Da li postoji demokratija? - Strana 3
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 32 od ukupno 32
  1. #31

    Odgovor: Da li postoji demokratija?

    Citat Mrak kaže: Pogledaj poruku
    Dobre strane u Demokratiji su: Ne postoje..
    Kako se boriti protiv Demokratije: Pusti muziku, uzmi pivo, ne gledaj pink, sedni u 'lad, shetaj shto vishe, ne gledaj vesti i naravno ne dizi kredit.

    A sad jedna pesma koja ce vas malo bolje uvesti u Demokratiju.
    YouTube- S.A.R.S. - Debeli Lad SPOT
    Uzivajte
    Ja lično se pridržavam ovde gore navedenog,a pesmicu davno slušala,e pa to je onda to i netreba više razmišljati o demokratiji.


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  2. #32

    Odgovor: Da li postoji demokratija?

    zivis u drzavi u kojoj imas pravo na rad,socijalno,dnevni,nedeljni i godisnji odmor ,pravo na skolovanje,postuju tvoju manjinsku nacionalnu pripadnost,pravo na besplatno skolovanje,dobijes svoju zaradu svakog meseca na vreme,imas pravo na informisanje na jeziku nacionalnih manjina,imas pasos koji vredi u svim zemljama sveta-osim u par gde treba viza,od plate odes na godisnji odmor gde hoces tri nedelje i kad se vratis imas para za zivot do nove plate.....itd.
    e a onda dodju i kazu obespravljen si zivis u totalitarnom rezimu hajde da uvedemo demokratiju......
    prvo visestranacki izbori pa nova skupstina i novi odnosi u drzavi pa vracaj tocak istorije unazad uci se novom zivotu.....
    prodje vreme od 20 godina a isti salonski politicari jos uvek na vlasti kao nekad oni kod kojih si "bio obespravljen"
    svoje salonske zamisli i ideju propagiraju kao putujuci cirkus od mesta do mesta sve vatajuci istomisljenike,ali nista neprihvatju od onog sto cuju a kamoli da se pojavi neki novi lik.
    u toj demokratiji nemam vise nista od onog sto sam imao
    nemam radni staz
    nemam pravo na odmor
    nemam socijalno
    nedobijem platu
    skolarinu i lekare moram sam da platim
    super mi je u demokratiji.....uzivam
    dali se moze promeniti stanje odgovor moze nacin promeniti delove ustava i ograniciti mandate na pravo da budes biran najvise dva mandata
    50 posto mandata moraju biti novi ljudi
    pa tako i te nove dozivotne komuniste smeniti
    inace u visoku politiku ni napolju bas neveruju pa 80 posto nemaca nezna ko im je predsednik,ni mene to neinteresuje vec samo lokal gde su stvari od zivotne vaznosti

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Slične teme

  1. Bog postoji
    Autor Hadzija u forumu Religija
    Odgovora: 964
    Poslednja poruka: 24.06.2015, 13:14
  2. Da li je moguće da ljubav ne postoji?
    Autor memento u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 05.02.2013, 12:59
  3. Postoji li bezrezervna ljubav?
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 20.12.2011, 12:24
  4. Demokratija, crno na belo!
    Autor PropelerZviz u forumu Spomenar
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 04.05.2007, 16:44

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •