Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
Ja zaista ne vidim u čemu je problem što ovde, na teritoriji Srbije, neko proziva pojedince za koje se sumnja da su odgovorni za zločine ili su nekoga podstrekivali na isti.
Očigledno je problem to što im resor nije ceo region, nego samo Srbija, pa da se svuda, i sa svima, istom merom, na isti način i sa istim žarom ophode. I sama se slažem sa tim da aršini pravde nisu isti za sve u okruženju. Ali mi pri tom ne smeta što se na našoj teritoriji ona sprovodi prema onima koji jesu odgovorni ili su pod sumnjom, pa se na to ukazuje. Smeta mi što toga nema, ili manje ima, po komšiluku.
Njihov posao jeste gadan, ali neko mora da ga radi. To mu dođe nešto kao uterivanje tolerancije. Nadam se da će jednog dana celom Balkanu ista biti uterana...

Uterivanje tolerancije po principu Srbija podnese kontratužbu protiv Hrvatske,a oni odmaH podnesu neku tužbu protiv Srbije?

Uterivanje po principu podržavanja nezavisnosti kosova?

Uterivanje po principu zalaganja za nezavisnu Vojvodinu?

Uterivanje po principu tužba svima koji kažu da je NATO izveo agresiju,a ne samo vojnu intervenciju?

Mada dobro,ko zna,možda one i njima slične to sve rade zato što im u stvari treba uterivanje pa na ovaj način skreću pažnju na sebe