Podržite Uroša Mišića!!!! - Strana 6
Strana 6 od 21 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 311
  1. #76

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ako neko resi da rokne nekog, onda najbolje da sam sebe rokne, i resi se i sam muka, i ostalih gradjana od svog ubilackog nagona
    E ima njih koji ne mogu da dignu ruku na sebe pa je dignu na druge


    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ovo mi lici kao....ma nek crkne komsiji krava, sta me se to tice...
    Oni mogu svi da crknu,potpuno sam ravnodusna.


    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    ...za to kakve je on namere imao kada je dosao na utakmicu...samo ON zna...i ako je 'fin' momak...postoji Boziji sud...na ovome svetu vlada OVAJ sud i sto je jednom u nekom filmu (ili seriji bilo) da nije sud na Zemlji svi bi ljudi bili kriminalci..da nije na nebu..svi ljudi djavoli....

    Svaki gradjanin ima svoja prava...ali i duznosti...a jedna od osnovnih je da ne ugrozava bezbednost drugog gradjanina....
    Da OVDE JE OVAJ SUD koji je korumpiran,u kome su ljudi uglavnom iz
    politickih raloga na mestima sudija,porote ili cega vec...pa tako i sude kako im narede lidieri ili sta vec.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Ja sam ti rekao svoj misljenje o tome sto je ubio rodjenu majku, zar nisam ?
    Samo mi se ne da sad da pokrecem temu "Podrska najstrozijoj kazni za skota koji je ubio rodjenu majku?" ok...?

    Amera, ne volim ih ni ja nesto posebno, a ni ne mrzim ih nesto posebno. Tj. zabole me.
    To je bio samo primer... ok, ok... evo:
    "Ne svidja se ni tamo nekom Francuzu sto je ubio murijasha
    pa dobio dozivotnu zbog toga."


    Jao, pa on je bio baksuz, nije ni video na koga nalece bas na murijasa... ahaaaaaa...

    U stvari, kad dobro razmislim - idem sad da rucam, gladan sam.
    Eto, sad ce dobiti kompleks...
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!



    Nego hoće li neko od onih koji bi da bese da obrazloži zašto Uroš gubi građanska prava,kriv je pre suđenja,itd...inkvizicija sam mislio da je deo prošlosti...mada možda treba da svi uzmu zakon u svoje ruke i sprovode ga po ličnom nahođenju jer je neki tamo recimo(teorija) sudija lepo dao primer da je zakon ništavan kada je odbacio činjenice i dokaze koji njemu pod kapu ne idu(ili onima koji su pritisak na njega izvršili)...znači automatski dao do znanja da državne institucije ne treba priznavati,i tako to je l'...pa onda još hoće zakonom da zabrani da se ukaže na propuste...koja ironija mora se priznati,pljunem na zakon zarad nečijih političkih igara i ubiranja poena,a od drugih tražim da isti taj zakon poštuju...
    Teorija neka moja samo,ništa više

    Uostalom,država je jaka onoliko i samo onoliko koliko je njeni građani poštuju,sve ostalo vodi u rasulo,zar ne...

    Nego da se vratimo na te navijače...
    Šta reći,mnogo su oni opasni(najverovatnije zato što su organizovani),pevaju svakakve pesmice o vlasti,ne daju da neki tamo oligarh kupi sportsko društvo i uništi ga,i tako...kažu da je narod siromašan,prave neke humanitarne koncerte za neku tamo pokrainu,zadaju nam glavobolju što kažu da smo Srbiju rasprodali,mnogo se oni šire...

    A tek grafiti tipa-''Na Kosovu Srbi bez struje i vode u Beogradu rasprave o pederima se vode''...mislim stvarno,kakav je to način,zar se nismo složili ko još jednom spomene Kosovo ide iza peći da jede g...,šta bi sa lepim grafitima tipa ...volim te i sl,to bre sve sirovine i manijaci,svi ti što odu da gledaju utakmicu,bolje u pozorište da idu,operu,šta ima privlačno u onim majmunima što trče za loptom...nikad to nije čulo za tenis,pa kokice,pa coca-cola,pa aplauz...jok,ustaje tamo i peva navijačku pesmu umesto da napravi lepu pozorišnu atmosferu...
    13.-i igrač?Ma baljezgarije,sve to neiživljena stoka...pa im smeta što za ministra policije uvek dođu neki pošteni koji obavezno donose nove zakone o sportu u fazonu ne sme barjak da se unese na utakmicu,šta ima tamo da se maše nekom zastavom,pa jesu došli na utakmicu da mašu barjacima ili da je gledaju,ne znaju oni kako se navija u civilizaciji...šta ima ko njih da pita o tome kako najefikasnije sprečiti nerede na utakmicama,kako regulisati sve to...opšte je poznato da su oni šupljoglavi građani drugog reda od ''zla oca i još gore majke'',šta oni ima da se pitaju i misle...
    Uostalom nisu oni proevropski ''civilizovani'' gay NVO da podržavaju nezavisno Kosovo pa da ih finansiramo i da nam oni lepo ispišu zakon o tome koja su sve njihova prava i ko ih sve ugrožava,koga sve smemo da diskriminišemo i na koje načine...
    i još se neki i bune na zakon koji su lepo ispisali dokazani ''patriote'' proevropski nastrojene sa ''zdravim'' stavom po svim pitanjima...pa to sve(navijači i njima slični) ne zna gde je šuplje,nemaju oni optimizma nimalo u sebi,ne zna to da živi kao svet...a da ne pričamo o tome kako pišu tek...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 23.04.2009 u 17:51 Razlog: par ispravčica i da ne budem neodređen
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    MIŠIĆ: NISAM HTEO DA UBIJEM ŽANDARMA!
    Uroš Mišić, navijač Crvene zvezde koji je optužen za pokušaj ubistva žandarma Nebojše Trajkovića, na ponovljenom suđenju u Palati pravde rekao da se kaje zbog svega što je uradio


    Uroš Mišić (20), navijač Crvene zvezde koji je optužen za pokušaj ubistva žandarma Nebojše Trajkovića, na ponovljenom suđenju u Okružnom sudu u Beogradu juče je rekao da nije hteo da ubije žandarma i da se kaje zbog svega što je uradio.

    Uroš Mišić je 19. septembra prošle godine osuđen na 10 godina zatvora zbog pokušaja ubistva Trajkovića na fudbalskoj utakmici na stadionu Crvene zvezde, a Vrhovni sud Srbije je 3. marta ukinuo presudu i vratio predmet na ponovljeno suđenje. Navijač, koji je na poluvremenu utakmice između Crvene zvezde i Hajduka iz Kule upaljenom bakljom napao Trajkovića, izjavio je juče da je posle hapšenja u nekoliko navrata prebijen u policijskoj stanici, kao i CZ-u.

    Mišića tukli u policiji

    - Nemam ništa novo da dodam. Stojim iza onoga što sam ranije rekao. Žao mi je zbog svega i iskreno se kajem - rekao je Mišić iznoseći odbranu, i dodao:

    - U policiji su me tukli palicama, rukama, nogama, a u zatvoru kožnim kaiševima i kablovima. Na kraju me neko udario kofom u glavu posle čega sam morao da idem u zatvorsku bolnicu na ušivanje.

    On je objasnio da je video komešanje i gužvu kroz koju se probio i Trajkovića kako se brani od udaraca.

    - Trajković me je u tom opiranju udario otvorenom šakom u nos. Već sam uzeo upaljenu baklju i počeo da jurim za njim. Prislonio sam baklju na njegova leđa, on se savio i možda sam ga tada dodirnuo po vratu. Trajković je zatim pobegao, a ja sam bacio baklju. Nisam imao nameru da ubijem žandarma - izjavio je Mišić. On je dodao da je komešanje trajalo nekoliko minuta i da je čuo pucanj, ali da se na mesto sukoba sa Trajkovićem više nije vraćao.

    Žandarm izbegao linč

    Žandarm Nebojša Trajković rekao je da se i dalje leči, da je pod jakim sedativima i da obilazi četiri lekarske ustanove. On je naveo da je radio u Žandarmeriji na obaveštajnim poslovima i da zbog toga na utakmici nije nosio uniformu. Trajković je opisao šta se sve događalo na stadionu i na koji je način došlo do sukoba sa navijačima i Urošem Mišićem.

    - U jednom trenutku smo dobili naredbu da idemo na severnu tribinu. Zadatak je bio da pratimo situaciju i ako smo u mogućnosti, da snimimo i dokumentujemo ko na teren baca baklje. Nosio sam crveno-belu jaknu i imao sam kapuljaču na glavi, tako da niko nije mogao da posumnja da sam policajac - ispričao je Trajković.
    Policajac je izjavio da mu je prišao kolega i rekao da je jedan ćelavi navijač okupio oko 50 navijača i da ga oni neprestano posmatraju.

    - Na poluvremenu 50 navijača je kao po komandi stavilo kapuljače na glavu i vezalo šalove oko lica. Jedan deo krenuo je ka izlazu, a drugi ka istoku. Krenuo sam ka izlaznoj kapiji, ali ona je bila zaključana. Nisam imao kud. Navijači su me nabili na zid. Tada je Mišić raširenih ruku iskoračio ispred mase i rekao:"Gde ćeš, pi... žandarska". Rekao sam da nisam žandar, a moj kolega Kostić je uzviknuo: Pa, momci, on je naš". Neko drugi je rekao: Ma šta naš, pratimo ga satima". Mišić me je zatim šutnuo u genitalije i udario pesnicom u glavu - izjavio je Trajković.

    Žandarm je naglasio da ga je masa uhvatila i vukla, a zatim da ga je bacila 10 do 15 metara niz tribine, kao i da su ga navijači stigli i počeli da ga biju.

    - Vrištao sam od bolova. Mišić me zatim bakljom ispekao po leđima i pokušao da mi sprži lice. Dok je to radio, vikao je: Hoćeš baklju, hoćeš baklju. E, pa evo ti baklja". Ne znam koliko je baklji bilo, ali sam zadobio opekotine po vratu, leđima i licu. Pokidali su odeću sa mene, ali sam uspeo da sačuvam službeni pištolj. Repetirao sam oružje i mogao sam da pucam, ali bilo je dece i ja to nisam učinio. Pucao sam u vazduh. Ispraznio sam pištolj i bacio ga preko ograde jer sam znao da ako mi uzmu oružje - sigurno će me ubiti - rekao je Trajković. Pre početka suđenja u sud je stigao podnesak iz policije u kojem se potvrđuje da je Trajković bio na službenoj dužnosti .
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Ahaaa... u tom grmu lezi zec....pa eto ja bih od danas pocela strajk gladju (samo Urosa radi) ali....steta nemam visak kg pa da spojim lepo i korisno....

    Hmmmm...kako da ga podrzim....

    Moze da napisem jedan grafit na zgradi SUP-a? a?

    (naravno u crvenoj boji, posto je zgrada bele boje....da ne odstupim od forme...)
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    chudi me kako je na sudu misteriozno nestao taj famozni grobarispalo je da je tukao samo trajkovica a da grobar nije ni bio na severu
    Poruku je izmenio maksimilijan, 23.04.2009 u 18:43
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ahaaa... u tom grmu lezi zec....pa eto ja bih od danas pocela strajk gladju (samo Urosa radi) ali....steta nemam visak kg pa da spojim lepo i korisno....

    Hmmmm...kako da ga podrzim....

    Moze da napisem jedan grafit na zgradi SUP-a? a?

    (naravno u crvenoj boji, posto je zgrada bele boje....da ne odstupim od forme...)
    Pa da,lepo reci,stoka,nema za njega ljudskih prava,zakoni ne važe,to važi samo za gay populaciju recimo...nego aj sad iskreno,Uroš piše te grafite koji ti smetaju ili deca?

    Nego nisi mi objasnila zašto ljudska prava i zakoni u ovom slučaju po tebi prestaju da važe,i odakle ti onda pravo da od nekoga drugog tražiš da ih poštuje kasnije...
    Takođe zašto se ne pozovu na odgovornost svi oni koji su napakovali dokaze u ovom slučaju,ajde brižna,da te čujem,pretvorio sam se u uvo

    Mislim kad bi da besiš da znam i zašto,koliko da se opovrgne moja teorija o hranjenju tuđe sujete i malograđanstvu,diskriminaciji,itd...ipak smo mi sad proevropska nacija boraca za ljudska prava,zar ne?
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    chudi me kako je na sudu misteriozno nestao taj famozni grobarispalo je de je tuko samo trajkovica a da grobar nije ni bio na severu
    Ma tu je on negde,samo sto je video o cemu se radi i na vreme se povuko.Nece covek da bude jos jedna zrtva ovog rezima.Mozda na kraj ispadne da je i on tuko Trajkovica...ko zna...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  9. #84

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Molim ucesnike u diskusiji da se vrate na temu i izbegnu vredjanje sagovornika.

      Vrh

  10. #85

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Pa da,lepo reci,stoka,nema za njega ljudskih prava,zakoni ne važe,to važi samo za gay populaciju recimo...nego aj sad iskreno,Uroš piše te grafite koji ti smetaju ili deca?

    Nego nisi mi objasnila zašto ljudska prava i zakoni u ovom slučaju po tebi prestaju da važe,i odakle ti onda pravo da od nekoga drugog tražiš da ih poštuje kasnije...
    Takođe zašto se ne pozovu na odgovornost svi oni koji su napakovali dokaze u ovom slučaju,ajde brižna,da te čujem,pretvorio sam se u uvo

    Mislim kad bi da besiš da znam i zašto,koliko da se opovrgne moja teorija o hranjenju tuđe sujete i malograđanstvu,diskriminaciji,itd...ipak smo mi sad proevropska nacija boraca za ljudska prava,zar ne?
    Eto ti ga sada....aj' jos jednom procitaj moj post...molim te....gde sam htela da nekog besim, gde sam pomenula rec...stoka, gde sam rekla da mi ista smeta...?

    Drzim se teme....a tema je da ga podrzimo...eto podrzacu ga....

    To sto si u mom postu video odredjenu dozu sakrazma...to je iskljucivo tvoja impresija....ja s' tim nemam nista...
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  11. #86

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    prva izjava mishica
    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku


    izjava Urosa MIsica

    Seo sam na severnu tribinu. Pogledao sam prvo poluvreme i krenuo ka izlazu. Video sam gužvu na gornjim tribinama. Pitao sam šta se dešava, na šta mi je jedan od navijača rekao da su tu „grobari“ i da biju. Progurao sam se i video jednog „grobara“ kako nasumice maše rukama. Probio sam se i šutnuo ga u butinu. Uzvratio mi je. Otvorenom šakom me je udario u nos. To me je dodatno iznerviralo, pa sam od navijača pored sebe uzeo upaljenu baklju. Uspeo sam da „grobaru“ prislonim baklju na leđa. Počeo je da beži, a jedan stariji čovek me je odgurnuo - ispričao je Mišić iznoseći odbranu.

    - Gađao sam ga bakljom, ali nijednog trenutka nisam pokušao da mu je gurnem u usta, niti da ga ubijem. Sve je trajalo kratko, oko 15 sekundi. Tek kasnije sam na televiziji video da je on policajac - istakao je Mišić.


    i druga
    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku




    .

    On je objasnio da je video komešanje i gužvu kroz koju se probio i Trajkovića kako se brani od udaraca.

    - Trajković me je u tom opiranju udario otvorenom šakom u nos. Već sam uzeo upaljenu baklju i počeo da jurim za njim. Prislonio sam baklju na njegova leđa, on se savio i možda sam ga tada dodirnuo po vratu. Trajković je zatim pobegao, a ja sam bacio baklju. Nisam imao nameru da ubijem žandarma - izjavio je Mišić. On je dodao da je komešanje trajalo nekoliko minuta i da je čuo pucanj, ali da se na mesto sukoba sa Trajkovićem više nije vraćao.

    malchice kontradiktorno jelte
    ono shto me chudi je to otkud grobara na mechu zvezda hajduk gde se incident desio


    .
    Poruku je izmenio Morpheus, 23.04.2009 u 19:00
      Vrh

  12. #87

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Teška telesna povreda

    Član 121.

    (1) Ko drugog teško telesno povredi ili mu zdravlje teško naruši,
    kaznće se zatvorom od šest meseci do pet godina.

    (2) Ko drugog teško telesno povredi ili mu zdravlje naruši tako teško
    da je usled toga doveden u opasnost život povređenog ili je uništen ili trajno i u
    znatnoj meri oštećen ili oslabljen neki važan deo njegovog tela ili važan organ ili je
    prouzrokovana trajna nesposobnost za rad povređenog ili trajno i teško narušenje
    njegovog zdravlja ili unakaženost,
    kazniće se zatvorom od jedne do osam godina.

    I to kad nije u pitanju sluzzbeno lice
      Vrh

  13. #88

    Odgovor: Pozdrazite Urosa Misica!!!!

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    prva izjava mishica

    i druga





    .

    On je objasnio da je video komešanje i gužvu kroz koju se probio i Trajkovića kako se brani od udaraca.

    - Trajković me je u tom opiranju udario otvorenom šakom u nos. Već sam uzeo upaljenu baklju i počeo da jurim za njim. Prislonio sam baklju na njegova leđa, on se savio i možda sam ga tada dodirnuo po vratu. Trajković je zatim pobegao, a ja sam bacio baklju. Nisam imao nameru da ubijem žandarma - izjavio je Mišić. On je dodao da je komešanje trajalo nekoliko minuta i da je čuo pucanj, ali da se na mesto sukoba sa Trajkovićem više nije vraćao.




    malchice kontradiktorno jelte
    ono shto me chudi je to otkud grobara na mechu zvezda hajduk gde se incident desio


    .
    jesi siguran da je njegova izjava jedino po čemu treba doneti sud o tome da li je kriv ili nije?
    po toj logici bi se ljudi osuđivali za ljudsku glupost,a ne na osnovu činjenica i dokaza
      Vrh

  14. #89

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku



    I to kad nije u pitanju sluzzbeno lice
    Ovo 1. prekršaj ili 600-ti,izrazio kajanje ili ne...isto tako ne umanjuje i odgovornost sa druge strane,mada čisto sumnjam da će se to ikad rasvetliti kako treba...
      Vrh

  15. #90

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku


    Tema je malo glupavo postavljena,trebala bi da bude Pravda za Uroša,po nekom mom ličnom viđenju stvari,a podrška je eto već i to što nisi rekla treba da se obesi i sl. gluparije...

    Uostalom Podržite Uroša bi po meni pilo vodu da je autor teme pozvao članove foruma na neki miting podrške,skupljanje glasova u nekoj peticiji ili nešto sl.,za šta naravno ovaj forum ne služi...

    Čiste razmene mišljenja,a grafit nemoj da pišeš nigde osim na svojoj fasadi ako već želiš to da uradiš
    Ne, nisam za to da se obesi....ostaviti nekoga u zivotu je veca kazna nego obesiti ga ili sta vec....

    Grafit....eno vec ga napisala 'kuruzom u dvoristu, ali ga moje nestasne i nevaljale koke pojedose...ehhh..no, aj...bar cu mirnije da spavam...ispunila gradjansku duznost
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

Strana 6 od 21 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izostanak podrške obitelji
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.12.2009, 08:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •