Podržite Uroša Mišića!!!! - Strana 18
Strana 18 od 21 PrvaPrva ... 81617181920 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 256 do 270 od ukupno 311
  1. #256

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Bepa Joseph kaže: Pogledaj poruku
    Uz takvo tvoje obraćanje ne zaslužuješ da odgovorim ali ajde.
    ...
    Ne volim da me optužuju za nešto što nisam uradio, a posebno ne za nešto što nisam imao nameru da uradim, pa te molim da mi objasniš kako sam ti se to obratio da ne zaslužujem odgovor.

    I drugo, nisi mi odgovorila na pitanje, koliko bi mu ti, po pravdi, dala. Ono što si napisala je suviše uopšteno.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  2. #257

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Bepa Joseph kaže: Pogledaj poruku
    Smešni ste ko bioskop.
    Kad govoriš o nečemu, a svi ostali se ne slažu s tvojim stavom; zar ti to nije jasan znak da tu nešto ne štima?
    Nisam od onih što nekom dele lekcije, živi svoj život kako ti volja, al braniti nekog ko je u stanju da bakljom nasrne u lice je krajnje bezobzirno.
    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić

      Vrh

  3. #258

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Tamo gde svi misle isto niko ne misli dovoljno.
      Vrh

  4. #259

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    kako možeš da znaš da je neko pandur ako nije u unoiformi?
    Tako što ne napadaš ni pandure ni civile bakljom, npr, pa ne'š doći u priliku da saznaješ ko je pandur ko ne
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.
      Vrh

  5. #260

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Bepa Joseph kaže: Pogledaj poruku
    Uz takvo tvoje obraćanje ne zaslužuješ da odgovorim ali ajde. Trebali su dečka da osude onoliko koliko je zaslužio, dakle trebali su da mu sude kao da je napao civilno lice, što i jeste, a ne uniformisano. Ja opet ponavljam: kako možeš da znaš da je neko pandur ako nije u unoiformi? Za silovanje bre dobijaju po 3 godine, aloo bre!


    A da pročitaš ti neki zakon pre nego što se daš u pisanje? Civilno lice, ovlašćeno službeno lice je to što jeste bio on u uniformi ili ne, a to što kao nije znao da je policajac treba da mu bude olakšavajuća okolnost? Idi molim te...

    Jbte jadna je država u kojoj se uopšte vode ovakve polemike.


      Vrh

  6. #261

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    И после овалике расправе већина није ни сконтала поЈенту ...
    Није тражена слобода, тражено је да само закони за све буду исти...
    И за непознат број полицајаца који су претукли младиће, побиле момке због сумње да су несрећни младићи били наоружани, због шамарања дечка јер одбија да да личну карту, због обивања бубрега јер неки тамо мисле другачије...
    И за сиоватеље и убице који се провуку јер су наводно луди...
    За све такве и још горе који се данас шетају сободно а на души носе ко зна колико људи..
    У сваком слуају њањањањањањаањња :П Липшите бре :П УРКЕ ШЕТА СЛОБОДНО ♥
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  7. #262

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Липшите бре :П УРКЕ ШЕТА СЛОБОДНО ♥
    Divno. Ko je sledeci na redu da dobije baklju u usta? Sto se ne prijavis dobrovoljno, kad vec toliko obozavas njegov lik i delo? To bi bas bio divan primer zrtvovanja i idolopoklonstva
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  8. #263

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    И после овалике расправе већина није ни сконтала поЈенту ...
    Није тражена слобода, тражено је да само закони за све буду исти...
    И за непознат број полицајаца који су претукли младиће, побиле момке због сумње да су несрећни младићи били наоружани, због шамарања дечка јер одбија да да личну карту, због обивања бубрега јер неки тамо мисле другачије...
    И за сиоватеље и убице који се провуку јер су наводно луди...
    За све такве и још горе који се данас шетају сободно а на души носе ко зна колико људи..
    У сваком слуају њањањањањањаањња :П Липшите бре :П УРКЕ ШЕТА СЛОБОДНО ♥

    i meni milo em drago.
    Pravda je pobedila!!!!
    Kao i uvek u ovoj drzavi koja ime svoje ime.

    Divno je i obecavajuce sto Uros i dalje nosi tu baklju slobode.
    Ne treba da brinemo za buducnost dok je taki smerni , toler antni i h .. omladinaca.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  9. #264

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    У сваком слуају њањањањањањаањња :П Липшите бре :П УРКЕ ШЕТА СЛОБОДНО ♥
    il ste familija il te nezaboravno kresno......lakse mi je to da mislim nego da si psiho...
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  10. #265

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku

    il ste familija il te nezaboravno kresno......lakse mi je to da mislim nego da si psiho...
    Из твоје тастатуре у Божје уши :П Није ми фамилија, ал ово друго долази у обзир...
    Које сте ви паљевине... Значи зло...
    Уроше издржи па опет пржи...Да сам ретард вероватно би ми се овако завршаво сваки пост о њему...али не.
    Ја сам само хтела да укажем на лош правосудни систем у Србијици мајци На то како неки прођу некажњено а неки прекажњено ...мада није битно...
    јер ви видите само оно што вама одговара..
    Због Уркета сам са електронике преоријентисала на права...ако има неки хулиган нек се јави да га браним ♥
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  11. #266

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku

    Из твоје тастатуре у Божје уши :П Није ми фамилија, ал ово друго долази у обзир...
    Eto, navijaću da te jedared kresne.
    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Ја сам само хтела да укажем на лош правосудни систем у Србијици мајци На то како неки прођу некажњено а неки прекажњено ...мада није битно...
    јер ви видите само оно што вама одговара..
    Od svih rupa u pravosudnom sistemu Srbije, ti si našla da ga šiljiš na huliganima. Odlično postavljeni prioriteti za bolje sutra.

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Због Уркета сам са електронике преоријентисала на права...ако има неки хулиган нек се јави да га браним ♥
    Imaš ti kanda još da giljaš na tom pravu. Ali, eto, pitaj Urketa da te preporuči drugarima.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  12. #267

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Због Уркета сам са електронике преоријентисала на права...ако има неки хулиган нек се јави да га браним ♥
    Urke...kako to jebacki zvuci.....
    sine,to sto si na pravima ne znaci nista.....mislim,ne potvrdjuje tvoj moralni kredibilitet...pa pola advokata je najveci sljam u drustvu,sto bi kazao moj deda,skolovani lopovi i prevaranti....nego.....izopacenije od zoofilije mi je da se neko mlad przi na huligane.....
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  13. #268

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    pazi , mislim , ono , sine , ....znaci , ....vidi ....

    volim ovaj visoko primitivni urbani sleng ..... koji forsiraju izmedju odluke dali zapaliti koju stranu ambasadu ili se posibati sa drotovima ,
    ili ako je moguce oba , nasi omladinci a posebno ''omladinke'', koji uz to gube vreme po raznim fakultetima. nepreleziva decija bolest...
    rekNo bih.


    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  14. #269

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    ...mislim da vecina ovde nije fer...devojka je u godinama kada se lozi na barabe...i to je ok......
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  15. #270

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    @angus

    a onda je ok , ...
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

Strana 18 od 21 PrvaPrva ... 81617181920 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izostanak podrške obitelji
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.12.2009, 09:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •