Podržite Uroša Mišića!!!! - Strana 11
Strana 11 od 21 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 311
  1. #151

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam ko je spomenuo buku na utakmici????I kakva veza ima buka sa bakljom i guranjem iste u necije lice????
    Nisam siguran da i sam znas sta ti ovde lupetas....
    Cini mi se da ja nisam prava osoba za razgovor sa tobom, ti bi Meri Cetinic trebao da popricas sa psihologom....za pocetak
    Ma nađi mi po kom osnovu je dobio deset godina(a da dokazi nisu napakovani,izjave lažirane)...

    Ma samo nariči...

    Tebi ni on ne pomaže izgleda...

    Kad budeš imao da se javiš sa nečim drugim osim bezveznog lupanja u kante i pravdanja montiranih slučajeva,javi se...ili je montiranje pod posebnim okolnostima dozvoljeno?
      Vrh

  2. #152

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Uf ljudi pa zasto toliko ožučenosti?
    Evo ja ću ga lepo po treći put podržati.
    Podržavam ga da kao pravo mudo izdrži i poliže ono što je zasrao a zasrao je za medalju.I još je magarčina to uradio pred kamerama na čelu sebi slične bagre.
    I kao što on reče,u vezi ostalog:"ostajem pri prethodnom iskazu"par stranica ranije.
    Njemu podrška ne treba,treba onima po kojima je srao,on je svoje rekao pa neka ga podržava tata sa paketima i posetama kada ga nije vaspitao kao normalno dete.
      Vrh

  3. #153

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ma nađi mi po kom osnovu je dobio deset godina(a da dokazi nisu napakovani,izjave lažirane)...

    Ma samo nariči...

    Tebi ni on ne pomaže izgleda...

    Kad budeš imao da se javiš sa nečim drugim osim bezveznog lupanja u kante i pravdanja montiranih slučajeva,javi se...ili je montiranje pod posebnim okolnostima dozvoljeno?
    ... i kao sto rekoh...ne vredi s' tobom....
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati
      Vrh

  4. #154

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Podrzavam ga i on kao i onaj sto je pre par godina sa juga ubio navijaca sa druge strane sluzice za primer.Ovo je cist primer kao u Engleskoj pre 25 godina i ako rezultat svega bude kao sto Englezi danas rade ja dajem glas.Napasti coveka i pokusati ubiti ga ako to nije za zatvor pa sta je onda?
      Vrh

  5. #155

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Podrzavam ga i on kao i onaj sto je pre par godina sa juga ubio navijaca sa druge strane sluzice za primer.Ovo je cist primer kao u Engleskoj pre 25 godina i ako rezultat svega bude kao sto Englezi danas rade ja dajem glas.Napasti coveka i pokusati ubiti ga ako to nije za zatvor pa sta je onda?
    Pa mozda je trebao da ubije jednog coveka i pokusa da ubije jos nekoliko mozda ga onda niko ne bi podrzavao.

    Mislim ja zaista ne razumem ljude koji podrzavaju to govedo takvu majmuncinu i sominu kako jos da nazovem nekog ko ide na utakmice da bi divljao ko u dzungli pa na borbama gladijatora je publika bila mirnija i vaspitanija a tu su se "sportisti" ubijali pa im nisu dali povoda da oni cine isto e da je taj Uros i njemu slicni bio rodjen u to vreme pa da ih razumemo ajde nalozili ih gladijatori.

    Vec sam napisao jedan post na ovu temu i rekao sta sam imao pa da se ne ponavljam ovo je bila samo dopuna na taj post.
      Vrh

  6. #156

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Harperu care,
    Nismo se razumeli ja sam za to da decko robija.Isao sam na utakmice Partizana i na jug nekoliko puta i video sve i svasta i sa jedne i druge strane tribine.To su sve klinci koji su zeljni dokazivanja i demonstriranja sile koju nemaju.I zato se ne bi zaustavio na njemu ima tu jos onih i gorih od njega
      Vrh

  7. #157

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Podrzavam ga i on kao i onaj sto je pre par godina sa juga ubio navijaca sa druge strane sluzice za primer.Ovo je cist primer kao u Engleskoj pre 25 godina i ako rezultat svega bude kao sto Englezi danas rade ja dajem glas.Napasti coveka i pokusati ubiti ga ako to nije za zatvor pa sta je onda?

    Kakve mudrolije

    Stanje isto kao u Engleskoj pre 25 godina?
    Vidi care,kamere svuda postoje,a o pokušaju ubistva u ovom slučaju nema ni govora,takođe preispitaj odgovornost policije i njihovo montiranje,kako pakuju u ovom slučaju tako pakuju i u ko zna koliko drugih...

    Kamere snimaju,ko pravi sranje ide na robiju za ono što je uradio,nikako da služi kao žrtveno jagnje,možda kad bi bilo fer suđenja i pravde brže bi se i suzbilo sve to

    Ovako se samo stvara mržnja i uostalom i sam idem kad mogu na neku utakmicu,i ne osećam se nešto ugrožen tamo od strane ljudi koji su došli da navijaju,osim možda od policije po malo kad vidim šta sve rade i kako tretiraju ljude koji su na tribini ili čekaju da uđu na istu
      Vrh

  8. #158

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    ...blablatruĆ...

    Neverovatno.

    Pazi, rekao si svoje mišljenje na ovoj temi jedno 20 puta. Odakle ta potreba da se svakom članu koji misli drugačije od tebe posebno obratiš i ponoviš ga opet?
      Vrh

  9. #159

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Becar kaže: Pogledaj poruku
    Harperu care,
    Nismo se razumeli ja sam za to da decko robija
    .Isao sam na utakmice Partizana i na jug nekoliko puta i video sve i svasta i sa jedne i druge strane tribine.To su sve klinci koji su zeljni dokazivanja i demonstriranja sile koju nemaju.I zato se ne bi zaustavio na njemu ima tu jos onih i gorih od njega
    Ma znam i razumeo sam ja tvoj post ali ti sada mene nisi razumeo ja rekoh da sta je to samo jedan policajac koga cak nije ni ubio treba jos treba barem jednog da ubije i mozda jos jednog da bi dobio neku kaznu jer kod nas se tako radi na to sam mislio.
      Vrh

  10. #160

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Charlie Harper kaže: Pogledaj poruku
    Ma znam i razumeo sam ja tvoj post ali ti sada mene nisi razumeo ja rekoh da sta je to samo jedan policajac koga cak nije ni ubio treba jos treba barem jednog da ubije i mozda jos jednog da bi dobio neku kaznu jer kod nas se tako radi na to sam mislio.
    Ta mani se ubijanja dosta je toga nego okreni se devojkama vidis da zude za nama postajemo u deficitu ortak
      Vrh

  11. #161

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Nastavlja se suđenje Urošu MišićuAutor: Tanjug | 11.06.2009. - 09:21



    Ponovljeno suđenje Urošu Mišiću optuženom za pokušaj ubistva žandarma Nebojše Trajkovića trebalo bi da se nastavi saslušanjem svedoka pred Okružnim sudom u Beogradu.

    Mišić je na prethodnom pretresu krajem aprila prvi put javno ispričao kako je nad njim vršena tortura u policiji zbog koje je bio upućen na Vojno medicinsku akdemiju, a o čemu nije bio obavešten ni sudija Velimir Lazović čije ga je sudsko veće prošle godine osudilo na 10 godina zatvora zbog pokušaja ubistva Trajkovića.
    Mišić je optužen da je na utakmici Crvena zvezda - Hajduk iz Kule koja je odigrana na Marakani 2. decembra 2007. godine, pokušao da ubije Trajkovića tako što mu je upajenu baklju gurao u usta.
    Prvu presudu Vrhovni sud Srbije je ukinuo i naložio ponovno suđenje.

    Na novom suđenju, Okružni sud bi trebalo da utvrdi da li je navijač Crvene zvezde hteo da upaljenu baklju ugura u usta Trakoviću, i onda izvuče zaključke o pokušaju ubistva za koji se tereti. U rešenju Vrhovnog suda, kojim se ukida pomenuta presuda, navodi se i da će prvostrepeni sud moći da izvuče zaključke o umišljaju Mišića za krivično delo za koje se tereti, pošto sa sigurnošću utvrdi da je, kako je bilo navedeno u prvostepenoj presudi, pokušao da žandarmu ugura upaljenu baklju u usta.

    U ukinutoj presudi ocenjeno je da je napad na Trajkovića, koga je Mišić napao upaljenom navijačkom bakljom, pokušavajući da mu je ugura u usta, predstavljao linč službenog lica, pošto Trajković nije dao povoda za napad.
    Trajković je zbog tog incidenta zadobio teške povrede - i fizičke i psihičke, ali bi da je Mišić uspeo da mu ugura baklju u usta nastala smrtna posledica, što ukazuje da se radi o krivičnom delu ubistvo u pokušaju, ocenio je prvostepeni sud u presudi.

    Okružni sud je zaključio i da je Mišić bio svestan posledica koje mogu proizaći iz njegovog napada, odnosno da je mogao da ubije Trajkovića.
    Posle izricanja presude usledile su burne reakcije javnosti, fudbalera i navijača Crvene zvezde, koji su na utakmicama nosili transparente i majce i ispisivali grafite pravda za Uroša.




    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  12. #162

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    петак, 12. јун 2009, 16:06 -> 17:02

    Настављено суђење Урошу Мишићу


    Суд наложио пиротехничко вештачење навијачке бакље, коју је оптужени Урош Мишић, покушао да угура у уста припаднику жандармерије Небојши Трајковићу на фудбалском стадиону "Маракана" у Београду.

    Веће Окружног суда у Београду наложило је пиротехничко вештачење навијачке бакље коју је, према наводима тужилаштва, оптужени Урош Мишић упаљену покушао да угура у уста припаднику жандармерије Небојши Трајковићу приликом напада на фудбалском стадиону "Маракана" у Београду.

    Суд је одредио да стручњак за пиротехнику Мирјана Лукић-Анђелковић обави "вештачење бакље", после чега би медицински вештак требало да утврди могуће последице оваквог напада.

    Бранилац Боривоје Боровић предложио je вештачење у настојању да докаже да се не ради о покушају убиства, за које је Урош Мишић 19. септембра прошле године првостепеном пресудом судског већа, осуђен на 10 година затвора.

    Ову пресуду укинуо је Врховни суд Србије и предмет вратио на поновно суђење како би се утврдило да ли је Мишић "покушао да жандарму угура упаљену бакљу у уста", што би имало за последицу смртни исход.

    Боровић тврди да навијачка бакља развија толико високу температуру да би Трајковић, да је оптужени покушао да му је угура у уста, задобио смртне повреде, а у случају да је оштећени само покусао да ухвати бакљу, потпуно би му спржила кожу.

    Трајковић био "препознат"

    У наставку поновљеног суђења, које је почело 22. априла, данас је сведочио Милорад Костић, који је био у патроли Жандармерије у цивилу на северном делу трибине стадиона "Маракана" када су на утакмици Црвена звезда-Хајдук из Куле 2. децембра 2007. године избили нереди навијача.

    Костић је испричао да је Трајковић, који је био вођа те патроле, нападнут на крају првог полувремена и да је био "препознат".

    "Чуо сам некога како виче: "Тражите инспектора'", рекао је Костић и додао да је у том тренутку "маса навијача" кренула према Трајковићу, који је успео неколико пута да се "истргне" из руку навијача, али да су га они "сустизали" и нападали.

    "У једном моменту Трајковић се отргао, извукао пиштољ и испалио хитац у ваздух", навео је Костић.

    Одговарајући на питања одбране, он је рекао да не зна да ли је у току тих напада Трајковић на кратко био без свести (што је оштећени у првостепеном поступку изјавио), али је видео да је, у тренутку када је нападнут бакљом, био у "полупогнутом положају".

    Костић је потврдио да је у полицији на препознавању Мишића као нападача, претходно описао како је изгледао и навео да је имао капуљачу на глави, колико је приближно висок и, колико је могао, по сећању описао његове црте лица.

    Полицајац у цивилу може да буде на трибинама
    Командант полицијског обезбеђења на стадиону Драгоја Ћургуз изјавио је да је у време инцидента био у командном штабу на западној трибини када му је неко од редара јавио за пуцњаву на северној трибини стадиона и о томе одмах обавестио надлежне у полицији.

    Одговарајући на питања одбране, навео je да није знао да на северној трибини има припадника Жандармерије у цивилу, али је додао да полицајци у цивилу имају право да буду на трибинама, како би пратили шта се дешава и о томе обавештавали старешине.

    "Полицајац у цивилу може да буде на трибинама и да прати шта се дешава, али не може да интервенише без мог наређења", рекао је овај сведок тужилаштва.

    Ћургуз је објаснио да полицајци у цивилу могу да се крећу по стадиону без наређења команданта полицијских снага на утакмици, али не и да интервенишу "осим у изузетним случајевима када им је живот угрожен".

    На питање одбране да ли је командант Жандармерије Драган Васиљевић знао да на северној трибини стадиона има њених припадника у цивилу, Ћургуз је одговорио одрично.

    Наставак суђења заказан је за 19. јуни када би судском већу требало да буду предочени налази пиротехничког вештачења бакље и медицинског вештачења могућих последица њене употребе.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  13. #163

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Smanjice mu kaznu ali ce robijati.
      Vrh

  14. #164

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!




    Ovaj grafit me je ostavio bez teksta, a osvanuo je u centru moga sela. Ako se navijači bore za ovo, onda treba da ih bude sramota.
      Vrh

  15. #165

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Dejan B kaže: Pogledaj poruku




    Ovaj grafit me je ostavio bez teksta, a osvanuo je u centru moga sela. Ako se navijači bore za ovo, onda treba da ih bude sramota.
    sumnjam u autentičnost grafita
    moguće da je uradjen u fotošopu,
    a ne bi me čudilo da je taj grafit (ako uopšte postoji) napisala ona vucibatina od komandira milicije

    stvarno je sramota čime se sve služi samo da bi se mi pošteni navijači
    prikazali u lošem svetlu
      Vrh

Strana 11 od 21 PrvaPrva ... 910111213 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izostanak podrške obitelji
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.12.2009, 09:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •