Aladinova lampa - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 57
  1. #16

    Odgovor: Aladinova lampa

    Zelja: Da mi se zaboravi blam

    Odg:

    Zlatno pravilo glasi: kako je gore tako je i dole! Ako imate dobru ideju onda radite na konkretizaciji, nemojte biti lenji ili usporeni.

    Nemam ideju jedino da ga pa da dobije amneziju
    Everybody Wants to be a Cat

  2. #17

    Odgovor: Aladinova lampa

    ...nećem da kažem naglas želju

    Aladin za danas veli:Imate dovoljno licnog sarma i vrlina zato ne budite naivni, vec skinite tu "masku" koju nosite. Osmelite se, jer u protivnom mozete propustiti mozda i svoju idealnu priliku.
    ...možda...

  3. #18

    Odgovor: Aladinova lampa

    Pomislih da li cu ici danas malKo da vozim bajs (posto ovih dana nisam mogla vetra radi...)

    Predstoji Vam opasnost, stoga veliki oprez. Jer nije potrebno da pokrecete brdo, ako vec mozete da ga zaobidjete.
    Znaci....da sedim kuci
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #19

    Odgovor: Aladinova lampa

    zzelja: da za preDstoJece prazniKe buDe lePo vreMe


    Citat after trljanja Aladinu.... kaže:
    Sada je povoljan trenutak za delovanje. Imacete zapazeni uspeh na razlicitim stranama. Potrudite se da uspeh i zadovoljstvo potraju sto duze.

    odo da zapalim vatru i odigram ples....

  5. #20

    Odgovor: Aladinova lampa

    baš sam lepu želju zamislila ovaj put

    Postali ste suvise nepoverljivi i pesimista, jer vise ne zivite komotno ili onako kao sto je samo Vama odgovaralo.

    ih
    ala mu je odgovor

  6. #21

    Odgovor: Aladinova lampa

    Uspeh, moc i pobeda deluju omamljujuce. U sustini najvazniji je sadasnji trenutak, ali nije i dovoljan. Danas je "put" u bolje i lepse sutra
    I'm floating on air..

  7. #22

    Odgovor: Aladinova lampa


    Ako ste već dobili ćup zemlje, onda nemojte tražiti ćup srebra.
    Naučite da pravilno vrednujete ili da uživate u onome što imate.
    dal' se ovaj Aladin zaebae ... il mu noge smrdU ???
    Sad ne znam samo - ko je mud.riji on il' oni kolačići

    I da se razumemo ... nisam ni tražila ćup srebra ... nego ćupOVE dijamanata, brilijanata, safira, rubina, zlata i brdo dukata.



    Ni Aladini nisu ko što su nekad bili


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  8. #23

    Odgovor: Aladinova lampa

    Posle onog kolačića, reko' da vidim šta kaže duh...dobrica

    Ljubav radaja ljubav, dobro se dobrim vraca - morate verovati u najvecu istinu.


  9. #24

    Odgovor: Aladinova lampa

    Ponovo preterujete, jer se ne zadovoljavate onim sto imate. Svoje nezadovoljstvo vrlo ljutito iskazujete. Zaboravili ste na umerenost, a ona je lekovita.
    Reci mi nešto što nisam znala

    Onaj ko ne rizikuje, taj i ne dobija. Vama se posrecilo i zato iskoristite svoju sansu najbolje sto umete. Ne budite "lazno skromni".
    Ma neću
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  10. #25

    Odgovor: Aladinova lampa

    Lako cete shvatiti sustinu stvari ili istinu, tek kada ona postane Vase orudje. Istina je najjaca i zato mnogi nemaju snage - da se late tog orudja ili oruzja!

    Poruku je izmenio little fairy, 01.05.2009 u 00:45 Razlog: boldovana slova..
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  11. #26

    Odgovor: Aladinova lampa

    Ponekad je dobro biti porazen, jer tek tada mozete pravilno da sagledate svoju licnu snagu i mogucnosti. Neka Vas poraz nauci necemu korisnom, jer u tome je vrednost.


  12. #27

    Odgovor: Aladinova lampa

    Sve će to, o mila moja, prekriti ruzmarin, snjegovi i šaš...

  13. #28

    Odgovor: Aladinova lampa

    Sada je povoljan trenutak za delovanje. Imacete zapazeni uspeh na razlicitim stranama. Potrudite se da uspeh i zadovoljstvo potraju sto duze.


    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  14. #29

    Odgovor: Aladinova lampa

    Bez suprotnosti nema napretka. Kako biste inace znali, sta je dobro ili lose? Idete tezim putem do uspeha, ali vazno je da ne odustajete.

    ni lampe više nisu što su nekad bile...umesto da ispune želje,sad dele savete...
    Don't tease me if you can't please me!

  15. #30

    Odgovor: Aladinova lampa

    Danas ćete izneti svoje mišljenje o Draži Mihajloviću, na nekom vojvodjanskom forumu.
    Samo zamislite da ste partizan(ka koja se našla) u šumi sa četom četnika.
    Vi ste potpuno u pravu i zato ne popuštajte ... sve dok se ne pojavi šumar. Tada se samo na kratko povucite ... ne za uši - nego u svoje sklonište. Prebrojte mrtve, nahranite se, odmorite se, prestrojite se, pa opet u Napaaaaaad !!!

    Samo hrabro, uz vas su: Bog, Alah, Manitu, Šiva, Muhamed, Buda ... i ostala božanstva,
    (kao na primer TiTo (lol) ).
    ... to (mi) je već bilo ... juChe. Šta ima u ćitabi za danas?


    ____________




    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Bioptron lampa
    Autor mimaP u forumu Lepota
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.11.2008, 20:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •