Hira Ratan Manek - Strana 11
Strana 11 od 24 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 349
  1. #151

    Odgovor: Hira ratan manek

    Obecani interviju, Hira Ratan Manek u Novom Sadu, Srbija na Drzavnoj Tv Vojvodina u organizaciji cybermikana u prostoriji ultra Well organizacije:

    1. deo



    2. deo



    Ps. sledece nedelje postavljam i emisiju koja ce biti na gradskoj Novosadskoj Televiziji Apolo, gde i ja licno dajem interviju!

  2. #152

    Odgovor: Hira ratan manek

    SunGazing se spominje i u Bibliji!!!

    Biblija On Line

    Knjiga Propovednika 11:7

    7 Slatka je svetlost, i dobro je očima gledati sunce


  3. #153

    Odgovor: Hira ratan manek

    To za Bibliju, to će ti ser_gogsy sigurno... Nego, ti još ne jedeš?
    Vrag odneo šnalu...

  4. #154

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    To za Bibliju, to će ti ser_gogsy sigurno... Nego, ti još ne jedeš?
    Sta on rekao... jasno postoje u toj knjizi 2 tvrdnje i to:


    1. Da je svetlost dobra
    2. Da je dobro gledati u sunce

    Tu nema nikakve metafore... to je kao kada bih ti rekao da je dobro jesti laganiju hranu, i dobro je odsavati popodne... znaci ovo je jasno uputstvo a ne neka metafora.



    Ps. Da- ja jos nemam potrebe za cvrstom hranom.... inace ja jedem naravno. Kako bih ziveo da ne jedem? Samo je moja hrana energetska i fotonska... bas kako kaze i Biblija, i zato mi je dobro.


  5. #155

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku
    i zato mi je dobro.
    Jesi siguran?

  6. #156

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Jesi siguran?
    A, jesi ti sigurna moja draga bako? .... Kako si ti sigurna za sebe.... tako sam ja i za sebe!

    Cinjenica je da od 11. juna 2009. nemam potrebe da uzimam i ne uzimam cvrstu hranu, vec samo zivim od energije sunca, vode i malo caja na dan, kao i muzike koja mi podize energiju u celom telu.

    Znaci po naucnicima do sad bih vec trebao umreti ili mi se nesto desiti da ovo nije dobro... a jeste!

    Btw. ja slusam i Bibliju koja kaze da je svetlost dobra i dobro gledati u sunce ( ne pise dobro biti na suncu, nego jasno pise gledati )


  7. #157

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku

    Cinjenica je da od 11. juna 2009. nemam potrebe da uzimam i ne uzimam cvrstu hranu, vec samo zivim od energije sunca, vode i malo caja na dan, kao i muzike koja mi podize energiju u celom telu.

    Znaci po naucnicima do sad bih vec trebao umreti ili mi se nesto desiti da ovo nije dobro... a jeste!

    Btw. ja slusam i Bibliju koja kaze da je svetlost dobra i dobro gledati u sunce ( ne pise dobro biti na suncu, nego jasno pise gledati )

    Kazi "majke mi" da ti ne krce nikad creva ?
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  8. #158

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Kazi "majke mi" da ti ne krce nikad creva ?
    NE! Krcala su kada sam se prezderavao junk food-a i dizala se kiselina... sad je sve OK i potpuno je u redu! Taman kako treba da bude!


  9. #159

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Nisam
    Eto ja jesam! Potpuno je sve OK i sve je u redu samnom... Sve je bas onako kako treba da bude!!! Opusten sam i smiren, jako sporo disem, nemam nikakvih tegoba, raste mi NOVA kosica na temenu, koza mi je mnogo mladja i gladja za razliku od ranije.... btw. moja mama od 65 god. je na 24 min i 30 sek. sungazinga, ja sam sutra na 25 min. i 30 sek. moja sestra je na 8 minuta, a njenih 27 kolega iz firme svi rade sungazing takodje....

    sungazing se siri neverovatnom brzinom!


  10. #160

    Odgovor: Hira ratan manek

    A i mnogo brze kucas poruke nego pre 2 meseca

  11. #161

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    A i mnogo brze kucas poruke nego pre 2 meseca
    Bravo bako! Tako stara, a tako dobro kontanje!!! Uz sungazing bi bila jos mocnija ti meni, moja draga stara majko


  12. #162

    Odgovor: Hira ratan manek

    Ajte molim vas...pa nismo sektasi da se vrbujemo medjusobno.

  13. #163

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Ajte molim vas...pa nismo sektasi da se vrbujemo medjusobno.
    Nema sta ko da vrbuje koga! Sto se tice sungazinga to je individualna naucna disciplina koja se radi kako i Biblija i Nauka kazu radi celokupnog zdravlja organizma!!! Dakle iako je spomenut u Bibliji SunGazing nema veze ni sa jednim Bogom, Crkvom, sektom, pokretom, kultom.... to je individualna praksa i tako ce i ostati!!!

    Jednostavno je! Ko radi SunGazing taj uziva sve benefite, ko ne radi taj zivi bednim zivotom kao i do sad.

    Samo je to u pitanju!!!


  14. #164

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku
    SunGazing se spominje i u Bibliji!!!

    Biblija On Line

    Knjiga Propovednika 11:7

    7 Slatka je svetlost, i dobro je očima gledati sunce


    Ne postoje granice dokleN ćeš ići u promociji i reklami svog Buljogoozinga, jel?
    Pa čupaš rečenice iz kontexta kako tebi odgovara...ccc...

    Svaki stih u Bibliji nema pravo značenje i ne može se razumeti bez stihova pre i stihova posle bilo kog stiha! Sve je apsolutno povezano od 1. Mojsijeve, do Otkrivenja Jovanovog!
    A to je osnovno pravilo, koje uče i deca u prvom razredu osnovne škole, da se Azbuka uči od slova A a ne od slova Šklj!
    Kapiš?

    Dakle, Knjiga Propovednika-glava 11, kaže->

    6. Iz jutra sej seme svoje i uveče nemoj da ti počivaju ruke, jer ne znaš šta će biti bolje, ovo ili ono, ili će oboje biti jednako dobro.

    7. Slatka je svetlost, i dobro je očima gledati sunce;

    8. Ali da čovek živi mnogo godina i svagda se veseli, pa se opomene dana tamnih kako će ih biti mnogo, sve što je bilo biće taština.

    9. Raduj se, mladiću, za mladosti svoje, i neka se veseli srce tvoje dok si mlad, i hodi kuda te srce tvoje vodi i kuda oči tvoje gledaju; ali znaj da će te za sve to Bog izvesti na SUD.


    Radi se o opomeni!
    Slatka je svetlost, i dobro je očima gledati sunce(slatka je droga, slatka je rakija, slatko je činiti preljubu....ali posledice su-> SUD)

    I daj se malo uozbilji...
    Za sva buljenja u sunce ovoga sveta i 200g. života, ne bih dao parče torte s višnjama kad moja snajka napravi...hehe mmmm

  15. #165

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat ser_gogsy kaže: Pogledaj poruku
    Ne postoje granice dokleN ćeš ići u promociji i reklami svog Buljogoozinga, jel?
    Pa čupaš rečenice iz kontexta kako tebi odgovara...ccc...

    Svaki stih u Bibliji nema pravo značenje i ne može se razumeti bez stihova pre i stihova posle bilo kog stiha! Sve je apsolutno povezano od 1. Mojsijeve, do Otkrivenja Jovanovog!
    A to je osnovno pravilo, koje uče i deca u prvom razredu osnovne škole, da se Azbuka uči od slova A a ne od slova Šklj!
    Kapiš?

    Dakle, Knjiga Propovednika-glava 11, kaže->

    6. Iz jutra sej seme svoje i uveče nemoj da ti počivaju ruke, jer ne znaš šta će biti bolje, ovo ili ono, ili će oboje biti jednako dobro.

    7. Slatka je svetlost, i dobro je očima gledati sunce;

    8. Ali da čovek živi mnogo godina i svagda se veseli, pa se opomene dana tamnih kako će ih biti mnogo, sve što je bilo biće taština.

    9. Raduj se, mladiću, za mladosti svoje, i neka se veseli srce tvoje dok si mlad, i hodi kuda te srce tvoje vodi i kuda oči tvoje gledaju; ali znaj da će te za sve to Bog izvesti na SUD.


    Radi se o opomeni!
    Slatka je svetlost, i dobro je očima gledati sunce(slatka je droga, slatka je rakija, slatko je činiti preljubu....ali posledice su-> SUD)

    I daj se malo uozbilji...
    Za sva buljenja u sunce ovoga sveta i 200g. života, ne bih dao parče torte s višnjama kad moja snajka napravi...hehe mmmm
    Jasno pise: 7. Slatka je svetlost, i dobro je očima gledati sunce;

    i ja ne znam sta je tu neshvatljivo vise???

    to je konstatacija... jel pise da je svetlost slatka? Pise!
    Jel pise da je dobro gledati sunce (ili u sunce) sto mu je isto? Pise!

    I sta je tu sad nejasno???

    To je isto kao konstatacija x stih: Ser_Gogy je vernik, i dobro je sto je vernik; npr.


Strana 11 od 24 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •