Podržite Uroša Mišića!!!! - Strana 9
Strana 9 od 21 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 311
  1. #121

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je kazna blaga...znas mene je kao klinaca cale vodio da gledam utakmice...
    Koji normalan roditelj bi to sada uradio???Da li neko normalau uopste ide da gleda utakmice????
    Ovo u Srbiji vise lici na Rim, koloseum i gladijatore....s tim sto su gladijatori na tribinama....
    To se rešava nekim malo drugačijim zakonom i njegovom doslednom primenom,a ne ćutimo,zbog nereda na odbojkaškoj utakmici npr. niko nije uhapšen,ali zato vidimo sliku kako 5 žandara odvaljuje bubrege nekom(taj ljudsko biće ili nije?lupao,lomio,uhapsi ga,sudi mu,ili bolje mu odvalimo bubrege i pustimo kući da ide?stare navike se teško iskorenjuju izgleda...)

    Ne znam zaista da li neko normalan ide da gleda utakmice,vidim da je dosta njih sa foruma bilo u Areni npr da gleda partizan,možda njih da pitaš kakvi su u glavu

    Gladijatori su na tribinama,a gladni lavovi okolo maskirani u kornjače

    Izvini,ali koliko se plašiš huligana,isto toliko treba da se plašiš i lavova pod maskama...reci mi ouvaj,kad dođe do nereda i žandari naprave blokadu,puštaju nekoga da napusti prostor pod blokadom(osim ukoliko vodiš malo dete za ruku,a i devojke se ne puštaju baš tako lako),ili biju po nahođenju,pa ako te ne dokačim pendrekom a postoji snimak skinu mi od plate?
    Udri BRE...jebeš hapšenja,suđenja...stres releaf...a posle ćemo ići i da mlatimo neke tamo ratne veterane što traže zaostale dnevnice...sve to repriza '92.,jedino što sada policija bije u ime demokratije





    RED,RAD,DISCIPLINA

    Ko najmanje rebara im polomi ide po pivo...ko odvali bubrege dobija flašu skivija

    Odgovornost jednostrana,a uostalom ko je još u Srbiji odgovarao po službenoj dužnosti?
    SPS je bio i ostao ZAKON
    Poruku je izmenio Uprolazu, 25.04.2009 u 14:00 Razlog: slova
      Vrh

  2. #122

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Svi koji hoće da pruže podršku mogu pisati na ovu adresu:

    Uroš Milorad Misić
    Bačvanska 14
    Poštanski fax 944
    Centralni Zatvor
    11 000 Beograd
    Srbija


    P.S..Sve što mu se šalje znači mora da bude neutralno i bez ikakvih komentara na presudu inače nece mu biti isporučeno.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  3. #123

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ko je imao kamen u bubregu,posle ovoga nema ni bubrege a kamoli kamen.Nadam se da su Uroševi bubrezi na broju.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.
      Vrh

  4. #124

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Ma najbitnija stavka je da je utvrđeno da su navijači goveda zbog kojih ne može na utakmicu da se ode

    Stvarno,trebao je da dobije doživotnu



    exploited,i ne bi ti preporučio da vodiš dete na utakmicu,ali ne samo zbog nekih tamo huligana,sve u svemu


    nekad neko odgovarao?

    A da,naslađivaćemo se ipak bolje kako su nekom tamo ''huliganu'' otkinuti bubrezi na TV-u(mada moram i da se zapitam da se nije našao slučajno u pogrešno vreme,na pogrešnom mestu)...hrane malograđanima sujetu ukratko rečeno...

    ali sa druge strane,pozivaćemo na poštovanje zakona,i ne znam šta još sve...ej,ipak se zna da policija je uvek u ''pravu'' i da se isti ti zakoni koje oni sprovode na njih same ne odnose...ali zato osudimo sve i svakoga ko kaže za sebe da je navijač,još ako je delija,tim bolje...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 25.04.2009 u 20:49
      Vrh

  5. #125

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ma najbitnija stavka je da je utvrđeno da su navijači goveda zbog kojih ne može na utakmicu da se ode

    Stvarno,trebao je da dobije doživotnu

    YouTube - Policijska tortura u Srbiji, represija nad navijacima!

    exploited,i ne bi ti preporučio da vodiš dete na utakmicu,ali ne samo zbog nekih tamo huligana,sve u svemu

    YouTube - ZANDARSKA STOKA!!! www.tribinasrb.net
    nekad neko odgovarao?

    A da,naslađivaćemo se ipak bolje kako su nekom tamo ''huliganu'' otkinuti bubrezi na TV-u(mada moram i da se zapitam da se nije našao slučajno u pogrešno vreme,na pogrešnom mestu)...hrane malograđanima sujetu ukratko rečeno...

    ali sa druge strane,pozivaćemo na poštovanje zakona,i ne znam šta još sve...ej,ipak se zna da policija je uvek u ''pravu'' i da se isti ti zakoni koje oni sprovode na njih same ne odnose...ali zato osudimo sve i svakoga ko kaže za sebe da je navijač,još ako je delija,tim bolje...
    Slusaj bwe Meri Cetinic, ne znam koliko godina imas ali sudeci po ovome sto lupetas cinimi se da si neki pionir....
    Kada je mene moj otac vodio na utakmice mogao me je voditi i na sever...a da pri tom zna da cu ili cemo ostati zivi....i tada nije bilo specijalaca medju navijacima....
    Da li mozda ponekd pogledas neku utakmicu na TV-u??? (nemacka, italija, engleska)...i da li se tamo navijaci ponasaju kao kod nas na stadionima???

    Sad ces verovatno napraviti neku teoriju zavere i pomisliti da sam pandur ili da ih nesto kao obozavam ili mozda nesto trece....Kada bi se navijaci normalnije ponasali, tvoje "kornjace" ne bi dolazile na stadion...
    U svakom slucaju na svaku akciju, sledi reakcija...ne znam ko je tu prvi poceo...jedino sto znam je da zbog ovih ili onih (kako ti odgovara) ja ne idem na utakmice jer mi se cini da se "tamo" odlazi iskljucivo iz razloga "pravljenja sranja"....a i kada se pogleda sa druge strane, fudbalska liga nam je sranje..veliko
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati
      Vrh

  6. #126

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    Slusaj bwe Meri Cetinic, ne znam koliko godina imas ali sudeci po ovome sto lupetas cinimi se da si neki pionir....
    Kada je mene moj otac vodio na utakmice mogao me je voditi i na sever...a da pri tom zna da cu ili cemo ostati zivi....i tada nije bilo specijalaca medju navijacima....
    Da li mozda ponekd pogledas neku utakmicu na TV-u??? (nemacka, italija, engleska)...i da li se tamo navijaci ponasaju kao kod nas na stadionima???
    Da li ti vidiš nekad slike kod njih kako panduri peglaju k'o mutavi i onda javnost još tome aplaudira?Svi se raduju što je policija ''slomila kičmu'' nekim tamo navijačima...ne bi rekao,mislim da pre dobiješ negativne reakcije...mada tamo huliganima i kriminalcima je i zabranjen ulaz na stadione,svaki pedalj pokriven kamerama,nema potrebe za specijalcima(),kulturne države,šta ćeš...
    Što se severne tribine tiče,kakav to rizik odlazak na nju nosi?Neko će da mlati malu decu možda tamo?Ma svi ti navijači,to sve kopita ima,rogove i vile u jednoj ruci

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    Sad ces verovatno napraviti neku teoriju zavere i pomisliti da sam pandur ili da ih nesto kao obozavam ili mozda nesto trece....Kada bi se navijaci normalnije ponasali, tvoje "kornjace" ne bi dolazile na stadion...
    U svakom slucaju na svaku akciju, sledi reakcija...ne znam ko je tu prvi poceo...jedino sto znam je da zbog ovih ili onih (kako ti odgovara) ja ne idem na utakmice jer mi se cini da se "tamo" odlazi iskljucivo iz razloga "pravljenja sranja"....a i kada se pogleda sa druge strane, fudbalska liga nam je sranje..veliko
    Pa ko je počeo prvi i šta?
    Tom logikom treba da idem ko zna gde,ali od novijih događaja to je bila zabrana barjaka na utakmicama koliko mi se čini...
    Uostalom,nikakav izgovor ne pravda prekomernu upotrebu sile,a tek o imunitetu službenih lica za ubistva i nanošenje teških telesnih povreda da ne pričamo...kao i kad nesavesno rade svoj posao,itd...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 28.04.2009 u 13:14
      Vrh

  7. #127

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Da li ti vidiš nekad slike kod njih kako panduri peglaju k'o mutavi i onda javnost još tome aplaudira?Svi se raduju što je policija ''slomila kičmu'' nekim tamo navijačima...ne bi rekao,mislim da pre dobiješ negativne reakcije...mada tamo huliganima i kriminalcima je i zabranjen ulaz na stadione,svaki pedalj pokriven kamerama,nema potrebe za specijalcima(),kulturne države,šta ćeš...
    Što se severne tribine tiče,kakav to rizik odlazak na nju nosi?Neko će da mlati malu decu možda tamo?Ma svi ti navijači,to sve kopita ima,rogove i vile u jednoj ruci

    Pa ko je počeo prvi i šta?
    Tom logikom treba da idem ko zna gde,ali od novijih događaja to je bila zabrana barjaka na utakmicama koliko mi se čini...
    Uostalom,nikakav izgovor ne pravda prekomernu upotrebu sile,a tek o imunitetu službenih lica za ubistva i nanošenje teških telesnih povreda da ne pričamo...kao i kad nesavesno rade svoj posao,itd...

    Moram ti priznati da sam zadivljen tvojim nacinom razisljanja i rezonovanja...
    Nesto razmisljam da mozes da svratis do Vrsac (ne moras da ides preko da gledas utakmice) i ovde pogledas neku utakmicu...desi se ponekad da na ovom nasem jadnom stadionu ima CAK oko 1500 gledalaca (sto je mora se priznati vise nego na nekim prvoligaskim utakmicama) pa ima cak 6 pandura....nagradno pitanje: zasto ljudi idu na utakmice??? da li da divljaju??prave sranja??provociraju???ili da uzivaju u sportu, igri???

    Ne daj boze da se radujem kad nekome slome kitchmu!!!!(verovatno bih tada rezonovao kao i ti)...
    S druge strane moram da priznam da si u pravu kada kazes da ima prekomerne upotrebe sile itd od strane organa reda i mira....e vidis to su likovi veoma slicni tebi, samo nisu skrenuli u levo nego desno (ili obrnuto), i otisli u drugu krajnost....

    Verovatno na severu niko ne bije malu decu, ali me ne mozes ubediti da kad pocne sranje i haos, da iko bi od tih navijaca pogledo ko im je pod nogama kad krene stampedo....
    s druge stane, u sta ce se to dete pretvoriti kada bi non stop bilo okruzeno takvim situacijama kao na severu...sta ti mislis da li bi to dete mogo da izraste u normalu osobu????
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati
      Vrh

  8. #128

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    Moram ti priznati da sam zadivljen tvojim nacinom razisljanja i rezonovanja...
    Nesto razmisljam da mozes da svratis do Vrsac (ne moras da ides preko da gledas utakmice) i ovde pogledas neku utakmicu...desi se ponekad da na ovom nasem jadnom stadionu ima CAK oko 1500 gledalaca (sto je mora se priznati vise nego na nekim prvoligaskim utakmicama) pa ima cak 6 pandura....nagradno pitanje: zasto ljudi idu na utakmice??? da li da divljaju??prave sranja??provociraju???ili da uzivaju u sportu, igri???

    Ne daj boze da se radujem kad nekome slome kitchmu!!!!(verovatno bih tada rezonovao kao i ti)...
    S druge strane moram da priznam da si u pravu kada kazes da ima prekomerne upotrebe sile itd od strane organa reda i mira....e vidis to su likovi veoma slicni tebi, samo nisu skrenuli u levo nego desno (ili obrnuto), i otisli u drugu krajnost....

    Verovatno na severu niko ne bije malu decu, ali me ne mozes ubediti da kad pocne sranje i haos, da iko bi od tih navijaca pogledo ko im je pod nogama kad krene stampedo....
    s druge stane, u sta ce se to dete pretvoriti kada bi non stop bilo okruzeno takvim situacijama kao na severu...sta ti mislis da li bi to dete mogo da izraste u normalu osobu????
    Ma kako god...

    Na utakmicu prvenstveno ideš da gledaš tim koji voliš i da navijaš za njega...tol'ko bi bar trebalo da bude jasno...a sad što neko odere grlo pevajući,dok drugi jede kokice-pa recimo da i dalje sam mišljenja da su istok i zapad za kokice,decu i sokić,ipak ne znam kako bi ti bilo da sediš sa malim iza mene,a ja stojim i navijam...i to je moje pravo,isto kao što je tvoje da odeš na istok/zapad...e sad,ako ti počneš da se buniš što ja navijam,idem u sklad sa koreografijom,navijanjem itd.,a ti i tvoje dete ne vidite ništa budući da ste došli da sedite i gledate utakmicu,jedete kokice...pa to se zove idiotizam,svi treba da su ko jedan,ja ću da se pravim mudar i kvarim atmosferu i koreografiju...

    Takođe,po tvojoj priči ispada da na svakoj utakmici dolazi do nekih budalaština,što ne bi rekao da je slučaj,bio sam na puno i nisam prisustvovao ne znam kakvim nasiljima baš ako ćemo tom logikom...a sretao sam svakakve...ljudi gledaju utakmicu,navijaju,a ako neka budala opsuje žandaru majku,to nije razlog da on pokrene stampedo kornjača na tribinu
    Pa čak ni da ih pokrene ako je ispred iste u gužvi
    Pevanje nije zabranjeno još uvek,bar tako kažu...
    Nego jesi se zapitao zašto je u kuli pre par godina bilo sranje,itd...ili je to sve ničim isprovocirano sve...

    Pa šta će dete konstantno po utakmicama?Taj onda neće biti vukovac,osim ako nije neki genije,to'lko svako zna...
    Inače,predložio bi ti da ponekad dođeš na sever i vidiš te zle čike sa kopitima,rogovima i vilama u rukama kako navijaju,mislim da bi promenio mišljenje...a incidenti se dešavaju svuda,jedino što na zapadu takve stvari se rade dogovoreno van utakmica,između onih koima je ulaz na istu zabranjen...inače,i u engleskoj dolazi do toga da neki navijač opsuje policajca,pa ovaj ne izvlači pendrek automatski...da se razumemo,sve je stvar kakve smo osobe...
    Odatle i ono da se u retkim slučajevima kad te zaustave kolima ako idete na neku utakmicu i kažete gde idete,desi da ne maltretiraju,broje ziherice i ne znam šta rade,nego pogledaju dokumenta i doviđenja prijatno,nikakav prekršaj niste napravili...to za manje utakmice,kad su kup UEFA,liga šampiona itd u pitanju onda puno ljudi ide redovno,pa i nema nekih maltretiranja...

    A da,vidiš ja se ne radujem što je Trajković spržen,iako je policajac,ali to što je on spržen ne menja činjenicu da je presuda nepravedna i ispolitizovana zarad dimnih zavesa i privida...
      Vrh

  9. #129

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ma kako god...

    Na utakmicu prvenstveno ideš da gledaš tim koji voliš i da navijaš za njega...tol'ko bi bar trebalo da bude jasno...a sad što neko odere grlo pevajući,dok drugi jede kokice-pa recimo da i dalje sam mišljenja da su istok i zapad za kokice,decu i sokić,ipak ne znam kako bi ti bilo da sediš sa malim iza mene,a ja stojim i navijam...i to je moje pravo,isto kao što je tvoje da odeš na istok/zapad...e sad,ako ti počneš da se buniš što ja navijam,idem u sklad sa koreografijom,navijanjem itd.,a ti i tvoje dete ne vidite ništa budući da ste došli da sedite i gledate utakmicu,jedete kokice...pa to se zove idiotizam,svi treba da su ko jedan,ja ću da se pravim mudar i kvarim atmosferu i koreografiju...

    Takođe,po tvojoj priči ispada da na svakoj utakmici dolazi do nekih budalaština,što ne bi rekao da je slučaj,bio sam na puno i nisam prisustvovao ne znam kakvim nasiljima baš ako ćemo tom logikom...a sretao sam svakakve...ljudi gledaju utakmicu,navijaju,a ako neka budala opsuje žandaru majku,to nije razlog da on pokrene stampedo kornjača na tribinu
    Pa čak ni da ih pokrene ako je ispred iste u gužvi
    Pevanje nije zabranjeno još uvek,bar tako kažu...
    Nego jesi se zapitao zašto je u kuli pre par godina bilo sranje,itd...ili je to sve ničim isprovocirano sve...

    Pa šta će dete konstantno po utakmicama?Taj onda neće biti vukovac,osim ako nije neki genije,to'lko svako zna...
    Inače,predložio bi ti da ponekad dođeš na sever i vidiš te zle čike sa kopitima,rogovima i vilama u rukama kako navijaju,mislim da bi promenio mišljenje...a incidenti se dešavaju svuda,jedino što na zapadu takve stvari se rade dogovoreno van utakmica,između onih koima je ulaz na istu zabranjen...inače,i u engleskoj dolazi do toga da neki navijač opsuje policajca,pa ovaj ne izvlači pendrek automatski...da se razumemo,sve je stvar kakve smo osobe...
    Odatle i ono da se u retkim slučajevima kad te zaustave kolima ako idete na neku utakmicu i kažete gde idete,desi da ne maltretiraju,broje ziherice i ne znam šta rade,nego pogledaju dokumenta i doviđenja prijatno,nikakav prekršaj niste napravili...to za manje utakmice,kad su kup UEFA,liga šampiona itd u pitanju onda puno ljudi ide redovno,pa i nema nekih maltretiranja...

    A da,vidiš ja se ne radujem što je Trajković spržen,iako je policajac,ali to što je on spržen ne menja činjenicu da je presuda nepravedna i ispolitizovana zarad dimnih zavesa i privida...
    U pravu si...na utakmice se ide da se navija za tim koji voli...a ne da se prave sranje ili????reci mi koliko sranja se desi izedju navijaca na istoj tribini????
    Da budem iskren na utakmice ne idem jer realno nema sta da se vidi...osim normalno sranja na severnim ili juznim tribinama...
    Kazes "zle cike"....pa nisam siguran da bas ima punoletnih na severu...

    Znas deca se vode na utakmice da zavole sport...klub...to je jedan vid socijalizacije, znas ono kao druzenje, pripadnost itd....

    Da ne zaboravim...bilo bi idealno kada bi ti i tvoji istomisljenici napravili shemu kao na zapadupa da se lepo nadjete i obavite to sto zelite tako da bi normalni ljudi mogli da uzivaju u sportskim priredbama...
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati
      Vrh

  10. #130

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Ma kako god...

    Na utakmicu prvenstveno ideš da gledaš tim koji voliš i da navijaš za njega...tol'ko bi bar trebalo da bude jasno...a sad što neko odere grlo pevajući,dok drugi jede kokice-pa recimo da i dalje sam mišljenja da su istok i zapad za kokice,decu i sokić,ipak ne znam kako bi ti bilo da sediš sa malim iza mene,a ja stojim i navijam...i to je moje pravo,isto kao što je tvoje da odeš na istok/zapad...e sad,ako ti počneš da se buniš što ja navijam,idem u sklad sa koreografijom,navijanjem itd.,a ti i tvoje dete ne vidite ništa budući da ste došli da sedite i gledate utakmicu,jedete kokice...pa to se zove idiotizam,svi treba da su ko jedan,ja ću da se pravim mudar i kvarim atmosferu i koreografiju...

    Takođe,po tvojoj priči ispada da na svakoj utakmici dolazi do nekih budalaština,što ne bi rekao da je slučaj,bio sam na puno i nisam prisustvovao ne znam kakvim nasiljima baš ako ćemo tom logikom...a sretao sam svakakve...ljudi gledaju utakmicu,navijaju,a ako neka budala opsuje žandaru majku,to nije razlog da on pokrene stampedo kornjača na tribinu
    Pa čak ni da ih pokrene ako je ispred iste u gužvi
    Pevanje nije zabranjeno još uvek,bar tako kažu...
    Nego jesi se zapitao zašto je u kuli pre par godina bilo sranje,itd...ili je to sve ničim isprovocirano sve...

    Pa šta će dete konstantno po utakmicama?Taj onda neće biti vukovac,osim ako nije neki genije,to'lko svako zna...
    Inače,predložio bi ti da ponekad dođeš na sever i vidiš te zle čike sa kopitima,rogovima i vilama u rukama kako navijaju,mislim da bi promenio mišljenje...a incidenti se dešavaju svuda,jedino što na zapadu takve stvari se rade dogovoreno van utakmica,između onih koima je ulaz na istu zabranjen...inače,i u engleskoj dolazi do toga da neki navijač opsuje policajca,pa ovaj ne izvlači pendrek automatski...da se razumemo,sve je stvar kakve smo osobe...
    Odatle i ono da se u retkim slučajevima kad te zaustave kolima ako idete na neku utakmicu i kažete gde idete,desi da ne maltretiraju,broje ziherice i ne znam šta rade,nego pogledaju dokumenta i doviđenja prijatno,nikakav prekršaj niste napravili...to za manje utakmice,kad su kup UEFA,liga šampiona itd u pitanju onda puno ljudi ide redovno,pa i nema nekih maltretiranja...

    A da,vidiš ja se ne radujem što je Trajković spržen,iako je policajac,ali to što je on spržen ne menja činjenicu da je presuda nepravedna i ispolitizovana zarad dimnih zavesa i privida...
    E, moram da priznam da gubim volju da se raspravljam sa tobom...
    a i da odavno nisam procitao ovako "ogranicen" post....
    Zbog takvih kao ti odlazak na utakmice je izgubilo svaku car...zato na stadionu i ima samo par stotina pacijenata....
    Da ne zaboravim, potpuno si u pravu deca ne treba da idu na utakmice...a mozda ne treba ni da treniraju ni jedan sport...
    PLs, procitaj svoj post jos jednom, ali polako, i pokusaj da skontas sta si sve izlupetao
    lako je biti lud al' je tesko to izdrzati
      Vrh

  11. #131

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat exploited kaže: Pogledaj poruku
    E, moram da priznam da gubim volju da se raspravljam sa tobom...
    a i da odavno nisam procitao ovako "ogranicen" post....
    Zbog takvih kao ti odlazak na utakmice je izgubilo svaku car...zato na stadionu i ima samo par stotina pacijenata....
    Da ne zaboravim, potpuno si u pravu deca ne treba da idu na utakmice...a mozda ne treba ni da treniraju ni jedan sport...
    PLs, procitaj svoj post jos jednom, ali polako, i pokusaj da skontas sta si sve izlupetao
    Pa da,ograničen,verovatno zato što nekome smeta buka na sportskoj utakmici?wtf?

    A da,ipak ti bi da sediš i jedeš kokice kao u bioskopu,pa druže-ja ću da stojim,nije ti to biskop pa ššš,nemojte da šapućete...istok/zapad,izabereš jednu od te 2 strane i uživaš sa detetom
    Poruku je izmenio Uprolazu, 14.05.2009 u 00:20 Razlog: zarez
      Vrh

  12. #132

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Dobro. A da li je pozeljno (normalno) da policija pravi kordon (da, kordon) izmedju navijaca Crvene Zvezde i Partizana pred juznom tribinom stadiona pred derbi? Niko tebi, Up, ne brani da stojis i navijas za voljeni klub najglasnije sto mozes. Ali ti brani da napadnes bilo koga. Bilo koga.

    Ja sam vatreni navijac Crvene Zvezde. Vatrenijeg sigurno nisi upoznao. Nikad(nikad) nisam napao navijaca bilo kog drugog kluba. A napadnut sam bio. U trenutku napada nisam nosio nikakva obelezja. Apsolutno nikakva. Cak ni boja odece nije ni na kakav nacin odavala za koji klub navijam. U redu, to sam bio ja, mogao sam da se branim, nisam prosao sa ozbiljnijim povredama. Ali, neko dete, trudnica, starija osoba su lako mogli biti na mom mestu. To ne mogu i necu da oprostim.

    Voli ti, Up, svoj klub. U tome imas moju punu podrsku. Bodri moju Zvezdu najglasnije, najsrcanije, najsarenije sto mozes. Ali, seti se da navijaci drugih klubova sa istim zarom vole i bodre svoj klub. Postuj ih.

      Vrh

  13. #133

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Dobro. A da li je pozeljno (normalno) da policija pravi kordon (da, kordon) izmedju navijaca Crvene Zvezde i Partizana pred juznom tribinom stadiona pred derbi? Niko tebi, Up, ne brani da stojis i navijas za voljeni klub najglasnije sto mozes. Ali ti brani da napadnes bilo koga. Bilo koga.

    Ja sam vatreni navijac Crvene Zvezde. Vatrenijeg sigurno nisi upoznao. Nikad(nikad) nisam napao navijaca bilo kog drugog kluba. A napadnut sam bio. U trenutku napada nisam nosio nikakva obelezja. Apsolutno nikakva. Cak ni boja odece nije ni na kakav nacin odavala za koji klub navijam. U redu, to sam bio ja, mogao sam da se branim, nisam prosao sa ozbiljnijim povredama. Ali, neko dete, trudnica, starija osoba su lako mogli biti na mom mestu. To ne mogu i necu da oprostim.

    Voli ti, Up, svoj klub. U tome imas moju punu podrsku. Bodri moju Zvezdu najglasnije, najsrcanije, najsarenije sto mozes. Ali, seti se da navijaci drugih klubova sa istim zarom vole i bodre svoj klub. Postuj ih.

    Kakva trudnica,dete ili nešto treće imaju veze sa ovim slučajem?
    Ispade da Uroša treba uvesti u udžbenike kao najgoreg psihopatu svih vremena i primer svega što ne valja na ovom svetu,kriv je bre i što je Hitler tamanio jevreje...

    Kao što sam ranije rekao,ne može se zanemariti činjenica da je proces montiran,kazna nepravedna...

    Što se tiče kordona koje pominješ,misliš da će nestati zato što će neko biti osuđen na 10 godina?Glupost teška,jedino što nema nikoga da donese pravi zakon o sportu,pa onda mažu i montiraju kako bi se narodu zamazale oči...očigledno je da cilj opravdava sredstvo(podržavanje lažne optužbe i montiranih dokaza je sredstvo u ovom slučaju,a cilj je nepravedna osuda za hranjenje sujete kojekakvih khm)-o čemu dalje ima da se priča sa takvima?Ne,malo grafita je ispisano bilo,trebalo je bar duplo toliko da se ispiše,da svaka fasada bude ukrašena sa barem po jednim

    Inače ovde se ne radi vidiš o tome šta ti misliš koliko treba da dobije,već šta ZAKON(ala se lepo uvek pozivaš na njega i ne preispituješ ni jedan,svi su dobri) kaže o tome kolika je kazna za neko delo,kolika je kazna kada se namontiraju dokazi toliko očigledno i smotano da je to žalosno...kolika je kazna za prestupnika kojem je ovo prvi izgred,itd...

    ***********
    btw,to ko je koliki zvezdaš je smešna merna jedinica,ne znam po kom kriterijumu ti to meriš,ili voliš klub ili ne,nema trećeg...šta uzmu svi po metar,skinu gaće i izmere čiji je najveći kad sudija kaže ZVEZDA,taj je najveći zvezdaš?...šta sve još neću pročitati...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 14.05.2009 u 17:38 Razlog: ponavljanje
      Vrh

  14. #134

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!

    Up, po onome što govoriš, ti uopšte nisi navijač Crvene Zvezde. Svakom novom rečenicom kaljaš ugled kluba kojeg navodno voliš. Tako da, da, može da se meri ko je kakav navijač i koliko doprinosi ugledu kluba.

    Proces nije namešten, već su izneti dokazi koji nedvosmisleno ukazuju na brutalnost s kojom je zločin počinjen. Bilo je vreme da sudovi počnu raditi svoj posao, ako je kažnjavanje Uroša prvi korak u tom pravcu ja ga apsolutno podržavam.

    Što se tiče zakona, dok god je na snazi, dužnost svih građana je da ga se pridržavaju. Dužnost moja, tvoja, Uroševa.... ako ti se to ne sviđa, onda si slobodan ili da se uključiš u politiku i pokušaš da ga promeniš ili da ideš negde gde je zakon drugačiji ili ga uopšte nema, što mi se čini da bi ti najviše odgovaralo.

      Vrh

  15. #135

    Odgovor: Podržite Uroša Mišića!!!!



    Небојша Трајковић је одговарао на питања одбране четири сата и изнео низ контадикторности у односу на досадашње изјаве. На питање судије Лазовића да каже колико му је бакља била близу лица Трајковић је одговорио: "Ја сам се све време кретао, бранио сам се. Некада је она била 50 цм некада 20, а некада и више." На питање адвоката да ли му је бакља стављена у уста одговорио је одрично, као и на питање да ли му је бакља стављена на отворена или затворена уста.

    Такође, утвређено је да је пре месец дана у Тужилаштво стигао допис из МУП-а по коме се види да су шесторица инспектора Жандармерије били на службеној дужности. Спорно у свему овоме је не само чињеница да се та депеша до сада не помиње нигде, већ још и више чињеница да је ту депешу потписао човек који тада није био командант Жандармерије.

    Из овога се јасно види да су ово последњи покушаји полиције да наставе ову ујдурму новим лажима и фалсификатима.

    U pravu si,dužnost jevreja,slovena i ostalih je bila da izvrše kolektivno samoubistvo,nisu se pridržavali zakona pa je Hitler organizovao konc logore...svaki tvoj post mi izmami osmeh na lice jer samo pokazuje koliko sam u pravu kada tvrdim neke stvari

    Inače,kaljam ugled kluba zato što ne kucam po normama ''tolerancije'' i ''poštovanja zakona'' koja bi da pošalje u zatvor čoveka za ono što u stvari i nije uradio
    SRBIJA!zemlja velikih poštovalaca ljudskih prava
      Vrh

Strana 9 od 21 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Izostanak podrške obitelji
    Autor little fairy u forumu Porodica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.12.2009, 09:27

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •