Šta vas smara? - Strana 14
Strana 14 od 23 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 196 do 210 od ukupno 338
  1. #196

    Odgovor: Sta vas smara?

    Rekoh ja jednom carape? Rekoh
    E ali dva puta je dva puta

    Znaci ne da me smaraju, uzas jedan...nakupi ih dovoljno za samostalno pranje, obrci ih na pravu stranu, kaci ih na strik , pokupi sa strika...uparuj...
    ...i uvek par komada imam viska (ili manjka...kako se uzme)
    Budi pametan i pravi se lud

  2. #197

    Odgovor: Sta vas smara?

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    smara me zima... duga, depresivna, siva, hladna, vlazna Kad se vec u 5 popodne smraci, i meni se smraci zivot!
    Isto... A još smornije mi je da na -10 stepeni čekam gradski bus, u koji, kad nakon pola sata kašnjenja (navodno zbog zaleđenosti puteva), ne možeš ući, pa opet jovo nanovo čekaj drugi...

  3. #198

    Odgovor: Sta vas smara?

    kada prete oklagijom od sirove bukve

  4. #199

    Odgovor: Sta vas smara?

    Kad se ne osećam dobro .
    Prvi utisak uvek vara

  5. #200

    Odgovor: Sta vas smara?

    odlazak zubaru ....
    dzaba shto je sharmantan i zabavan ....
    dzaba popust ....
    stvarno ne merem vishe ....



  6. #201

    Odgovor: Sta vas smara?

    Uparivanje _dedinih_ charapa.
    Tako iste, a taaako razlichite.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  7. #202

    Odgovor: Sta vas smara?

    Mamino popovanje o ispitnom roku koji pocinje 25.januara ko da ja to sama ne znam
    volecu nekad...volecu nekog...ali nikad nikog kao nekad nekog

  8. #203

    Odgovor: Sta vas smara?

    Jedan šaht. Soba mi gleda na ulicu, jako prometnu ulicu...i klaptao je jedan šaht kad god bi auto prošlo...jednosmjerna ulica, sa dvije trake...eeeh kada bi auta išla samo desnom trakom... i svaki put kada točkovi pređu preko šahta...on proizvede zvuk...ubi taj zvuk tokom cijelog dana, i noć...ebiga, centar je, prometno je.
    Prije 3 dana došla gospoda iz komunalnog...kontam, popravit će, konačno...oni izvukli neki teeeški, veliki, željezni poklopac i nabacili preko šahta. Ne čuje se više šaht... .......sad klepeće taj poklopac. Dok ovo pišem, 4 puta se oglasio...ne da me smara...gaaaah...ubija me od ranog jutra.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #204

    Odgovor: Sta vas smara?

    Kad sam u fullu, tada nista, a kada sam ovako kao danas raspolozena, tojest ne raspolozena, sve me smara...ali bas sve
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  10. #205

    Odgovor: Sta vas smara?

    Jesi li jela boraniju?
    Bez mene?
    Ja ti umrla ako ne pojedeš dvije, 3 kašike..radi crijeva, da ne oboliš dijete suludno!

    Moja mila majka...
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  11. #206

    Odgovor: Sta vas smara?

    Uvek hladnoća u sobi, u jutarnjim satima, ovih zimskih dana. Prosto mi se ne ustaje ali kad se odlučim, nema više povratka u krevet.
    Prvi utisak uvek vara

  12. #207

    Odgovor: Sta vas smara?

    Što me cima forum kad je sanduče skoro puno. Smara me što moram brisati neke poruke koje ne želim.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #208

    Odgovor: Sta vas smara?

    Tesne gace ...
    Da l' su poceli da stede na materijalu il' je nesto drugo ...
    Hm ...
    Cu proverim ...
    U potrazi za sobom, pronasao sam nesto mnogo lepse ...

  14. #209

    Odgovor: Sta vas smara?

    Što ima toliko fudbala na TV-u. Juče je, u jednom trenutku, čak na sedam kanala bilo fudbala. Što prenosa, što snimaka. Nemam ništa protiv fudbala. To što ga ne volim je moja stvar, ko voli to da gleda, njegova, i gotovo. O ukusima ne vredi raspravljati. Znam da je fudbal najpopularniji sport ( bar se to kod nas tako predstavlja), i da su u njega uložene ogromne pare ali baš toliko fudbala na TV-u, toliko liga. Trebalo bi da bude i više kanala sa drugim sportovima. Jednostavno, to sam juče primetio, i zasmetalo mi je. I kad je fudbal u pitanju, mnogo je.
    Prvi utisak uvek vara

  15. #210

    Odgovor: Sta vas smara?

    Kada je netko karakterno isti ja. Ja.. Ja nemrem sa takvima na kraj. Dovoljna sam ja samoj sebi.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

Strana 14 od 23 PrvaPrva ... 41213141516 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Smara li i vas ova praznicna euforija?
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 22.12.2006, 07:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •