Kolacici sudbine - Strana 6
Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 103
  1. #76

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Lukavstvo i diplomatija su bolje strategije od otvorenog rata. Budite promisljeni i nadmudrite svog protivnika, iznenadite ga i koristite svoje najjace oruzje.
    A šta da radim? Da mu iskočim iz prošlogodišnjeg dunsta? To će biti iznenađenje... Ima sve da mi popusti...
    Vrag odneo šnalu...

  2. #77

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Vasa zelja ne moze da se ispuni, jer mnogo je prepreka koje Vam stoje na putu do cilja.



    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  3. #78

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Sreca i lepota dolazi iznutra, nahranite svoju dusu. Ljubavi nikada dovoljno, zato cuvajte ono sto imate. Negujte svoju srecu, kao i one koje volite.

    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary

  4. #79

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Negde ste pogresili, tako da su sadasnja desavanja posledica ili produkt prethodnog ponasanja. Budite strpljivi, jer sledi uskoro "novi pocetak".


  5. #80

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Vasa zelja ne moze da se ispuni, jer mnogo je prepreka koje Vam stoje na putu do cilja.


    Baš im je fazon...
    Marija i ja ima da sve kolačiće potamanimo, pa će nam se sve želje ispuniti....

  6. #81

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Negde ste pogresili, tako da su sadasnja desavanja posledica ili produkt prethodnog ponasanja. Budite strpljivi, jer sledi uskoro "novi pocetak".


  7. #82

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Onaj ko ne rizikuje, taj i ne dobija. Vama se posrecilo i zato iskoristite svoju sansu najbolje sto umete. Ne budite "lazno skromni".

    Mhm..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  8. #83

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Ma sta rece



    Kada se ujedine snaga i volja dobija se "velika moc" ili snaga koja privlaci dogadjaje. Ipak, pazite da ne sprzite svoja krila - kao leptir koji se suvise priblizi lampi.

  9. #84

    Odgovor: Kolacici sudbine

    "Strah od neuspeha je najveci neuspeh! Ako se plasite da necete uspeti u svojim namerama, onda postajete rob licnih zabluda. Treba Vam vise hrabrosti. "

    Treba mi više moooda za neke stvari, ne hrabrosti.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  10. #85

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Ponekad je dobro biti porazen, jer tek tada mozete pravilno da sagledate svoju licnu snagu i mogucnosti. Neka Vas poraz nauci necemu korisnom, jer u tome je vrednost.
    Simpatično.

  11. #86

    Odgovor: Kolacici sudbine

    "Vasa zelja ce ispuniti na veliku radost i srecu svih oko Vas."

    Pa sad...ne mogu reći da mi nije drago .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #87

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Nemojte misliti da ce Vase probleme resiti neko drugi. Nalazite se u losem drustvu ili pod uticajem laznih namera. Okrenite ledja onima koji Vas zavaravaju.
    Mika Antic

  13. #88

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Pustite da veliko nevereme i bura prodje, potrazite svoj unutrasnji mir pre nego sto se suocite sa spoljasnjim neprilikama. Morate biti dovoljno jaki iznutra.

    Jaca sam negooo ikaaaaaaaaaad..
    Nije svako ko luta izgubljen..

  14. #89

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Mudro zbore ovi kolačići:

    Dovoljan je samo jedan kamicak, pa "da srusi carevu kociju". Nista nije toliko mocno ili veliko da za njega nema "leka", kao ni da se na njega ne moze uticati.

  15. #90

    Odgovor: Kolacici sudbine

    Zlatno pravilo glasi: kako je gore tako je i dole! Ako imate dobru ideju onda radite na konkretizaciji, nemojte biti lenji ili usporeni.

    Pda

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 4567 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •