Uvjereni da će na plućima pronaći tumor koji trebaju operirati, ruski kirurzi su u plućima jednog mladića pronašli maleno drvo!

Dvadesetosmogodišnji Rus Artyom Sidorkin zabrinut za svoje zdravlje požalio se liječnicima na bol u plućima i iskašljavanje krvi. Na temelju njegovih simptoma i sve goreg stanja, liječnici su pretpostavili da mladić boluje od raka pluća. Nakon što su pregledali njegova pluća - ostali su u šoku.



- Triput sam zatvorio oči i ponovno ih otvorio jer sam mislio da mi se priviđa - rekao je liječnik Vladimir Kamashev.



Umjesto tumora u plućima su mu pronašli maleno stablo od pet centimetara! Kirurzi su ostali zatečeni zbog medicinske anomalije za koju još nemaju logično objašnjenje.



Pretpostavljaju da je Sidorkin slučajeno udahnuo sjeme koje je zatim počelo rasti u njegovim plućima. Zbog oštrih iglica mladić je trpio strašne bolove zbog čega je i iskašljavao krv.



- Užasno me boljelo, ali nisam ni slutio da u organizmu imam neki strani predmet - rekao je Sidorkin koji može biti sretan što je mu je u plućima umjesto tumora, pronađeno "samo" drvo.



http://www.vecernji.hr/newsroom/zani...76387/index.do