Operska diva preko noći - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 31
  1. #16

    Odgovor: Operska diva preko noći

    I ja mislim da nije bila sramežljiva već naprotiv, ja sam tu videla samopouzdanje na kvadrat. Žena peva ceo život. Čak sam i pomislila da žiri glumi iznenađenje i skepticizam, ista ekipa je ispred sebe imala već Pol Potsa, nego eto... da se održi auditorijumu još jedna lekcija o predrasudama i svemu ostalom, da se osećaš loše ako si publika koja se smeje... što je lepo. A momenat kad ona nije pobednik mi govori da možda i jeste tako.

    Evo ga snimak iz devedesetih, mnogo ružniji. Gde ona ne dozvoljava da je išta poremeti dok se voditelj trudi da je ponizi na sve moguće načine. Mislim da ta žena nema nikakvu tremu

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Operska diva preko noći

    I ja mislim da ona nije imala tremu...žena je svesna svog glasa, ume da peva i pokazala je svima da ne moraš imati lepotu (mislim na spoljašnju, fizičku lepotu) nego možeš da skreneš pažnju na sebe i samom činjenicom da umeš da pevaš.
    Nije pobedila sinoć, to stoji, ali je stvar da su mnogi putem ovog šoua () čuli i videli mnogo dobru Suzan...
      Vrh

  3. #18

    Odgovor: Operska diva preko noći

    evo sad u dnevniku.....Suzan je hospitalizovana jer je posle poraza dozzivela nervni slom....

      Vrh

  4. #19

    Odgovor: Operska diva preko noći

    inache....


    Citat Blic Online..... kaže:

    Za album šest miliona evra
    Suzan Bojl će narednih godinu dana postati bogatija za 6 miliona evra. Naime, poznati muzički menadžer Sajmon Kauel pobrinuće se za njenu muzičku karijeru, te joj je već omogućio snimanje albuma, a u planu su i njeni šou-programi u Britaniji i Americi.
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Nervni slom?
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    evo sad u dnevniku.....Suzan je hospitalizovana jer je posle poraza dozzivela nervni slom....

    Sad definitivno mislim da je žena čuknuta.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Susan Boyle završila u bolnici zbog emocionalnog sloma




    ČINI se da Susan Boyle ipak nije bila posve iskrena kada je izjavila da je sretna što joj je plesna skupina Diversity odnijela pobjedu pred nosom. Naime, simpatična bucka samo dan nakon finala reality showa "Britain's Got Talent" doživjela je emocionalni slom i zbog iscrpljenosti je završila u bolnici.


    Fenomen Susan Boyle zaludio je sve

    Do prije dva mjeseca potpuno anonimna 48-godišnjakinja nije se više mogla boriti s medijskom pažnjom te je jednostavno puknula. U hotelu u kojemu je bila smještena stigla je policija te ju je odvela do bolnice gdje joj je pružena potrebna pomoć. "Poziv smo zaprimili oko šest sati popodne. Nitko nije uhićen, samo smo ženu odveli u bolnicu na njezin zahtjev", riječi su glasnogovornika policije. Za razliku od njega, glasnogovornik privatne klinike nije potvrdio tu vijest. Sami producenti tvrde kako je Susan "emocionalno iscrpljena".

    Predsjednik žirija izjavio je kako je drugo mjesto nešto najbolje što se moglo dogoditi u Susaninom životu. Fenomen Susan Boyle zaludio je sve. Od običnih gledatelja televizije do glumačkih zvijezda koje su pronašle inspiraciju u ovoj karizmatičnoj 48-godišnjakinji. Ne vjerujemo da je njezin zvjezdani put ovdje stao, ona zasigurno ima još puno toga za pružiti.




    index.hr

    Iskopah ovo na netu......
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Zar nije imala neki ispad pre neki dan i ispsovala neko dete kad je čula kako peva?

    Mislim da bez obzira na dar koji nesumnjivo ima ipak ima i problem.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Meni bas zao sto nije pobedila mada, od ovoliko medijske paznje i normalan bi postao caknut, tako da.. ne, njoj je karijera tek pocela.
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Što bi rekao Ajk:

    "Dragi mama i tata, bežim od kuće. Žao mi je, ali više ne mogu da izdržim monotoniju života srednje klase. Svi u školi su j... idioti i ako mi još jedna osoba priđe i počne da priča o nastupu Suzan Bojl i pesmi iz 'Jadnika' ispovraćaću svoje testise. Volim vas, ali moram da nastavim sa svojim životom. Idem u Somaliju i biću pirat" .... sjajno

    Svako čudo pet minuta. Bitno je da lažni moralisti i emotivci 'kojima je stalo' imaju o čemu da pričaju (najčešće uz kafu)

    Zanimljivo je i to, nevezano za forum, kako je isti ti ljudi koji su je do juče dizali u nebesa, sada bacaju u blato
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Pa ne znam sada kakvu karijeru ona moze da ocekuje

    U operu je nece primiti (ne zbogporadi stasa) vec zbog skole...

    Jedino moze da snimi neki cd tipa poznate arije u njenoj interpretaciJi...ili da (joj) obrade neke POPularne melodije u klasika stilu..ali i toga je vec bilo pun kufer...

    Ja licno njen cd ne bih kupila...

    (a ni skinula s' neta..)
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da bez obzira na dar koji nesumnjivo ima ipak ima i problem.

    Naravno da ga ima..inače bi taj svoj dar iskoristila mnogo ranije..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..

      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Operska diva preko noći

    Ne znam kolio je sve to važno u vezi Suzan Bojl, to što izgleda ovako ili onako, ili da li je pevala ranije ili ne, odnosno koliko je emocionalno stabilna ili manje stabilna. Takođe smatram potpuno irelevantnim ostale njene atribute koji nisu u vezi sa njenim ukupnim glazbenim kvalitetima...

    Suzan Bojl je više izuetak nego pravilo. Njena pojava se savršeno uklapa u milje životne filozofije društva iz kojeg je ponikla i koje propagara (neistinitu do kraja i uvek u praksi doziranu) tvrdnju da su u njemu šanse za sve jednake...

    Ne sumnjam da će profitni mehanizmi iznaći sjajne mogućnosti da iskoriste ovu neobičnu pojavu na glazbenom nebu. To koliko će ona zaraditi je ponajmanje važno, to je trik i slaba cena za nedaće koje će ona zbog toga pretrpeti. Suština je koliko će i ljudi i koliko novca na njoj zarađivati, jer oni su više uzrok nego posledica biznisa, oni biraju i stavraju zvezde, oni mogu napraviti slavnim i neuporedivo manje talentovane pevače od Suzan Bojl, oni mogu gotove sve. Ali, ponekad im zatrebaju i likovi upravo kao i kontraverzna Suzan...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Operska diva preko noći

    -Jos neki dan sam hteo da napisem kako bi, po nju, bilo bolje da ne pobedi - kao sto je Pantic "dobro prosao" samo sa 12 pogodaka.
    To je kao kad je kod nas isla anketa: sta bi ste kupili kada bi ste dobili na loto-u - pa... kompjuter
      Vrh

  15. #30

    14 Odgovor: Operska diva preko noći

    Nisam sigurna, ali znam da sam negde čitala da se Suzan Bojl rodila sa blagim oštećenjem na mozgu. Roditelji su želeli da je zaštite po svaku cenu, tako da nije redovno pohađala školu, nije imala prijatelje. Ni sa kim se nije družila, osim sa mamom i sa tatom.
    Po timo podacima, oštećenje na mozgu nije bilo toliko fatalno, ali roditeljska briga - je roditeljska briga
    Bez obzira, što je u ovom slušaj ne razumem.
    Koliko sam iz priče shvatila - počela je da nastupa, tek nakon njihove smrti.

    Imam utisak, da je ovo još jedna priča u nizu, o američkom, tačnije, u ovom slučaju - britanskom snu.

    Šteta... Žao mi je žene...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Posao preko neta!!!
    Autor sokac u forumu Posao
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 11.03.2023, 12:48
  2. Upoznavanje preko interneta
    Autor Goga u forumu Ljubav
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 08.06.2011, 22:27
  3. Suknja preko pantalona?
    Autor yige_gui u forumu Spomenar
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 22.08.2007, 20:16
  4. Virus preko e-maila
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.06.2006, 02:15

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •