Šta vas smara? - Strana 19
Strana 19 od 23 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 271 do 285 od ukupno 338
  1. #271

    Odgovor: Sta vas smara?

    "Čim osetite opštu zlovolju prema svetu i nepoverenje prema ljudima, više nego što je to razumno opravdano i potrebno, odmah budite na oprezu, ali prema samom sebi, i obratite pažnju na svoju unutrašnjost, jer to je najbolji znak da nešto u vama nije u redu."

    IVO ANDRIĆ

  2. #272

    Odgovor: Sta vas smara?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    umnozeni ljudi na forumu...il si nindza il si mindza,sta ima da se otvara stopedeset nikova da bi se nesto reklo nekome....
    smaranje jebote
    E, ako je opet trandža u ulici brestova... molim da mi se pošalje zvanično obaveštenje u pp.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #273

    Odgovor: Sta vas smara?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    umnozeni ljudi na forumu...il si nindza il si mindza,sta ima da se otvara stopedeset nikova da bi se nesto reklo nekome....
    smaranje jebote
    Jbte, ala sam ja naivan, ki francuska sobarica. Pa zar tak'ih ima, što im nije dovoljan jedan profil?!?

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  4. #274

    Odgovor: Sta vas smara?

    Ove vrucine,bas preterale.
    Hasta Siempre

  5. #275

    Odgovor: Sta vas smara?

    Moja rođena deca. Valjda me ništa ne smara kao moji sinovi. Pitam se često na koga li su samo...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #276

    Odgovor: Sta vas smara?

    Cerkine drugarice i sinovljevi drugari...
    Pretpostavljam da ce za koju godinicu biti obrnuto
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #277

    Odgovor: Sta vas smara?

    Moja mama

    bila sam na sistematski pregled i neki nalazi nisu OK
    pa ona bi svaki dan da me leci pomocu cajevima
    onda mi nadje neku specijalnu dijetu
    pa isprica mi koje je voce i povrce naaaaajbolje za to...i td.

    pa kako treba da vise odmaram
    da se manje nerviram da izbegavam stres
    da ne radim previse narocito na kompjuteru...
    usput mi isprica najnovije preporuke strucnjaka koje je cula na tv ili procitala u casopisu

    a, da, na kraju doda da u svakom slucaju moram prvo kod lekara za konsultacije

    eeeh majko i ja bi tako, al odavno nisam tvoja devojcica bez obaveza i briga
    Poruku je izmenio Bombica, 12.08.2012 u 12:22


  8. #278

    Odgovor: Sta vas smara?

    Kad neko ne postuje tudji, tj. moj prostor...kad se zatvorim, kad slusam muziku, ili kad samo cutim to ne znaci da mi je dosadno, da mi treba drustvo nego da trebas da me ostavis...a uvaljivanje i zapocinjanje nekih prica koje me ne zanimaju, ne pomazu...i onda moram da narusim svoj mir...dignem se..odem da operem sudje, stavim ves da se pere ili se jednostavno maknem, da taj neko napusti moj prostor da se vratim...nisam jos dosla do tog levela da umijem odvratno da kazem da smara, da ide... a taako bih voljela.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  9. #279

    Odgovor: Sta vas smara?

    Kćerkina soba. Moja mala je us tanju da pere pod, da pere wc (ne, nisam ju izrabljivala) i sl. a li kada se treba okrenuti sebi i pospremiti nešto svoje + dovesti u red - to je tabu radnja. Zna da postoji ali se ne radi.

    Agggghhhhh!
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #280

    Odgovor: Sta vas smara?

    Malo je reći da me smara već mi ide na žičkin pivac sva ova halabuka oko smaka sveta...odbrojavanje dana, možda je ovo poslednji prvi glas Srbije koji ćete gledati i sl
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #281

    Odgovor: Sta vas smara?

    nastojcivi i dosadni..naravno ljudi
    'Bolje citav zivot kao milioner, nego jedan dan kao siromah.'

  12. #282

    Odgovor: Sta vas smara?

    Pojedinci. Kao bitni ljudi u mom zivotu...a krv mi sisu...e pa fino, pocnes s nekim na nekim sasvim transparentnim osnovama...i svi smo zadovoljni. Ja prva, a mislim da u svoje ime mogu da kazem svasta ...ne zelim trenutno nikakvu vezu, ni obavezu...nit znam gdje sam, nit znam gdje cu zavrsiti...dakle...budimo fer...neka se sve zna...ali nema ljutnje. Al´jok...ti isti koji propagiraju "slobodu"..."rasirena krila"...kad bi mogli za radijator da te svezu, svezali bi te...i drz, ne daj...popustim...pa se javljam, pa se opravdavam, pa kuco...maco...i onda kad se uljuljam u tu kao finu atmosferu izmedju dvoje odraslih ljudi...onda jaaa rezem krila. ....onda sam ja needy...ja hocu vezu.
    Platit cu onaj mlazni avion....da ispise na nebu da ja NE ZELIM VEZU ...a nakon toga da ispise i ODJEBI.

    Tacno mi se javlja osjecaj da mi ne treba niko i nista...da zelim reset....i da udjem u tu prokletu 2013. lijepo kakva mi je 2012. bila...a ljudi ce da dobiju real me...nikad. Proklet bio dan kad sam se rodila fina.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  13. #283

    Odgovor: Sta vas smara?

    smara me zimsko doba...magla,sneg i hladnoca.
    Smara me sto kratko traje dan

  14. #284

    Odgovor: Sta vas smara?

    pa....smara me kad se smaram....a počinjem polako da se smaram,tako da lako moguće da ću
    Da me kojim slučajem nema,trebalo bi me izmisliti

  15. #285

    Odgovor: Sta vas smara?

    ljudi koji svojim postupcima misle da mi cine nesto nazao.. a ja flegma...
    'Bolje citav zivot kao milioner, nego jedan dan kao siromah.'

Strana 19 od 23 PrvaPrva ... 91718192021 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Smara li i vas ova praznicna euforija?
    Autor makilli u forumu Spomenar
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 22.12.2006, 07:42

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •