Aladinova lampa
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 57
  1. #1

    12 Aladinova lampa

    Aladin, Vaš Dobri duh,

    koji na osnovu poznate legende ima zadatak da ispuni Vašu želju ili
    da odgovori na Vaše pitanje, nalazi se pred Vama.

    Slobodno pomislite na neku želju i odaberite jednu od čarobnih lampi, a dobroćudni Aladin
    će odgovoriti. U toku jednog dana možete pomisliti najviše na tri želje (klikom na tri lampice).



    LINK: Aladin


  2. #2

    Odgovor: Aladinova lampa

    Reci su lekovite, a dobar savet je dragocen. Obratite se svojim prijateljima za iskrenu pomoc i razumevanje, jer vise ociju bolje vidi i vise glava su pametnije da rese problem.
    jes vala udavih danas prijateljicu
    Poruku je izmenio starsica, 27.04.2009 u 14:22 Razlog: bold, koLezinice, bold... :smeh:


  3. #3

    Odgovor: Aladinova lampa

    'Ladno pomislim "Da li cu da se pomirim sa bivsim deckom?" i ispadne mi ovo:

    Sve je prolazno, jer vreme tece. Sve sto pocne mora i da se zavrsi. Da li je kraj jedne faze pocetak nove? Nemojte ziveti na "rusevinama proslosti".
    Od sada verujem potpuno u sve tarote i pasulje
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #4

    Odgovor: Aladinova lampa



    Pomislim da li cu zavrsiti ovu god faxa u roku i iskoci ovo

    Sigurnost mozete obezbediti kontinuiranim, ali "malim" zaradama. Nemojte umisljati da u ovom trenutku mozete vise, kako ne biste postali zrtva licnih ambicija.
    Je l to znaci da trebam da pocnem da podmicujem profesore "malim" zaradama?
    Everybody Wants to be a Cat

  5. #5

    Odgovor: Aladinova lampa

    Gubite licno samopozdanje i veru, a to je korak do ocaja. Nemojte sazaljavati sami sebe i unapred verovati u licni poraz. Manjka Vam optimizam.
    sta da kazem... delimicno tacno...
    Citius, Altius, Fortius.

  6. #6

    Odgovor: Aladinova lampa

    Za sada dobro trosite novac koji nije Vas ili koji nemate u svom dzepu. Krajnje je vreme da se trgnete i da shvatite, da nije sve u novcu ili u materijalnim stvarima.
    Dobro, trgnuću se...
    Ali šta sad? Pomislila sam da dobijem na lutriji, a sad ne znam da li da uplatim Loto ili da ne uplatim...
    Vrag odneo šnalu...

  7. #7

    14 Odgovor: Aladinova lampa

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Dobro, trgnuću se...
    Ali šta sad? Pomislila sam da dobijem na lutriji, a sad ne znam da li da uplatim Loto ili da ne uplatim...



    Nemoj da postavljaš tako komplikovana pitanja...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #8

    Odgovor: Aladinova lampa

    Da biste pravilno razumeli ono sto Vam se dogadja, vazno je da izadjete iz letargije i da se suocite sa istinama koje su tu ispred Vas. Pogledajte se u ogledalo istine.


    odgovor koji su mi dali i drugi ljudi


  9. #9

    Odgovor: Aladinova lampa

    Dovoljan je samo jedan kamicak, pa "da srusi carevu kociju". Nista nije toliko mocno ili veliko da za njega nema "leka", kao ni da se na njega ne moze uticati.
    Ma znala sam ja to...ali gde da nađem taj jedan kamičak?
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  10. #10

    Odgovor: Aladinova lampa

    Nemojte dozvoliti da Vam neko sasece Vasa krila ili mastu. Bogatiji ste od drugih koji ne vide Vasu vrednost, ali i to ce se uskoro promeniti.
    ...i ovde krila
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #11

    Odgovor: Aladinova lampa

    na moju željicu, dobri duh mi reče:

    Ponovo preterujete, jer se ne zadovoljavate onim sto imate. Svoje nezadovoljstvo vrlo ljutito iskazujete. Zaboravili ste na umerenost, a ona je lekovita.

    a baš sam skromna

    znači...u tom grmu leži zec

  12. #12

    Odgovor: Aladinova lampa

    Pad ponekad znaci i uspeh, sve zavisi na koji nacin tumacite odredjene stvari i dogadjaje. Neka Vas poraz uci i celici, jer svako iskustvo je dragoceno.
    uh dobro sam prošla,Aladin me prošli put nakrpio

  13. #13

    Odgovor: Aladinova lampa

    Citat:
    Imate dovoljno ličnog šarma i vrlina zato ne budite naivni, vec skinite tu "masku" koju nosite. Osmelite se, jer u protivnom možete propustiti možda i svoju idealnu priliku.

    E...ovo mi natera osmeh na lice .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #14

    Odgovor: Aladinova lampa

    au brate sve same odluke i resenja

    Voleli biste da neko drugi donosi odluke umesto Vas i da Vi u njima uzivate. Ipak, sve zavisi od toga koliko ste sposobni da delujete sugestivno na svoju okolinu.


  15. #15

    Odgovor: Aladinova lampa

    Mudar covek ne prica mnogo, jer zna da reci nisu svemocne. Mudar covek ne obecava mnogo, jer zna da dogadji ne zavise od njegove volje.

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Bioptron lampa
    Autor mimaP u forumu Lepota
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.11.2008, 20:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •