Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 48
  1. #1

    Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ? Kako bi iskoristili tih zadnjih par dana ? Da li bi ucinili sve ono sto ste zauvek hteli ili bi izvrsili samoubistvo ?

    Ja se ne bi tako lako predala i ne bi verovala da su mi to zadnji dani u zivotu.
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    Teško pitanje.
    Koliko god da razmišljaš o nekim situacijama, nikad ne znaš kako ćeš reagovati.. to je bar moje mišljenje.
    Nisam baš sigurna šta bih uradila... U jedno jesam - bila bih sa detetom non-stop i sa svim ostalim ljudima koji su mi u srcu. Iskoristila to vreme da im pokažem koliko ih volim.. jer jedna osoba u mom životu je otišla a da joj nisam dovoljno pokazala šta mi je i koliko mi je značila.
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    prvo bih okupio sve koji me dobro znaju i poznaju...
    ali bas SVE,da bi se medjusobno videli,upoznali i shvatili,sa kojim osobama sam delio srce i dusu...
    da bi ukapirali,ko mi je sta znacio u zivotu...da bi otklonili vecite sunje o meni,iz sebe...da pocnu razgovori,da se razmene uspomene,da se prisete i sloze kockice...da mi dozvole poslednju rec i zelju...da se ponude,posle takvog susreta,da mi olaksaju preostalo vreme...da se medjusobno pronadju u zaslugama,pa da sami kazu,kome cu umreti na rukama...da mi vide u ocima...ko!!!!
    Nije kriv onaj sto dobije-kriv je onaj koji deli!!!
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    oterala bi ih u p.... materinu Ti ces meni da odredjujes kolko cu ja da zivim To kod mene ne pali. Nema smrti bez sudnjega dana!
    neunistiva zlojebaba!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    Kao večiti optimista ne bi im verovala ( a ionako im ne verujem,čast izuzecima ).

    Nego da se držim teme...ništa ne bi uradila,ne bi nikome ni rekla..osim što bi izmolila oproštaj od meni dragih ljudi...za neke stvari..to je to.
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    paaaaa..
    ne znam, posto ne razmisljam o tome.. prvo sto mi padne na pamet kad pomislim na to su svi oni ljudi koji ostaju iza mene i bez mene.. i necu da razmisljam o tome, prosla me jeza jbt..
    ali sasvim sam sigurna da bih gledala da uvidim svoje greske i da za iste dobijem oprostaj ako sam ga zasluzila..
    ali isto mislim da se ne bih tako lako predala i da bih se borila svim sredstvima za zivot...
    jedino sto me plasi je bol ljudi koji me vole..
    i razocaranje zbog toga sto postoji toliko stvari koje nisam videla ili uradila..
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    ništa posebno.Držim se onog "Živi svaki dan kao da ti je poslednji...",tako da bi nastavila da živim kao i do tad i nikom ne bih rekla za tu dijagnozu.
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    Spakovala indijance i _dedu_ i otisla s njima na Fiji.
    Preko dana bih se odvaljivala od zezanja i ludiranja, a nocu bih se seksala s _dedom dok ne popadamo u nesvest. Pa da krepamo oboje
    Mada, to bih uradila i da nisam ogranicena na tih mesec dana.

    Zivis kao da ti je svaki dan poslednji i bole te brige. Od umiranja niko nije pobegao.
    Ajde lucas pa ides pa-pa!
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    Konachno okrenula taj broj telefona.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    Citat duga12 kaže: Pogledaj poruku
    ništa ne bi uradila,ne bi nikome ni rekla..osim što bi izmolila oproštaj od meni dragih ljudi...za neke stvari..to je to.


    Mislim da bi sve ostalo bilo isto, samo bi se potrudila da sa nekim ljudima nadoknadim ono što sam propustila ili nisam stigla da uradim... Posebno sa mojim roditeljima i bliskim ljudima, a na one bezveze likove ne bi trošila ni vreme ni reči...
      Vrh

  11. #11

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    pokupio bih se sa ženom i ćerkom negde na pecanje do zadnjeg dana...
    a zadnjeg dana bih se okitio sa onoliko plastičnog eksploziva koliko mogu da ponesem i tako otišao na neko mesto gde ima puno onih koji su po mom mišljenju zaslužili da me isprate na put uz veliki vatromet.
    Kad već krepavam, neka bude barem neke koristi od toga.


      Vrh

  12. #12

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    Ne verujem da bih nešto drastično menjala, mislim da bih iskoristila vreme da vidim neke drage ljude koje nisam dugo videla, eto jedino to, ostalo bi bilo sve po starom, mada uzimajući u obzir količinu optimizma koju posedujem, ne bih verovala da imam još tako malo vremena.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    Provela ga u miru,sama sa sobom!
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?



    Sve ono za sta sam uvek mislila "ma ima vremena za to..."
    Nakon toga bih zgrabila za ruku dragog i otputovala u Egipat, kazu da tamo covek moze da spozna vecnost....

    Razresila neke razmirice izmedju Kaline i mene
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: Sta bi uradili da Vam kazu da Vam je ostalo mesec dana zivota ?

    Voleo bih da mogu da kažem da bih se ponašao uobičajeno, kao da je sve u redu, ali jedno je misliti o tome, a drugo je biti u toj situaciji. Neki kažu da život i treba tako živeti, kao da ne postoji sutra. Živi kao da ti je svaki dan poslednji.
    Discovery is dangerous… but so is life. A man unwilling to take risk is doomed never to learn, never to grow, never to live.
      Vrh

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Drugi kazu o vama..
    Autor yige_gui u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 17.09.2010, 21:22

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •