Prvi (forumaški) susret. - Strana 6
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikaz rezultata 76 do 85 od ukupno 85
  1. #76

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Kad si zavarao ovu finu devojcicu...mora da si trepCao pa je pomislila da si mLogo fin
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  2. #77

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.



    I meni bi zadrhtala ruka da sam trebao da ovekovečim ovakve dve cice.
    Šta mislite kako je tek meni bilo izmedju njih dve?... Puff Daddy može samo da časti piće,...
    al ako smo dobro raspoloženi pa mu dozvolimo .
    Niko laptop, niko net,...samo čaša, osmesi na licima i ples u cipelama.
    Nadam se da ovaj susret neće ostaviti trajne posledice na jetru i zglobove.

    Da rezimiram - zadovoljstvo mi je bilo da s Izabelittom i Kohili provedem jedno prijatno, a meni profesiono najznačajnije veče u karijeri.
    Dame su bile prava podška !!!

    Nešto mi se kroz maglu javlja da smo plesali na ovu muziku:
    http://www.youtube.com/watch?v=I1wg1DNHbNU
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić


  3. #78

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Današnje druženje je bilo (bez uvrede ostalim poznanicima forumskim) najzabavnije, na mnogo načina najupečatljivije. Tri meni veoma drage forumašice su mi pravile društvo u Beogradu, a celo putešestvije je obilovalo neobičnim "incidentima". Veliki za moje drage forumašice Sokicu, Aiko i Bombicu!

    Sokičica i ja krenusmo iz Novog Sada. U 13:40 je trebalo da sačekamo autobus Miloš Reisen-a (blaženopočivšeg, no to nismo znali). Negde na pola puta je trebalo da pokupimo Aiko. Trebalo, jer danas ništa nije išlo po planu. Na peronu je stajao autobus Fenix tours-a, koji je otišao u predviđeno vreme polaska našeg neslavnog Miloša... Fenix je u stvari bio Miloš, ali to, opet, nismo znali. Čekavšši drugu Miloševu zamenu (opet Fenix) obavestili smo Aiko da dolazimo sat kasnije. U međuvremenu, Bombica je već krenula na mesto susreta, a Aiko se na svoju ruku već uputila u BG. Ne treba reći da su nas sat vremena čekale na Slaviji.

    Našavši se licem u lice s Bombicom upitao sam se kako se ta, u mojim mislima krupna žena, otopila i pretvorila u svoju minijaturnu verziju. Ako sam se nekada i pitao kako to izgleda osetiti prijateljstvo prema nekome koga prvi put vidim, sada je to pitanje potpuno iščezlo. Prema sve tri.

    U klubu smo, umesto četiri, isprva dobili samo jednu kafu. Kafa je bila namenjena meni, ali ju je dobila Sokica. To smo utvrdili tek nakon što smo preostale kafe dobili s 20 minuta zakašnjenja. U međuvremenu, Sokica je moju kafu s mlekom propisno promešala. Zamolili smo prilično spetljanog konobara da nas fotografiše, ali mu je to jedva pošlo za rukom usled nepoznavanja samog aparata, ali i grohotnog smeha nekih od nas. Pijuckajući tu već ohlađenu kafu protresli smo nekoliko tema od zajedničkog interesa za naše susedne države. Bombicu smo zatim oterali u jednom, a mi otišli u drugom pravcu - ka autobuskoj stanici. Aiko je, trčeći za busom, uzbunila organe reda stanice, ali se ukrcala na isti. Sokica i ja smo u autobusu pretresali utiske. A utisci su - fantastični!

  4. #79

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    U međuvremenu, Sokica je moju kafu s mlekom propisno promešala.



    Ček, ček...

    Nisam ja kafu samo promešala... biće da sam i olizala kašikicu koju sam povremeno umakala u kafu

    Al' dragi Morf je na kraju ispao fini, pa je pristao da popije pomenutu kafu, a ja sam dobila drugu, bez mleka... takođe ladnu...

  5. #80

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    A utisci su - fantastični!

    I moji..i moji..

    Bombicicu znam vec pet godina, to je posebna prica..ali ovo dvoje koje sam danas zvanicno upoznala su me odusevili, skroz naskroz..i srecna sam sto u ovom ludom vremenu takvi ljudi ciste duse jos uvek postoje..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #81

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Zaboravila sam napomenuti, ali mislim da sam to stavila svima do znanja

    Morf mi je od prvog polučasovnog druženja odmah prirastao za a nakon ovog današnjeg druženja znam da je divno momče...

    Bombičicu znam već godinu dana (nedavno nam bila godišnjica poznanstva ) i da je loLim zna to...

    Aiko je moje novo poznanstvo... i mogu vam reći da sam oduševljena ovim dragim bićem... loLim je, baš-baš... u pravom smislu super-žena

    Da li da napomenem da je u ovom društvu vreme proletelo za čas...

  7. #82

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Sokica kaže: Pogledaj poruku
    Da li da napomenem da je u ovom društvu vreme proletelo za čas...
    E da, pitao sam se kad pre 7 sati kad smo stigli na stanicu.

  8. #83

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Jaooooooo ...hoću i ja ...hoću i jaaaaaaa...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #84

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    Citat Morpheus kaže: Pogledaj poruku
    Našavši se licem u lice s Bombicom upitao sam se kako se ta, u mojim mislima krupna žena, otopila i pretvorila u svoju minijaturnu verziju.
    Jos uvek se smejem kad se setim izraza lica kad me je ugledao i konstatirao - pa ti si bas mala

    Hvala vam za predivno druzenje i sto ste me tako lepo docekali. Nije vas sprecilo ni nevreme da se dovucete do BG, a da ne pominjem "Milosa" i "Feniksa"

    Sokicu i Aiko znam od ranije, a Morfeo kao i sto sam zamisljala - pravi drug. Naucio cak malo makedonski


  10. #85

    Odgovor: Prvi (forumaški) susret.

    I ja sam videla Morpha malopre
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 456

Slične teme

  1. Uticaj foruma na emotivni život forumaša!?
    Autor memento u forumu Ljubav
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 30.04.2017, 06:41
  2. U susret IV. svetskom ratu
    Autor memento u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 28.08.2013, 10:20
  3. U susret Bozicu
    Autor swba u forumu Religija
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 07.01.2011, 06:20
  4. Ez opozit tu prvi, POSLEDNJI SUSRET
    Autor love hunter u forumu Ljubav
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 26.07.2010, 03:45
  5. Moto susret na Petrovaradinskoj tvrđavi
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.05.2007, 14:30

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •