Umete li da oprostite? - Strana 8
Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikaz rezultata 106 do 109 od ukupno 109
  1. #106

    Odgovor: Umete li da oprostite?

    Jok,osim deci.Njima sve.Inace,kad nekome oprostim,znaci nije mi vise stalo..

  2. #107

    Odgovor: Umete li da oprostite?

    Da, umem. Opraštam deci, opraštam roditeljima, opraštam kolegama, ljubavima.... Umem da planem brzo i impulsivna sam, ali polazim od toga da svako od nas ima svoju auru, svako nekoi električno polje koje povremeno može da dovede do kratkog spoja.. I većina zaslužuje oproštaj sem ako ne primetiš da te taj/ta ne prave budelom, onda svako praštanje vodi u gaženje svoje ličnosti.... I tako...Ima nekoga kome čak i ne oprostim

  3. #108

    Odgovor: Umete li da oprostite?

    Drugima...sam davno naučio da oprostim. Onako...od srca i da im to ne bude kamen. Nisam ja sudija, neko odgore je zadužen. Sebi..to još nisam naučio. A bivalo je toga, da prsnem i da presečem idiota koji ne shvati dokle su granice tolerantnosti. Posle...žderem sebe što sam se spustio na taj nivo i budalu doveo pameti pa samom reakcijom i sebe sveo na budalu! Možda je postojao način da ga uverim da greši? Možda sam samo bio dežurni gromobran? Možda je onako zaslepljen prevideo "crvenu liniju"?
    Bože...čuvaj me od iskušenja da svoj jad i nesreću prenesem dalje! Ako mi nisu sve koze na broju ne mora neko drugi ispaštati zato što se slučajno zadesio za vreme "žute minute".
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  4. #109

Strana 8 od 8 PrvaPrva ... 678

Slične teme

  1. Umete li da date veštačko disanje?
    Autor memento u forumu Zdravlje
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 09.08.2016, 13:31
  2. Šta ne umete, a voleli biste da umete?
    Autor miha u forumu Pričaonica
    Odgovora: 288
    Poslednja poruka: 08.05.2015, 13:58
  3. Kome ne umete da kažete NE?
    Autor Lady S u forumu Pričaonica
    Odgovora: 88
    Poslednja poruka: 07.03.2014, 12:49

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •