Podržite Uroša Mišića!!!! - Strana 12
Strana 12 od 21 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 311
  1. #166

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    sumnjam u autentičnost grafita
    moguće da je uradjen u fotošopu,
    И мени је овај сумњив:
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #167

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Dejan B kaže: Pogledaj poruku



    Ovaj grafit me je ostavio bez teksta, a osvanuo je u centru moga sela. Ako se navijači bore za ovo, onda treba da ih bude sramota.
    Ma to ti je zbog rimovanja.
    I sad to je sramota a ono VAZELIN ZA UROSA,USKORO JEDAN OD NAS to nije sramota....
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  3. #168

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Ma to ti je zbog rimovanja.
    I sad to je sramota a ono VAZELIN ZA UROSA,USKORO JEDAN OD NAS to nije sramota....
    Zašto razlog za opravdanje jedne sramote pronalaziš u drugoj sramoti?
      Vrh

  4. #169

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Ne znam,tako valjda to svi Srbi rade pa eto i ja...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  5. #170

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Ma to ti je zbog rimovanja.
    I sad to je sramota a ono VAZELIN ZA UROSA,USKORO JEDAN OD NAS to nije sramota....
    pa čini mi se da sam se već rekao kakvo mišljenje imam o onima koji tudju nesreću koriste za propagiranje svojih ciljeva
    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    bolesno, sramno, nekorektno...
    al' kao što već rekoh:
    "i drugi su" "svi to rade" "ima i gorih" nisu opravdanje

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam,tako valjda to svi Srbi rade pa eto i ja...
    i bre svi Srbi to rade
    ne moraš i ti grešiti, ako ja pravim grešku

    uostalom ti se ne možeš pozivati na to opravdanje
    ti si Srpkinja
    ... morala bi ipak na to gledati iz malo drugačije perspektive
      Vrh

  6. #171

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    Ma to ti je zbog rimovanja.
    Ako je zbog rimovanja zašto nisu napisali:
    Uroše izdrži, pa više ne prži/ pa zakona se drži/ pa se od nasilja suzdrži....
    Postoji mnogo prikladnijih rima od ove.



    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    I sad to je sramota a ono VAZELIN ZA UROSA,USKORO JEDAN OD NAS to nije sramota....
    Sramota je zbog toga što i posle svega što se desilo oni ponovo pozivaju na nasilje. Da neko ponovo napravi neku glupost pa da i za njega tražimo pravdu.

    A Vazelin za Uroša je takođe sramota, ali za onoga ko je taj tekst napisao, a o kome ovde nije reč, kao i naš pravosudni sistem. Mislim da ne moram da naglašavam da sam izričito protiv ovog, ali i sličnih tekstova.
      Vrh

  7. #172

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Ne podrzavam tog vec kako se zove, nikako. Prvo je bruka i sramota sto mu se ponovo sudi. Za pokusaj ubistva sluzbenog lica na zadatku - policajca, trebao je dobiti duplu kaznu u odnosu na onu koju je prvo dobio. Ali je ovo mozda malo veca politika pa ce on sad ponovo u sudnicu. Ponovo ce da '' place '' i moli za oprostaj jer, boze moj, on coveka nije hteo da ubije vec samo da se nasali sa njim. A na kraju krajeva '' sta ce policajac medju te huligane '' ?
      Vrh

  8. #173

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  9. #174

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Meni je strogo zabranjeno da stavljam te u pesmu...

    Bane Krstić

      Vrh

  10. #175

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    po onome sto mi je bilo dostupno iz nasih medija mogu da zakljucim da je decko kriv. kvalifikaciju pokusaj ubistva ne bih smeo da potvrdim jer ipak toliko detaljno nisam upucen, ali da je kriv za napad na sluzbeno lice, jeste, i treba da snosi posledice u skladu sa kvalifikacijom dela i primerenim zakonskim merama.


    btw/ vidim da se povlace neke paralele sa engleskim huliganima , koji su usput receno vrsta u izumiranju , i gle paradoksa, tek sada posle dobrih 10-15 godina dobijaju rejting na balkanu ....jedno je sigurno , to se NIJE sada moglo desiti ovde , a i da se kojim slucajem desilo pocinilac bi dobio sigurno STROZIJU kaznu nego sto ce dobiti mladi misic...
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  11. #176

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Nema podrške za Uroša. Jednostavno, dečko se suviše prepustio atmosferi i službeno lice na dužnosti. Ne samo da ga je napao, već je čovek pretrpeo povrede koje su mogle biti kobne za život.
    Prema tome, može biti samo optužen, krivica je više nego očigledna.
    Prvi utisak uvek vara
      Vrh

  12. #177

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    podrzhavam, kako ne podrzhavam..pravda za njega, svakako..
    40 godina MINIMUM...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović
      Vrh

  13. #178

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    pa,ako je i imao sanse da se provuce,ubedjena sam da je to sad,hvala Bogu ,palo u vodu
    huliganima i oloshu nije mesto na ulici
    poslednji dogadjaji ce uciniti da se kazne poostre maksimalno kao i da se ne ponovi slucaj onog Kovacevica
    Ploviti se mora i bez broda ..
      Vrh

  14. #179

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Beograd -- Ratko Vučković, svedok na ponovljenom suđenju Urošu Mišiću, tvrdi da nije video da bilo ko od navijača napda bakljom žandarma Nebojušu Trajkovića.
    B92 pre 56 dana | B92
    B92: Svedok: Nisam video napad bakljom
    B92

    Vučković, stomatolog i član skupštine " Crvene zvezde" rekao je da nije video da je bilo ko od navijača upaljenom bakljom napao Trajkovića. "Da sam to video sigurno bih intervenisao i pokušao da sprečim taj napad", izjavio je Vučković. Podsetimo, Uroš Mišić optužen je za pokušaj ubistva policajaca Nebojše Trajkovića.

    Na suđenju je prikazani policijski snimak incidenta, ali kako pojedni delovi snimka nisu bili jasni, sudsko veće odlučilo je da snimak pošalje u Nacionalni kriminalisitički centar gde će se od video materijala napraviti fotoalbum.
    Poruku je izmenio starsica, 02.01.2010 u 02:56 Razlog: skinut bold
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  15. #180

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Ratko Vučković, svedok na ponovljenom suđenju Urošu Mišiću, tvrdi da nije video da bilo ko od navijača napda bakljom žandarma Nebojušu Trajkovića.
    Ako tako kaze , zaista nema razloga da mu se ne veruje.


    "Da sam to video sigurno bih intervenisao i pokušao da sprečim taj napad", izjavio je Vučković.
    Ako tako kaze , zaista nema razloga da mu se ne veruje.
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

Strana 12 od 21 PrvaPrva ... 21011121314 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izostanak podrške obitelji
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.12.2009, 09:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •