Verujete li u male zelene ljude? - Strana 5

Prikaz rezultata glasanja: Verujete li u postojanje vanzemaljske inteligencije?

Učesnika ankete do sada
96. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • da, svakako

    55 57.29%
  • NE! Vanzemaljci ne postoje!!

    11 11.46%
  • Verujem da postoje ali su suvise daleko

    30 31.25%
Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 128
  1. #61

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    ZOE, to carice, slazem se sa tobom!

  2. #62

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    sa velikim interesovanjem pratim sve sto se odnosi na "male zelene", ali zasto zeleni!? verujem, sigurno nesto postoji, ali ne bih baš bio oduševljen da su zeleni. verovatno je vec došlo i do nekog kontakta, ali iz nekog razloga se to još uvek taji pred običnim smrtnicima....

  3. #63

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    Ja verujem juce mi proleteli pored prozora
    "Ako ti neko kaze da si konj, izmlati ga, kad ti to kaze njih pet idi kupi sedlo!"

  4. #64

    Verujete Li U Postojanje Vanzemaljaca?

    Ovu temu postavljam da upoznam sto vise ljudi koji imaju isto misljenje kao ja, i koji veruju da su mali "zeleni" nasi prijatelji.

  5. #65

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    Bezbroj kosmickih tela (planeta, zvezda,...)-pruza mogucnost razlicitih uslova (temperaturnih, svetlosnih, pritisak,atmosfera,...)
    Velika starost univerzuma daje mogucnost za niz razlicitih kombinacija atoma u atmosferi tog nebeskog tela.... U meni kao nekom ko se bavi izucavanjem (biljnih) organizama daje mogucnost da i tamo negde postoji neki oblik zivota.
    Mnogo je nebeskih tela koje smatram potencijalnim mestom da bi zivot mogao tamo da nastane, naravno ne u nasem obliku, vec na neku drugu foru-u skladu sa uslovima. Ma je da pitanje koliko bi se i odrzao, jer je pored kombinacije za nastanak zivog organizma potrebno i niz kombinacija i promena da bi taj neki organizam stekao sposobnost deobe tj. razmnozavanja.
    To sto je tamo npr. atmosfera bez kiseonika, podrucje bez vode, visoka temperatura ili pak niske,...-to samo znaci da mi (ljudi i bica sa Zemlje ) tamo ne bismo opstali. Ali ne znaci da takve uslove neki drugi oblik zivota ne moze da podnese.
    Pa uostalom, svedoci smo da se neki organizmi cak i na Zemlji nalaze na npr.dubini od 5000m -navodim to cisto da imate predstavu o pritisku, a zasto bismo onda smatrali da mozda tamo negde ne postoji organizam koji moze izdrzati pritisak od 10000...atmosvera.
    Postoje i kod nas organizmi koji se nalaze u anaerobnim uslovima.
    Plus, zasto mora zivot da se zasniva na ugljeniku i vodi. Mozda se tamo negde zivot zasniva na necem drugom sto bi omogucilo izdrzavanje visokih temperatura,ili niskih, ili zracenja,ili ....Mozda tamo negde postoje i hemijski elementi koje jos nismo otkrili na Zemlji ili ih i nema kod nas.
    A da li verujem u male zelene vanzemaljce sa buljavim ocima koji nas posmatraju i dolaze nam u goste-to ne nikako. Ne da ne verujem da nas posecuju, nego ne mogu da nadjem reci kojima bih vam objasnio koliko mnogo ne verujem.
    ...................

  6. #66

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    Bas pre nego sto sam usao u kucu, iokacio se na forum, sretoh nesto malo, zeleno, buljavih ociju, ima dve ruke, dve noge, veliki stomak i jako me podseca na komsiju Natusa. Samo nije vanzemaljac nego zaba.

    U mladosti sam procitao mnogo knjiga koje su se bavile tom tematikom. Nekako mi je najdrazi pisac bio i ostao Deniken. Svi ostali su nekako, za moj ukus, muljali nekim podacima i dogadjajima ali Deniken me izbacio iz ravnoteze. Covek je znao da pridje problemu sa one strane sa koje meni najvise odgovara. Tako, ako ste zainteresovani da saznate ima li vanzemaljaca procitajte nesto od njega. Tek tada cete biti u totalnoj nedoumici.

    Zivot u univerzumu postoji, ali da li ima i malih zelenih sumnjam.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa

  7. #67

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    Svakako verujem u postojanje vanzemaljskih bica i inteligencije, ali nikako ne verujem da su "mali, buljavi i zeleni"...
    Pa vec je dokazano da postoji zivot van zemlje, jer su, ja mislim, na Marsu pronasli neke ljusture i skelete, kao i oblike nekih mikrosveta...

  8. #68

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    sigurno postoje, ali ne onakvi kakve nam ih predstavljaju filmska propaganda..
    kosmos je beskrajan, ako smo sami u njemu.. ma nema sanse.. ima nesto sigurno
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #69

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    Verujem, ali ne u zelene.

  10. #70

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    ako se sjetimo da su ljudi nekada vjerovali da je svijet ravna ploca...
    da, vjerujem da postoje. kakvog su oblika, boje i na kojem su stupnju razvoja? ne razmisljam o tome. pa i na nasem se je planetu oblik zivota promijenio kroz milijune godina samo mi se ponekad cini da idemo sve na gore i gore, ali to je za neku drugu temu.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  11. #71

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    Verovao sam u malu zelenu. Mislila je zeleno. Posipala je svojim zelenim, vanzemaljskim prahom sve koji su je na bilo koji nacin dodirnuli. Cinila ih je lepsim. Cinila ih je boljim. Terala ih je da razmisljaju na njen, zeleni nacin. Srecan sam sto sam imao priliku da i ja tako razmisljam, barem na kratko. Pre nego sto se vratila u svoj svet, u modro i zeleno...

    ...mozda vas u nekom od narednih dana upoznam sa delovima njenih misli...


    ...jer zeleno nije dobro samo za oci...dobro je i za srce.

  12. #72

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    Hm... Yeah, distinkcije li - postoje vs postoje ali su daleko...

    Pa, svakako ne očekujem da je išta blizu u ovolikoj Vaseljeni x)

    Ali zaista je nelogično (i nenormalno egocentrično) od ljudi da misle da su jedini inteligentni u svemiru...

  13. #73

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    Naravno da postoje ! I drago mi je da sam vas konano naşao
    pozdrav s Kriptona !
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #74

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    ...naravno da negde u Vaseljeni postoji neki oblik zivota...Apsurdo je misliti da smo sami...

    Mozda se i sretnemo....nekada negde....
    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  15. #75

    Odgovor: Verujete li u male zelene ljude?

    Verujem u Boga a da li postoje i mali zeleni ( ili kakvi već ) pa što da ne, Bog je mogao bezbroj ovakvih ili što bi rekli koje kakvih svetova na milione stvoriti .... al to nam saznanje nije potrebno za spasenje...

Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kako nervirate ljude?
    Autor diktatorka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 134
    Poslednja poruka: 10.09.2016, 21:52
  2. Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 15.01.2016, 13:26
  3. RTS - Hvala što nam verujete
    Autor Arthur Dent u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 11.12.2010, 17:49
  4. Karma - verujete li?
    Autor Lillith u forumu Parapsihologija
    Odgovora: 48
    Poslednja poruka: 24.07.2009, 13:49
  5. Da li mu (joj) verujete?
    Autor love hunter u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.03.2009, 18:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •