Prvi (forumaški) susret. - Strana 5
Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 85
  1. #61

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Cuj njega, pa fotografije nemam ni ja..ali zato imam ono sto niko nema, pipnula sam Bellu....i poljubila..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #62

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Nisam prijavila jedan detalj, prije odlaska u NS..popila sam pivo sa kolegom forumašem Valterom.

    Truckali smo se po ZR...malo ćaskali..prepoznali se odmah, ja naravno ljuta na njega ali sam ispoštovala susret...dobro, nisam galamila..bilo me stid ljudi uokolo...ali eto...ispostavilo se da je i on ljut na mene nešto ...pa smo se durili zajedno uz pivo i dobru mjuzu.

    TakoC.


    I moram da dodam još, da je Bane đEntlmen koji mi je nosio torbu po cijelom NS..di god smo hodali, a Valter nije 'teo .
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #63

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Sun i Aiko, su znale provesti noci i noci samnom, vrteci pricu u krug, kako bi nesto uslo u moju glavu.Onda kad je trebalo.
    Nikad nisam verovala u neka internet prijateljstva, mnogo puta sam to i napisala i pre neki dan sebe demantovala.

    Sun sam sacekala u centru, vukla je neku torbetinu i medju onom masom, odmah sam je prepoznala.
    I susret je bio, kao da sam docekala nekog svog, koje pre par nedelja otisao na put.
    Bez ustezanja , neprijatne tisine, nedostatka reci.
    Kao da se vidjamo svaki dan i znamo citav zivot.
    Mada odkad sam je upoznala to tako i izgleda jer ne prodje ni jedan dan, a da se necujemo.
    Samo se potvrdilo ono sto sam ja znala,da je jedna sjajna osoba.


    A Aiko
    Dobro, gledala sam slike, ali sam i ocekivala neku gospodju od cetrdesetak godina,
    onako tipicnu za svoje godine
    A pojavila se devojcica, prelepa devojcica sa najlepsom kosom , koju sam ikad videla.
    Jedna toliko umiljata i stalozena osoba.

    Premasile su moja ocekivanja.
    Neko je rekao led smo probile

  4. #64

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku

    Sun sam sacekala u centru, vukla je neku torbetinu i medju onom masom, odmah sam je prepoznala.
    Lažeš kao pas. Torba je mala...za 2 dana...i nije teška, uostalom, kontaktiraj Baneta, on ju je vukao po gradu.

    Al' ajd..oprošteno ti je...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #65

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Imao sam čast da učestvujem u organizaciji jednog pesničkog druženja u kojem je svoje pesme govorila i izabelitta. Mislim da nije potrebno reći da je više nego šarmirala sve prisutne, kako publiku tako i koleginice i kolege pesnike...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #66

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Imao sam čast da učestvujem u organizaciji jednog pesničkog druženja u kojem je svoje pesme govorila i izabelitta. Mislim da nije potrebno reći da je više nego šarmirala sve prisutne, kako publiku tako i koleginice i kolege pesnike...
    Jesteeeeeeeeee.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #67

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Sretoh moju naj forumašicu i naj grobarku.

    Videla je da dolazim u NS i rekla da ima malo slobodnog vremena da se nađemo. Pristao sam bez imalo razmišljanja iako sam i sam bio u stisci s vremenom. Sačekao sam je ispred železničke stanice. Video sam je još pri prelasku semafora, ali nisam bio siguran da je to ona. Kad se približila video sam prepoznatljivo drago lice i širok osmeh koji razoružava.

    S njom je tako prijatno razgovarati da smo promašili niz kafića u koje smo se hteli skrasiti i ne primetivši. Kad smo napokon seli, bio sam iznenađen prelepim poklonom - Antologijom Mike Antića - u poslednje vreme se trujem njegovim pesmama.

    Nismo dugo razgovarali, ali je to malo bilo dovoljno da se moj utisak o njoj kao o divnoj osobi velikog srca pojača - ako je to uopšte bilo moguće.

    Sokica

  8. #68

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Iskreno, kada je pochelo da se prica o tom susretu i druzenju nisam bas mnogo verovao da ce se i realizovati..kad sam debil..

    Medjutim 02.10.2010..Ne bih sada da zvuci kao, sad sam na ovom forumu i sa par forumasha sam se nashao i zbog toga hocu da hvalim sve forumashe sa kojima sam bio..
    Zaista sam se super proveo, ceo dan je bio super, od dolaska, patike na trotoaru, klinca koji vuche kompjuterski mish sa sobom, zujanje nechega u daljini (e o tome ne bih ), duga duga shetnja do Karlovaca koju sam nazvao (forumashki marsh) .i ustvari sve sto se izdesavalo..Svi su super, Lenjivica, Joanna, Morpheus i Sokica, pamticu ovaj susret dugo iako sam siguran da cemo se videti josh mnogo puta samo se nadam da tad necemo marshirati nigde

  9. #69

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Et doso red da se i ja odje upisem

    Jona,morph,mrak i sokica(skocica) smo se nasli kod Zara ali trebalo je kod Bazara,doduse,ja sam pogubljena u vremenu i prostoru,pa se nadam da mi nece Jona zameriti i ako mi se cinilo da je spremala toljagu . No pre svega,sam se sreela s mrakom,da mu malo pokazem grad. Kada smo se nasli uputili smo se bulevarom. Interesanto je to sto smo na sred bulevara videli jednu malu crnu patiku,a nakon toga dete koje vuce mis(od racunara) sa sobom po podu i mi tako setali,seetali,priiicali,priiicali,popili po koje pivo,bili vrlo veseli .Posle smo dosli do Zara ,misleci valjda da je Bazar,malo smo se memoisli. Elem,tu je bio kralj moprh,doso tacno na vreme ,a odmah i skocica doskakutala,a posle i odskakutala,izgleda joj nismo bili lepi . I mi tak svi se upuutili ka Karlovcima ,peske,moja luda ideja kome se zapravo nikom nije dopala,pa cak ni meni,ali malo relaksacije(jednom godisnje) nece skoditi. Stigoh smo na Harisa,mrak castio jednu turu vina,pa smo morali da vijamo njegov voz,a ne znajuci da cemo vijati i za Jonu . Tu je tek bilo zavrzlama,ako bih i to opisivala,svaki forumlas bi se smorio od citanja zbog kolicine teksta.

    Kad smo spakovali mraka i jonu ostadosmo samii i niciji uuu lala i krenusmo u lov na vino i riblju corbu. Sasvim slucajno naletimo na mog dragog i Jecku oni me obradovali s nekim cudnim srcem na stapicu ,nadjosmo i vina,a boga mi kasnije je i vino naslo nas,da smo igrali uz pesme koje "ne znamo" (brena i kompanija) ispred nekog wc-a e sad mi je tu mala rupa u secanju,neka morph dalje napise sta bilo

    Moje misljenje o ovim clanovima je sledece:
    1.Mrak - miroljubiv,miran,tih,povucen,duhovit kada se oslobodi,vrlo skroman,pametan,on uvek ima to zrno peska u njemu koje ce ga uciniti srecnim,to ja jako cenim! Posten je,to je bitno. Mislim da cu s njim imati jedno lepo dugo drugarstvo
    2.Morpheus - hahahahaah vrlo promisljen,pedantan,decko na svom mesto,sto bi rekli,blesav kada popije,svi smo bili blesavi,vrlo domisljat,drugarchina prava
    3.Sokica - nije ono sto sam mislila da jeste,strastvena osoba i to je sve,nismo puno ni pricale jer je morala nesto da ide,al se opet nesecam gde i sta
    4.Jonna - malo prgavo stvorenje,veselo,brizno,sa Jonnom nema zajebanicije inace ce da radi toljaga !

    Volela bih da ponovimo ovo,zaista je bilo super ,doduse mene gde god da stavis bice mi super ,al sledeci susret da bude negde de nemoramo da peshacimo Odlicni ste formurasi !! Pet bamibija za svakog ponaosob od mene
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  10. #70

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    Moje misljenje o ovim clanovima je sledece:

    2.Morpheus - hahahahaah vrlo promisljen,pedantan,decko na svom mestu,sto bi rekli,blesav kada popije,svi smo bili blesavi,vrlo domisljat,drugarchina prava
    To onda nije ovaj isti Morpheo prevarili su te
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #71

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Jbg u novinama pisalo
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  12. #72

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat lenjivica kaže: Pogledaj poruku
    Jbg u novinama pisalo
    Onaj Morph kog ja znam...uopste nije "decko na svom mestu"
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  13. #73

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Ma to je vise onako da pridodam x) ako se shvati bukvalno,onda def. nije na svom mestu,pogotovo kad popije. Onda je na svim mestima
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  14. #74

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Nego da dodam da sam napokon upoznala dedu ...nakon dve godine dogovaranja, eto uspeli smo da se dogovorimo
    O utiscima nema potrebe da pisem...odusevio me je,sto sam i ocekivala...

    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  15. #75

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Nema me sat-dva i već me izmestiše iz mog mesta i staviše na sva mesta.

Strana 5 od 6 PrvaPrva ... 3456 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. U susret IV. svetskom ratu
    Autor memento u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 28.08.2013, 10:20
  3. U susret Bozicu
    Autor swba u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.01.2011, 06:20
  4. Ez opozit tu prvi, POSLEDNJI SUSRET
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.07.2010, 03:45
  5. Moto susret na Petrovaradinskoj tvrđavi
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.05.2007, 14:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •