Podržite Uroša Mišića!!!! - Strana 15
Strana 15 od 21 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 311
  1. #211

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Koga!?
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  2. #212

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Srecna ti robija Urose
    Jeli je tako autor teme mislio da se podrzi?
      Vrh

  3. #213

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    ..Bolje podržite Nebojšu Trajkovića!!!!!!
    The rest...is silence.
      Vrh

  4. #214

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Koje cigarete puši?

    Msm, ne bi li ga kojom kutijom podržao.

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski
      Vrh

  5. #215

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Srecna ti robija Urose
    Jeli je tako autor teme mislio da se podrzi?
    Ne tako, sigurno......
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  6. #216

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Ranije sam pratio kada je bilo prvo suđenje ovom momku, vidim da je ponovo osuđen na deset godina zatvora. Uzimajući u obzir kakva nam je sudska praksa nije teško zaključiti da je država na neki način htela da napravi primer od njegovog slučaja i da je on na neki način ovde žrtveni jarac, ali presuda je po mom mišljenju sasvim adekvatna. Kamo sreće da se i u ostalim slučajevima sudi ovako kako se sada sudilo, a ne samo u slučajevima kada se napadne država, u ovom slučaju službeno lice.

    Pravda za Uroša, podržite Uroša... alo u čemu da ga podržim? Da sutra tako nekome drugome mlati bakljom po nosu? Sam je sebi upropastio život, sve i da hoću da mu nađem neku olakšavajuću okolnost ne mogu, čak je i dovoljno godina imao da zna šta radi i da odgovara za to.

    - Ja jesam bio ponesen mladošću, jesam povredio tog čoveka, ali nisam želeo da ga ubijem - rekao je Mišić


    Sine treba da zahvališ čika žandaru što ti mozak nije prosuo na sred tribina za šta je imao zakonskog osnova. Da je bio neki manje iskusan i mlađi žandar ko zna kako bi se sve to završilo. Bio si frajer da pržiš čika žandara bakljom, budi frajer do kraja i odradi svoje što si dobio.


      Vrh

  7. #217

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Ranije sam pratio kada je bilo prvo suđenje ovom momku, vidim da je ponovo osuđen na deset godina zatvora. Uzimajući u obzir kakva nam je sudska praksa nije teško zaključiti da je država na neki način htela da napravi primer od njegovog slučaja i da je on na neki način ovde žrtveni jarac, ali presuda je po mom mišljenju sasvim adekvatna. Kamo sreće da se i u ostalim slučajevima sudi ovako kako se sada sudilo, a ne samo u slučajevima kada se napadne država, u ovom slučaju službeno lice.

    .
    ...e, to upravo nama treba...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  8. #218

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    ...e, to upravo nama treba...
    Treba, što ne znači da Mišića treba amnestirati ili mu zbog toga ublažiti kaznu.


      Vrh

  9. #219

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Turkmenbashi kaže: Pogledaj poruku
    Treba, što ne znači da Mišića treba amnestirati ili mu zbog toga ublažiti kaznu.
    treba...jer niko u Srbiji za neko mnogo odvratnije i uzhasnije delo nije osudjen vishe od njega.Problem je ovde shto je Trajkovitj policajac....da je bio navijach ne verujem da bi Urosh dobio nekih 5 godina...Policajac ubije dechka jer nije stao na crvene i pri legitimisanju "mislio" je da ima vatreno oruzhje pa je dobio bukvalno NIshta...
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  10. #220

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat joksi kaže: Pogledaj poruku
    treba...jer niko u Srbiji za neko mnogo odvratnije i uzhasnije delo nije osudjen vishe od njega.Problem je ovde shto je Trajkovitj policajac....da je bio navijach ne verujem da bi Urosh dobio nekih 5 godina...
    Drugačije se kvalifikuje napad na službeno lice i napad na neko fizičko lice, građanina. Nije isto da li si pokušao da ubiješ policajca na dužnosti ili nekog drugog navijača, nije isto pred zakonom. Mišić ne zaslužuje blažu kaznu, sudska praksa ne može da služi kao argument ili olakšavajuća okolnost.

    Policajac ubije dechka jer nije stao na crvene i pri legitimisanju "mislio" je da ima vatreno oruzhje pa je dobio bukvalno NIshta...

    Beograd - Pripadnik interventne jedinice beogradske policije Miljan Raičević osuđen je juče u Okružnom sudu u Beogradu na sedam godina zatvora zbog ubistva Đorđa Zarića (24) na Novom Beogradu 19. marta ove godine u Ulici Omladinskih brigada na Novom Beogradu
    .

    Blic


      Vrh

  11. #221

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Da podrzite ga da nauci u zatvoru kako se baklja gura u usta.Jer kad izadje imace privilegiju jer je naucio konacno to. SRAMOTA KOGA BRANITE !!!!
      Vrh

  12. #222

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  13. #223

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    jel ga pekao po licu pokusavajuci da je ugura u usta ?
    -jeste,
    jel je uros misic nosilac licne karte ?
    -jeste.
    dali uros misic treba da robija po zakonu ?
    -treba.
    dali treba 10 godina ?
    -treba.






    zao mi mladog coveka ali to je to.
    btw nisam video zesce navijace od ovih ovde, ali nisam video do sada ni jednu baklju ..
    Poruku je izmenio rusty nail, 22.07.2010 u 21:21
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

  14. #224

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    jel ga pekao po licu pokusavajuci da je ugura u usta ?
    -jeste,
    jel je uros misic nosilac licne karte ?
    -jeste.
    dali uros misic treba da robija po zakonu ?
    -treba.
    dali treba 10 godina ?
    -treba.






    zao mi mladog coveka ali to je to.
    1.NIje mu gur'o baklju usta...
    2.Jeste nosilac lichne karte kao i policajac koji je ubio onog dechka shto je presh'o na crveno..(opet se vracam na taj sluchaj)
    3.Urosh treba da robija po zakonu,al' ne toliko,zhrtva je rezhima.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  15. #225

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    well ,to je tvoje misljenje.
    worst day of fishing is better than excellent day at work
      Vrh

Strana 15 od 21 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izostanak podrške obitelji
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.12.2009, 09:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •