE BITI POSTEDJEN. LJUDI KOJI SU ZAHVACENI OVOM POSASTI MORAJU DA RADE SUNGAZING KAKO BI BILI IZLECENI. LJUDI KOJI RADE SUNGAZING NE TREBA DA SE BRINU NI STA!!!


    Ovo je za one koji imaju oci da procitaju i da se osveste, sungazingom NISTA ne gubite, bez sungazinga SVE gubite! Odluka je na vama!!!!

  3. #33

    Odgovor: Hira ratan manek

    PROGLASEN JE CETVRTI STEPEN OD MOGUCEH 6 UZBUNE OD SVINJSKOG GRIPA!!!!

    B92 - Vesti - SZO: etvrti stepen uzbune - Internet, Radio i TV stanica; najnovije vesti iz Srbije

    SZO: Četvrti stepen uzbune
    28. april 2009. | 00:42 | Izvor: Beta
    Ženeva, Njujork -- Svetska zdravstvena organizacija podigla je nivo moblinosti povodom pojave svinjskog gripa sa trećeg na četvrti stepen. Broj obolelih raste.


    Vršilac dužnosti zamenika generalnog direktora SZO Keidži Fukuda izjavio je da je ova odluka doneta na sastanku komiteta za hitne slučajeve zbog potvrđenog porasta broja ljudi obolelih od ovog virusa.

    Podizanje nivoa uzbune sa trećeg na četvrti stepen označava da je SZO potvrdila epidemiju novog gripa u ograničenom broju oblasti, da je verovatnoća pojave pandemije porasla, ali da pandemija nije neizbežna, javile su svetske agencije.

    Nivo uzbune pet znači da SZO priznaje da je epidemija zahvatila mnogo širu oblast.

    Na osnovu sada dostupnih podataka SZO smatra, kako je naveo Fukuda, da zaustavljanje epidemije nije moguće i da se treba koncentrisati na umerenije mere borbe protiv širenja bolesti.

    Takođe ova organizacija ne preporučuje zatvaranje granica ili ograničavanje putovanja, ali poziva sve zemlje da se pojačano pripremaju za evenutalnu epidemiju gripa. Preporučuje se osim toga rad na godišnjoj vakcini protiv virusa A/H1N1, s tim da se stalno prilagođava novonastaloj situaciji.

    SAD: Raste broj obolelih

    Broj obolelih od svinjskog gripa u SAD neprestalno raste tako da je u Njujorku najverovatnije sada već 45 ljudi obolelo, u Kaliforniji osam, a u Teksasu troje.

    Gradonačelnik Njujorka Majkl Blumerg je izjavio da su najnovije analize uzoraka obolelih učenika iz škole "Sent Frensis" u Freš Medouzu u Kvinsu pokazale da je 28 učenika definitivno obolelo od svinjskog gripa, a da je njih još 17 verovatno obolelo.

    On je dodao je da su laboratorijske analize potvrdile pretpostavku da će broj obolelih da pređe 100 u toj školi, ali da je dobro to što je ova epidemija izgleda ograničena samo na tu školu.

    Zdravstveni zvaničnici oblasti Sakramento u Kaliforniji potvrdili su osmi slučaj svinjskog gripa.

    U pitanju je učenik jedne škole i to je prvi slučaj ove bolesti u severnom delu Kalifornije. Dosadašnjih sedam slučajeva su registrovani u San Dijegu i Imperijal oblastima koji su uz granicu sa Meksikom.

    Zdravstvene službe Kalifornije proveravaju da li je kod još 12 prijavljenih slučajeva obolevanja zaista u pitanju svinjski grip. Teksaške službe zdravlja potvrdile su treći slučaj zaraze ovom bolešću. Sva tri obolela su učenici srednje škole "Bajron Stil" u oblasti Gvadalupe u blizini grada San Antonio.

    Od svinjskog gripa u Meksiku je tokom jučerašnjeg dana, kako se pretpostavlja, umrlo 149 ljudi, a pored Španije, virus se pojavio i u Velikoj Britaniji.

    Mi vam kazemo opet da samo gledanjem u sunce vam jaca IMUNITET do maksimuma i da je NEMOGUCE da se razbolu oni koji gledaju u sunce od BILO kakvih bolesti!!! Samo vi gledajte u zenske grudi, to je lepo ali vam nece pomoci u ovoj posati!!! Ko ima u opste ima usi da cuje i oci da vidi!!!?

    ODGOVOR NA PITANJE U ORIGINALU!!!

    any one who does sungazing will be free from that diesease. even a little sg is enough. people who are effected must do sg and they will be cured. people who do sg need not worry at all ok

    PREVOD:

    SVAKO KO RADI SUNGAZING CE BITI SIGURAN OD OVE I DRUGIH BOLESTI. CAK I KO JE NA SVEGA PAR MINUTA (MALO VREMENA) CE BITI POSTEDJEN. LJUDI KOJI SU ZAHVACENI OVOM POSASTI MORAJU DA RADE SUNGAZING KAKO BI BILI IZLECENI. LJUDI KOJI RADE SUNGAZING NE TREBA DA SE BRINU NI STA!!!


    Ovo je za one koji imaju oci da procitaju i da se osveste, sungazingom NISTA ne gubite, bez sungazinga SVE gubite! Odluka je na vama!!!!

    stizu nam potvrde sa raznih krajeva sveta o izlecenjeima ljudi koji su imali rak, sidu... koji su GLEDALI u sunce samo na kratko vreme, zato HRM moze sa sigurnoscu da kaze ove stvari! Culi ste da su neki preziveli i pticiji grip, sta mislite zasto? A sungazing se siri svetom!

  4. #34

    Odgovor: Hira ratan manek

    63. dan (jutro) 25. april 2009. god.
    10 minuta i 40 sekundi!
    Nakon sungazinga gde je bilo vise oblaka nego sunca video sam kada sam zatvorio oci tamno plavu boju i dve crvene linije koje su mi setale ispred ociju, bilo je predivno!

    64. dan (jutro) 27. april 2009. god.
    10 minuta i 50 sekundi
    Gledanje u sunce 2h posle izlaska sunca jel je bilo oblacno vreme ali i cimer mi je jos spavao u sobi pa nisam mogao da pristupim na terasu, inace se iz moje sobe vise ne vidi sunce u ovo doba godine. Povremeno sam zaklanjao rukama sunce ispred svojih ociju jel je bilo bas jako UV je bio na 0! Kada sam odgedao svojih 10 minuta i 50 sekundi sklonio sma pogled i video ogromno crvenilo i manji svetlo plavi krug i manji zeleni u njemu.

    65. dan (jutro) 28. april 2009. god.
    11 minuta!
    Malo kasnije sam gledao u sunce (pola sata nakon sigurnog sata), jel je bilo oblacno i vetrovito vreme, za vreme gledanja drzao sam ruke iznad glave a naspram sunca, te sam kroz prste gledao u sunce jel je bilo poprilicno jako. Nakon gledanja sam zatvorio oci i video slabije crvenu boju ali opet mi se pojavila svetlo plava kockica unutar tog crvenila.

    66. dan (jutro) 29. april 2009. god.
    11 minuta i 10 sekundi
    Pocecu od pocetka za danasnji dan. Sinoc sam sanjao da pevam na mikrofon, sa jos dvojicom (SVASTA)!!! celu noc sam samo to sanjao, mozda ne bi to bilo tako cudno da nisam kada sam ustao primetio da sam potpuno promukao i da me je grlo bolelo, pogotovo kad sam uzeo gutljaj vode! Spakovao sam se i otisao na plazu na Dunav- Kamenjar kod Novog Sada biciklom. Nasao sam pomesanu zemlju sa peskom bez trave, skinuo patike i carape, stao, ispravio kicmu i odradio ekstra sungazing, tokom sungazinga polozio sam ruke na bolno grlo i zapovedio u ime PRASTVORITELJA (vi ga zovite kako vama odgovara, jednog i jedinog koji je sve stvorio) da bol ode iz mog grla i nestane, i tog momenta je ista nestala kao rukom odnesena!!! Zavrsio sam sungazing i drzao zatvorene oci sve dok sam video ogromnu crvenu povrsinu koja se okretala suprotno od smera kazaljki na satu, i manji krug u sredini svetlo plave boje koji se okretao suprotno od crvene, znaci u smeru kazaljki na satu. Kada sam otvorio oci odmah sam pozvao mamu i rekao joj sta sam sanjao... ona mi je u tom razgovoru rekla i da moja rodjena sestra radi sungazing i da je danas na 100 sekundi (za 10 dana sto je i normalno), jako sam se obradovao toj vesti. Seo sam na bicikli i sa slusalicama u usima od mp3 plejera krenuo dalje da se vozim putem po ritu, i uzivam u trenutku i muzici. Odjednom su pocela da me jure dva agresivna psa da laju na mene i da me smaraju, stao sam, priblizio im se, ispruzio dlanove prema njima i zapovedio im da se smire i budu mirni gledajuci ih u oci, tog momenta su oba legla dole i spustili su svoje glave, bili su mirni. Seo sam na bicikli a oni su i dalje nastavili da leze dok sam se ja odvozao dalje... Jucer sam bio kod druga, pogledali smo zajedno Hirin interviju i Jackoba Libermana, drug mi je rekao da i on krece od danas da radi sigurni sungazing. Pre neki dan mi je i drugi drug rekao da je poceo sungazing i da je vec na 130 sekundi (13 dana) da se oseca opusteno i smireno i da uskoro krece i njegova mama jel je zena videla ogromne promene u njemu, posto mi je taj drug zivac ne vidjeni, jako lako plane i poludi...



  5. #35

    Odgovor: Hira ratan manek

    RAZOTKRIVANJE!!! (SKIDANJE RUKAVICA)


    Zastava SVETSKE ZDRAVSTVENE ORGANIZACIJE:

    http://sr.wikipedia.org/wiki/Светска...ја

    By cybermikan

    Srpsko Lekarsko Drustvo



    Srpsko Lekarsko Drustvo (grb ili znak)


    By cybermikan

    Udruzenje Internista Srbije



    (Pogledajte iste znake zmije i kako se ista penje uz stap, kundalini se penje uz kicmu ili susumu i to je takodje taj isti znak, taj znak se nalazi na svakom domu zdravlja ili apoteci)!!!

    Podizaje Kundalini Energije Solarnom Jogom ili Sungazingom:





    Kundali Rising (Uzdizanje Kudalini)









    Kundalini Rising Inside Woman



    Ko ima UM i OCI da Vidi, Cuje i Razume sta govorim!!!



    Znaju oni jako dobro da se uzdizanjem kundalini ili energetske zmije jaca imunitet i zato vas savetuju da nosite suncane naocare i da ne izlazite od 10- 17h zbog navodno "stetnih" UV zraka, i kada vas oslabe energetski na taj nacin, a preko hrane raznim aditivima, emulgatorima... onda vam puste neku bolestinu i tako sa slabim imunitetom vas bez problema pokose u cilju globalnog smanjenja broja ljudi na zemlji!!!

    OVAJ MOJ POSLEDNJI POST, DOK NEKO NE ODGOVORI NA TEMU SVE GOVORI!!!

    HVALA VAM NA PAZNJI!


  6. #36

    Odgovor: Hira ratan manek

    Sunce je SAT za um i telo!!!





    Ljudi kao i biljake i zivotinje imaju svoj 24-casovni sat, bioloski sat koji stvara cirkadijske ritmove. Planeti Zemlji treba 24h da napravi jedan pun krug oko svoje ose krecuci se oko Sunca. Cirkadijski ritam je ciklus koji se vrti u krug kao zemlja oko svoje ose na putu oko Sunca. Ovaj ciklus je poput Zemljinog ciklusa zavisan od Sunca/Sunceve svetlosti. Samo ime ciklusa to govori, cirkadijski od circa sto znaci oko/okolo i dies sto znaci dan. Pomenuti ritam u skladu sa kretanjem Zemlje tokom 24h stvara promene temperature tela, mozdane aktivnosti, produkcije hormona i metabolizma. Mozete da radite, jedete, pijete, vezbate najzdravije ali ako ne unesete dovoljnu kolicinu Sunceve svetlosti preko ociju vasa osa rotacije nece biti zdravlje nego bolest. Sunce je spoljasnji sat po kome se bazdari/uskladjuje nas sat. Nas sat, unutrasnji sat, unutrasnji stvoritelj ritma se zove SCN-suprahijazmaticko jedro koje se nalazi u hipotalamusu. Dakle, Sunce kao spoljasnji sat salje signale za pravilan rad unutrasnjeg sata tj. SCN-a, koji kontrolise cirkadijske ritmove koji usaglasavaju razlicite fizioloske promene tela sa promenama svetlosti u toku dana i noci-kada ima Sunceve svetlosti i kada je svetlost otsutna. Nase telo ima vise od 100 cirkadijskih ritmova tj. prirodnih ciklulsa koji kontrolisu apetit, energiju, raspolozenje, spavanje, libido. Kada nismo usaglaseni sa prirodom patimo od poremecaja cirkadijskog ritma koji se manifestuje na razlicite nacine-gojaznost, dijabetes, nesanica, depresija,bolesti srca, kancer.

    Fotosenzitivne ganglijske celije


    Fotosenzitivne ganglijske celije, takodje poznate kao fotosenzitivne retinalne ganglijske celije (pRGC), unutrasnje fotosenzitivne retinalne ganglijske celije (ipRGC) ili ganglijske celije koje sadrze melanopsin , su nedavno otkriven tip nervnih celija u retini oka sisara koje su za razliku od drugih retinalnih ganglijskih celija unutrasnje fotosenzitivne. To znaci da one cine trecu klasu retinalnih fotoreceptora, koju pobudjuje svetlost cak i kada su svi uticaji iz klasicnih fotoreceptora (cepica i stapica) blokirani (bilo primenom farmakoloskih jedinjenja ili disocijacijomganglijskih celija iz retine). Fotosenzitivne ganglijske celije sadrze fotopigment melanopsin. Gigantske retinalne ganglijske celije retine primata suprimeri fotosenzitivnih ganglijskih celija.

    Oko, retina ili mreznjaca, ipRGC-unutrasnje fotosenzitivne retinalne ganglijske celij, opticki nerv koji ide u mozak ka unutrasnjem satu:



    Retina i njeni fotoreceptori: cepici i stapici. Mada ovde nije prikazana ipRGC, radi lakseg shvatanja price zamislicemo da je to skroz donja ganglijska celija:


  7. #37

    Odgovor: Hira ratan manek

    Ceo moj dnevnik od pocetka ove prakse mozete videti na sledecem sajtu da ne spamujem ovde temu:

    Sungazing- Solarna Joga Info i Praksa u Bivsoj YU i Regionu - Moj Dnevnik i Iskustva

    Poruku je izmenio Morpheus, 03.05.2009 u 11:09

  8. #38

    13 aloha

    aloha... evo ja vam prakticiram vec sun jogu 4 mjeseca i mogu vam reci samo najbolje ovome.... zasto vam sunce pomaze i zasto vam treba .... sunce je dobro za ponovu uspostavu ravnoteže između tijela i uma a kad to budete napravili vise vam nece trebat nikakvi ljekovi jer više necete bolovat od ničega... em sto ce vam malo usporit metabolizam i produljit vas život za tko zna koliko i ono najvažnije osjećat ćete se ispunjeno, puni energije i više se nećete tako lako živcirat... želim svima sve najbolje i puno ljubavi vam šaljem i sve najolje vam želim u životu , i ako niste sigurni u sebe probajte nemate sto za izgubit samo cete puno toga dobit .... trust me ....

  9. #39

    Odgovor: Hira ratan manek

    Veliki Suncev Energetski Pozdrav Svima!!!

    Hira Ratan Manek na Raw Spirit Festivalu 2007
    2007. godine Hira Ratan Manek je drzao predavanje o Sun Gazingu na Raw Spirit Festivalu u Sedonia, Arizona. Ovaj video clip daje vredne informacije o praktikovanju sun gazinga i kako on utice na mozak koji je ljudski super kompjuter koji koristi suncevu svetlost kao svoj izvor napajanja.

    Sun Gazing po Hira Ratan Manek metodi

    THE RAW SPIRIT FESTIVAL Raw Spirit Festival - Welcome!

    Hira Ratan Manek (HRM), izmedju ostalog, je dokazao da covek moze ziveti samo od solarne energije veoma dug period bez uzimanja cvrste hrane. Ovaj fenomen je poznatiji kao HRM fenomen. Metodom sungazinga uoceno je izlecenje svih psihosomatskih, psihickih i telesnih bolesti, takodje i povecanju memorije i pamcenja, povecanje mentalne snage i budjenje uspavanih sposobnosti ili moci i to samo radeci sigurni sungazing ili gledajuci u sunce po HRM metodi. Uoceno je za samo 3 meseca radeci po ovoj metodi da su svi psiholoski poremecaji i problemi nestali, da se kod praktikanata povecalo samopouzdanje i cvrstoca uma da se lakse izbore sa zivotnim problemima, takodje su nestali svi strahovi pa i onaj od smrti. Za sigurno radeci ovu praksu jednom za sva vremena cete biti oslobodjeni od stresova i straha, imacete savrsen balans uma nad telom. Ko nastavi hrabro sa ispravnom sungazing praksom i dodje na 6 meseci taj ce biti oslobodjen svih telesnih bolesti. Kada nastavite dalje i dodjete do 9 meseci prakse mozete pobediti glad, i ona ce nestati ako vi to zelite ako ne, mozete i dalje uzivati u vasoj hrani ali unoseci znantno manje hrane u vas organizam. To dolazi samo po sebi.
    Ovaj ekstra dobar metod zasnovan na solarnoj enrgiji omogucava vasem telu da harmonizuje samo sebe i da se napajate solarnom energijom koja vam je neophodna za dug, kvalitetan i zdrav zivot. Takodje cete moci koristiti vas um u neogranicenim sposobnostima koje mi zove nadprirodne pojave ili moci, veoma lako cete aktivirati taj prekidac i vi cete postati covek plus ili VI +. Da zakljucimo kako god bilo ova praksa je besplatna, bez gurua ili ucitelja, svako ko ima vise od 5 godina je moze raditi, ona povecava energiju tela i vise necete imati nikakvih patnji po pitanju mentalnih oboljenja, fizickih bolesti ili duhovnog ravnodusja.
    Mi vas pozivamo da iskusite sami kako veoma brzo mozete da ojacate sebe na svakom nivou koristeci HRM metodu kako sunce moze da vas ojaca i izleci od svih bolesti.

    Ovo je moj prevod, pa se ja izvinjavam unapred na greskama!!!

  10. #40

    Odgovor: Hira ratan manek

    Osvrt na "MELATONIN i PINEALNU ZLEZDU"

    Postavljena je dupoko u nasem mozgu i naziva se pinealna zlezda ili pineal glend. Ova malena zlezda je snabdevac endokrinog sistema, i upravlja najvecim delom funkacija u nasem telu. Ona kontrolise i upravlja nasim " telesnim satom" proizvodeci melatonin; hormon koji bi mogao biti najvece otkrice od pronalaska penicilina, i prekidac za kontrolisanje procesa starenja. Pinealna zlezda kontrolise takodje nas ciklus spavanja, promene telesne temperature posebno pri promeni godisnjih doba. ...


    Bibliography 1. Your Body's Natural Wonder Drug: Melatonin, by Russel J. Reiter,Ph.D. and Jo Robinson

    Copywrite 1995 Bantam Books, Ny, NY

    2. The Melatonin Miracle,

    3. Melatonin, by Geoffrey Cowley; Newsweek, Aug. 7, 1995

    4. The World Book Encyclopedia, World Book, Inc., 1981, Chicago, Il

    Prevod: cybermikan


    Sungazing- Solarna Joga Site Dobro Dosli u Zajednicu Mladih i Dugovecnih Ljudi!!! - ZIVITE 200 GODINA i DUZE!

  11. #41

    Odgovor: Hira ratan manek

    Evo super video za 24h ciklus unutrasnjeg sata. U gornjem desnom uglu su Sunce i Mesec. Sunce preko ociju je neophodno da bi se sat resetovao na pocetak, inace dolazi do slobodnog hoda free-running!

    http://bjo.bmj.com/content/92/11/1439.full.pdf http://www.astrovojvodina.com/simbol.htm http://www.carskapalata.rs/carskapalata.html

  12. #42

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    i ovim je sve dokazano?


    Znas, ja mogu letim, od ljubavi!
    Pa şta ako znaş da letiş ? Znam i ja da letim
    Ma ljudi ovo vam je bolje nego da kuvate svaki dan !

    Şalu na stranu ... uo sam za sve i svaşta i uverio se da postoje i drugi naini leenja i zdravog zivota
    Ovo sunanje u da probam jer sam ranije uo za ovo a evo prilike da neşto i probam u Srbiji ...
    svakako rano ustajem i zivim uz dnevnu svetlost tako da od svega ovog jedino moze da mi se desi da iscedim malko masti sa sebe ako mi se smanji apetit ...
    Zamislite ljudi koliko je sve ovo udno !
    A şta mislite da vam neko kaze da ljudi putem misli mogu da lee sa udaljenosti od par hiljada kilometara
    ili da na ovoj planeti ima ljudi koji su stari i po 200 godina
    İ sad joş ovo a na svakom oşku apoteka i hamburgerija
    joş da dodam i Lav se zeni a i ja u (posle sunanja)
    Poruku je izmenio Kal_el, 23.05.2009 u 09:59
    Ko je za jednu voznjicu

  13. #43

    Odgovor: Hira ratan manek

    Imamo prave naucne dokaze da covek MOZE ziveti i nekoliko stotina godina, primajuci sunceve zrake preko ociju radi pokretanja hemijskih procesa koji se desavaju!!!

    Osvrt na "MELATONIN i PINEALNU ZLEZDU"


    Postavljena je dupoko u nasem mozgu i naziva se pinealna zlezda ili pineal glend. Ova malena zlezda je snabdevac endokrinog sistema, i upravlja najvecim delom funkacija u nasem telu. Ona kontrolise i upravlja nasim " telesnim satom" proizvodeci melatonin; hormon koji bi mogao biti najvece otkrice od pronalaska penicilina, i prekidac za kontrolisanje procesa starenja. Pinealna zlezda kontrolise takodje nas ciklus spavanja, promene telesne temperature posebno pri promeni godisnjih doba. Ona govori zivotinjama kada treba da se sele u tople krajeve, upravlja njihovim odrastanjem. Usporava i ubrzava metabolizam, govori im kada da se najedu radi ulaska u hibernaciju, i kada da se bude iz nje na prolece.


    Melatonin je hormon koji ne kontrolise samo kada smo pospani, nego nam pokazuje koliko smo stari, kada ulazimo u pubertet, i kako se nas imunoloski sistem bori protiv bolesti. Obzirom da je smestena u sredini naseg mozga, pinealna zlezda nema direktan pristup suncevom svetlu. Nase oci joj salju direktnu informaciju o dnevnoj (suncevoj) svetlosti ili kada je ugaseno svetlo i kada je mrak. Sunceva svetlost stimulise pinealnu zlezdu da proizvodi melatonin, po noci kada nema sunca melatonin se oslobadja u nasem telu kada spavamo. Zaslugom pinealne zlezde i melatonina, ljudi su mogli da spavaju po noci i da se bude danju mnogo ranije pre nego sto je bio izmisljen sat ili casovnik....

    Ostatak ovog naucnog, isrpnog teksta imate na sl. adresi da ne spamujem ovde forum:

    http://cybermikan-sungazing-srbija.w...stotinagod.htm
    Poruku je izmenio cybermikan, 23.05.2009 u 14:17

  14. #44

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku
    Imamo prave naucne dokaze da covek MOZE ziveti i nekoliko stotina godina, primajuci sunceve zrake preko ociju radi pokretanja hemijskih procesa koji se desavaju!!!
    Ne, naucnih dokaza nema!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #45

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Ne, naucnih dokaza nema!
    DA, naucnih dokaza ima kao i istorijskih dokaza iz Perua, njihovog nacionalnog muzeja!!! Kada dobijemo ta dokumenta koja se prevode na engleski mi cemo ih prevesti na Srpskohrvatski i dati ih ljudima!


Strana 3 od 24 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •