Kakve muškarce privlačite? - Strana 4
Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 100
  1. #46

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Ona misli ako su nestabilni pre ce otici na onaj svet.Pa ce onda ona naslediti sve njegovo jos ako ima i cime da barata materijalno,onda je to njen izbor 100%

    Ne samo njen nego vecina zenski na ovaj nacin razmislja.Neka mi samo neko kaze da nije tako?
    Ne lupaj bre, nestabilni ne znachi na samrti, nego neshto sasvim drugo.
    Molim te, nemoj vishe da tumachish moje postove. Vidish da ti ne ide od ruke
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  2. #47

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Ne lupaj bre, nestabilni ne znachi na samrti, nego neshto sasvim drugo.
    Molim te, nemoj vishe da tumachish moje postove. Vidish da ti ne ide od ruke
    Nisam ni rekao da su na samrti nego:
    "Da ce pre otici na onaj svet"-koliko vidim zakljucak nije donesen.

    Imas i pravo tesko ko tebe ovde razume,ja kao poslednji mohikanac dizem sidro

  3. #48

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Nisam ni rekao da su na samrti nego:
    "Da ce pre otici na onaj svet"-koliko vidim zakljucak nije donesen.

    Imas i pravo tesko ko tebe ovde razume,ja kao poslednji mohikanac dizem sidro
    Zhiva se pojedoh..nemoj, molim te
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #49

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Oženjene
    I'm floating on air..

  5. #50

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    vagabunde uglavnom
    one s neuvezanim krilima
    one ciji me mozak prvo fascinira a posle plasi..
    uglavnom,nevezive...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  6. #51

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Kad bacim pogled na posljednjih 7-8 mjeseci...privlačim ili totalno pasivne ili pretjerano navalentne. Kako mi fali ona srednja žalost.
    S obzirom da sam opet single ...znači da privlačim one koji mi ne odgovaraju.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #52

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Kad bacim pogled na posljednjih 7-8 mjeseci...privlačim ili totalno pasivne ili pretjerano navalentne. Kako mi fali ona srednja žalost.
    S obzirom da sam opet single ...znači da privlačim one koji mi ne odgovaraju.

    E, a zamisli da te te neko pita: a kakav si ti tip muškarca / a ti kazzeš ja sam srednja zzalost / jeee super

  8. #53

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Nesvakidashnje momke,cudake,inetlektualce u vecini slucajeva ,dobre ljudove
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  9. #54

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Pre nego sto sam se uchaurila (i od tada samo ovog mog tzv. ozhenjenog ), privlachila sam one "titulirane", i chesto se setim mladjanog kolege koji me je upozoravao na te "matore perveznjake" Chinjenica je da su superUltra navalentni...
    TakodjeR su tu bili i oni "mladjani", shto su tezhili tituliranju, vrcavi i duhoviti .... i podjednako navalentni, ali ipak pitomiji.

    Tjah, uFatila me nostalgija ...........za onim benignim, naivno-nevinim, slatkim, i jesam-li-spomenula skroz bezopasnim - flertovanjem

  10. #55

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Visoke i narcisoidne...puni su sebe i misle da mogu svaku da smuvaju jer su kao "face" u gradu...A onda naidju na mene i dobiju "korpu"...
    Statistichki gledano pola od njih su sportisti uglavnom fudbaleri i kosharkashi...obichno stariji mada se trenutno na mene "nakachila" ova genaeracija novnonastalnih buntovnika 92-93-94...
    A da zaboravih tu i ove "lovatore"...koji misle da su sve plavushe "lake" zeMske pa navale ko nenormalni...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  11. #56

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Ne znam, svakakvih je bilo, jedino sto mogu reci je da ne privlacim cutljive. Oni mogu da privuku mene, nekad, ali ja se takvima uopste ne svidjam.
    ovo je odgovor za temu Kakve muskarce ne privlacite
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  12. #57

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Priznajem, uopste ne privlacim onaj tip koji bih zelela. Malo ce morbidno da zvuci, ali kao po nekom planu, privucem tipove koji nemaju majku. Ne pravi oni od mene nju, niti mi to traze, ali kad vidim po nekim postupcima da se prema meni ponasaju kao prema njoj ili da pocinju sa njome da me uporedjuju.. asta la vista. Nije korpa odma', ali bolje da nije ucestalo poredjenje da do korpe ne bi doslo. To su obicno tipovi koji vole izgarajuci, a mene takva ljubav gusi.
    Ne kazem, ja sam blagoslovena sto oboje roditelja imam, ni necu da mislim o drugom scenariju, samo da su oni meni jos dugo tu. Ali, ne mogu biti nesto sto nisam. Pokusavaju da promene to sto sam tvrdoglava i sto obicno radim u vezi stvari na svoju stetu, a mene to samo jos vise udalji. Mani me kako ja radim, kako meni treba, imacu razumevanja i ja za tebe kad mi budes rekao da te batalim, jer si takav.
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #58

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Zauzete teske ljubomorne budale. Uvjek, bas UVJEK.
    Nije svako ko luta izgubljen..

  14. #59

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Sve neke direktore i politicare slobodne ili razvedene.........ne znam zasto misle da bih im bas ja odgovarala.... naprotiv alergicna sam na politiku, odela i kravate, muske ruke negovanije nego zenske...Radije cu se okrenuti za nekim radnikom koji asfaltira moju ulicu, u radnom odelu, prasnjav i znojav
    Zelim da ti budem drug u igri, da jedem iz tvog tanjira i da spavam na tvom jastuku...

  15. #60

    Odgovor: Kakve muškarce privlačite?

    Privlačim inteligentne muškarce koji se po nečemu uglavnom izdvajaju u sredini koja ih okružuje.

    Takvi me i privlače .

Strana 4 od 7 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li se suprotnosti zaista privlače?
    Autor Lady S u forumu Ljubav
    Odgovora: 102
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 17:00
  2. Da li vas privlače žene koje piju?
    Autor PropelerZviz u forumu Muška kafana
    Odgovora: 116
    Poslednja poruka: 20.01.2016, 23:27
  3. Koji se znaci privlače
    Autor irnik u forumu Astrologija
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 02.09.2015, 14:05
  4. Čime odbijate muškarce?
    Autor Lady S u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 06.02.2015, 17:24
  5. Zašto žene lažu muškarce?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 02.04.2013, 13:36

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •