I pusaci su ljudi! - Strana 9
Strana 9 od 14 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 201
  1. #121

    14 Odgovor: I pusaci su ljudi!


    Neće valjda pušenje da me determiniše kao ljuda, ili neljuda?

    Niko nije rekao da nepušači nemaju moć da shvate.
    Nepušači (ne svi - naravno) samo imaju fantastičnu moć da pričaju, pričaju i opet mnogo pričaju o štetnosti duvanskog dima. Ništa što već nisam čula.
    Jesam li rekla da mnogo pričaju?

    Što se mene tiče, možete da pričate, lepite slike, i dalje sam u kategoriji pušača.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #122

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Pusac sam,ne strastveni ali u zadnje vreme malo preterujem.
    A zasto to radim?
    Jer mi prija cigareta kada sam nervozna, ne moram da gutam lilulice.
    Jedino što ja odavde mogu da shvatim je da je bellissima u poslednje vreme nervozna više nego inače.

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Jer volim da zapalim cigaretu uz poslepodnevnu kafu i da razmisljam,
    to je filing.
    I ja volim da razmišljam, to je zaista poseban filing! Znate... i oni koju čačkaju nos su ljudi i to im je baš ono - filing... ali to čačkanje nosa ne čini poželjnim...



  3. #123

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku

    Neće valjda pušenje da me determiniše kao ljuda, ili neljuda?
    E baš tako!

    Smatram sebe velikim čovekom i to mi ne mogu osporiti dve kutije cigareta koje trenutno, u trenutnim problemima zdimim..svesna sam da preterujem i korigovaću to čim steknem uslove za takvu akciju ( daj Bože da ih ikada steknem), ali zbog sebe, ne zbog nepušača..

    Jeste loša navika, to stoji, ali mislim da je mnogo gora navika biti loš čovek, ali to nema nikakve veze sa cigaretama..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  4. #124

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Jedino što ja odavde mogu da shvatim je da je bellissima u poslednje vreme nervozna više nego inače.



    I ja volim da razmišljam, to je zaista poseban filing! Znate... i oni koju čačkaju nos su ljudi i to im je baš ono - filing... ali to čačkanje nosa ne čini poželjnim...

    Ajde bre hejteru pali

    I meso jedu sas sve masnoću,pa prdu,pa sede na ladan beton,pa...svako sam odlučuje o tome šta radi...da mi smeta ne bi je palio,ende.
    Poruku je izmenio Uprolazu, 01.09.2009 u 12:10

  5. #125

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ajde bre hejteru pali

    I meso jedu sas sve masnoću,pa prdu,pa sede na ladan beton,pa...svako sam odlučuje o tome šta radi...da mi smeta ne bi je palio,ende.

    imamo swoje prostorije,i dowidjenja prijatno

  6. #126

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Jest, svako sam odlučuje šta radi, tako je juče Budimira Gerića iz Sente njegova supruga Isidorka ubila u porodičnom stanu na spavanju ispalivši hitac u glavu i srce. I ona je čovek.



  7. #127

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Necete verovati ali sam bio na svadbi gde se nije pusilo. Ko je hteo, povukao se u dvoriste ili u posebnu prostoriju na 5 minuta, pa se vratio plesu...
    bio sam i na godisnjici mature gde smo imali samo jednog pusaca, koji iz pristojnosti nije zapalio u sali...

    Meni je ostao nezacepljen nos, ne iritacija ociju i mnogo duze sam ostao odmoran i mnogo kasnije sam postao pospan...
    Uz to je divan filing...

    Pusaci definitivno nisu ljudi!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  8. #128

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Ovo mi sve mirise na jos jednu podelu izmedju nas.
    Stvarno smo neumorni em talentovani za to.
    Pusaci ispadose najgori od sve dece.

    Predlazem da popusimo lulu mira i tako
    prevazidjemo sve razlike i sav taj jaaz izmedju nas.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !

  9. #129

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Pogresno shvatas.

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    I ja volim da razmišljam, to je zaista poseban filing! Znate... i oni koju čačkaju nos su ljudi i to im je baš ono - filing... ali to čačkanje nosa ne čini poželjnim...
    Cemu cinizam?
    Niko tebi ne brani da ti razmisljas, eto meni je merak, kada mi je tesko, da sednem na terasu,zapalim cigaretu i pustim mislima da lete.
    Za mene je to filing, moj problem , nije tvoj.
    Kakve veze imaju oni sto cackaju nos sa cigaretama
    Ako je njima to filing, nemam nista protiv, jedino sto cu uraditi, necu gledati ih do cackaju i slus.

    @biter
    Ako pusaci nisu ljudi, molim te kazi mi sta su oni po tebi, bas bih volele cuti.

  10. #130

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat veverica kaže: Pogledaj poruku
    Jest, svako sam odlučuje šta radi, tako je juče Budimira Gerića iz Sente njegova supruga Isidorka ubila u porodičnom stanu na spavanju ispalivši hitac u glavu i srce. I ona je čovek.
    zanimljivo kako gumica nekima radi doro

    Ponavljam,taj lik je bio sadista koji je diotičnu maltretirao...

  11. #131

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    I pušači su ljudi, a nepušači su nadljudi. Bivši pušači su tek nešto više od običnih ljudi, koji nikada neće dostići vrh čovečijeg roda i postati nadljudi....
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  12. #132

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    @biter
    Ako pusaci nisu ljudi, molim te kazi mi sta su oni po tebi, bas bih volele cuti.
    pa ja sam mislio da ti razumes moj specifican humor!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #133

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    pa ja sam mislio da ti razumes moj specifican humor!
    Pokusavam.
    Bila sam nepusac, sad sam pusac.
    Dok sam pripadala onom prvom taboru,nikad nisam glumila finocu, mahala rukama i gusila se od dima.Kod mene u kuci je mogao tad, kao i sad svako da zapali dve, tri, pet cigareta i ja kao nepusac se nisam bunila.

    Sad imam obzira, gde palim cigaretu.
    Naravno da prostorije gde su deca, stariji ljudi kojima smeta dim i oni zakleti nepusaci, koji se najeze na samu pomisao duvanskog dima,da necu zapaliti cigaretu i ispostovacu to.

    Ako sam ja odlucila da narusavam svesno svoje zdravlje ( mada postoje ljudi, koji su umirali naprasno od raka , a cigaretu usta uzeli nisu) zasto bi meni neko solio pamet da to nije dobro?
    Zasto bih se ja morala osecati manjim covekom, od vas nepusaca?
    Postujem tudje stavove, ali isto tako ne dozvoljavam da me neko ubacuje u drugi kos, pa makar to bio i specifican humor, koji moram da priznam nisam razumela u tvom postu kao humor.

  14. #134

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Ne bi zeleo da bilo ko od gostiju u mojoj kuci zapali. Ne razumem zasto je lakse ljudima praviti face, kukati kako ne mogu piti kafu bez cigare pa ce pre izici na dvoriste i sami popiti kafu u drustvu cigare ili vise mi ni nece dolaziti. Stvarno ne razumem. Pusenje u kuci gde ima dece, nikako ne odobravam. Gledam druge zemlje i gledam kako su pusaci disciplinovani, skoro se i ne primeti da su pusaci, stvarno ne razumem, kako moze cuvar na MOL pumpi zapaliti cigaru u prodajnom prostoru godine 2009. i da se na njega ne srusi plafon. Mozda je problem u konstrukciji plafona ali ja to ne mogu razumeti. Pa cak kad ponekad i ja zapalim u pokojem kaficu, ne razumem pusace.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  15. #135

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    A cemu ova sva polemika

    Da nepusaci ubede pusace da je to stetno??? Da se pusaci opravdavaju i iznose razloge zasto puse?

    Ima li zakon o pusenju (i zabranu istog)? Nema....

    Ako ce ga biti, postovacemo ga...ili placati globu...

    Potpis: pusac koji voli da pusi...

    p.s. a o stetnosti pusenja pise na svakoj kutijici tako da...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 9 od 14 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zasto ljudi ogovaraju...?
    Autor dankaBg u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 19.02.2015, 11:22
  2. Poslovni ljudi
    Autor Najgora u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 09.12.2010, 12:10
  3. 100 ljudi ....
    Autor joksi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.08.2010, 19:26
  4. Nasi ljudi u dijaspori
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 30.01.2010, 08:31
  5. 7 najnesrecnijih ljudi na svetu!
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.11.2008, 22:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •